Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń konta osobistego w Citibanku: 100 zł dla polecającego i do 400 zł dla polecanego

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

4.09.2017

Program poleceń konta osobistego w Citibanku: 100 zł dla polecającego i do 400 zł dla polecanego

Wystartowała druga edycja promocji konta osobistego w Citibanku. Zyskać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku.

W porównaniu z poprzednią odsłoną akcji zmieniło się niewiele. Obecny posiadacz konta osobistego i/lub karty kredytowej w Citibanku za skuteczną rekomendację zyska 100 zł, a osoba polecona - która otworzy konto Citi Priority - otrzyma nawet 400 zł.

>>Ta promocja jest już nieaktualna. Sprawdź aktualne propozycje Citibanku<<

Dla kogo promocja? Konto w Citibanku polecać może osoba, która posiada konto osobiste i/lub główną kartę kredytową w tym banku (wystarczy jeden z tych produktów). Poleconym może być zaś osoba, która nie posiada i co najmniej od 30.06.2016 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Z promocji wykluczeni są również pełnomocnicy do wspomnianych kont w w/w okresie.

Zasady promocji. Polecając znajomego lub członka rodziny, na stronie programu poleceń podać należy imię, nazwisko, numer telefonu i adres mailowy osoby poleconej oraz zobowiązać się do poinformowania tej osoby o przekazaniu rekomendacji.

Gdy osoba polecona odbierze telefon od konsultanta Citibanku, powinna zawnioskować o konto Citi Priority i najpóźniej do 30.11.2017 r. zawrzeć umowę. Ze strony polecanego niezbędne jest także wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu w zakresie niezbędnym do rozliczenia promocji.

Dalej osoba polecona, mając już założone konto osobiste w Citibanku, do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta musi:
 • wykonać co najmniej dwie płatności kartą wydaną do konta na sumę co najmniej 300 zł (mogą to być transakcje w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie) oraz 
 • spełnić jeden z poniższych warunków (który jednocześnie sprawia, że konto, karta do niego wydawana, krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe): 
  • utrzymać na rachunkach w Citibanku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł lub
  • posiadać jeden z produktów kredytowych w Citibanku (może to być np. karta kredytowa - o korzyściach wynikających z jej wyrobienia piszę nieco niżej) i zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 5 000 zł (jedyne wykluczenie: wpływ ten nie może pochodzić z rachunku dla klientów indywidualnych prowadzonego przez Citibank)

Spełnienie powyższych warunków przez osobę poleconą oznacza nie tylko premię 100 zł dla osoby polecającej, ale i gwarantowane 100 zł dla osoby poleconej.

Dalej osoba polecona będzie mogła zyskiwać jeszcze więcej w postaci moneybacku obowiązującego w promocji "Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja II" (tam znajdziesz szczegółowe warunki promocji, jak i zasady prowadzenia konta). A w tym przypadku zwrot za płatności kartą jest bardzo wysoki, bo wynosi aż 6% - nie zawiera przy tym żadnych wykluczeń, co oznacza, że można płacić zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie (bez wyjątków). Miesięcznie uzyskać można do 50 zł (jeśli więc osoba polecona chce zgarnąć całą przysługującą pulę to wystarczy, że w danym miesiącu wykona transakcje bezgotówkowe na sumę min. 834 zł). I tak zyskiwać można przez 6 kolejnych miesięcy, co przynieść może nawet 300 zł zwrotów.

Wypłata premii (zarówno tych dla poleconego, jak i polecającego) następuje do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania.

Konto Citi Priority można polecać do 31.10.2017 r., ale warto mieć na uwadze, że akcja może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przewidział pulę 1 000 sztuk nagród (po 100 zł) za polecenia. Osoba polecająca może otrzymać maksymalnie 5 bonusów, co oznacza szansę zarobienia do 500 zł.

Do każdej z premii za polecenie bank ma też ufundować nagrodę dodatkową będącą równowartością należnego podatku dochodowego. Polecający do dnia wypłaty premii musi posiadać co najmniej konto lub kartę kredytową w Citibanku.


Jeżeli chcesz zarobić 400 zł z kontem Citi Priority, ale nie znasz nikogo kto jest klientem Citibanku, możesz złożyć zwykły wniosek o konto, gdyż z tytułu założenia konta z polecenia nie wynikają żadne dodatkowe korzyści ponad standardową promocją.

💡 Jednym ze sposobów unikania opłaty za konto (jak i opcjonalnym warunkiem w promocji) jest posiadanie produktu kredytowego Citibanku. A może nim być karta kredytowa, co w przypadku wyboru karty Citi Simplicity oznacza brak dodatkowych kosztów (karta ta jest bezwarunkowo darmowa). Dodatkowo można ją wyrobić w jednej z poniższych promocji, w których bank w prezencie da: 
voucher 400 zł do wykorzystania na Allegro
voucher 400 zł do zrealizowania w sklepie Morele.net
voucher 400 zł do wydani w sklepie Frisco.pl  
- telefon LG K4 Dual Sim (2017) 
Posiadanie karty kredytowej w Citibanku nie wyklucza z promocji z kontem (a można rzec, że jest wręcz korzystne). I na odwrót. Jeśli już posiadasz konto w Citibanku to możesz też wyrobić kartę kredytową i zdobyć jedną z nagród za jej wyrobienie.

Bądź na bieżąco z wszystkimi okazjami do bankobrania. Wypróbuj darmowy newsletter (zapis zajmuje chwilkę - tak samo jak wypisanie ze subskrypcji jeśli kiedyś uznasz, że wiadomości nie chcesz więcej otrzymywać):
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

26 komentarzy:

 1. Mam pytanie odnośnie warunku "dwie płatności kartą wydaną do konta na sumę co najmniej 300 zł". To ma być 2 x po min. 300 zł? Czy np. 200 i 100 zł albo 100 + 100 + 50 + 50? Nie chcę źle tego zrozumieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się suma. W miesiącu wydać trzeba minimum 300 zł. Ale nie jedną, ale co najmniej dwoma płatnościami, więc może być 200 + 100 albo inaczej. Ale ważne by w minimum dwóch transakcjach.

   Usuń
 2. Czy mąż może polecić żonę? Nie ma wykluczeń?

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja i mąż mamy karty kredytowe w Citiku. Jak polecimy sobie wzajemnie konta to dostaniemy 2 x 100 i 2 x 400 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. W zeszłej edycji tak zrobiłem z żoną.

   Usuń
 4. A jak w poprzedniej edycji poleciłem 5 osób to teraz znów mogę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Druga edycja to jak nowa promocja więc możesz polecać i liczy się od zera.

   Usuń
 5. Po jakim czasie dzwonią do poleconej osoby???

  OdpowiedzUsuń
 6. To jest ściema. Mój mąż miał dostać 200zł za założenie konta a osoba polecająca 300zł. Do tej pory żadne z nich nie dostało ani złotówki!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy mąż złożył reklamację? Jaka była odpowiedź banku? Citibank zorganizował już mnóstwo promocji (w tym programy poleceń) i przy tak ogromnej skali działania zbiera wiele pozytywnych opinii, bo jest bankiem bardzo pro klienckim (czego niestety nie można powiedzieć o postawie wszystkich banków bez wyjątku). Warto więc sprawę zgłosić i wyjaśnić.

   Usuń
 7. Rozumiem, że ten wpływ na konto 5 tys. zł to ma być jednorazowy w tym okresie czasu czyli do 2 msc po miesiącu podpisania umowy? Czyli jeśli umowę podpisałam we wrześniu to do końca listopada mam zrobić 2 przelewy na sumę 300 zł i wpłacić min 5 tys zł i koniec?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy te 5000zł, wpływ. Można np. 2x po 2500?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest tak: "otrzymał na Konto wpływy w łącznej wysokości min. 5000 zł". Liczba mnoga wskazuje na to że może być 2 x 2500 lub 5 x 1000 zł. Byle wyszło łącznie 5000.

   Usuń
 9. A co znaczy to średnie saldo na 30 tys?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez cały miesiąc na koncie/ lokatach w citi musisz mieć minimum 30k- zabezpieczenie przed tym by klient na 1 dzień wpłacał 30k i wypłacał czekając na nagrodę ;D

   Usuń
 10. Trochę mnie martwi ten zapis w Regulaminie: "Polecony zgodzi się na ujawnienie tajemnicy bankowej Polecającemu w celu otrzymania przez Polecającego Nagrody poprzez
  złożenie oświadczenia, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu". Wydawało mi się, że polecony może wyrazić taką zgodę telefonicznie. Wtedy, kiedy będą dzwonić z banku. A tu jest załącznik, który trzeba wysłać do banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To najnormalniejszy z normalnych wymóg. Bank jak wypłaca polecającemu kasę zdradza pośrednio że polecony założył konto czy wyrobił kartę. Czego normalnie pod żadnym pozorem i żadnym pretekstem robić nie może.

   Usuń
  2. Nie chodzi o to, żeby to zrobić, tylko jak. U konsultanta telefonicznie, czy wysyłać załącznik dołączony do regulaminu.

   Usuń
  3. Trzeba zrobić tak, żeby było dobrze.

   Usuń
 11. czy jesli mam juz zalozone konto, a teraz polecam mamę, do ktorej konta ona chce abym była upoważniona, to czy nagroda sie nalezy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Po założeniu konta możesz być pełnomocnikiem. WYkluczenia nie ma.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...