Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 6 biletów do Multikina za darmowe konto w BGŻ BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

6.09.2017

Odbierz 6 biletów do Multikina za darmowe konto w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja Konta Optymalnego. 

Promocja Filmowe Konto - 6 biletów do Multikina za konto w BGŻ BNP Paribas
Tym razem to gratka dla kinomaniaków. Za otwarcie darmowego konta do wzięcia jest bowiem pakiet 6 biletów na seanse filmowe do kin sieci Multikino.

Dla kogo promocja? Udział w akcji może wziąć osoba, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, ani w okresie 6 miesięcy od złożenia wniosku o konto w promocji nie posiadała, ani nie współposiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Z promocji na szczęście nie wyklucza posiadanie umowy z BGŻ Optima.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Filmowe konto" i zdobyć 6 darmowych wejściówek na filmy:
 • zarejestruj się na stronie promocji (zaznacz znajdujące się tam zgody - nie da się ich jednak ominąć, bo bez akceptacji oświadczeń dalej nie da się przejść);
 • w kolejnym kroku, na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Optymalne (pamiętaj, by uzupełnić go tymi samymi danymi, które zostały użyte przy rejestracji);
 • najpóźniej do 20.10.2017 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą;
 • w październiku, listopadzie i grudniu 2017 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
  • zapewnij wpływ kwoty min. 1 000 zł;
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł w punktach handlowo-usługowych

Za spełnienie warunków w każdym z wymienionych miesięcy (a więc wpływ 1 000 zł i płatności na sumę min. 300 zł) otrzymasz nagrodę w postaci voucherów wymienialnych na 2 bilety do kina. O przyznaniu voucherów organizator promocji powiadomi mailowo odpowiednio do 13.11., 15.12.2017 r. oraz 15.01.2018 r., zaś vouchery w postaci kodów prześle SMSem do 30.11.2017 r. oraz 5. i 31.01.2018 r. Pamiętaj przy tym by na dzień przyznania nagród posiadać konto i aktywną kartę do konta.

Rejestracja w promocji i złożenie wniosku ma być dostępne do 29.09.2017 r., aczkolwiek może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród przewidzianych na akcję. Bank przewidział 1 000 rejestracji.

Ważne wskazówki 


▶ Wpływ 1 000 zł może pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Środki możesz więc przelać np. ze swego konta w innym banku i warunek będzie spełniony. Wpływ oznacza odnotowanie zasilenia konta wymaganą sumą, bez konieczności utrzymywania tych środków w banku. W dowolnym momencie możesz je przelać, wypłacić albo wydać.

▶ Jeśli w promocji udział zechce wziąć także ktoś z Twych najbliższych to musi dokonać odrębnej rejestracji (z wykorzystaniem innego adresu mailowego). Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem złożyć wyłącznie jeden wniosek o konto.

▶ Vouchery będzie można wykorzystać do 30.06.2018 r. wymieniając na bilety na seanse 2D w kinach sieci Multikino i Silver Screen.

Konto Optymalne - prześwietlenie oferty BGŻ BNP Paribas


Główne cechy konta otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków) 
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków) 
 • 0 zł za przelewy złotowe Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce)

Do uzyskania biletów za otwarcie konta kwalifikują wyłącznie wnioski złożone przez Internet (po rejestracji na stronie promocji). Umowę o konto można zawrzeć tylko za pośrednictwem kuriera.

Złóż wniosek o Konto Optymalne i odbierz 6 biletów do Multikina


Bądź na bieżąco z wszystkimi okazjami do bankobrania. Wypróbuj darmowy newsletter (zapis zajmuje chwilkę - tak samo jak wypisanie ze subskrypcji jeśli kiedyś uznasz, że wiadomości nie chcesz więcej otrzymywać):
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Czy mogę promocję połączyć z promocją z bonami do H&M?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z bonami do H&M (opisuję ją tutaj) dotyczy innego konta (Maksymalnego) i skierowana jest wyłącznie do osób w wieku poniżej 26 lat.

   Usuń
 2. bilety do kina ehh beznadzieja poczekam na gotówkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do oddziału BGŻ BNP mam 500 metrów, natomiast do multikina 120km, więc ich specjaliści od promocji niech się pukną w głowę z taką ofertą ;)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...