Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 150 zł za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

7.09.2017

150 zł za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w Banku Millennium.

Zgarnij premię 100 zł i voucher 50 zł na PolskiBus.com za Konto 360 w Banku Millennium
Oferta tego banku cieszy się niezmienną popularnością, gdyż konto należy do najlepszych na rynku. Do zdobycia w promocji - za spełnienie prostych warunków - do zdobycia jest nagroda pieniężna 100 zł i vouchery o wartości 50 zł na przejazdy z PolskiBus.com. A dodatkową zachętą dla oszczędzających jest konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% w skali roku.

Dla kogo promocja? Uczestnikami promocji mogą być osoby, które nie dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium po 1.04.2015 r. (jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza konta w tym banku). Ponadto na promocję nie łapią się osoby, które w ostatnim czasie złożyły wniosek o jakikolwiek produkt w Banku Millennium i jest on obecnie rozpatrywany.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – IV edycja" i zdobyć nagrodę pieniężną 100 zł oraz 50 zł do wykorzystania na podróże z Polskim Busem:
 • zarejestruj się na stronie promocji;
 • do 30.09.2017 r. klikając w link otrzymany w mailu, przejdź na stronę promocji i złóż wniosek o konto w Banku Millennium wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; pamiętaj przy tym wyrazić zgody na:
  • przetwarzanie przez bank oraz podmioty powiązane i współpracujące danych w celach marketingowych (i nie odwołuj tej zgody w trakcie promocji) oraz 
  • ujawnienie przez bank organizatorowi promocji informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji i uzyskania prawa do nagród;
 • najpóźniej do 6.10.2017 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • w październiku i listopadzie 2017 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • w przypadku Konta 360º: zasil konto kwotą po min. 1 000 zł i wykonaj co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę;
  • w przypadku Konta 360º Student: wykonaj po co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

I to już wszystko. Organizator promocji najpóźniej do 31.12.2017 r. powiadomi Cię mailowo o przyznaniu premii 100 zł. Wtedy będzie należało zareagować na tę wiadomość i zalogować się na stronie promocji celem uzupełnienia danych niezbędnych do wypłaty premii (podać będzie trzeba numer rachunku konta otwartego w promocji). Wypłata premii nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od dnia, w którym zostanie przesłana wiadomość powiadamiająca o jej przyznaniu. Do momentu tej wypłaty nie rozwiązuj umowy o konto i kartę.

Do 31.12.2017 r. mailem otrzymasz też 2 kody o wartości 25 zł (łącznie na 50 zł) do wykorzystania na PolskiBus.com

Ważne wskazówki


▶ Rejestrując się na stronie promocji wystarczy podać adres mailowy i zaznaczyć pierwsze i ostanie oświadczenie. Drugie jest dobrowolne (jeśli nie chcesz otrzymywać zbędnych informacji marketingowych to zostaw pole puste):
Wymagane zgody w promocji Zgarnij premię z kontem w Banku Millennium


▶ Umowę o konto w Banku Millennium zawrzeć można za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku. W tym drugim przypadku pamiętaj jednak, że wniosek musi być złożony na stronie promocji by móc załapać się na nagrody. Wizyta w placówce banku będzie jedynie formalnością - czyli podpisaniem umowy na bazie wcześniej złożonego wniosku.

▶ Pod koniec promocji (dostępnej do 30.09.) jako formę zawarcia umowy bezpieczniej będzie wybrać placówkę banku. Pamiętaj bowiem, że umowę należy zawrzeć do 6.10., a w przypadku kuriera może (choć oczywiście nie musi) zabraknąć czasu jeśli wniosek zostanie złożony na ostatnią chwilę.

▶ Transakcje kartą i/lub BLIKiem wymagane na potrzeby promocji można wykonać w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W danym miesiącu kalendarzowym muszą one zostać zaksięgowane na koncie.

▶ Wpływ 1 000 zł wymagany w promocji w przypadku Konta 360º pochodzić może z dowolnego źródła. Pieniądze te możesz więc przelać z własnego konta w innym banku. Wymóg zostanie spełniony jeśli wpływ zostanie odnotowany w historii konta - środki nie muszą tam być utrzymywane. Możesz je więc w każdej chwili przelać, wypłacić albo wydać.

▶ Jeśli udział w promocji zechce wziąć też ktoś z Twych najbliższych to potrzebna będzie odrębna rejestracja na stronie promocji z wykorzystanie innego adresu mailowego. Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem zawnioskować tylko o jedno konto.

▶ Kody o wartości 25 zł do wykorzystania na przejazdy z PolskiBus.com. Każdy z voucherów będzie można wykorzystać jednorazowo (bez podziału na więcej niż jeden zakup biletu). Kody mają być ważne do 31.03.2018 r. (data ta dotyczy czasu zakupu biletu, jak i terminu podróży przy której będzie można wykorzystać kod).

Konto oszczędnościowe - dodatkowa zaleta


Dla osób oszczędzających argumentem przemawiającym za otwarciem konta osobistego w Banku Millennium może być również dostępne tu konto oszczędnościowe. Można na nim uzyskać 2,5% w skali roku dla kwoty nawet 100 000 zł. Promocyjna stawka obowiązuje dla "nowych środków" (co w przypadku osób przystępujących do promocji de facto zostanie zrealizowane z automatu) przez okres 92 dni od pierwszej wpłaty na konto oszczędnościowe.

Rachunek ten bez warunków prowadzony jest za 0 zł. I jak to bywa w przypadku tego typu kont także w innych bankach, tylko pierwsza wypłata środków w miesiącu kalendarzowym jest darmowa.

Konto 360° lub 360° Student - prześwietlenie oferty


Warunki zwalniające z opłat za prowadzenie konta w Banku Millennium idealnie pokrywają się z warunkami wymaganymi w promocji.

Jeśli więc w danym miesiącu (także po listopadzie) w przypadku Konta 360° zapewnisz wpływ min. 1 000 zł oraz wykonasz jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę to za 0 zł będziesz mieć prowadzenie konta, posiadanie karty, krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów.

Jeszcze łatwiej jest w przypadku Konta 360° Student (to rachunek dla osób w wieku 18-26 lat, przy czym pod uwagę brany jest wyłącznie wiek klienta - nie ma potrzeby bycia studentem). Jedynym wymogiem jest wykonanie co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę - w ten sposób prowadzenie konta, posiadanie karty, krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej, jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów będą za 0 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

41 komentarzy:

 1. Ostatnio chciałem zamknąć konto w tym Banku, ale bank zaproponował zwroty płatnością karta i blikiem do 60zl miesięcznie przez pół roku 🙂 I jak tu nie skorzystać 😜

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oddziale chciałeś zamknąć? Pracownik oddziału zaproponował, czy dzwonili z banku?

   Usuń
  2. Miałeś już wcześniej te zwroty za płatność kartą i BLIK-iem czy teraz po raz pierwszy?

   Usuń
  3. Piszesz o aktualnej promocji? Takie zwroty były przez 6 m-cy do otwarcia konta, jeśli te 6 m-cy minęło to nie masz zwrotów.

   Usuń
  4. Ja promocję na zatrzymanie w Millennium dostałem już ze 3-4 lata temu. Wypowiedzenie złożyłem w oddziale. Tam mi nic nie przedstawili ale później zadzwonił ktoś z infolinii i tam dostałem te propozycje.

   Usuń
  5. Zamykałem przez Bankowość internetowa, zadzwonił konsultant i aby mnie zatrzymać zaproponował ofertę zwrotów. 2% karta; 5% Blikiem. Wcześniej nie miałem Zwrotów. Ofertę która mi przedstawił urochomiona zostanie od października przez 6 miesięcy.

   Usuń
  6. Czyli teraz te 2 i 5% dają nie nowym ale na zatrzymanie?! W sumie też dobry sposób i chętnie przyjmę.

   Usuń
  7. @Anonimowy, 7 września 2017, 21:14 - 2% karta; 5% Blikiem

   Co to jest blikiem?

   Usuń
  8. Blik – polski system płatności mobilnych. Płatności można dokonać za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji.

   Usuń
 2. Co się stanie jak założę teraz konto 360 Student ale wiekowo wyskoczę z przedziału lat w listopadzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto 360° Student zmieni się w 360°. By było darmowe oprócz jednej płatności kartą będzie trzeba zapewnić wpływ min. 1000 zł miesięcznie.

   Usuń
  2. Millennium to jeden z najlepszych banków działających w Polsce i zabawy z wielokrotnym otwieraniem kont przez tych samych 'nowych' klientów po prostu nie przechodzą :)

   Usuń
 3. Chętnie bym założył ale niestety nie łapię się przez okres wykluczenia. Mogliby w końcu przesunąć tak jak zrobić ING czy BGŻ BNP.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety bank mocno trzyma się tej daty. Póki co zainteresowania promocjami konta w Millennium nie brakuje, więc pewnie z tej przyczyny bankowi nie spieszy się ze zmianą okresu wykluczenia. Ale wierzę, że w końcu postanowi to zmienić.

   Usuń
 4. Konto można otworzyć przelewem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko oddział lub kurier. Przelewem to teraz rzadko jaki bank umożliwia. Efekt rekomendacji KNF.

   Usuń
  2. Przelewem można otworzyć konto w wielu bankach, ale nie w Millennium. Musi to być też przelew z konta, które nie było otwierane przelewem - ustawa 'anty-słupowa' :)

   Usuń
 5. Ile czeka się na kuriera? Czy kurier przywozi już kartę czy trzeba na nią czekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3-5 dni, karta przesyłają osobno.

   Usuń
  2. Jeśli konto jest otwarte przez kuriera, to kartę dostaje się razem z umową. W przypadku opcji podpisania umowy w oddziale banku karta przychodzi listem w terminie do 7-miu dniu roboczych.

   Usuń
 6. A karta do konta to Visa czy znów MC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znów Visa :)

   Usuń
  2. No właśnie nie znów, bo mam same Mastercardy, a ostanio więcej promocji dla Vis. Dzięki za odp.

   Usuń
 7. Czy promocja łączy się z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. Tam jest odrębny link polecenia od obecnego klienta a tu rejestracja na stronie promo.

   Usuń
  2. Ale z programem poleceń od innego klienta, tak żebym mógł dostać 50 zł premii za polecenie kogoś (jak było chyba w grudniu)?

   Usuń
  3. Aktualnej promocji nie towarzyszy opcja polecania. W którejś z poprzednich taka możliwość była (ale polecać mogli wyłącznie uczestnicy tamtej akcji).

   Usuń
  4. Aby kogoś polecić należy zarejestrować się do programu poleceń z poziomu własnego konta. Niestety nagrody nie powalają :)

   Usuń
 8. Kuriera z jakiej firmy kurierskiej należy się spodziewać?

  OdpowiedzUsuń
 9. witam
  Czy jest możliwość zgarnięcia 50 zł za polecenie i jednocześnie polecany zakłada konto 360 i dostaje 100 zł za otwarcie konta?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale program polecenia nie jest zły masz np 10% cashback od płatności max przez 3 miesiace 90zł i to dla poleconego i polegającego. Szkoda że nie można tego połączyć

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak sprawdzić kiedy się konto zamknęło??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto się zamknęło? Dość dziwne ... ja bym się niezwłocznie skontaktował z bankiem :)

   Usuń
 12. Może na infolinii powiedzą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie infolinia niestety nie. W oddziale można się dowiedzieć choć pani najpierw grymasiła że się nie da bo jak klient ma zamknięte konto to kartoteka jest zamknięta ale ostatecznie udało się to sprawdzić i dowiedziałem się kiedy konto zamknąłem. Dodam jednak że mój przypadek jest sprzed kilku miesięcy, może nawet i z końcówki ubiegłego roku więc mogło się coś zmienić.

   Usuń
 13. A te konto oszczędnościowe muszę posiadać? Czy jest ono zbędne i mogę już zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest do czegokolwiek potrzebne.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...