Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rabat 400 zł do wykorzystania w sklepie OleOle.pl za darmową kartę Citi Simplicity

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

7.09.2017

Rabat 400 zł do wykorzystania w sklepie OleOle.pl za darmową kartę Citi Simplicity

Citibank odpalił kolejną promocję swej karty kredytowej.

Rabat 400 zł do wykorzystania na OleOle.pl za kartę Citi Simplicity
Tym razem za jej wyrobienie do zdobycia jest nagroda gwarantowana w postaci rabatu w wysokości 400 zł, który można wykorzystać podczas zakupów na OleOle.pl. Sklep ten sprzedaje sprzęt RTV, komputery, telefony, AGD i jeszcze sporo innego asortymentu. Opcja to fajna, bo ceny w tym sklepie często bywają konkurencyjne.

>>Ta promocja jest już nieaktualna. Sprawdź inne propozycje Citibanku<<

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być osoba, która nie posiada oraz co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź kod rabatowy do oleole.pl" i zdobyć tytułowy rabat w wysokości aż 400 zł:
 • najpóźniej do 31.10.2017 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy;
 • gdy skontaktuje się z Tobą konsultant banku, złóż wniosek o kartę;
 • podpisz umowę, którą dostarczy do Ciebie kurier (i przekaż mu dokument dla banku potwierdzający zadeklarowane dochody);
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank do Ciebie odeśle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku oraz 
  • wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 1 000 zł (można to zrobić jedną lub wieloma transakcjami, w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; muszą to być płatności - do wymaganej kwoty nie zaliczą się przelewy z karty, ani wypłaty w bankomacie)

Dla przykładu więc: jeśli umowę zawrzesz we wrześniu (tj. taka data będzie wpisana w umowie) to na spełnienie warunków (logowanie i płatności kartą) będziesz mieć czas do końca listopada. Oczywiście możesz to zrobić szybciej. Bo wtedy też wcześniej otrzymasz nagrodę. A ta zostanie przekazana wiadomością w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Czas na realizację otrzymanego kodu rabatowego będziesz mieć do 30.06.2018 r. Będzie go można wykorzystać jednorazowo przy zamówieniu za minimum 400 zł (pod uwagę brana jest wartość kupowanych towarów bez ewentualnych kosztów przesyłki).

Kto może wnioskować o kartę w Citibanku?


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"

Źródłami dochodu akceptowanymi przez bank są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.Karty kredytowe - prześwietlenie oferty Citibanku


Z powyższego wiemy już, że mamy do czynienia z dobrą promocją, a rzucając okiem na ofertę sklepu, że i z dobrym sklepem. Teraz czas przyjrzeć się ofercie samego banku i karcie, którą należy w promocji wyrobić. Konsultant w rozmowie telefonicznej zaproponować może wybór spośród kilku kart. Bez dwóch zdań najlepszą jest jednak karta Citi Simplicity. Bank nie pobiera opłat ani za jej wydanie, ani za jej posiadanie (nie ma bowiem opłat rocznych czy miesięcznych i to bez żadnych warunków do spełnienia). By skorzystać z promocji z rabatem 400 zł do OleOle.pl wystarczy wyrobienie samej karty kredytowej (ona wystarczy też by uzyskać dostęp do bankowości internetowej). Nie ma potrzeby zakładania konta osobistego w Citibanku (aczkolwiek i to może się opłacić, bo bank płaci do 400 zł za jego otwarcie, choć tam warunków do spełnienie jest już nieco więcej).

W umowie o kartę znajdziesz informacje o "całkowitym koszcie kredytu" oraz o tym, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%. Czy jest się jednak czego obawiać? Nie, ponieważ bank jest ustawowo zobowiązany do podania tego typu informacji, opierając się na wytycznych, które zakładają wykorzystanie całej kwoty od razu i spłacanie jej w ratach. Jednak tak z karty korzystać nie musisz. Wykorzystaną kwotę z karty spłacić możesz bowiem jeszcze w okresie bezodsetkowym co oznacza, że oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką wydasz za pomocą karty (bank nie naliczy bowiem odsetek, ani jakichkolwiek opłat). Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam dowiesz się jak używać karty, by nie ponosić kosztów i oddawać dokładnie tyle, ile z karty wydasz.

Zobacz aktualne promocje Citibanku

⭐⭐⭐⭐⭐ - w ratingu ofert (czyli systemie ocen promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie, tworzonym w oparciu o me kilkuletnie doświadczenia w korzystaniu z promocji bankowych) powyższej promocji przyznaję 5 gwiazdek (czyli najwyższą możliwą notę). Powodów jest wiele: wysoka wartość nagrody, proste, klarowne warunki do spełnienia i produkt, który należy wyrobić jest bez warunków darmowy, a przy korzystaniu z promocji nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Jedynym "ale" jest to na co mogą zwrócić uwagę byli posiadacze karty kredytowej tego banku - dość długi jest bowiem okres wykluczenia dla byłych klientów. Co nie zmienia jednak faktu, że jeśli ktoś na promocje się łapie, a do tego w najbliższym czasie planuje zakup sprzętu elektronicznego to jest to propozycja właśnie dla niego.

Bądź na bieżąco z wszystkimi okazjami do bankobrania. Wypróbuj darmowy newsletter (zapis zajmuje chwilkę - tak samo jak wypisanie ze subskrypcji jeśli kiedyś uznasz, że wiadomości nie chcesz więcej otrzymywać):
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Fajna promocja. Szkoda tylko że wykluczenie od 1.01.2015 r. Mogli by to w końcu zmienić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo wyczekuję tej chwili. Ciągle 1.01.2015 a jakby chociaż o kilka miesięcy przesuwali to już byłoby coś.

   Usuń
 2. czy można przystąpić do promocji w placówce Citibanku??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja dostępna jest tylko zgodnie z procesem opisanym wyżej (zgłoszenie online, wniosek telefonicznie z konsultantem banku, zawarcie umowy za pośrednictwem kuriera).

   Usuń
 3. A wiecie jaki jest najprostszy sposób, żeby zrobić obrót na określoną kwotę tą kartą ??
  Instalujecie sobie aplikację Sprytny Bill, wybieracie ręcznie wpisanie faktury i przelewacie na konto np. żony, matki, brata czy kogokolwiek chcecie określoną kwotę - najlepiej do 1000 zł bo wtedy jest tylko 0,97 zł prowizji, w tytule przelewu wpisujecie za co jest płatność - ważne aby tytył płatności był zgodny z regulaminem aplikacji (np. za ochronę, przedszkole itd, jest kilkanaście opcji na ich stronie).
  Rzecz jasna jeśli trzeba zrobić większy obrót 2-3 tys., wówczas polecam wykonać kilka transakcji w ramach Sprytnego.
  Sposób sprawdzony i działający (u mnie w ramach konta City Priority - premia 400 zł), rzecz jasna musicie też patrzeć na wykluczenia MCCw danych promocjach bankowych, jeśli będzie kod 4900, wówczas ten sposób nie zadziała.
  Czasami lepiej odżałować te 2-3 zł i nie wysilać się na szukanie opcji zapłacenia kartą w innych punktach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaaa to ciekawe czemu mnie cofneli przelew w sprytnym billu na niecałe 50 zeta bo niezgodny z regulaminem. Łatwo sprawdzić czy konto jest prywatne czy nie

   Usuń
  2. a co wpisałeś/aś w w tytule przelewu?. Bo ja tak już robiłem 5-6 razy i problemu nie było. A niby jak sprawdzisz czy konto jest prywatne czy na firme ? z tego co mi wiadomo to jest niemożliwe

   Usuń
  3. W numerze konta jest informacja o rodzaju konta, tzn. czy to konto indywidualne czy firmowe.

   Usuń
  4. "Sposób sprawdzony i działający (u mnie w ramach konta City Priority" - czy w Twoim przypadku robiłeś te przelewy na konto prywatne i wszystko było ok?
   Pozdrawiam

   Usuń
  5. Nie, na firmowe.

   Usuń
  6. @MichałM.
   Tak robiłem te przelewy na konta prywatne (mojej żony) Żadna transakcja nie był kwestionowana

   Usuń
 4. Jest problem bo nie mam dochodu 1200zł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak później wygląda z rezygnacją z karty? Kiedy i jak można?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można po otrzymaniu nagrody. Można w oddziale, listem lub najwygodniej czyli w bankowości. Piszesz, że rezygnujesz z karty. Oddzwaniają, potwierdzają i po sprawie.

   Usuń
  2. I jeszcze proponują promocję na zatrzymanie. I mnie 10% zwrotu za płacenie kartą, max do 200 zł.

   Usuń
  3. Miesięcznie? Jednorazowo? Czy jak to wygląda?

   Usuń
  4. Aha i czy taka promocja którą ci zaproponowali zobowiązuje do czegoś ponad te płatności??

   Usuń
  5. Jednorazowo. Dali 2 miesiące na płatności. Bez zobowiązania.

   Usuń
 6. Czy za kuriera coś się płaci? Czy to pokrywa bank?

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba skorzystam, promocję można jakoś połączyć z poleceniem tak żeby dziewczyna mogła skorzystać a jednocześnie żebyśmy zarobili na poleceniu? Czy przy podpisaniu umowy z polecenia nie będzie już mogła skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, powyższa promocja nie łączy się z programem poleceń. By zdobyć rabat 400 zł do OleOle.pl formularz zgłoszeniowy musi zostać wysłany na dedykowanej stronie i nie ma opcji połączenia z poleceniem.

   Usuń
 8. Rabat obowiązuje na wybrane produkty czy na cały asortyment?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak później można zrezygnować z karty??

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy kod rabatowy można zrealizować na 3 produkty o łącznej wartości powyżej 400zł czy na 1 produkt powyżej 400zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon rabatuje koszyk zakupów. nieważne ile masz tam towarów.

   Usuń
  2. No właśnie w koszyku mam 3 przedmioty na kwotę łączną 405zł i wyskakuje komunikat, że bon dotyczy przedmiotów powyżej 400zł.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...