Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank: zyskaj 110 zł za eKonto m (dla osób w wieku 18-24 lat)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

4.09.2017

mBank: zyskaj 110 zł za eKonto m (dla osób w wieku 18-24 lat)

W najnowszej edycji promocji konta dla młodych w mBanku zarobić można nieco więcej.

Zyskaj 110 zł za eKonto m w promocji mBanku
Dotąd - w poprzednich odsłonach promocji eKonta m - bank płacił 100 zł. Teraz stawka wzrosła - gwarantowany bonus wynosi 110 zł. Warunki do spełnienia są ciągle bardzo proste. Choć tym razem trzeba zrobić kilka płatności kartą więcej (ale na szczęście mogą to być transakcje na dowolne, nawet małe kwoty).

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być osoba w wieku 18-24 lat, która w chwili obecnej nie posiada (ani nie współposiada) oraz co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego i/lub rachunku oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 albo 1140 2017 (są to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze konta).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zdobyć gwarantowaną nagrodę pieniężną: 
 • najpóźniej do 30.11.2017 r.: 
  • złóż wniosek o eKonto m wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą 
  • zawrzyj umowę o konto z kartą 
 • w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą w punktach handlowo-usługowych (transakcje mogą być wykonane na dowolne kwoty) oraz
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku
Za spełnienie warunków w pierwszym i drugim miesiącu po otwarciu konta uzyskasz bonusy w wysokości 55 zł (każdy z nich będzie wypłacony do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków). W graficznym uproszczeniu przygotowanym przez mBank, przebieg promocji wygląda następująco:
Promocja mBanku - Zyskaj 110 zł z eKontem m

Do udziału w promocji kwalifikują wyłącznie konta indywidualne (w przypadku konta wspólnego nie będzie premii). Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie premia uzyskana w promocji zwolniona jest z podatku dochodowego.

eKonto m - prześwietlenie oferty


Warunki prowadzenia konta uzależnione są od wieku posiadacza rachunku.

Wiek do 20 lat oznacza:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków)
 • 0 zł za przelewy krajowe PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej (bez warunków)
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce należących do dowolnych banków lub instytucji

Czyli prościej i klarowniej być nie może. Wiek 21-24 lata to takie same warunki jak wyżej, ale drobnymi zmianami:
 • 0/4 zł za posiadanie karty - opłata nie jest pobierana jeżeli w danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą na dowolne kwoty (jeśli więc spełnisz warunki promocji tym samym unikniesz opłat w tych miesiącach)
 • darmowe pozostają też wszystkie bankomaty, aczkolwiek przy wypłatach drobnych kwot (poniżej 50 zł) pojawia się prowizja w wysokości 1,30 zł

Dla starszych posiadaczy eKonta m
 (25 lat lub więcej; aczkolwiek tu wybiegam już w przyszłość, bo promocja dotyczy wyłącznie osób w wieku 18-24 lat) dochodzić będzie wymóg zapewnienia wpływu na konto w wysokości co najmniej 1 000 zł z (dzięki temu możliwe będzie uniknięcie opłaty w wysokości 5 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku; wpływ może pochodzić z dowolnego źródła - także z Twego konta w innym banku). Z wypłat z bankomatów darmowe pozostaną te od kwoty 100 zł.


💡 Przy okazji przypomnę, że do 17.09.2017 r. dostępna jest inna promocja mBanku - dotyczy jednak eKonta w taryfie standard i wymaga zdecydowanie większej aktywności w płaceniu kartą: w promocji Money mania do wzięcia jest bon 100 zł do Empiku i do 650 zł zwrotów za płatności kartą >>

Bądź na bieżąco z wszystkimi okazjami do bankobrania. Wypróbuj darmowy newsletter (zapis zajmuje chwilkę - tak samo jak wypisanie ze subskrypcji jeśli kiedyś uznasz, że wiadomości nie chcesz więcej otrzymywać):
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Czy ta promocja łączy się z Money manią?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dwie odrębne promocje dotyczące innych kont. Powyższa (z premią 110 zł) to promocja dla młodych (18-24 l.) z eKontem m w roli głównej. Zaś w Money manii założyć można eKonto w taryfie standard (dla każdego pełnoletniego).

   Usuń
 2. Czy do tych 8 płatności kartą zaliczą się też zrobionew Internecie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko płatności kartą "w realu" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy posiadając to konto można założyć lokatę dla nowych klientów na 3,5%, czy obowiązuje ona tylko w przypadku zwykłego ekonta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na otwarcie lokaty jest inny wniosek o konto z tą lokatą. Ale konto wtedy bez żadnej promocji. Ogólnie się nie opłaca.

   Usuń
  2. Dziękuję za informacje :)

   Usuń
 5. Czy przy założeniu konta można skorzystać z tej promocji i z polecam mBank, czy jedna wyklucza drugą?

  OdpowiedzUsuń
 6. Konto można zamknąć od razu po odebraniu premii czy trzeba poczekać dłużej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie takie samo pytanie.

   Sprawa wygląda następująco: 1. otworzyłam konto we wrześniu
   2. w październiku spełniłam warunki promocji (logowanie do aplikacji mobilnej i min. 8 transakcji)
   3. w listopadzie spełniłam warunki promocji (logowanie do aplikacji mobilnej i min. 8 transakcji) i otrzymałam pierwszą część nagrody = 55 zł
   4. w grudniu już nie muszę spełniać wyżej wymienionych warunków promocji, ale otrzymam kolejne 55 zł za spełnienie warunków w listopadzie.

   Pytanie: Czy jeżeli np. drugą część nagrody otrzymam 14.12.2017r. to czy po tej dacie mogę zamknąć konto? Np. już 15 grudnia? Czy być może będzie to za wcześnie po wypłacie nagrody i będę musiała ją oddać + kara ;p ??

   Czytam w regulaminie, że promocja obowiązuje do 31.03.2018r. - > czy to jednak znaczy, że do tego terminu należy utrzymać aktywne konto ?

   Dopiero zaczynam "zabawę" w konta promocyjne i obawiam się, czy czegoś nie zrobię źle :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...