Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocje dla płacących BLIKiem: rabat 50 zł na Showroom.pl i czekolada w prezencie w sklepach Stokrotka

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

11.09.2017

Promocje dla płacących BLIKiem: rabat 50 zł na Showroom.pl i czekolada w prezencie w sklepach Stokrotka

Dziś o dwóch okazjach do bankobrania, z których skorzystać mogą użytkownicy BLIKa.


Promocje dla użytkowników BLIKa - rabat 50 zł na ShowRoom.pl i czekolada Wawel w prezencie za zakupy w sklepach Stokrotka
Jedną z nich jest powracająca promocja z rabatem, który można wykorzystać przy bieżących zakupach na Showroom.pl. Dzięki drugiej propozycji zyskać mogą klienci sklepów Stokrotka. Za zakupy i płatność BLIKiem do odbioru jest nagroda: gorzka czekolada Wawel.

Dla kogo promocje? Dla wszystkich, którzy mogą zapłacić BLIKiem. W chwili obecnej taką formę płatności udostępniają następujące banki: Alior, Bank Millennium, BZ WBK, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PKO BP (w tym Inteligo) oraz T-Mobile Usługi Bankowe.

Rabat 50 zł na Showroom.pl


By skorzystać z tej okazji:
 • w koszyku zamówienia wpisz kod rabatowy "BLIK"; 
 • za zakupy zapłać BLIKiem.

Rabat uzyskasz już podczas bieżących zakupów. Z promocji skorzystać można wielokrotnie, przy czym przy jednej transakcji zdobyć można tylko jeden rabat w wysokości 50 zł.

Promocja ma być dostępna do 30.09.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli środków przewidzianych na rabaty (79 550 zł, co daje 1 591 sztuk rabatów po 50 zł każdy).

Czekolada gratis w sklepach Stokrotka


To na pewno nie jest taka okazja, by dla niej specjalnie ruszać na zakupy na drugi koniec miasta do tego waśnie sklepu, ale jeśli ktoś robi tam zakupy to jest to szansa na miły upominek. By się na niego załapać przy okazji zakupów w sklepach sieci Stokrotka (wykaz sklepów objętych promocją znajdziesz w załączniku do regulaminu podlinkowanego na końcu niniejszego wpisu):
 • zrób zakupy na sumę min. 20 zł;
 • zapłać BLIKiem.

Podczas jednorazowego zakupu otrzymać można wyłącznie jedną czekoladę (gorzka krakowska Wawel 100 g). Promocja ma potrwać do 30.09.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli czekolad zaplanowanych do rozdania (19 000 tabliczek).

Jak połączyć z promocjami bankowymi?


Jeśli nie masz jeszcze konta w banku, który udostępnia BLIKa, sprawdź gdzie takie konto można założyć z dodatkowymi korzyściami:
 • nawet 750 zł za konto w mBanku - tu w skład pakietu nagród wchodzi bon 100 zł do wykorzystania w Empiku oraz do 650 zł w postaci 4-procentowego zwrotu za płatności kartą i/lub BLIKiem;

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu Bankobranie i nie przegap żadnej z promocji. Zapisz się na bezpłatny newsletter (zajmie to chwilę; wiadomości wysyłam zazwyczaj raz, rzadziej dwa razy w tygodniu; subskrypcja jest darmowa - możesz ją wypróbować, a jeśli tak uznasz, to też w każdej chwili bez problemów możliwa będzie rezygnacja z otrzymywania maili):
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. w osiedlowym sklepiku za płatność blikiem dają batonik (lekko przeterminowany) :( - proponuję nie ogłaszać jednorazowych wisienek poniżej 2zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam oj tam nie przesadzaj a batonik pewno zjadles z mlaskaniem tak zasmakowal

   Usuń
 2. U mnie dziś 3 czekolady wyrobione :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w stacji krwiodawstwa za oddanie pół lita krwi dają za darmo 10 czekolad, zupełnie za darmo bez płatności :) żal nie skorzystać, jak to nazwać? bloodback?

   Usuń
 3. ING - 20 listopada bardzo korzystna zmiana regulaminu świadczenia usług w bankowości internetowej. Np. możliwość warunkowego zwrotu reklamowanej kwoty z transakcji BLIK zanim nastąpi ostateczne rozpatrzenie reklamacji.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...