Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 200 zł za 1 Konto (dla młodych w wieku 18-27 lat) od Credit Agricole

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

12.09.2017

Do 200 zł za 1 Konto (dla młodych w wieku 18-27 lat) od Credit Agricole

Wystartowała kolejna promocja konta dla młodych.

Twoje mobilne konto - 200 zł za 1 Konto w Credit Agricole
Credit Agricole za otwarcie konta, zapewnienie wpływów i wykonywanie przelewów płaci 200 zł. Ale premię rozbija niestety na drobniejsze transze i zamierza wypłacać po 20 zł przez 10 kolejnych miesięcy.

💡 Na wstępie przypomnę o promocji, a właściwie kumulacji dwóch promocji Credit Agricole, gdzie do zdobycia jest 250 zł za przeniesienie konta z innego banku i skorzystanie z polecenia - w tej promocji udział brać mogą wszyscy pełnoletni i tam na otrzymanie premii można liczyć zdecydowanie szybciej.

Dla kogo promocja "Twoje mobilne konto"? Udział w akcji wziąć może osoba, która w ciągu roku przed zawarciem umowy o konto w promocji nie była posiadaczem, ani współposiadaczem konta osobistego w Credit Agricole.

Zasady promocji. By załapać się na akcję promocyjną banku należy: 
 • najpóźniej do 31.12.2017 r. zawrzeć umowę o 1 Konto wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • nie zgłaszać sprzeciwu wobec działań marketingowych banku; 
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i podać w tym celu swój adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego.

By otrzymywać bonus 20 zł za dany miesiąc należy ponadto w każdym miesiącu kalendarzowym:
 • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 500 zł oraz
 • posiadać aktywną aplikację CA24 Mobile i za jej pomocą wykonać co najmniej 3 przelewy (nie mogą to być jednak: przelewy na rachunki własne w tym banku czy takie do których posiadasz pełnomocnictwo w Credit Agricole, na doładowanie telefonu, ani na spłatę kredytów lub pożyczek w Credit Agricole).

Premia ma być wypłacana przez 10 miesięcy, licząc od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po dniu dniu przystąpienia do promocji. Wypłata ma być realizowana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (do tego czasu należy posiadać konto i wydaną do niego kartę).

1 Konto - prześwietlenie oferty


1 Konto to rachunek dla najmłodszych klientów Credit Agricole. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków; do ukończenia 27 roku życia) 
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej 
 • 0/2,90 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana w przypadku wykonania i zaksięgowania w danym miesiącu płatności kartą na kwotę min. 1 zł 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach w placówkach Credit Agricole oraz w bankomatach BZ WBK i Euronet (5 zł za wypłatę z pozostałych bankomatów; istnieje możliwość aktywacji opcji wypłat z dowolnych bankomatów bez limitów - opłata miesięczna wynosi 6 zł miesięcznie)

Po złożeniu wniosku online (to ten wniosek kwalifikuje do promocji "Twoje mobilne konto) umowę o konto zawrzeć można za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku. Wniosek zawiera również miejsce do wpisania kodu polecenia co oznacza możliwość załapania się na 50 zł za otwarcie konta z polecenia - więcej na temat tej promocji piszę tutaj.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Alicji.

⭐⭐⭐ - w ratingu ofert (czyli systemie ocen promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie) nowa promocja Credit Agricole otrzymuje 3 gwiazdki (na 5 możliwych). Na plus zaliczyć należy przyzwoity okres wykluczenia dla byłych klientów, dobre konto objęte promocją (bo warunki jego prowadzenia bez opłat są łatwe do zrealizowania) oraz całkiem proste zasady promocji. Nieco uciążliwe może być jednak wyczekiwanie na bonusy po zaledwie 20 zł. Takie drobniejsze kwoty mogą gdzieś umknąć uwadze, więc lepiej - w mej ocenie - wygląda alternatywna promocja, w której Credit Agricole płaci 200 zł za przeniesienie konta (+ 50 zł za skorzystanie z polecenia), gdzie nie ma wykluczeń wiekowych, a całą premię można uzyskać zdecydowanie szybciej. Poza tym stawiane tam warunki - choć z pozoru mogą wydawać się inne - w praktyce są proste do realizacji. Bo jak już pokazała praktyka (przetestowali to Czytelnicy i ja osobiście) jednym jest deklaracja wpływów (wyrażona w "Zleceniu przekazywania środków"), a czym innym faktycznie pojawiające się wpływy na konto (które nie muszą pochodzić od pracodawcy). I piszę o tych promocjach alternatywnie, gdyż regulamin akcji "Twoje mobilne konto" (200 zł za 1 Konto) zawiera zapis o niełączeniu z promocją "Polacy wybierają Credit Agricole" (a więc premią 200 zł za przeniesienie konta).


Nie przegap żadnej promocji. Zapisz się na bezpłatny newsletter (zajmie to chwilę; wiadomości wysyłam zazwyczaj raz, rzadziej dwa razy w tygodniu; subskrypcja jest darmowa - możesz ją wypróbować, a jeśli tak uznasz, to też w każdej chwili bez problemów możliwa będzie rezygnacja z otrzymywania maili):
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Czy można skorzystać z promocji ponownie? Bo z dokładnie tej samej promocji korzystałem przez ostatnie 10 miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli minęło 12 miesięcy od zamknięcia konta to tak.

   Usuń
 2. Transze po 20 zł przez 10 kolejnych miesięcy? Oferta marzenie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki jest okres karencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Udział w akcji wziąć może osoba, która w ciągu roku przed zawarciem umowy o konto w promocji nie była posiadaczem, ani współposiadaczem konta osobistego w Credit Agricole"

   Usuń
 4. Czy można tę promocję połączyć z tą o przenoszeniu konta?
  1. przenoszę konto z Nest Banku do CA + Twój kod polecający - dostaję 200 zł + 50 zł (za spełnienie warunków polegających na 3 miesięcznych wpływach po min. 3000 zł)
  2. nowe konto, które otworzę w CA to to opisane powyżej - Konto 1 - dostaję 20 zł przez kolejne 10 msc (trzy pierwsze msc wystarczy, że zrobię przelewy przez aplikację, bo zapewnienie wpływów i tak będzie zrealizowane (3000 zł), przez kolejne 7 msc wpływy po 500 zł + przelewy aplikacją)
  Czy dobrze, to zrozumiałam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można skorzystać tylko z jednego z poniższych wariantów:
   1) 200 zł za 1 Konto (rozłożona wypłata na 10 miesięcy) + 50 zł za polecenie lub
   2) 200 zł za przeniesienie konta z innego banku (wypłacone jednorazowo) + 50 zł za polecenie

   Regulamin promocji 1 Konta zawiera bowiem zapis o niełączeniu z promocjami, w których jest premia za przeniesienie.

   Usuń
  2. dziękuję za odpowiedź!
   a czy konto w Nest Banku bierze udział w promocji?

   Usuń
 5. Witam. Mam pytanie. jeśli założę konto powiedzmy dzisiaj to czy muszę zrobić te 3 przelewy i wpłatę 500zł jeszcze w październiku żeby dostać premię czy to się liczy od listopada?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy "fikcyjny" ruch na koncie jest spełnieniem warunków promocji? Chodzi mi o praktykę w stylu: przelanie 1. dnia miesiąca 500zł a następnego dnia rozesłanie tych 500zł w 3 przelewach przez apkę na swoje imienne rachunki w innych bankach jest spełnieniem warunków promocji? Wtedy można by zamknąć starania o te 20zł w dwóch dniach kalendarzowych ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ tu nie ma nic fikcyjnego. Zapewniasz wpływ 500 zł i robisz 3 przelewy zlecane przez aplikację. Wszystko w myśl regulaminu :) Można to zrobić nawet jednego dnia (wcześniej zlecony przelew z innego banku, w Credit Agricole pojawi się koło południa i wtedy można zrobić 3 przelewy).

   Usuń
 7. Ja już siedzę na reklamacji. 20 zł nie dostałem :(

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...