Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon LG K4 Dual Sim (2017) jako gwarantowany prezent do darmowej karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

2.09.2017

Telefon LG K4 Dual Sim (2017) jako gwarantowany prezent do darmowej karty Citi Simplicity

Wystartowała kolejna edycja promocji Citibanku, w której w całkiem prosty sposób zdobyć można smartfon.

Telefon LG K4 Dual Sim (2017) jako nagroda gwarantowana od Citibanku
Do wzięcia jest tegoroczny model telefonu LG K4 Dual Sim. Choć promocje Citibanku pojawiają się co rusz to najwyraźniej ta ze smartfonem w roli głównej musi cieszyć się niesłabnącą popularnością. Bank odpala bowiem już 3. edycję akcji.

O promocji tej pisałem więc już nie raz. Szczegółowy opis można znaleźć tutaj (przy okazji poprzedniej edycji), ale i dziś przypominam wszystko co najważniejsze.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być osoba, która ukończyła co najmniej 21. rok życia oraz od 1.01.2015 r. nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku (posiadanie konta lub innych produktów w tym banku na szczęście nie wyklucza się z udziału w promocji).

Zasady promocji. By zdobyć nagrodę gwarantowaną w postaci telefonu LG K4 Dual Sim (2017):
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę kredytową;
 • kurierowi, którzy przyjedzie z banku z umową do podpisu, przekaż dla banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody;
 • zawrzyj umowę i aktywuj otrzymaną kartę;
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (datę tę znajdziesz w umowie odesłanej przez bank):
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej banku lub do aplikacji mobilnej Citibanku;
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na sumę min. 3 000 zł (może być to jedna płatność, ale może być ich też wiele - ważne, aby w sumie wykonać płatności na wspomnianą kwotę), masz na to czas przez 3 miesiące, ale możesz te transakcje wykonać też w krótszym czasie).

Przykładowo: jeśli umowa zostanie zawarta we wrześniu to wtedy do końca grudnia będziesz mieć czas by spełnić warunki (logowanie i płatności kartą na sumę min. 3 000 zł). Płatności możesz wykonać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie - może to być jedna większa transakcja albo wiele mniejszych - ważne by wydać wskazaną kwotę. Oczywiście warunki promocji możesz spełnić w krótszym czasie - wtedy szybciej otrzymasz nagrodę.

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji Citibank powiadomi Cię wiadomością (w bankowości internetowej) o przyznaniu nagrody. W ciągu kolejnych 30 dni zostanie wysłany kurier z banku by dostarczyć do Ciebie smartfon. Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie nagroda jest zwolniona z podatku.

O telefonie. Najważniejsze cechy urządzenia (za stroną promocji) to: system Android 6.0.1 Marshmallow, 4-rdzeniowy procesor 1,1 GHz, wyświetlacz 5 cali, 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. No i cecha wynikająca już z nazwy telefonu: można mieć w nim dwie karty SIM, a więc używać dwóch różnych numerów telefonu (przyda się tym, którzy oprócz prywatnej komórki, mają jeszcze służbową - będzie dzięki temu lżej w kieszeniach bądź torebce). Wartość telefonu wg regulaminu promocji to 499 zł (w sieci znalazłem ceny od 448 zł).

Jaką kartę wybrać?


Z oferty Citibanku bezapelacyjnie najlepszą kartą kredytową jest karta Citi Simplicity. Bank nie pobiera opłat ani za jej wydanie, ani za posiadanie (i dzieje się tak bez warunków). Jeśli więc wykorzystaną z karty kwotę zwrócisz w okresie bezodsetkowym (maksymalnie do 56 dni) to oddasz dokładnie tyle samo ile zostało z karty wydane.

 Złóż wniosek o kartę i zdobądź telefon LG K4 Dual Sim 💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam dowiesz się jak używać karty, by nie ponosić kosztów i oddawać dokładnie tyle, ile z karty wydasz.

Za podrzucenie informacji o kolejnej edycji promocji Citibanku z telefonem LG dziękuję Czytelniczce Marcie.

Przydatne dokumenty:

30 komentarzy:

 1. Czy jest jeszcze ktoś w Polsce kto nie używa karty Simplicity i nie ma od nich smartka? Czas na lokówki albo podgrzewacza do chleba czyli tzw. tostery :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno są takie osoby, które jeszcze karty Simpliciti nie posiadały. Ot, chociażby ciągle są osoby, które dopiero osiągają minimalny wiek. A jeśli ktoś woli inne sprzęty to może wyrobić kartę w promocji z voucherem 400 zł do morele.net lub z z voucherem 400 zł do wydania na Allegro - tam można kupić i lokówkę, i toster ;)

   Usuń
  2. Ja jestem, nie mam karty mimo dwukrotnego starania się o nią. Spełniałam warunki, nie miałam nigdzie ani kredytu, ani KK a mimo to dwa razy odmowa.
   No to mam już ich teraz w nosie :(

   Usuń
  3. Być może masz zbyt niski dochód?

   Usuń
 2. Pytanie do posiadaczy kk citi czy ktoś płacił rachunki np. prąd przez sprytnego billa tą kartą i czy nie pobierają dodatkowej opłaty za takie płatności. Pamiętam jak zapłaciłem na poczcie za list ok 6 zł to mi prowizję pobrali 10 zł. Mam teraz rachunek za prąd 700 zł i nie wiem czy pobierają opłatę za sprytnego bila ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprytny pobierze 0,97 zł jak płacisz kwotę do 1000 zł. Dla banku jest to transakcja bezgotówkowa więc opłaty nie pobierze. Na poczcie mogło być inaczej bo tam kiedyś były te płatności traktowane jak wypłata gotówki.

   Usuń
  2. A za weryfikację karty w momencie jak jest blokowane na kk kilkanaście groszy czy bank nie policzy tego jako transakcji gotówkowej i nie naliczy prowizji ?

   Usuń
  3. Weryfikacja karty nie jest transakcją gotówkową ... skąd taki pomysł?

   Usuń
  4. To też transakcja bezgotówkowa. Bez prowizji Sprytnego i bez opłat po stronie banku.

   Usuń
 3. Czy deklarowane wynagrodzenie musi później wpływać na konto??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie znowu konto? To jest karta kredytowa!

   Kurierowi, którzy przyjedzie z banku z umową do podpisu, należy przekazać dokument potwierdzający zadeklarowane dochody do wglądu banku.

   Usuń
  2. Deklarowane dochody są tylko na potrzeby przyznania karty. Ale później wynagrodzenie wpływa po staremu gdzie je tam otrzymujesz, a na karcie wydajesz kwotę i jak ją spłacasz to samodzielnie przelewem z innego banku możesz to zrobić.

   Usuń
 4. Naprawdę ludzie łapią się na takie tanie chwyty? Wystarczy pomachać fajnym telefonem żeby uwiązać się umową z bankiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tu nie mówimy o żadnym uwiązaniu. Kartę należy utrzymywać do momentu otrzymania nagrody - później możesz z nią zrobić co chcesz, bo bank nie zobowiązuje do jej posiadania w dłuższym okresie (aczkolwiek moim zdaniem jest to bardzo dobra karta, bo bez warunków darmowa i po prostu warto ją mieć jeśli tego typu karta jest potrzebna).

   Zysk jest niebagatelny. Przy codziennych zakupach można wydać 3 000 zł (przez 3 miesiące, więc średnio wychodzi 1 000 zł miesięcznie - wiele gospodarstw domowych tyle lub więcej wydaje) i płacić gotówką lub "zwykłą" kartą i zysku z tego żadnego nie będzie. A tu wpadnie fajny, gwarantowany prezent. Wszystko bez kosztów (brak opłat, brak ubezpieczeń i przy spłacie wykorzystanych środków w okresie bezodsetkowym także brak odsetek).

   Usuń
  2. Po 1 fajny to jest telefon za 3k a nie ten budżetowiec a po 2 to nie wiem gdzie tu widzisz jakieś związanie. Bank za korzystanie z jego pieniędzy daje Ci fona którego sprzedajesz za Ok 400zł i rezygnujesz z umowy jeśli chcesz. Czysty zysk i głupotą byłoby nie brać.

   Usuń
  3. muszą to być pełnię miesiące? 10.10.2017 podpisałem to transakcje muszę zrobić od 10.11.2017 i kolejne miesiące???

   Usuń
 5. Do tego 1000 wlicza się płatność naklejka zbliżeniowa?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jeśli zapłacę 3000zl karta kredytowa za np tv , a później zrobię zwrot na inną kartę tego produktu i następnie spłace tą kartę. To czy zaliczyłem się to do promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz tak zrobić. Tylko dowiedz się czy zwrócą ci na inną kartę czy w gotówce bo są sklepy które zwracają tylko na kartę którą płacono.

   Usuń
 7. Czy opłacenie rachunku na poczcie potraktowane bedzie jako transakcja bezgotówkowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie już na szczęście bezgotówkowa.

   Usuń
 8. Do 30-go września trzeba wysłać formularz? Złożyć wniosek? Czy już zawrzeć umowę co pewnie jest mało realne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca września wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy. Reszta formalności może być później :)

   Usuń
 9. Możesz podać mi informację skąd wzięła się ta kwota do wydania "3000" zł? Nigdzie w regulaminie promocji nie ma o tym wzmianki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W III edycji (dostępnej do 30.09.2017 r.) obowiązywał warunek wydania tych 3 000 zł (zgodnie z opisem w mym prześwietleniu promocji). Widzę jednak, że pod linkiem do regulaminu w chwili obecnej widoczny jest regulamin IV edycji (dostępnej od 2.10.2017 r.), gdzie warunki zmieniono (i tam mowa o wykonaniu po min. 5 płatności przez 3 kolejne miesiące). Zgłosiłem to do banku z prośbą o podesłanie regulaminu III edycji.

   Usuń
  2. Aktualnie podlinkowany jest już właściwy regulamin III edycji.

   Usuń
 10. jak liczą te miesiące czy to pełne miesiące np 10 podpisałem umowę to od następnego 10 dnia miesiąca muszę zacząć robić transakcje????

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...