Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 180 zł zwrotów dla tankujących na stacjach BP za założenie konta w mBanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

13.09.2017

Do 180 zł zwrotów dla tankujących na stacjach BP za założenie konta w mBanku

Promocja ta będzie dostępna dość nietypowo, bo tylko w weekend od 15. do 18. września.

Happy Weekend BP mBank zwroty 180 zł
Choć ciągle (jeszcze do niedzieli, tj. 17.09.) dostępna jest świetna promocja Money mania 11, w której zdobyć można gwarantowane nagrody o łącznej wartości 750 zł za otwarcie konta w mBanku, to już zapowiedziano alternatywną propozycję. Do wzięcia jest 180 zł, aczkolwiek wypłata gratyfikacji została rozłożona w czasie aż na 12 miesięcy, co powoduje, że co miesiąc zyskać można bonus 15 zł.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć mogą osoby, które nie posiadają i nie współposiadają oraz co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadały, ani nie współposiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z miejsc od 3. do 10. w 26-cyfrowym numerze konta).

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Happy Weekend z eKontem – paliwo na BP"w okresie przystąpienia (od 15.09. od godziny 9:00 do 18.09.2017 r. do godziny 9:00) należy łącznie spełnić poniższe warunki:
 • zawrzeć umowę (tak wynika bezpośrednio z treści regulaminu... choć wydaje się to albo niedopatrzeniem twórców regulaminu, albo ogromnym utrudnieniem, bo bank nie umożliwia zawarcia umowy przelewem, a kurier w tak krótkim czasie po prostu nie zdąży dotrzeć; zostają więc tylko placówki mBanku, no ale raczej nie wszystkie w weekend pracują - pamiętaj przy tym, że w placówce nastąpić może tylko podpisanie umowy, a wniosek objęty promocją musi być złożony online);
 • wyrazić zgodę na mOkazje w serwisie transakcyjnym.

Zwroty za zakupy na stacjach BP pojawiać się będą w systemie transakcyjnym w formie mOkazji przez kolejne 12 miesięcy. Pierwsza z nich ma być dostępna do 14 dni roboczych od zawarcia umowy. By otrzymać  bonus za dany miesiąc niezbędne będzie wykonanie zakupów na stacji BP na kwotę min. 50 zł (płatność należy wykonać kartą mBanku). Wypłata zwrotu następować ma w ciągu 60 dni od rozliczenia transakcji. Choć promocja ma być dostępna w tak krótkim okresie to dodatkowo jest limitowana. Wziąć w niej udział będzie mogło tylko pierwsze 1 000 osób. Kolejny "kwiatek" z regulaminu to zapis:
"Dane dotyczące ilości Klientów, którzy mogą jeszcze przystąpić do Promocji będą aktualizowane w dni robocze od poniedziałku do piątku do godz. 16:00". 

Wydaje się on dość nietrafionym, gdy promocja trwa do poniedziałku, do godz. 9:00.

eKonto w taryfie standard - prześwietlenie oferty


Główne cechy rachunku otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za prowadzenia konta (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do konta nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty);
 • 0 zł za wypłaty min. 100 w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Katarzynie.

Śledź co w promocjach piszczy. na Twitterze i polub na Facebooku:


7 komentarzy:

 1. Poza stacjami Shell i Orlen, BP ma najwyższe ceny paliwa. Np. różnica między stacjami Auchan i BP to zazwyczaj 5-6 groszy za litr!

  Na dodatek każda stacja w Polsce ma paliwo dostarczane z rafinerii Orlen :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak trzeba zatankować za 50 zł to jakieś 11 litrów. Przepłacisz więc 55-66 groszy ale dostaniesz 15 zł. Jednak się opłaca. Ale osobiście wybieram money manię i 750 zł.

   Usuń
  2. Za 15 zeta masz zaledwie 3 litry paliwa ... na ile km to starczy?

   Usuń
  3. Za zakup paliwa w Auchan dostaje się również 3 grosze upustu za litr z karta klienta!

   Usuń
 2. Po co mBank robi tak słabe promocje jak ta czy w zeszłym miesiącu z merlin.pl??? Tym bardziej że równolegle jest promocja z 750 zł. To chyba jeleni chcą złapać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się zastanawiam. Ale może mają jakieś układy reklamowe z nimi i dlatego robią promocję. Ale wątpię jej popularności. Gdyby tak może była krótsza karencja... a tak to wychodzi że się nie postarali.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...