Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe: wrzesień 2017 + ranking lokat

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.09.2017

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe: wrzesień 2017 + ranking lokat

Nowy miesiąc w kalendarzu, więc czas na nowy przegląd obejmujący najkorzystniejsze propozycje dla oszczędzających.

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe na wrzesień 2017 r. - ranking lokat na blogu Bankobranie
Na bieżąco monitoruję oferty banków, by wyłapywać najlepsze propozycje dla ceniących sobie bezpieczeństwo własnych środków. Poniżej znajdziesz najkorzystniejsze obecnie lokaty i konta oszczędnościowe. A w ostatnim czasie oferta w tym zakresie zaczęła się poprawiać. Małymi kroczkami, ale oprocentowanie zaczyna wzrastać.

Oglądając telewizję czy czytając prasę bądź największe portale ekonomiczne ciągle można natrafić na informacje o tym, że "oprocentowanie lokat w Polsce jest na historycznie najniższych poziomach", a "Rada Polityki Pieniężnej nie zmienia stóp procentowych w rekordowo długim okresie". I jest w tym sporo prawdy... aczkolwiek osoby zachowujące czujność i wychwytujące najlepsze okazje wśród lokat i kont oszczędnościowych mogły już zauważyć, że ostatnie miesiące przynoszą coraz więcej lepszych propozycji. Obecnie oferowanym stawkom oczywiście daleko do poziomów sprzed kilku dobrych lat, ale już o wiele łatwiej o oprocentowanie w okolicach 2,5 czy 3% w skali roku (i to bez wyśrubowanych warunków), podczas gdy jeszcze kilka miesięcy temu wśród takich propozycji panowała posucha. Dziś o tych wszystkich najlepszych obecnie lokatach i kontach oszczędnościowych.

Comiesięczny przegląd najlepszych lokat zaczynam tradycyjnie od przyjrzenia się jakie najwyższe oprocentowanie dostępne jest w danym banku:
Najlepsze lokaty w poszczególnych bankach - wrzesień 2017 r.

Wykres ten nie jest miarodajny dla rynku jeśli skonfrontować go chociażby ze średnią oprocentowania wszystkich lokat (w tym słabych stawek standardowych). Ale świetnie pokazuje tendencje obowiązujące na rynku. Zazwyczaj gdy spada lub wzrasta oprocentowanie to zmieniają się też stawki dla lokat sztandarowych (czyli zazwyczaj promocyjnych i powitalnych). Przez długi okres w tym zestawieniu dominowała czerwień (wskazująca na spadki oprocentowania). Teraz sytuacja zdecydowanie się ustabilizowała.

[Na marginesie: Z zestawienia zniknął Volkswagen Bank Polska, który postanowił wycofać się z obsługi klientów indywidualnych i wypowiada im umowy. Szkoda, bo kiedyś - dobre kilka lat temu - bank ten potrafił oferować całkiem fajne lokaty. Aczkolwiek ostatnimi czasy takich propozycji już niestety brakowało.]

Dla ułatwienia przeglądu lokaty na potrzeby niniejszego wpisu pogrupowałem. A znajdziesz tu:
 • Lokaty promocyjne 
  • Lokaty bez konta osobistego 
  • Lokaty z kontem osobistym 
 • Lokaty mobilne 
 • Najkorzystniejsze dla każdego 
  • Lokaty kilkumiesięczne 
  • Lokaty długoterminowe 
 • Najlepsze konta oszczędnościowe

Bądź na bieżąco: na Twitterze. 


Lokaty promocyjne 


Zaczynam tradycyjnie, czyli od lokat z najlepszym oprocentowaniem. To zazwyczaj propozycje dla nowych klientów, ale te określenie ("nowy klient") na szczęście bywa w bankach inaczej definiowane i w niektórych przypadkach są nimi także byli klienci, którzy postanowią powrócić.

Lokaty bez konta osobistego


Wśród tych lokat niezmiennie od wielu miesięcy najlepsze propozycje ma Idea Bank. Do wyboru jest jedna z poniższych opcji:
 • Lokata Happy - wybrać można jeden z okresów, ale ten wybór przekłada się na stawkę oprocentowania, którą można tu uzyskać (4% na 2 miesiące, 3,5% na 3 miesiące lub 3% na 1 miesiąc; w każdym przypadku mowa oczywiście o oprocentowaniu w skali roku); na lokatę wpłacić można od 500 do 10 000 zł;
 • Lokata Happy Pro - to 3-miesięczna lokata ze stawką 3% w skali roku; zdeponować można od 500 do 25 000 zł;
 • Lokata Happy Plus - przy tym 3-miesięcznym depozycie oprocentowanie wynosi 2,5% w skali roku, a ulokować można od 10 000,01 do 100 000 zł 

W każdym przypadku trzeba jednak pamiętać, że lokaty powitalne w Idea Banku skierowane są wyłącznie do osób, które dotąd nie miały jakiejkolwiek umowy z tym bankiem (ani z Lion's Bankiem, będącym oddziałem Idea Banku), a nawet nigdy nie wnioskowały o jakikolwiek produkt w tych bankach.

Liberalniej do pojęcia "nowy klient" podchodzi BGŻ Optima. W tym przypadku z lokaty powitalnej mogą bowiem skorzystać też klienci powracający (tacy, którzy rachunku w tym banku nie mają co najmniej od 12 miesięcy). Do wyboru jest jedna z poniższych propozycji:
 • Lokata Bezkarna - oprocentowanie wynosi 3% w skali roku na okres trzech miesięcy; ulokować można od 1 000 do 20 000 zł;
 • Lokata Bezkompromisowa - oprocentowanie to 2,5% w skali roku - tak jak wyżej - na okres trzech miesięcy, ale w tym przypadku wpłacić można od 1 000 do 100 000 zł

Wraz z wybraną lokatą (Bezkarną lub Bezkompromisową) bank otwiera klientowi rachunek oszczędnościowy, który służy nie tylko obsłudze lokaty, ale i lokowaniu oszczędności (uzyskać można na nim 2,2% w skali roku do 150 000 zł - stawka gwarantowana jest do 26.10.2017 r.). Rachunek ten jest otwierany i prowadzony za 0 zł bez warunków. Z lokaty skorzystać mogą także klienci BGŻ BNP Paribas, gdyż w tym przypadku BGŻ Optima jest traktowany jako odrębny podmiot.

Lokaty z kontem osobistym


Tu wybór jest jeszcze większy. I na szczęście założenie konta bardzo często nie musi oznaczać jakichkolwiek kosztów związanych z jego posiadaniem, a w niektórych przypadkach nie będzie nawet potrzeby wykazywania się jakąkolwiek aktywnością, by konto pozostawało darmowe. Do wyboru są:
 • Nest Lokata Witaj (Nest Bank) - z oprocentowaniem 4% w skali roku można ulokować do 10 000 zł; do wyboru jest jeden z okresów: 3 lub 6 miesięcy (przy pierwszym z nich nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków; dla wariantu na pół roku wymagane jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto - więcej na ten temat pisałem tutaj); konto w Nest Banku otwierane i prowadzone jest bez warunków za 0 zł;
 • mLokata na Wejście (mBank) - oprocentowanie depozytu to 3,5%  w skali roku na okres trzech miesięcy; wpłacić można od 500 do 10 000 zł; za konto nie zapłacisz ani grosza (bez warunków), jeśli wybierzesz eKonto w taryfie standard (bez wyrabiania karty);
  💡 Zamiast otwierać konto w mBanku dla tej lokaty, zdecydowanie lepszą opcją jest otwarcie konta w popularnej i sprawdzonej promocji Money mania: do zdobycia jest bon 100 zł do Empiku oraz do 650 zł w postaci zwrotów
 • Lokata na Dobry Start (Eurobank) - oprocentowanie tego 3-miesięcznego depozytu wynosi 3% w skali roku dla kwoty od 10 000,01 do 25 000 zł; zakładane konto jest darmowe, ale by tak się stało (i by w ogóle móc założyć lokatę) niezbędne jest uprzednie umówienie i spotkanie z doradcą firmy Expander - więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Jeśli zrażają Cię zbyt niskie limity kwot maksymalnych, jakie można wpłacić na powyższe lokaty to świetną alternatywą będzie propozycja Deutsche Banku:
 • Lokata dbPremium - oprocentowanie lokaty to 3% w skali roku na okres 12 miesięcy, a zdeponować można od 20 000 do 100 000 zł; zakładane przy tym konto osobiste prowadzone jest bez warunków za 0 zł do końca 2017 r., a później zwolnić z opłaty może utrzymanie salda w banku na poziomie min. 50 000 zł (może to być również kwota tej lokaty, więc najkorzystniejszą opcją wydaje się właśnie ulokowanie kwoty co najmniej na tym poziomie); dodatkowo w Deutsche Banku można też uzyskać 2,55% w skali roku na koncie oszczędnościowym (również do 100 000 zł) - więcej na temat tych propozycji przeczytasz tutaj.

Wśród promocyjnych lokat, które można uzyskać przy okazji otwarcia konta należałoby jeszcze wspomnieć o propozycjach Credit Agricole i Plus Banku. Tu uzyskać można odpowiednio 3 i 4% w skali roku. Trzeba jednak wykazywać się (nieraz niemałą) aktywnością celem uniknięcia opłat (wyjątkiem jest jedynie darmowe 1 Konto w Credit Agricole dla osób w wieku 18-27 lat).

Lokaty mobilne


Oferta depozytowa banków w tym zakresie ostatnio niestety znajduje się w stagnacji. Kiedyś - w czasie udostępniania przez banki aplikacji na telefony - tego typu propozycje pojawiały się co rusz. Teraz od dłuższego czasu niewiele dzieje się w temacie. Poniższe lokaty niezmiennie pozostają takimi, z których warto skorzystać, będąc klientem danego banku, ale na pewno nie są na tyle kuszące, by dla nich zakładać konto:
Bank
Okres
Oprocentowanie:
Min. kwota
Max. kwota
Eurobank*
1 miesiąc
3,50%
200 zł
10 000 zł
Getin Bank
2 miesiące
3%
500 zł
10 000 zł
BZ WBK
4 miesiące
2,5%
1 000 zł
20 000 zł
Bank Millennium
3 miesiące
2,25% (lub 2,5%)**
1 000 zł
10 000 zł
* - lokata dostępna wyłącznie w ciągu 7 dni od aktywacji aplikacji mobilnej
** - wyższa stawka obowiązuje w przypadku założenia lokaty w aplikacji z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości

W każdym przypadku założyć można jedną lokatę i w dodatku tylko jeden raz. Wyjątkiem jest tylko Bank Millennium, gdzie po zakończeniu Lokaty Mobilnej można założyć kolejną. Wszystkie lokaty - co już może sugerować nazwa - łączy to, że dostępne są tylko w bankowości mobilnej (nie założysz ich w żaden inny sposób).

Najkorzystniejsze dla każdego


Po miesiącach w których było trudno o sensowne oferty pośród tego typu lokat (a zwłaszcza już pośród krótkoterminowych) zaczął się pojawiać wybór. Już kilka banków oferuje oprocentowanie w okolicy 2,5% bez wyśrubowywania warunków lub nie stawiając ich w ogóle.

Lokaty kilkumiesięczne


Na chwilę obecną najlepszą propozycję ma Idea Bank. To Lokata Tylko Teraz z oprocentowaniem 2,6% w skali roku, którą można otworzyć na 2, 3 lub 4 miesiące. Ulokować można tu dowolną kwotę (nawet do miliona złotych). Z tej lokaty można skorzystać bez konieczności posiadania czy zakładania konta, jak i bez korzystania z innych produktów banku. Alternatywną propozycją Idea Banku - ale już dla posiadaczy konta osobistego (choć na szczęście bezwarunkowo darmowego) - jest Lokata Wielki Procent Plus. Dostępna jest ona w kilku wariantach czasowych - one przekładają się na wysokość oprocentowania: 5 miesięcy (2,5%), 4 miesiące (2,45%), 3 miesiące (2,4%) i 2 miesiące (2,35%). Oczywiście w każdym przypadku oprocentowanie podawane jest w skali roku.

W Nest Banku - gdzie wymagane jest wpłacenie nowych środków i posiadanie konta (na szczęście też bez warunków darmowego) - można uzyskać 2,35% w skali roku w przypadku lokaty na pół roku lub 2,45% na okres 12 miesięcy.

Promocyjną stawkę oprocentowania (2,4% w skali roku) uzyskać można również w Getin Banku - na 5 miesięcy można tu ulokować do 200 000 zł. Warunek jest jeden: wpłacenie "nowych środków". Więcej na temat tej propozycji pisałem tutaj.


Lokaty długoterminowe


Najwyższe oprocentowanie dla lokat 18-miesięcznych oferuje Nest Bank (2,5% w skali roku - wymagane jest posiadanie konta; bez takiego rachunku stawka wynosi 2,3%).

Wśród lokat 24-miesięcznych wybór jest zdecydowanie większy. Idea Bank oferuje 2,7% w skali roku (bez konta), Lion's Bank 2,65% w skali roku (ale dopiero dla kwoty od 100 000 zł), Nest Bank 2,6% z kontem lub 2,4% bez konta, a Toyota Bank 2,6% dla posiadaczy konta.

Możliwości jest też sporo w przypadku lokat 3-letnich. Tu również lideruje Idea Bank, dając oprocentowanie na poziomie 2,75% w skali roku (bez konieczności posiadania konta). W przypadku Toyota Banku stawka wynosi tyle samo, ale wymagane jest konto osobiste w tym banku. 36-miesięczna lokata w Eurobanku oprocentowana jest na poziomie 2,6% w skali roku, ale i tu wymagane jest konto osobiste.

Wszystkie (zarówno krótko-, jak i długoterminowe) lokaty z oprocentowaniem od 2,3% do 4% znajdziesz w aktualizowanym na bieżąco rankingu lokat.

Najlepsze konta oszczędnościowe


Przez pewien czas banki przyzwyczaiły nas do tego, że kusząc wysokim oprocentowaniem na kontach oszczędnościowych, szybko pozyskiwały klientów, ale i szybko obniżały oferowane stawki. W chwili obecnej część banków gwarantuje jednak utrzymanie stawki na danym poziomie przez określony czas. Zazwyczaj jest to kilka miesięcy, co sprawia, że konto oszczędnościowe może przypominać krótkoterminową lokatę ze stałym oprocentowaniem. Możemy przewidzieć jakie będą odsetki i nic w tym czasie zmienić się nie może. Aczkolwiek konto oszczędnościowe ma jeszcze dwie olbrzymie zalety w porównaniu z lokatą - można tu dopłacać środki, ale też i każdej chwili je wypłacić (część lub całość), nie tracąc przy tym odsetek.

Najwyższe oprocentowanie oferuje Orange Finanse - to 3,6% w skali roku, gwarantowane nawet przez 6 miesięcy, ale tylko dla kwoty do 10 000 zł. Dodatkowo bank wymaga aktywności w płaceniu kartą wydawaną do konta osobistego (wydać trzeba po min. 300 zł miesięcznie), by skorzystać z oferty o takich parametrach.

Swą promocję oprocentowania konta oszczędnościowego kontynuuje T-Mobile Usługi Bankowe (choć pierwotnie miała być dostępna do 31.08., została przedłużona do 31.10.2017 r.). Tu można uzyskać 3% w skali roku do 50 000 zł, ale trzeba być nowym klientem (który konta w tym banku nie posiada co najmniej od 1.04.2017 r.). Stawka obowiązuje przez 92 dni. Przeczytaj więcej na temat tego konta oszczędnościowego i zwrotu za płatności kartą w T-Mobile Usługi Bankowe >>

Trzeci w kolejności Deutsche Bank na koncie oszczędnościowym oferuje już "tylko" 2,55% w skali roku, ale za to pozwala ulokować przy tej stawce do 100 000 zł, a utrzymanie warunków gwarantuje przez 4 miesiące bez konieczności spełniania dodatkowych warunków (a przy okazji przypomnę, że daje możliwość otwarcia lokaty z oprocentowaniem 3% w skali roku również do 100 000 zł).

Bliźniaczo podobne promocje oprocentowania na koncie oszczędnościowym mają Alior Bank, Bank Millennium i Getin Bank - jest tak przynajmniej w zakresie oprocentowania (po 2,5% w skali roku), maksymalnej kwoty objętej podwyższonym oprocentowaniem (do 100 000 zł) oraz konieczności wpłacenia "nowych środków". Różnica pojawia się w zakresie obowiązywania promocji. W Banku Millennium stawka 2,5% obowiązuje przez 92 dni, a w w przypadku Getin Banku przez 122 dni (okresy te liczone są od momentu wpłaty pierwszych środków na konto oszczędnościowe), a w Alior Banku przez 4 miesiące od otwarcia Konta Lokacyjnego (więcej na jego temat pisałem tutaj). To ostatnie konto oszczędnościowe jest jednak jedynym, które nie wymaga posiadania, ani otwierania konta osobistego.

Wśród kont oszczędnościowych z najlepszym oprocentowaniem gwarantowanym przez określony czas wymienić trzeba jeszcze Eurobank, który daje 2,5% w skali roku (w opcji dla nowych klientów) przez okres trzech miesięcy, ale już tylko dla kwoty do 30 000 zł.

Wszystkie konta oszczędnościowe z najkorzystniejszym oprocentowaniem, którego utrzymanie banki zapewniają przez określony czas, ujęte są w poniższej tabeli:
Bank
Konto
Oprocentowanie
Kwota objęta promocyjną stawką
Okres obowiązywania oprocentowania
Dostępność promocji
Orange Finanse
Konto Oszczędnościowe
3,6%
do 10 000 zł
6 miesięcy
do 1.02.2018 r.
T-Mobile Usługi Bankowe
Konto Oszczędnościowe
3,0%
do 50 000 zł
92 dni
do 31.10.2017 r.
Deutsche Bank
db Konto Oszczędnościowe Plus
2,55%
do 100 000 zł
4 miesiące
do odwołania
Alior Bank
Konto Lokacyjne
2,5%
do 100 000 zł
4 miesiące
do odwołania
Getin Bank
Konto oszczędnościowe
2,5%
do 100 000 zł
122 dni
do 30.09.2017 r.
Bank Millennium
Konto Oszczędnościowe Profit
2,5%
do 100 000 zł
92 dni
do 14.10.2017 r.
Eurobank
Rachunek Ekstra Zysk
2,5%
do 30 000 zł
3 miesiące
do odwołania

Jeżeli chcesz w prosty sposób wyliczyć odsetki jakich możesz spodziewać się z wybranej lokaty czy konta oszczędnościowego, skorzystaj z przygotowanego przeze mnie kalkulatora odsetek. W sytuacji gdy dopiero zaczynasz oszczędzanie i deponowanie swych pieniędzy na lokatach, przeczytaj poradnik: Lokata bankowa: co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć.

Lokaty i konta oszczędnościowe ujęte w powyższym przeglądzie oferowane są przez banki, które podlegają Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu. To oznacza, że nawet w przypadku upadku danego banku, otrzymasz zwrot swych pieniędzy do równowartości kwoty 100 000 euro. Stan oprocentowania w niniejszym wpisie: na dzień 1.09.2017 r.

Nie przegap promocji bankowych, ani najlepszych ofert lokat. na Twitterze i polub na Facebooku:

28 komentarzy:

 1. Wreszcie jest wybór. Założyłem konto w Aliorze i juz miałem zakładać Konto Lokacyjne. Ale wybrałem lokatę Tylko Teraz. Różnica niby niewielka ale zawsze to coś. Zwłaszcza gdy kwota większa. A pamiętam, że w kwietniu czy maju to kończyło się jakoś w okolicach 2,1-2,2% jak ktoś miał większe kwoty i wszędzie już był klientem. Oby w końcu powszechnie podochodziło to oprocentowanie chociażby do 3%.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chodzi o BFG to Idea i Lions traktowane są oddzielnie czy jako jeden bank?

  OdpowiedzUsuń
 3. Do dobrych lokat bez dodałbym Cloud 2,65% na 6 miesięcy. Efektywnie wychodzi mniej bo 2,41 ale jak zniknie Tylko Teraz to będzie dobra opcja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokata na 2,4% to dobra opcja? Na rynku jest nawet kilka lepszych kont oszczędnościowych na 2,5% - Alior, Millennium ... litości :)

   Usuń
  2. Poza Alior i Millennium jeszcze Eurobank oraz DB.

   Usuń
  3. Z kontami oszczędnościowymi to prawda, ale w Millennium i Aliorze liczę na jakąś promocję na którą w końcu się załapię bo teraz ciągle mnie karencja wyklucza. Dla samego % na koncie oszczęd. nie chcę stawać się klientem.

   Usuń
  4. Lokata Tylko Teraz wciąż jest oferowana.

   Usuń
 4. Witajcie przestawcie ranking lokat strukturalnych z funduszem lub giełdowe ponieważ tylko one się opłacają z 100% ochroną kapitału :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta.Warto napisać o Idea Banku który mami a później po 3 latach zwraca kasę bez zysku. I zawracają d....telefonami

   Usuń
  2. Nie przewiduję takiego rankingu. Na blogu skupiam się wyłącznie na rozwiązaniach z gwarancją kapitału i gwarancją zysku.

   Usuń
 5. TMUB nadal oferuje 3% na KO do 50k PLN. Dla nowych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Założyłem niedawno konto z tabelki należące do Eurobanku. Jak zwykle dociekliwy, zawitałem w Oddziale i wypytałem 'co się da':). Od pani w Eurobanku dowiedziałem się, że promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym liczone jest zawsze od każdego 8. dnia miesiąca. Z tego wynika (i to była sugestia samej pani... :), że zakładać to konto trzeba od razu po 8. dniu miesiąca, czyli u mnie 9. :), wtedy promocyjne oprocentowanie - liczone od wpływu środków, czeka do 8. następnego miesiąca, no i system zaczyna liczyć 3 miesiące. W ten sposób uszczkniemy dodatkowy miesiąc bez dnia.
  Czy ktoś to może jeszcze potwierdzić? Ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bzdury - nigdy nie wierz temu co usłyszysz na infolinii albo w banku!

   Usuń
 7. Te 2.5 procent na extra zysk w Eurobank to jest tylko dla nowych klientów i nie powinno być uwzględniane w tym miejscu zestawienia. Dla starych klientów bez wpływu wynagrodzenia na konto jest tylko 0.6. Dodatkowo EB bardzo konserwatywnie rozumie wpływ wynagrodzenia na konto.

  OdpowiedzUsuń
 8. W tabeli jest błąd. Przy banku T-Mobile Usługi Bankowe jest nazwa konta z konkurencji - DB, mimo, że link jest prawidłowy do TMUB.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "db" i "plus" niepotrzebnie się wkradły. Już poprawione - dzięki!

   Usuń
 9. Jeśli chodzi o lokatę 3% w Deutsche Banku bardzo ważna jest też kwestia darmowości powiązanego z nim konta dbNET PREMIUM. Po nowym roku nie wystarczy lokata na sumę równą/wyższą 50 tys. zł, ale i zgoda marketingowa! Cytuję:"...gdy Uczestnik udzielił Zgody marketingowej i utrzyma ją w danym miesiącu" oraz jeden z wymienionych przez Mr. Złotówę warunków. Tak więc uważajcie - żeby tej zgody udzielić! Mało tego, kwota lokat może być wyższa niż 100 tys. Sam zakładałem na więcej - tylko pieniądze muszą już się znajdować na Waszym ROR w DB i trzeba o to poprosić pracownika w placówce w momencie zakładania lokat. UWAGA nie każdy opiekun klienta o tym wie, a tak można zwiększyć ten limit! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, zgoda również jest wymagana. Także jest alternatywa dla salda min. 50 000 zł - jeśli ktoś założy lokatę na mniejszą kwotę to może uniknąć opłat poprzez zapewnienie wpływów 5000 zł miesięcznie. Tak szczegółowe omówienie w powyższym - i tak już bardzo obszernym - wpisie byłoby trudne, więc we fragmencie dot. lokaty dbPremium odsyłam do wpisu na temat tej propozycji, gdzie prześwietlenie jest zdecydowanie bardziej rozbudowane. Niemniej jednak wielkie dzięki za podkreślenie kwestii szczegółów. No i zwłaszcza tego ostatniego wątku bo wielu osobom może się przydać :)

   Usuń
  2. Tzw "zgoda marketingowa",owszem ważna i istotna.Jednak gdy jej udzieliłem przy okazji podpisywania "Umowy o prowadzenie rach€nków bankowych oraz świadczenia usług płatniczych..." to obowiązuje ta moja zgoda co najmniej do czasu rozwiązania tej umowy.Zakładam,że zbędnym jest odnawianie tej zgody przed każdym kolejny nowym rokiem.Czy się mylę,czy nie dostrzegam nieznanej mi pułapki?

   Usuń
  3. Jak wyraziłeś zgodę to masz ją aktualną do zmiany którą sam zgłosisz a nie do końca roku. Ewentualnie może się zmienić gdy wypowiesz umowę a później zawrzesz nową no ale to raczej w grę nie wchodzi ;)

   Usuń
 10. Niestety dziś wycofano lokatę Tylko Teraz :(

  OdpowiedzUsuń
 11. W tej mizerii lokat bankowych,dla mnie,najlepiej prezentuje się Deutsche Bank Polska.Można bez problemu założyć konto dbNet Premium oprocentowane 1,3% i praktycznie bezpłatne.W jego ramach można założyć lokatę 20-100tys zł na 3%,oraz dodatkowo w pakiecie,w ramach konta oszczędnościowego Plus można założyć dalszą lokatę na 4m-ce na 2,55%.Gdy masz aktywa w tym banku ponad 50 tys zł wspomniane konto jest bezpłatne.Wszystko z dostępem przez internet w ramach easyNet.Na dziś ta oferta jest super,chyba że ktoś lubi podchody na 1,2,3m-ce z łaskawością banków 2,5-4%,na głupie 10-25tys zł.Wszystko wolne,czym dysponowałem do DB wpakowałem i tylko czekam na zejście innych lokat,by znów DB odwiedzić.

  OdpowiedzUsuń
 12. BGŻ 6-miesięczna Lokata Deklasująca @ 2,3% - już ostatnia w tym roku, dostępne tylko 5000 lokat!

  Dlaczego BGŻ wciąż się deklasuje?

  OdpowiedzUsuń
 13. Millennium Konto Oszczędnościowe Profit Edycja-4 do 14.10.2017 z dniem badania zaangażowania 26.08.2017 - dobra passa wciąż trwa!

  OdpowiedzUsuń
 14. Coś idea bank nic w tym miesiącu nie daje fajnego. Jest tylko lokata dla nowych środków no ale to mnie za bardzo nie interesuje.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...