Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Money mania 9: 100 zł za otwarcie Konta Godnego Polecenia w BZ WBK + 4% dla części oszczędności

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.11.2016

Money mania 9: 100 zł za otwarcie Konta Godnego Polecenia w BZ WBK + 4% dla części oszczędności

Konto Godne Polecenia w BZ WBK ponownie można założyć w promocji. Do wzięcia jest bonus w wysokości 100 zł.

Money mania 9 i BZ WBK - Konto Godne Polecenia z premią 100 zł
Ale to nie wszystko. Bo dzięki promocji bankowej jest też jeszcze 4% dla części oszczędności zgromadzonych na koncie. Zasady obydwu, łączących się ze sobą, promocji są bardzo proste. A na plus propozycji przemawia jeszcze fakt, że w końcu przesunięto okres karencji, dzięki czemu zarobić będzie mogła większa część byłych klientów :)

Aby wziąć udział w promocji "Money mania 9" i zdobyć 100 zł:
 • najpóźniej do 30.11.2016 r.:
  • zarejestruj się na stronie promocji (wymóg ten nie dotyczy osób, które posiadają już profil w systemie Money Manii)
  • potwierdź rejestrację klikając w link otrzymany w wiadomości przesłanej na adres podany podczas rejestracji 
  • w panelu Money Manii wyraź zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji
  • po kliknięciu w panelu przycisku "wyślij wniosek", złóż wniosek o Konto Godne Polecenia wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgodę na informacje handlowe i podając numer telefonu komórkowego do kontaktu
 • do 31.12.2016 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i bankowość
 • w grudniu 2016 r. oraz w styczniu 2017 r. - w każdym z tych dwóch miesięcy zapewnij wpływ na konto w wysokości 1 000 zł (wpływ ten może być Twym własnym przelewem z konta, które posiadasz w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie, ale nie ma wymogu ich utrzymywania - możesz nimi dysponować w dowolnym zakresie)
 • do 27.02.2017 r. uzupełnij dane niezbędne do wypłaty premii - po zalogowaniu do panelu Money Manii podać będzie należało numer rachunku Konta Godnego Polecenia otwartego w promocji
I to już wszystko. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz gwarantowany bonus 100 zł. O jego przyznaniu organizator powiadomi mailowo najpóźniej do 20.02., a wypłata ma nastąpić do 10.03.2017 r. (konto otwarte w promocji trzeba posiadać do dnia wypłaty premii).

W graficznym uproszczeniu terminarz i zasady promocji wyglądają następująco:
Terminarz promocji Money Mania 9: BZ WBK Konto Godne Polecenia z premią 100 zł

Ważne wskazówki


Pamiętaj, że jeśli maila z linkiem potwierdzającym rejestrację w promocji, jak i tego potwierdzającego uzyskanie premii i przypominającego o uzupełnieniu danych nie będzie w wiadomościach odebranych, to mógł on wpaść do takich folderów jak "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" lub "inne".

Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko przeoczenia maila informującego o przyznaniu premii (w lutym 2017 r.), zapisz się na bezpłatny newsletter. W nim informuję o nowościach na blogu, ale również przypominam o szczególnie ważnych terminach w popularnych promocjach:
Adres e-mail

Jeżeli w akcji Money Mania 9 udział zechce wziąć także ktoś z Twych najbliższych to musi dokonać odrębnej rejestracji. Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem złożyć wyłącznie jeden wniosek o Konto Godne Polecenia objęte promocją. Do każdej rejestracji należy wykorzystać odrębny adres email.

Premia wypłacana w promocji zwolniona jest z podatku dochodowego, co oznacza możliwość dysponowania całą zdobytą kwotą premii w wysokości 100 zł.

Weź udział w Money Manii i zdobądź 100 zł za konto w BZ WBK

Dla kogo promocja Money Mania 9?


Zgodnie z regulaminem Money Manii 9 uczestnikami promocji mogą być:
"pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie oraz: 
a. nie złożyły w Banku sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, 
b. wyraziły w Banku zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną, 
c. podały w Banku numer telefonu komórkowego do kontaktu"
Jest też jednak i ograniczenie. Dotyczy ono byłych klientów, którzy już posiadali konto osobiste w BZ WBK. W myśl tego zapisu uczestnikami promocji nie mogą być:
"klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich w banku w okresie od 2 listopada 2015 roku włącznie do momentu otwarcia rachunku w ramach Akcji"
W porównaniu z poprzednimi tegorocznymi promocjami związanymi z kontem w BZ WBK jest to zmiana na plus. Data została przesunięta co oznacza możliwość załapania się na udział w promocji także tych osób, które konto w tym banku już posiadały (np. w zeszłorocznej promocji, gdy w ostatnim dniu sierpnia bank finalizował jedną ze swych promocji i za pośrednictwem kurierów dostarczał karty prepaid z doładowaniem w wysokości 100  - jeśli brałeś/-aś udział w takiej promocji i zdążyłeś/-aś zamknąć konto we wrześniu lub październiku 2015 r. to teraz masz otwartą drogę do kolejnego zarobku z BZ WBK).

Jak uzyskać 4% na Koncie Godnym Polecenia?


Oprócz premii w ramach Money Manii możesz obecnie zyskać także dzięki oprocentowaniu, które bank daje na koncie w swej promocji "Konto z kartą procentuje". Jak już sugeruje nazwa akcji niezbędne jest założenie Konta Godnego Polecenia z kartą płatniczą Visa Sol. Pozostałe wymogi bankowej promocji (zawarcie umowy o dostęp do bankowości internetowej - za wyjatkiem sytuacji gdy już takowy posiadasz, wyrażenie zgody na informacje handlowe, brak sprzeciwu wobec marketingu banku i podanie numeru telefonu komórkowego) pokrywają się z wytycznymi Money Manii.

Zgodnie z regulaminem promocji warunki uzyskania oprocentowania na poziomie 4% w skali roku w danym miesiącu są następujące:
"a) Podwyższenie oprocentowania na Koncie w Miesiącu Bonusowania pod warunkiem dokonania w Miesiącu Weryfikacji minimum 5 Transakcji bezgotówkowych Kartą. Transakcje muszą zostać zaksięgowane na Koncie w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane. 
b) Podwyższone oprocentowanie w Miesiącu Bonusowania jest zależne od salda środków na rachunku na koniec każdego dnia danego miesiąca kalendarzowego oraz ustalane zgodnie z zasadami wskazanymi poniżej:"
konto godne polecenia 4% w BZ WBK w promocji Konto z kartą procentuje

Niespełnienie powyższych warunków w miesiącu weryfikacji skutkuje brakiem podwyższonego oprocentowania w następnym miesiącu. Przykładowo więc: jeśli umowę zawrzesz w listopadzie i już w listopadzie uda Ci się wykonać 5 płatności kartą to w grudniu bank włączy Ci 4% na koncie dla kwoty środków tam zgromadzonych w przedziale od 0,01 do 4 000 zł. Jeśli zaś umowę zawrzesz np. pod koniec listopada, a płatności kartą wykonasz dopiero w grudniu to oprocentowaniem na Koncie Godnym Polecenia będziesz się cieszyć dopiero od stycznia 2017 r.

Podwyższone oprocentowanie można będzie uzyskiwać aż do grudnia 2017 r. Każdy klient może posiadać wyłącznie jedno konto objęte promocją.

Weź udział w Money Manii i zdobądź 100 zł za konto w BZ WBK

Konto Godne Polecenia - prześwietlenie oferty


W tym miejscu tradycyjnie prześwietlam ofertę produktów, z których w promocji należy skorzystać. I tak główne cechy Konta Godnego Polecenia to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej (pamiętaj jednak, że przelewy, jak i inne transakcje przez Ciebie zlecane wymagają potwierdzenia smsKodem - w każdym miesiącu masz do wykorzystania 5 darmowych smsKodów; za szósty i każdy kolejny zapłacisz 0,20 zł) 
 • karta Visa Sol to:
  - 0 zł za wydanie i wznowienie karty
  - 0 zł za posiadanie karty jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz co najmniej 5 płatności na dowolne kwoty (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 4 zł)
  - 0 zł za wypłatę gotówki wyłącznie z bankomatów sieci BZ WBK

Jak zawrzeć umowę o konto w BZ WBK?


We wniosku o konto możesz wybrać odpowiadającą Ci formę zawarcia umowy:

 • za pośrednictwem kuriera - we wniosku o konto możliwe jest wskazanie adresu do przyjazdu kuriera innego niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny - dzięki temu umowę możesz podpisać np. w miejscu pracy. Przed przyjazdem kuriera nikt z banku nie dzwoni; kontaktuje się wyłącznie sam kurier celem umówienia terminu przyjazdu. Podpisane dokumenty trafiają do banku, a Ty po 2-3 dniach roboczych otrzymasz powiadomienie o aktywacji konta oraz informacje o dalszych krokach (m.in. dane do logowania)
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta, które posiadasz w innym banku - wystarczy wówczas przelać kwotę 1 zł na rachunek wskazany przez BZ WBK. W ten sposób bank zweryfikuje Twą tożsamość (ważne jednak by dane przy przelewie: imię, nazwisko oraz adres były identyczne z tymi, które zostały podane we wniosku o konto). W związku ze zmianami w procesie otwierania kont, w chwili obecnej przelew weryfikacyjny można wykonać wyłącznie z wybranych banków (warunkiem jest posiadanie tam konta z pełną weryfikacją tożsamości, a więc po zawarciu umowy w oddziale banku lub za pośrednictwem kuriera albo przelewem ale z późniejszą wizytą w banku). Bankami z których przelew uprawnia do założenia konta w BZ WBK są: Alior Bank, Bank Pocztowy BOŚ Bank, BPH, Credit Agricole, Eurobank, mBank, Raiffeisen Polbank, PBS Bank, Pekao S.A., T-Mobile Usługi Bankowe oraz Volkswagen Bank Polska

Weź udział w Money Manii i zdobądź 100 zł za konto w BZ WBK

116 komentarzy:

 1. Jeśli mam kartę kredytową w BZ WBK to mogę brać udział? Konta nie mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z promocji wykluczać może jedynie posiadanie konta osobistego prowadzonego w PLN w BZ WBK w okresie od 2.11.2015 r.
   Jeśli nie masz i w tym czasie nie miałeś/-aś konta w BZ WBK to droga do promocji otwarta :)

   Usuń
  2. A co z pełnomocnikiem? Ja nie mam konta w BZ WBK od września 2015, ale jestem pełnomocnikiem do konta rodziców. Na 99% wydaje mi się, że mogę ale wolę się upewnić.

   Usuń
  3. Pełnomocnik nie jest właścicielem, ani współwłaścicielem konta. Więc w tej sytuacji możesz wziąć udział w promocji :)

   Usuń
 2. O, a czy na te 4% łapią się obecni klienci?? Tak jak było w poprzednich promocjach banku??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz na myśli posiadanie już Konta Godnego Polecenia z oprocentowaniem 4% i założenie kolejnego to tym razem nie. W regulaminie promocji "Konto z kartą procentuje" mamy bowiem zapis, że na 4% może załapać się osoba, która "w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających dzień otwarcia Konta nie posiadała konta osobistego w Banku prowadzonego w złotych".

   Usuń
  2. A co jeśli posiadałam i nadal posiadam konto GBP?

   Usuń
  3. Widząc tytuł miałem ogromną nadzieję. Ech no trzeba się pogodzić z tym co mam.

   Usuń
  4. @Anonimowy 2 listopada 2016 18:37 jeśli masz konto walutowe, ale od 2.11.2015 r. nie miałaś i dziś nie masz konta osobistego prowadzonego w złotówkach to możesz wziąć udział w promocji :)

   Usuń
  5. @Anonimowy2 listopada 2016 18:43, skończyło się rozdawnictwo. Niektórzy mają już 6 kont i 4% dla 24k PLN więc nie ma co się dziwić że bank ogranicza promocję. Stawka jest świetna, oderwana od rzeczywistości. Stwierdzili że więcej dopłacać nie będą.

   Usuń
 3. Jeśli dobrze zrozumiałem aby uzyskać 4% przez cały okres na koncie i mieć bezpłatną kartę należy wykonać co najmniej 5 transakcji ale w każdym miesiącu począwszy od listopada/grudnia 2016 r. do grudnia 2017 r.
  Warunki gorsze niż poprzednio

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, każdego miesiąca należy wykonać 5 płatności na dowolne kwoty kartą Visa Sol by w przyszłym miesiącu bank naliczał 4% na koncie.

   Usuń
 4. a konto trzeba z karta zalozyc czy nie musze brac karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, o kartę trzeba zawnioskować i zawrzeć umowę. Co nie oznacza jednak, że kartę trzeba cały czas posiadać. Następnego dnia po zawarciu umowy można z niej zrezygnować. Warunek dla stówy będzie spełniony. Bo do momentu wypłaty trzeba utrzymywać konto. O karcie nie ma mowy :)

   Usuń
  2. Scenariusz nakreślony przez @Anonimowy 2 listopada 2016 18:37 jest jedną z opcji :)
   Jeśli jednak ktoś chce mieć też 4% na koncie to utrzymanie karty Visa Sol jest niezbędne. Trzeba wykonywać co miesiąc 5 płatności na dowolne kwoty.

   Usuń
 5. "W panelu Money Manii wyraź zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji".

  Nigdzie takiej opcji nie widzę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po kliknięciu "Wyślij wniosek" będzie odpowiednie oświadczenie do zaznaczenia - nie da się go przeoczyć, bo bez niego nie da się przejść do wniosku o konto. Podgląd tutaj.

   Usuń
  2. No to oczywiście zrobiłam wszystko źle, bo złożyłam wniosek przez stronę banku, a nie MM ;) Ale i tak właśnie sobie uświadomiłam, że konto zamknęłam dokładnie 2 listopada, więc i tak nie było szans na załapanie się na promocję.

   Usuń
 6. W BZ WBK mają jeszcze sensowną lokatę mobilną 2,5% na 4 mies.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja widzę lokatę 2,2% dla nowych środków.

   Usuń
  2. Też jest taka lokata. Ale w aplikacji mobilnej masz 2,5%

   Usuń
 7. Czy po wypłacie premii można konto zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Konto należy posiadać do momentu wypłaty premii. Później można z nim zrobić co się zechce, a więc i zamknąć.

   Usuń
 8. Czy te 2 promocje można połączyć z promocją "Promocja dla klientów nc+KONTO"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Ale już po założeniu konta można wziąć udział w "Promocji dla klientów nc+KARTA".

   Usuń
 9. U mnie maila z potiwerdzzeniem rejestracji długo nie było. Znalazł się w spamie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wzięłam udział w czerwcowej promocji i przeoczyłam maila z prośbą o uzupełnienie danych (do 29.09.) Jest szansa na odzyskanie tych 100 zł czy sobie odpuścić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbować zawsze możesz argumentując że maila nie dostałaś lub coś.

   Usuń
 11. czy wysłanie tych skanów dowodu osobistego jest konieczne - pierwszy raz się z tym spotykam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek bez załączonego skanu przejdzie tylko przy opcji umowy z kurierem. Ale wtedy ksero trzeba dać kurierowi.
   Oj jak pierwszy raz się spotkałaś z tym to chyba mało kont otwierałaś ;)

   Usuń
  2. Czy aby nie ma zalecenia KNF nakazującego nie kserowania dowodów osobistych? Wszystkie dane są w umowie a dowód jest do okazania i potwierdzenia tożsamości.

   Usuń
 12. Czy jeśli chciałbym wziąć udział tylko w money mani a nie chce korzystać z 4% na koncie konieczne jest wyrobienie karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilkanaście komentarzy wcześniej Anonimowy z 2 listopada 2016 18:37 już napisał. Kartę wyrobić trzeba, ale nie trzeba jej utrzymywać do wypłaty. Więc możesz podpisać umowę o kartę ale zrezygnować kolejnego dnia.

   Usuń
 13. Syn ma konto <20, czy może uczestniczyć w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 14. smsKody nie są problemem jak ktoś chce skoncentrować się wyłącznie na promocji. Wystarczy przelać 1000 zł i od razu zwrotnie 990 zł, zrobić 5 płatności i po temacie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ile mniej więcej czeka się na kuriera?? Jaka firma jeździ z umowami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazwyczaj 2-3 dni. InPost.

   Usuń
  2. na śląsku 21 dni sie czeka...od sierpnie jak zamkneli oddział

   Usuń
 16. czy jak mam kartę kredytową w promocji z Cinema City łapie sie na tę promocję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, karta kredytowa nie jest kontem osobistym więc możesz brać udział.

   Usuń
 17. Czy oprócz tych korzyści można zarobić jeszcze na polecaj bank? Jeśli mąż ma tam konto i by mnie polecił?

  OdpowiedzUsuń
 18. mam załozone konto w money mania VII, musze zakłądac nowe konto czy mam tam sie zalogować i tam uzupełnić dane ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja założyłem nowe. Choć chyba można na stare się zalogować.

   Usuń
 19. A jeślibym przez cały rok trzymał na tym koncie te 4 tys. na 4% to ile zyskam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieco ponad 129 zł. Już po odjęciu podatku.

   Usuń
  2. 129 zł przez rok. A giełda szoruje po dnie. Zdrowe fundamentalnie spółki przecenione o 50% . Dziwny to kraj, ale ok.

   Usuń
  3. Tu 129 zł jest pewne. Na giełdzie nic nie wiadomo. Zwłaszcza w obecnej sytuacji gospodarczej i politycznej.

   Usuń
  4. Ale 129 zł za rok to śmiesznie mało, szczególnie, że trzeba spełnić take i owake warunki. Jak dla mnie - szkoda zachodu.

   Usuń
 20. Czy przy rejestrowaniu się w MoneyMannii trzeba wyrazić zgody na wszystko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co kojarzę to bez wyrażenia wymaganych zgód dalej się nie przejdzie. Więc trzeba zaznaczyć.

   Usuń
  2. Zgody spoko. Brałem już udział w 3 edycjach Moneymanii i jakoś nigdy nie nękali telefonami czy czymkolwiek.

   Usuń
  3. mnie nędkają non stop, przestałąm odbierać albo się rozłączam zanim skończa się przedstawiać.

   Usuń
  4. Proponuję zablokować numer z którego dzwonią, no chyba, że za każdym razem dzwonią z innego.

   Usuń
 21. Na innym forum pisze że środki powyżej 4 tys są oprocentowane 1%
  Tutaj że 0%
  Proszę admina o wyjasnienie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W obecnie dostępnej promocji "Konto z kartą procentuje" obowiązuje stawka 4% do 4 000 zł i 0% dla nadwyżki (zgodnie z tabelką, która pochodzi z regulaminu - link do niego w prześwietleniu promocji).

   Przytoczony wariant (z 1% dla kwoty ponad 4 000 zł) obowiązywał we wcześniejszych promocjach "Konto na 4%", które są już niedostępne (ostatnia była dostępna do 31.08.2016 r.).

   Usuń
 22. czy polecam bank wchodzi w grę jeśli mąż ma tam konto i by mnie polecił?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie łączą się. Dopytywałem na infolinii.

   Usuń
 23. W tej promocji, podwyższone oprocentowanie 4% można będzie uzyskiwać aż do 12.2017 r. Czy to znaczy, że uczestnicy wcześniejszych promocji KGP gdzie regulamin mówi, że oprocentowanie 4% obowiązuje do 30.06.17 będą mieli przedłużone oprocentowanie do 12.2017? Jak myślicie ? Może zostawią nam 4%, ale trzeba będzie machnąć 5 razy kartą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestników obydwu edycji promocji "Konto na 4%" obowiązuje gwarancja utrzymania 4% do 30.06.2017 r. - nic się nie zmienia. Przedłużenia się nie spodziewam (choć dobrze by było gdybym się mylił ;) ).

   W/w promocja "Konto z kartą procentuje" wystartowała później, więc stąd okres gwarancji oprocentowania do 31.12.2017 r.

   Usuń
 24. Wysłałam zgłoszenie i przelew (od razu automatycznie po zgłożeniu mnie przekierowało ) i nic się nie dzieje od 3 dni, dostał maila aby dokonać przelewu i cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, w BZ WBK "trochę" weryfikacja trwa. Tym bardziej, że te 3 dni zahaczyły o weekend.

   Usuń
 25. W jaki sposób można zrezygnować z karty? Konieczne jest pójście do banku? Wysyłanie wniosku? Czy może wystarczy skorzystać z możliwości zastrzeżenia karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oficjalnie z karty zrezygnować można tylko w oddziale. Jest jednak sposób. Zgubioną kartę możesz zastrzec na infolinii, bez zamawiania nowej.

   Usuń
 26. dostałam zwrot 1 zł z adnotacją -weryfikacja negatywna. Na m Mani nie mogę ponownie wysłać wniosku . Co można dalej zrobić. Nie mam pojęcia dlaczego negatywne mnie zweryfikowano. nie dostała żądnego info.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodem może być niezgodność danych między wnioskiem, a dowodem lub przelewem weryfikacyjnym. Bazując na podobnych przypadkach w poprzednich promocjach, polecam wysłać mail do organizatora (moneymania@firma.money.pl) z prośbą odblokowania możliwości złożenia wniosku z powodu odrzucenia pierwszego. Przy kolejnym wniosku należy już jednak wybrać opcję zawarcia umowy za pośrednictwem kuriera.

   Usuń
  2. Dziękuje za info. Tak zrobię.

   Usuń
 27. A gdzie jest info o bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku nie ma. Jeśli dotąd nie miałaś bo nie byłaś klientką BZWBK to będziesz mieć z automatu w komplecie dokumentów przy umowie.

   Usuń
 28. Czy aby otrzymać bonus o kartę można zawnioskować już po założeniu konta? (na koncie nie widzę żadnej, więc mogłem zaznaczyć "bez karty"...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To że jej nie widać w BZWBK24 nie znaczy że nie jest zamówiona. Pojawia się z opóźnieniem jak już wyślą.

   Usuń
  2. Na razie cisza... karty nie widać. Po jakim czasie zazwyczaj wysyłają?

   Usuń
  3. ja też tak mam .Pisałem po chat z WBK i karta zamówiona

   Usuń
 29. Bardzo ciekawa sytuacja mnie spotkała: konto założone, dostałem umowę na maila, SMS-em przyszedł PIN, otrzymałem również informację, że mój NIK jest w tytule zwrotnego przelewu weryfikacyjnego. Niestety w tytule zwrotnego przelewu weryfikacyjnego znalazłem informację, że "weryfikacja negatywna". Jest to bardzo zastanawiające ...... Ciekawy jestem co mi powiedzą w placówce Banku, bo w inny sposób niczego nie da się zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 30. Po jakim czasie od podpisania umowy dostaliście potwierdzenie otwarcia konta?

  OdpowiedzUsuń
 31. 15.11.2016r. wypelnilam wniosek. Czekam na kuriera z umową i nic😕

  OdpowiedzUsuń
 32. Ok. Kurier dzwonił, ma być jutro.☺

  OdpowiedzUsuń
 33. Od dziś mam aktywne konto. Nie wiem kiedy przyjdzie karta i czy zdąże w listopadzie wykonać 5 transakcji . Czy zapłace za karte 4pln

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za niepełny miesiąc opłaty nie ma. Ale jeśli nie zrobisz płatności w listopadzie to oprocentowania w grudniu nie będzie.

   Usuń
 34. Pytanie: "◦w panelu Money Manii wyraź zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji"- gdzie w panelu jest taka zgoda do zaptaszkowania? Zarejestrowałam się, chce złożyć wniosek, ale jest jeszcze ten krok ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy w panelu klikniesz już przycisk "WYŚLIJ WNIOSEK" pojawi się strona z Mateusze Borkiem i Łukaszem Fabiańskim. Jest tam przycisk "Otwórz konto" ale nie da się go kliknąć bez zaznaczenia zgody. To właśnie to oświadczenie (podgląd tutaj).

   Usuń
 35. Czy po wniosku ktoś jeszcze z banku dzwoni? Jak wygląda taka rozmowa? Pytam bo wniosek zakłada moja mama, już starsza osoba i woli być świadoma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z banku nikt nie dzwoni. Kontaktuje się tylko kurier by umówić czas przyjazdu.

   Usuń
  2. Ok, dzięki za odpowiedź. Faktycznie tak było. Pozdrawiam

   Usuń
 36. zrobiłam przelew weryfikacyjny, mijają 3 dni i... cisza :( powinnam się denerwować?

  przy skłądaniu wniosku zaznaczyłam, że nie chcę karty. czy da się to jeszcze jakoś odkręcić żeby dostać to oprocentowanie 4%??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z 3-4 dni robocze musisz liczyć więc jeszcze poniedziałek a może nawet wtorek. Wolno to mielą. O kartę zawnioskujesz sobie w bankowości internetowej. I zrób to czym prędzej bo do dostania 100 zł też te kartę trzeba zamówić.

   Usuń
 37. w prześwietleniu konta jest ze przelewy darmowe do 5 sztuk, wysłałam tylko jeden i pobrali mi opłatę 0,50. Taki jest opis
  "Opłata za Przelew24 od 4-11-2016 do 30-11-2016 szt. 1"
  to za każdy przelew po 50 gr. Wie ktoś coś na ten temat, cy dzwonić z zapytaniem?
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew24 to usługa uproszczonej, szybkiej płatności dostępna np. w sklepach internetowych. Wtedy faktycznie pobierana jest opłata 0,50 zł (taką opłatę bank pobiera też za zlecenia stałe). Darmowy jest przelew złotówkowy Elixir zlecany z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej.

   Usuń
  2. dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń
 38. W grudniu i styczniu zasiliłem konto 1000 zł wymaganym do otrzymania premii Moneymanii Czy aby nie stracić 4% na koncie do końca roku muszę każdego miesiąca muszą zasilać konto 1tyś, czy wystarczy 5 płatności w cyklu rozliczeniowym?

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam,
  czy dostał ktoś już e-mail o uzupełnieniu danych? Mam również problem jako że nie mogę zalogować się w ogóle do panelu moneymani

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też nie mam maila. Spodziewam się raczej w okolicach 20-go ;)

   Usuń
  2. Witam,
   e-mail dotarł lecz dalej mam problem z zalogowaniem się do swojego profilu. Wpisuje nazwę użytkownika i hasło lecz nic się nie dzieję, tak samo jest w przypadku gdy próbuje dać opcje nie pamiętam hasła. Czy ktoś już borykał się z takim problemem? Od razu powiem, że zmiana przeglądarki, czy komputera nie pomogła.

   Usuń
  3. Miałem podobnie. Wysłałem maila i czekam na odpowiedź

   Usuń
 40. Czy ktoś ma już potwierdzenie, że premia została mu przyznana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak :) dzisiaj już taka informacja się pojawiła po zalogowaniu na moneymania.pl

   Usuń
 41. witam,
  na moneymani mam informację, że premia została przyznana, ale nie dostałam maila o uzupełnianiu danych. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? :)

  OdpowiedzUsuń
 42. czy ktoś dostał juz premię czy będą czekać do jutra do ostatniej godziny dnia? ;)

  OdpowiedzUsuń
 43. wujekDobraRada10 marca 2017 11:56

  U mnie przelewu ciągle nie ma. Jak u Was?

  OdpowiedzUsuń
 44. dalej nie ma przelewu :(

  OdpowiedzUsuń
 45. I jak u Was? Ja nie mam kasy :(
  Mam jeszcze pytanie, czy jak logujecie się do tej Money Manii, to jest widoczne imię, nazwisko i nr konta, czy nr konta nie widać?
  U mnie go nie widać, tylko pod tym pustym miejscem na czerwono jest, że już nie można dodać nr konta. Podawałam je ze 2-3 razy bo cały czas było nie widoczne i uznałam, że tak ma być, a może się nie zaczytało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo jak Ty. Kasy na BZWBK ciągle brak a na maneymanii "MOŻLIWOŚĆ UZUPEŁNIENIA NUMERU KONTA ZOSTAŁA JUZ ZABLOKOWANA." Nr konta jest niewidoczny. Tylko imię i nazwisko. W poprzednich edycjach wszystkie dane widoczne łącznie z numerami kont.

   Na głównym panelu zielony napis, że premia przyznana. Maila także dostałem. Dane dot. nr konta podawałem już wcześniej a po 20 lutego jeszcze je potwierdziłem.

   Smutna sprawa.

   Usuń
  2. Też teraz mam informację na czerwono, że nie jest numer bankowy wpisany chociaż wcześniej był tam widoczny bo NA DŁUGO przed uzupełniłem te dane.

   Premii nadal nie mam, a reklamacji nie mogę złożyć bo nie ma możliwości wybrania edycji w formularzu.

   Usuń
  3. U mnie jest tak samo, mimo że jak wpisywałam nr konta w terminie był on widoczny.

   Usuń
  4. Premii brak, a nr konta w moneymani zniknął. Wpisując wcześniej nr rachunku zrobiłam zrzut ekranu. Zrzuty robię od chwili problemów w promocji z BGŻ Paribas. Tu prośba do Mr. Złotówy aby wrzucił temat jak zadbać o to aby potem zamiast radości po spełnieniu warunków promocji nie przyszło gorzkie rozczarowanie, zwłaszcza dla początkujących zjadaczy wisienek. Ja wcześniej nie wiedziałam do czego służy na klawiaturze laptopa klawisz prt sc :-) Teraz przy każdej promocji skrupulatnie wszystko zapisuję, łącznie z datą zamknięcia konta. Uwierzcie mi, jeżeli tego nie zrobimy, a korzystamy z usług kilku banków, to po roku, dwóch na pewno nie będziemy wiedzieli czy czas karencji minął. Wierzę, że tu premia wpadnie w poniedziałek i obejdzie się bez reklamacji.

   Usuń
  5. wujekDobraRada11 marca 2017 12:46

   Mam podobnie - numer wziął i zniknął :|
   Trochę jaja...

   Usuń
  6. u mnie też nr konta 'zniknął' zauważyłam to w piątek i od razu napisałam reklamację, ale pieniądze z promocji mimo wszystko już wpłynęły :)

   Usuń
 46. czyli czekamy do poniedziałku i dopiero wtedy reklamacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak. Czekam do poniedziałku. Już pamiętam kiedyś taką promocję że termin był też w piątek i kasa doszła dopiero w poniedziałek.

   Usuń
  2. o to jest nadzieja :)

   Usuń
 47. przyszło 100 zł na konto 0 13

  OdpowiedzUsuń
 48. u nas też są premie :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Ja pieniędzynie dostałem reklamacji zgłosić sie nie da bo niemożna na stronie wybrać nr edycji . Na stronie facebookowej na wiadomości nikt nie odpowiada. Co robić ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...