Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK: 2 x bonus po 50 zł za średnią ocen min. 4,0 na świadectwie szkolnym

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

20.09.2017

BZ WBK: 2 x bonus po 50 zł za średnią ocen min. 4,0 na świadectwie szkolnym

Kolejny bank odpalił promocję dla młodzieży - tym razem w wieku 13-20 lat.

50 zł za średnią minimum 4,0 na świadectwie szkolnym za Konto Jakie Chcę w BZ WBK
Bank Zachodni WBK płaci 50 zł za przedłożenie szkolnego świadectwa za ubiegły rok szkolny ze średnią min. 4,0. Jeśli takie świadectwo uda się uzyskać także na zakończenie roku szkolnego 2017/18 można liczyć na kolejny bonus 50 zł.

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła 20 lat i jest uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej.

Zasady promocji. By załapać się na akcję "50 zł za średnią minimum 4,0 na świadectwie szkolnym" należy:
 • posiadać lub założyć Konto Jakie Chcę;
 • przedłożyć w placówce banku świadectwo szkolne ze średnią co najmniej 4,0 (nie wliczając zachowania);
 • nie składać (przynajmniej na moment przedłożenia świadectwa) sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Promocja trwa aż do 31.08.2018 r. i w tym czasie zdobyć można maksymalnie 2 bonusy po 50 zł (za rok szkolny 2016/17 i/lub 2017/18 jeśli średnia ocen na świadectwie szkolnym to min. 4,0). Nagroda zostanie przekazana na Konto Jakie Chcę do końca miesiąca następującego po miesiącu przedłożenia świadectwa w banku.

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty. W przypadku osób niepełnoletnich do otwarcia konta niezbędna jest też osoba pełnoletnia, będąca rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka. Warunki prowadzenia Konta Jakie Chcę szczegółowo omówiłem już na blogu tutaj. Jednak w skrócie: konto prowadzone jest bez warunków za 0 zł, jeśli nie zdecydujesz się na kartę do konta (jej posiadanie może kosztować, ale z drugiej strony nie jest wymagane jej wyrabianie, bo poza posiadaniem konta i odpowiedniej średniej bank w promocji nie stawia żadnych dodatkowych warunków).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do regulaminu albo strony promocji).

Nie przegap żadnej promocji. Zapisz się na bezpłatny newsletter (zajmie to chwilę; wiadomości wysyłam zazwyczaj raz, rzadziej dwa razy w tygodniu; subskrypcja jest darmowa - możesz ją wypróbować, a jeśli tak uznasz, to też w każdej chwili bez problemów możliwa będzie rezygnacja z otrzymywania maili):
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. Nie opłaca się jak dla mojej córki, ma teraz konto dla młodych do 20 lat i wszystko ma za darmo a jak zmieni to karta będzie płatna a jak to 14 latka ie zawsze będzie pamiętać o zrobieniu 5 transakcji i w rozrachunku ogólnym nie opłaca się brać tych 50 zł czy 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale chyba nie powinno być przeszkód by założyć drugie konto (Jakie Chcę bez karty). Nie ma takich przeszkód w regulaminie promocji (pytanie czy to technicznie nie jest ograniczone?). Pełnoletni na pewno mogą mieć wiele kont osobistych w tym banku, więc może dziecku też się da więcej niż jedno. I wtedy te Konto Jakie Chcę byłoby sobie darmowe, nieużywane, ale na potrzeby promocji by się sprawdziło :) A Konto<20 zostało by bez zmian (jako to główne).

   Usuń
  2. Dobry pomysł faktycznie :)

   Usuń
  3. Rozmawiałem z konsultantem poinformował że od 13 roku można mieć 2 rachunki i nie ma problemu więc podjadę z córka bez karty rachunek założymy i wpadnie jej 50 zł i kolejne w lipcu 2018 :)
   A rachunek jaki chce do 26 roku życia bez karty jest bezpłatny ?

   Usuń
  4. Konto Jakie Chcę (bez karty) jest darmowe bez warunków bez względu na wiek.

   Usuń
 2. Czy do tej średniej wliczana jest też ocena z religii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu cytat z regulaminu:
   "Uczniowi, który uczęszczał na dodatkowe zajęcia edukacyjne, religię lub etykę, do średniej ocen (...) wlicza się także końcowe oceny klasyfikacyjne uzyskane z tych zajęć"

   Usuń
  2. Czyli może być "3" z matematyki i "5" z religii, żeby średnia była "4" - super!

   Usuń
 3. Promocje dla małoletnich widzę że są coraz powszechniejsze ale jeśli dziecko ma już 16-17 lat to warto odpuścić bo 18-stka już blisko a dla pełnoletnich promocje są często o wiele lepsze. Lepiej więc by duszyczka była "nowym klientem"

  OdpowiedzUsuń
 4. A jak już dziecko ma rachunek czy kolejny musi otwierać w oddziale z opiekunem prawnym czy mozna z poziomu bankowości internetowej otworzyć konto jakie chcę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja niestety jestem rozwiedziona i pisemnej zgody od byłego pewnie nie dostanę?

   Usuń
  2. A po co? Wystarczy jeden rodzic, a zgoda ani wiedza drugiego nie jest potrzebna.

   Usuń
  3. Dokładnie tak, jak zakładałem konto córce to byłem sam bez żony, nikt się nie pytał o drugiego rodzica/opiekuna.

   Usuń
  4. Ale ja mam teraz nazwisko panieńskie, a syn po ojcu.

   Usuń
 5. Ogólnie widzę jest tak że nawet w sierpniu'18 można iść założyć konto, pokazać od razu 2 świadectwa i będzie od razu 2x50 zł.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziś założone. A że dzieci trójka i wszystkie mają średnie odpowiednie to się szykuje 6 x 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie zapomnij o bonusie w programie 500+

   Usuń
  2. Czy do tego bonusu też jest kryterium średniej na świadectwie?

   Usuń
  3. Oczywiście.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...