Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: PKO Konto Dziecka z bonem 50 zł do Empiku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

5.09.2017

PKO Konto Dziecka z bonem 50 zł do Empiku

Jeśli Twe dziecko nie ukończyło 13. roku życia możesz mu założyć konto w promocji.

Bon 50 zł do Empiku za PKO Konto Dziecka
W związku z rozpoczętym rokiem szkolnym w PKO BP pojawiła się okazja do bankobrania, w której zyskać można bon o wartości 50 zł na zakupy w Empiku. Wystarczy założyć PKO Konto Dziecka (dla dzieci w wieku 0-13 lat). Warto się przy tym pospieszyć bo pula nagród jest limitowana.
💡 Dorosłym, przy okazji opisywania promocji PKO BP, przypomnę, że w banku tym można zyskać 100 zł za otwarcie konta z polecenia >>

Dla kogo promocja? Zgodnie z regulaminem "Konto na nowy rok szkolny" uczestnikiem akcji jest:
"Rodzic, jako przedstawiciel ustawowy osoby niepełnoletniej razem z osobą niepełnoletnią, która do dnia poprzedzającego Okres Promocji nie była posiadaczem Konta. Osoba niepełnoletnia, która nie ukończyła 13. roku życia jest reprezentowana przez Rodzica."
Ponadto rodzic musi wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych z banku (i nie wycofywać tej zgody do dnia wydania nagrody) oraz do dnia wydania nagrody posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP z aktywnym dostępem do bankowości internetowej.

Zasady promocji. By zdobyć bon należy:
 • posiadać (lub wyrazić) zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych z banku 
 • zasilić założone PKO Konto Dziecka wpłatą min. 50 zł

Promocja trwa od 5. do 18.09.2017 r., z zastrzeżeniem, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli bonów przewidzianych do rozdania. Nagrodę otrzyma wyłącznie pierwsze 1 600 osób, które spełnią powyższe warunki. Bon w postaci elektronicznej zostanie przesłany wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do 30.09.2017 r. Jego realizacja ma być możliwa do 31.08.2018 r. w internetowym sklepie Empik.com (za wyjątkiem produktów oznaczonych jako "Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik"). Jeden uczestnik promocji zdobyć może wyłącznie jeden bon.

Konto dla dzieci w PKO BP - prześwietlenie oferty 


PKO Konto Dziecka to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla dzieci do 13. roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne.

Za dodatkową zaletę konta można uznać fakt, że środki zgromadzone na rachunku w kwocie do 2 500 zł objęte są oprocentowaniem 2,5% w skali roku (stawka zmienna; powyżej tej kwoty oprocentowanie nadwyżki spada już do poziomu 0,5% w skali roku).

Nie przegap promocji bankowych. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

23 komentarze:

 1. W placówce też można te konto w promocji założyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Moja żona pracuje w PKO i potwierdza, że też tam obowiązuje promocja.

   Usuń
 2. nie ma wykluczeń czasowych co do posiadanego wcześniej konta w PKO ? Brałem udział w poprzedniej edycji tej promocji mogę skorzystać również z tej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie nie ma żadnego wykluczenia. 2 razy czytałem regulamin. Tylko, że na 1 dziecko drugiego konta się chyba założyć nie da. Ale jak już zamknąłeś albo masz drugie dziecko to czemu nie. Ja właśnie na drugie założyłem.

   Usuń
 3. Czy jeśli nie mam żadnego konta w tym banku, to czy muszę oprócz konta dla dziecka posiadać to Konto Rodzica ?? czy ono jest płatne ??
  Rozumiem, że po otrzymaniu bonu można konto zamknąć ??
  Czy małżonek może otworzyć drugie konto dla tego samego dziecka ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) musisz mieć ROR albo założyć Konto Rodzica. Te drugie jest darmowe jak jest założone razem z kontem Dziecka. Karta jest płatna ale nie wiem czy wymagana.
   2) można zamknąć skoro nie ma lojalki
   3) nie wiem. Ale wątpię bo Konto Dziecka jest na dziecko i jego Pesel

   Usuń
 4. A przez jaki czas trzeba utrzymywać to konto po otrzymaniu nagrody ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnego wymogu oprócz do dnia otrzymania bonu.

   Usuń
 5. Witam nie są jasno opisane zasady otwarcia konta jakiego i jakie wiążą się z tym poniesione opłaty we wniosku mamy 5 kont różnego rodzaju

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najprościej jest gdy już rodzic ma konto w PKO BP - wtedy zakłada tylko Konto Dziecka (oraz spełnia pozostałe warunki) i po sprawie.

   W sytuacji gdy rodzic konta osobistego w PKO BP nie posiada to najlepiej skorzystać z promocji dla siebie (w ramach przytoczonej promocji z premią 100 zł), a po jego otwarciu założyć Konto Dziecka z bonem (zyska się więc łącznie 150 zł). Bo szkoda stawać się klientem banku tylko dla bonu za Konto Dziecka.

   Jeśli jednak ktoś nie łapie się na premię 100 zł za konto w programie "Mam PKO" (bo tam jest 3-letnia karencja) to najlepiej wybrać Konto Rodzica (nie ma opłaty gdy otwarte i prowadzone jest przy nim Konto Dziecka; karta to koszt 0/4,90 zł - nie jest pobierana przy płatnościach na sumę min. 300 zł miesięcznie, ale i jej wyrabianie nie jest wymagane).

   Usuń
 6. Jak to jest dokładnie z opłata za konto ,ponieważ w warunkach jest tak ,że za
  Prowadzenie rachunku-miesięcznie jest "1" a ona jest opisana jako "W miesiącu kalendarzowym, w którym otwarto rachunek, opłata nie jest pobierana.", czyli co w kolejnych miesiącach jest pobierana opłata może ktoś z Was wie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta.

   Usuń
 7. A jeśli mam konto w inteligo to też łapie się na promocje??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczenia. Ale musisz sobie założyć jakieś konto w PKO by mieć razem do tego Konta Dziecka.

   Usuń
 8. Jakie dokumenty muszę wziąć by założyć konto na dziecko? Musi mieć dowód/paszport??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy akt urodzenia i decyzja o nadaniu numeru Pesel.

   Usuń
  2. A jak dziecko urodziło się za granicą?

   Usuń
 9. A jeżeli założę konta dla trojga dzieci, to czy otrzymam 3x50zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestnik może zdobyć 1 bon. Uczestnik = rodzic a nie dziecko

   Usuń
  2. Ale jeszcze jest drugi rodzic i wtedy można założyć na drugie dziecko :)

   Usuń
 10. Dzisiaj w oddziale konto założone. Poszło sprawie. Poza ponad półgodzinym oczekiwaniem w kolejce na numerki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mamy z mężem wspólne konto bankowe w PKO. Czy załapiemy się na promo oboje, jeśli każde z nas założy konto dla innego dziecka?

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajnie - bon otrzymany . Pytanie tylko jak teraz z tego konta wypłacić pieniądze - jak przelewy są tam zablokowane a dziecko ma 3 lata ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...