Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Toyota Bank: moneyback "Tankuj korzyści do pełna" przedłużony do końca 2017 roku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

7.11.2016

Toyota Bank: moneyback "Tankuj korzyści do pełna" przedłużony do końca 2017 roku

Bank właśnie zapowiedział, że przedłuży zwroty za płatności kartą na stacjach paliw.

tankuj korzyści do pełna - przedłużenie promocji moneyback w Toyota Bank
Posiadacze kont w Toyota Banku korzystający z moneybacku wynoszącego nawet 10% mogą zacierać ręce. Promocja pierwotnie miała trwać do końca bieżącego roku, ale zostanie przedłużona do 31.12.2017 r. Zasady udziału w promocji, jak i warunki uzyskiwania zwrotów pozostają bez zmian.

O moneybacku w Toyota Banku pisałem już kilkukrotnie z racji wielu promocji towarzyszących. Ostatni raz miało to miejsce przy okazji - wciąż dostępnej - promocji Comperia Bonus 7. Tam do zdobycia jest gwarantowane 110 zł za otwarcie konta i lokaty

Ze zwrotów za płatności kartą na stacjach paliw korzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni posiadacze Konta Jedynego w Toyota Banku. By przystąpić do akcji niezbędna jest również rejestracja na stronie promocji (od dotychczasowych uczestników ponowna rejestracja nie będzie wymagana).

Wysokość naliczanego zwrotu może wynieść 5, 6, 8 lub 10%. Bez względu na wysokość moneybacku, miesięcznie można uzyskać maksymalnie 50 zł, co w ciągu roku daje kwotę nawet 600 zł (choć jest o to jednak dość trudno).

Poniższa tabela przedstawia zakres wymogów jakie należy spełnić, aby otrzymywać zwroty na określonym poziomie:

Wysokość moneyback:
Zwrot 5% transakcji Petrol
Zwrot 6% transakcji Petrol
Zwrot 8% transakcji Petrol
Zwrot 10% transakcji Petrol
Przy łącznym spełnieniu poniższych warunków:
Średnie saldo konta w miesiącu kalendarzowym minimum:
1 000 zł
2 000 zł
2 500 zł
3 000 zł
Średnie saldo oszczędności w miesiącu kalendarzowym minimum:
10 000 zł
30 000 zł
40 000 zł
50 000 zł
Kwota Transakcji dowolnych w miesiącu kalendarzowym minimum:
500 zł
800 zł
800 zł
1 000 zł

Szczegóły dotyczące moneybacku znajdziesz we wpisie "Zwrot do 10% wydatków na stacjach paliw. Nowa promocja Toyota Banku", który pojawił się w momencie startu promocji zwrotów oraz w regulaminie (już uwzględniającym przedłużenie oferty).

Bądź na bieżąco z tym co na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:

18 komentarzy:

 1. Trzeba pamiętać że zmienił się regulamin, transakcje dowolne to wszystkie poza transakcjami pertol!! czyli tymi na stacji benzynowej. A to dość utrudnia zwrot...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcześniej też transakcje dowolne musiały być inne niż petrol.

   Usuń
 2. Gdyby nie te salda konieczne do utrzymania do byłaby super opcja zwrotów. No ale nie chce mi się tego liczyć i pilnować. Ale w samej Comperii Bonus udział wziąłem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze tankuje na Orlenie,teraz chcę przy Carrfurze,ale obawiam się czy ich Mcc wliczy się do moneybacku. Czy ktoś sprawdził to? Czy stacje przy marketach łapią się na moneyback?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak przy Carrefourze ale stacja przy Auchan nie wlicza się.

   Usuń
 4. Dość długo biorę udział w tej promocji i wiem, że wg regulaminu z wypłatą premii mają czas do 15 dnia miesiąca, ale najpóżniejszy termit w jakim otrzymałem premię to 9 dzień miesiąca. Czy ktoś w tym miesiącu otrzymał już premię za luty?

  OdpowiedzUsuń
 5. jak mam to rozumieć:"Kwota Transakcji dowolnych w miesiącu" czyli mam wydać kartą 500 zł w sklepach i dopiero od np.400zł wydanych na paliwo będzie liczyło się 5%(20złdostanę)?W sumie 900zł wydane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. " kwota transakcji dowolnych w miesiącu " to kwota 500 zł wydana poza stacjami paliw, która jest wymagana żeby w ogóle otrzymać moneyback. Wydane 400 zł zwalnia jedynie z opłaty 2,49 zł. Zwrot za paliwo maksymalnie w miesiącu może wynieść 50 zł. Aby tą kwotę otrzymać przy opcji 5 % musisz na stacjach paliw wydać 1000 zł. Wlicza się płatność za wszystko na stacji. Papierosy , alkohol kawa...też.

   Usuń
 6. "Transakcja dowolna–transakcja bezgotówkowa wykonana Kartą płatniczą zrealizowana w punkcie usługowo –handlowym innym niż stacja paliw". Czyli nie wliczają się zakupy przez internet oraz opłaty za czynsz np. w Żabce.Ktoś może to wypróbował już?

  OdpowiedzUsuń
 7. Przed rokiem, już w pierwszych dniach listopada było wiadomo, że bank do końca 2017 przedłuży moneybeck " Tankuj Korzyści do Pełna ". Kończy się pierwsza dekada grudnia i bank na ten temat milczy. Czy komuś obiło się o uszy coś na ten temat ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety ale na chwilę obecną nic na ten temat nie wiadomo.

   Usuń
  2. Mr.Złotówa, promocja przedłużona do 30.04.2018. Korzystający z promocji otrzymali smsa z informacją na ten temat. Może warto przypomnieć temat dla nowych klientów banku.

   Usuń
  3. Ooo, faktycznie, widzę zmianę w regulaminie. Dla korzystających to dobra wieść zatem :)

   Usuń
 8. Czy ktoś coś o przedłużeniu Tankuj Korzyści ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Podbijam pytanie. Nie ma żadnej informacji o przedłużeniu promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw był przedłużony do końca marca. Teraz już nie przedłużali.

   Usuń
 10. Promocja trwała do 30.06.18. Ostatnia premia za czerwiec powinna wpłynąć do 15.07. Piszcie proszę czy wypłacili bo u mnie na koncie brak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas na wypłatę mają do 15-tego dnia roboczego.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...