Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Citibank: zyskaj nawet 600 zł z kontem Citi Priority

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

26.01.2018

Citibank: zyskaj nawet 600 zł z kontem Citi Priority

W nowej promocji konta osobistego w Citibanku zyskać można aż 600 zł.

Do 600 zł za konto w Citi Priority w Citibanku
Bank ten przyzwyczaił nas już, że na skorzystaniu z jego produktów (karty kredytowej czy konta osobistego) można sporo zarobić. Nie inaczej jest i tym razem. Zyskać można z kontem Citi Priority. I co ważne: udział w promocji wziąć mogą także osoby obecnie będące klientami banku, tj. posiadające kartę kredytową (co wręcz dodatkowo ułatwia udział w promocji konta).

[Aktualizacja w dn. 13.02.2018 r., g. 13:00: promocja została zakończona. Aktualnie zyskać można 300 zł z kontem i do 450 zł w programie poleceń Citibanku.]

Dla kogo promocja? Z propozycji banku skorzystać może pełnoletnia osoba, która nie posiada oraz po 31.10.2016 r. nie posiadała konta osobistego, ani rachunku oszczędnościowego w Citibanku.

Wykluczenie obowiązuje także współposiadaczy i pełnomocników do w/w rachunków. Ale na szczęście udział w promocji wziąć mogą osoby posiadające inne produkty Citibanku. A takich osób wśród Czytelników bloga nie brakuje, bo bank ten często serwuje promocje karty kredytowej z nagrodami za jej wyrobienie. Jak wspomniałem na wstępie, posiadanie takiej karty wręcz ułatwia udział w promocji (łatwiej będzie spełnić warunki bezpłatnego prowadzenia konta osobistego).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • wyślij formularz zgłoszeniowy i gdy oddzwoni konsultant banku zawnioskuj o konto Citi Priority wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (uwaga: udziału w promocji nie biorą konta otwierane w placówkach banku);
 • najpóźniej do 28.02.18 r. zawrzyj umowę z bankiem, wyrażając przy tym zgody: na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu informowania o produktach i usługach przez podmioty współpracujące oraz na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz
  • osiągnij saldo dzienne w wysokości min. 5 000 zł (środki brane pod uwagę przy wyliczeniu salda nie mogą pochodzić z innych rachunków dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Citibank; w skrócie więc: kwotę tę przelej do Citibanku z innego banku). Saldo dzienne oznacza, że kwota 5 000 zł powinna znajdować się minimum przez jeden dzień na Twoim koncie.

Nagrodą w promocji są wysokie, bo 5-procentowe zwroty za płatności kartą wydawaną do konta. Co miesiąc można w ten sposób zyskać do 50 zł, a moneyback będzie naliczany przez 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych (z uwzględnieniem miesiąca, w którym zostało otwarte Konto Citi Priority). W ten sposób łącznie da się więc zarobić nawet 600 zł w ciągu roku. Zwroty będą naliczane zarówno za płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie (bez wykluczeń miejsc, w których możesz płacić 🙂).

Nagroda za dany miesiąc będzie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki zwrotu. A są nimi: dokonanie płatności oraz ich zaksięgowanie w danym miesiącu. Ostatni miesiąc, za który wypłacony ma być zwrot to 12 miesiąc następujący po miesiącu, w którym otwarto Konto.

Promocja ma być dostępna do 28.02.2018 r., ale trzeba mieć na uwadze, że pula wniosków objętych promocją jest ograniczona do 2 500 sztuk (w przypadku jej przedterminowego wyczerpania należy spodziewać się postawy banku podobnej do sytuacji z poprzedniej edycji - nie było już wtedy możliwości złożenia kolejnych wniosków, bo bank chciał zadbać o to by wszyscy, którzy je złożyli ostatecznie mogli dostawać swe nagrody). Do momentu wypłaty premii należy posiadać konto Citi Priority oraz nie składać wypowiedzenia umowy.

Konto Citi Priority - prześwietlenie oferty


By uniknąć comiesięcznej opłaty 30 zł za prowadzenie konta Citi Priority należy spełnić jeden z poniższych warunków:
 • zgromadź i utrzymuj na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł lub 
 • zasil konto środkami w łącznej wysokości min. 5 000 zł (może to być wpływ z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie - bez konieczności ich utrzymywania na koncie w dłuższym okresie) oraz na ostatni dzień miesiąca kalendarzowego posiadaj aktywny produkt kredytowy w Citibanku (może to być karta kredytowa, pożyczka, kredyt hipoteczny lub limit kredytowy w koncie).

Przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są bezpłatne. Tak samo jest z kartą płatniczą wydawaną do konta - bank nie pobiera opłat za jej wydanie, ani za posiadanie. Można też bez opłat korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku bądź instytucji one należą).

Do konta wystarczy wyrobić samą kartę płatniczą. Nie zamawiaj "nośnika zbliżeniowego" w postaci naklejki zbliżeniowej, bo ta nie jest w promocji wymagana (a taka naklejka od marca będzie kosztować 5 zł miesięcznie). Oczywiście wspomnianego "nośnika zbliżeniowego" nie należy mylić z funkcją zbliżeniową karty płatniczej wydawanej do konta. A ta, jak wspomniałem, jest darmowa bez warunków.

Jeszcze jedna kwestia na którą warto zwrócić uwagę, to opłata za usługę CitiPhone, czyli za dostęp do telefonicznej obsługi w banku. Od marca wejdzie w życie opłata i będzie obowiązywać następująca zasada:
"0 PLN, gdy w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach [wynosi - przyp. Mr. Złotówa] min. 100 000 PLN; 6 PLN w pozostałych przypadkach"

Ale na szczęście CitiPhone to usługa, z której można zrezygnować! I wtedy opłaty nie będzie. Pamiętaj o tym już w czasie wnioskowania o konto (nie włączaj usługi CitiPhone, gdyby konsultant proponował). Możesz z niej zrezygnować też później (wystarczy w bankowości internetowej przesłać wiadomość w stylu "rezygnuję z usługi CitiPhone dla posiadanego konta osobistego"). I to tyle. Wtedy będziesz mieć konto bez opłat.

Sposób zawarcia umowy o Konto Citi Priority. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego i złożeniu wniosku o konto telefonicznie, umowę o konto zawrzesz za pośrednictwem kuriera (jeśli jeszcze nie jesteś klientem Citibanku) lub w bankowości internetowej Citibanku (w sytuacji, gdy dostęp do takowej już posiadasz, mając np. kartę kredytową z logo Citi).

Kumulacja promocji, czyli jak zdobyć nawet 1 000 zł?


Po przeczytaniu powyższego wiesz już jakie są warunki promocji i, że bez wątpienia warto z niej skorzystać (bo zapewne zliczając wszystko - paliwo, zakupy żywności czy opłacanie rachunków za media da się sporo wycisnąć z moneybacku). Znasz też zasady prowadzenia konta osobistego w Citibanku. Z nich wynika, że warto mieć w Citibanku np. kartę kredytową, bo wtedy łatwiej o brak opłaty za konto. Jeśli taką kartę już posiadasz, to droga do wzięcia udziału w promocji konta osobistego z możliwością osiągnięcia maksimum korzyści jest otwarta.

Jeżeli karty jeszcze nie masz (i nie posiadasz co najmniej od 1.01.2015 r. - bo taki jest okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi), to możesz wziąć udział w jednej z poniższych promocji bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity i sporo dzięki temu zyskać. A bank daje jedną z nagród gwarantowanych do wyboru:

Te promocje nie bez przyczyny wymieniam na początku, gdyż udział w nich wiąże się ze spełnieniem najprostszych warunków (po wyrobieniu karty wystarczy wykonać 10 płatności na dowolne, nawet bardzo drobne kwoty). Ale są też jeszcze inne propozycje (choć tu wydać kartą należy więcej, bo min. 1 000 zł):

Pierwsza z promocji (z bonem do Biedronki) dostępna jest do 5.02., a wszystkie pozostałe tylko do 31.01.2018 r. (o udziale decyduje wysłanie formularza zgłoszeniowego w tym terminie; złożenie wniosku, zawarcie umowy i spełnienie warunków promocji może nastąpić później).

Wniosek kwalifikujący do udziału w akcji z danym (wybranym przez Ciebie) prezentem znajdziesz w każdym z wpisów dedykowanych poszczególnym promocjom.

Jak rozgryźć udział w obydwu promocjach jednocześnie, by zdobyć nagrodę za kartę kredytową i 600 zł z kontem osobistym? Instrukcja jest krótka, ale podpowiadam, co zrobić krok po kroku:

 1. złóż wniosek o kartę kredytową (z wybraną przez siebie nagrodą gwarantowaną)
 2. zawrzyj umowę o kartę kredytową
 3. zgłoś się do udziału w promocji konta osobistego
I ta kolejność nie jest przypadkowa. Patrząc bowiem na warunki, jakie trzeba spełnić, by konto osobiste w Citibanku było prowadzone za 0 zł o wiele lepiej wybrać wariant, w którym posiada się kartę kredytową. Stąd też, jeśli w chwili obecnej nie jesteś klientem Citibanku, dobrze zachować właściwy układ kolejnych przedsięwzięć. Gdy będziesz mieć już pewność, że kartę otrzymasz, a zależy to od decyzji kredytowej banku (spójrz krok nr 2), to wtedy dopiero warto wziąć udział w promocji konta osobistego. Wtedy łącznie zdobędziesz nawet 1 000 zł (biorąc pod uwagę, że z kartą można zyskać nawet 400 zł, a z kontem do 600 zł), jednocześnie nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.


Przydatne dokumenty:

70 komentarzy:

 1. Jak wziąłem udział w promocji z Biedronką, już umowę podpisałem i czekam tylko na kartę to teraz mogę też brać udział w tej promocji??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej! Wysyłasz formularz kontaktowy, zakładasz konto i zarabiasz z kontem (oprócz tego co zyskasz z promocji karty kredytowej).

   Usuń
  2. Mam tak samo .... I się właśnie zastanawiałem czy już mogę. Umowe podpisywałem poprzez kuriera w środe ...

   Usuń
  3. Lepiej zaczekaj jak dostaniesz kartę kredytową i będziesz mieć dostęp do Citionline. Wtedy musisz wysłać formularz zgłoszeniowy i czekać na telefon. Konsultant przyjmie wniosek i udostępni umowę do akceptacji w Citionline. Pomijając już kuriera.

   Usuń
 2. Czy będzie wiadomo kiedy pula się wyczerpie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej edycji bank wyłączył przyjmowanie wniosków, tak by wszyscy którzy się zgłosili mogli wziąć udział w promocji.

   Usuń
  2. A w tej edycji tez tak będzie?

   Usuń
 3. Czy ta oferta łączy się programem poleceń? Czy będzie 150plz dla mnie i 600plz dla poleconego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie. Odnalazłem i tam łączył się tylko konkretnie z 2 promocjami dla poleconego. Tej nie ma. Czyli zrobili analogicznie jak program poleceń karty :(

   Usuń
  2. Chyba nie... :( , ale przyłączę się do tego pytania. Może ktoś dać pewną odpowiedź?

   Polecenia kończą się 31 stycznia, przynajmniej w tej edycji, a nie wiadomo czy nie przedłużą.

   Usuń
 4. Czy ta promocja łączy się z programem poleceń konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja polecilem zone dzis dzwonili z banku i akceptuja polecenia umowa juz jest w cityonlai do akceptacji

   Usuń
  2. Głos konsultanta jeszcze gwarancją niczego nie jest. Wielokrotnie się o tym przekonywaliśmy. Zaczekaj do pierwsze wypłaty zwroty (oby był, czego życzę!)

   Usuń
 5. No to zastanawiam się czy nie zrezygnować z T-Mobile. Bo kończyć mi się będzie rok bezpłatności karty kredytowej. Tu zapewnę sobie też 5% i na cały rok nie po 25 a 50 zł miesięcznie. Tylko pytanie co później? Czy w TMUB uda się powrócić na moneyback?
  Z drugiej strony z karty kredytowej w Citi mógłbym teraz zrezygnować a tak przez rok będę trzymać i oddali mnie to od jakiejś promocji kiedyś tam. Oj ciężkie rozkminy bankobiorcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę zostaw bo darmowa w końcu a jak widać po nowej promocji karty to nie przesuwają karencji i ciągle trzymają się 1.01.2015 r. więc nie ma co kalkulować a brać 6000 zł.

   Usuń
 6. Zglos rezygnację z karty citi spytaja się czemu a bo bank nie zachęca do bycia klientem tylko dla nowych jest promocja moneyback i inne wtedy zaproponuja ci promocje do10% zwrotu za płatności karta kredytowa, ja tak miałem... do200 zl mogą w ten sposób oddać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Też dostałem tę promocję.

   Usuń
  2. A czy wie ktoś może czy oferują coś gdy chcesz odejśc a skorzystałeś już z tej 10proc promocji???

   Usuń
  3. Jak będziesz chciał zrezygnować 1 czy 2 mies. później to pewnie nie. Ale czytałem że po jakimś pół roku ktoś znów dostał tę promocję.

   Usuń
 7. czy zapewnienie wpływu 5000zł można też rozumieć jako wpłacenie 1000zł, następnego dnia wypłacenie 1000zł i tak 5 razy w kółko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy że tak będziesz obracać. Ja co miesiąc 2 razy przelewam 2,5k PLN i jest spoko.
   Tylko zwróć uwagę że do końca p-wszego miesiąca jeden raz musisz mieć saldo 5k.

   Usuń
  2. A to saldo musi być tylko chwilowo czy przez jakiś określony czas/na jakąś godzinę?

   Usuń
  3. Masz mieć 5000zł na koncie co najmniej 1 dzień. Czyli dziś masz wpływ - wypłacić dopiero jutro.

   Usuń
 8. Czy ta promocja łączy się z programem poleceń konta?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy zwroty naliczane są za wszystko i wszędzie? Czy są jakieś wykluczenia MCC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na p-wsze pyt. odp. brzmi TAK, więc siłą rzeczy na drugie NIE.

   Usuń
  2. No, nie wiem. Mam już podpisaną umowę w tej promocji i pani na infolinii powiedziała, że do promocji nie zaliczają się płatności np. za czynsz media realizowane w placówkach typu Poczta Polska czy Żabka (o te konkretnie pytałem). O SB nie pytałem.

   Usuń
  3. Ludzie nie pytajcie się o takie rzeczy na infoliniach. Bzdury wam odpowiadają i bzdury są potem powielane.

   A wskazała jakiś zapis, konkretny punkt tak twierdząc? Nie. I nie dzwoń raz jeszcze dopytywać bo nie znajdzie go.

   No ale jeszcze kilka(dziesiąt/set) takich telefonów z takimi pytaniami i za edycję lub dwie obudzicie się w rzeczywistości w której będzie tak jak o co pytacie.

   Usuń
  4. Jak tam sobie chcesz. Ty możesz w ogóle nie przyjmować do wiadomości, że infolinie istnieją. Mnie infolinia parę razy dupę uratowała, bo nie mam tyle czasu, żeby studiować wszystkie regulaminy, a na tym blogu też nie ma wszystkich przypadków omówionych. Szybciej jest pogadać z kimś z banku niż czytać 200 komentarzy i do tego nie wiadomo czy akurat na moje pytanie znajdzie się odpowiedź. Z reguły na infolinii nawet jeśli mijają się z prawdą, podają wersję bardziej ostrożną, czyli bezpieczniejszą z punktu widzenia spełnienia warunków promocji, więc strachu nie ma, że coś przeoczysz. Według mnie to jest mniej stresujące niż składanie potem reklamacji i wożenie się z tematem nie wiadomo ile czasu. A poza tym trochę luzu - to całe zarabianie na bankach to jest kieszonkowe na piwko i gazetę. Jak zarobisz 20zł mniej to nie zbiedniejesz gwałtownie.

   Usuń
  5. "pani na infolinii powiedziała, że do promocji nie zaliczają się płatności np. za czynsz media realizowane w placówkach typu Poczta Polska czy Żabka"
   Szkoda, że nie zapytałeś, który pkt. regulaminu tak stanowi, pani na infolinii ma się stosować do regulaminu, a nie własnego "widzi mi się".

   Usuń
  6. Płacę czynsz SB i zwacają.

   Usuń
  7. W tej promocji jeszcze tak. Ale w nowej wprowadzili zwrot tylko za transakcje bezgotówkowe w punktach handl.-usług. A internet odpada, więc SB również.

   Usuń
 10. Moneyback będzie naliczany przez 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych (z uwzględnieniem miesiąca, w którym zostało otwarte ----jak wniosek złoże jutro (27 stycznia) to kurier mam nadzieję w lutym i ten miesiąc liczony będzie jako miesiąc otwarcia konta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak właśnie powinno być. Zresztą gdy konsultant zadzwoni szybko zawsze możesz powiedzieć by kuriera wysłali np. 1 lutego.

   Usuń
 11. Citi ostatnio wprowadza do regulaminu opłatę za zamknięcie konta: 25 zł. Ważna informacja jeśli ktoś chciałby po promocjach zrezygnować z konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest opłata za zamknięcie konta, ale za zaświadczenie o zamknięciu konta (które bank wydaje na żądanie klienta; poza tym nie jest to nowa pozycja w tabeli opłat i prowizji, a w przypadku zaświadczenia w wersji papierowej ta opłata ulegnie obniżeniu względem wcześniej stosowanej). Nie kojarzę by standardowo takie zaświadczenie było wydawane przez jakikolwiek bank.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Niedawno zamykałem konto w Citi po jednej z poprzednich promocji i żadnej opłaty nie ma.

   Usuń
 12. Zastanawiałem się już poważnie przy ostatniej promocji, ale teraz jeszcze bardziej. Chcę założyć to konto ale z karty kredytowej zrezygnowałem ponad rok temu. Z jednej strony jest mi potrzebna by konto mieć za darmo ale z drugiej strony szkoda wyrabiać znów bo karencja leci i ją stracę. Już poprzednio czytałem że zamiast karty może być limit w koncie i wtedy przy wpływie 5000 też konto będzie za darmo. Czy to prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, może być limit, kredyt lub pożyczka ale z tego wszystkiego najlepszy limit bo na pierwszy rok przyznają za darmo, a jak z niego nie będziesz korzystać (bo przecież nie musisz) to nie będzie odsetek.

   Usuń
  2. Jest też karta Citi banku BP_PAYBACK. Karecja 1.10.2017 . Dają za nią 23000 pkt czyli 230 zł. Wiem,że w porównaniu do innym promocji tego banku to szału nie ma , ale dla niektórych może być zbawienna. Można za te 230 zł zatankować na BP.

   Usuń
 13. Czy gdy będę miał kartę kredytową to transakcję nią wykonywane będą się liczyć do moneybacku z tej promocji? Innymi słowy: czy będę mógł wyrabiać moneyback z tej promocji kartę kredytową, zamiast kartą debetową wydaną do konta. Pytam, bo tak właśnie mam teraz w T-Mobile. A dzięki temu mógłbym wziąć kartę z 400 zł zwrotem na Allegro. Jeśli się tak nie da, to pozostaje 300 zł do biedry, bo 2000 zł w ciągu miesiąca nie wydam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będą. Musisz transakcje robić kartą wydaną do konta.

   Usuń
 14. Dzień dobry,
  Czy jeśli kiedyś składałam już wniosek o konto w tym banku, ale nie podpisałam umowy, mogę wziąć udział we wszystkich z w.w. promocji?
  Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeszkód. Konta nie miałeś więc się łapiesz.

   Usuń
 15. Czy jeśli przeleję środki na inne moje konto, też dostanę zwroty? Czy tylko płatności się liczą?

  OdpowiedzUsuń
 16. od jakiego dnia jest liczone "średnio miesięczne saldo w wysokości 30000zł" dnia 3 luty zalogowałem się do bankowości internetowej w poniedziałek przelewam 30000zł czy to wystarczy. czy jak przeliczymy wszystkie dni lutego to nie będzie średnio 30000tyś. jak to jest liczone?

  OdpowiedzUsuń
 17. #Mr. Złotówa
  Dostałem dzisiaj Twój poradnik bankomaniaka - fajna lektura i przy kodach MCC znalazłem 6012 - REVOLUT usługi finansowe. I mam pytanie, czy doładowanie konta na Revolut bedzie liczone do zwrotu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy czy MCC wykluczony czy nie. W TMUB nie przejdzie. W mBnaku przechodzi.

   Usuń
  2. W regulaminie nie ma żadnych wykluczeń - kody MCC - może ktoś już testował i wypowie się na forum. Pozostaje tylko kwestia opłaty za transakcję. W TOPiK-u nie znalazłem opłaty za przelew w PLN na konto bankowe które jest w innym kraju. Revolut ma konto w W. Brytania w Lloyd bank

   Usuń
 18. Czy żeby otrzymać każdego miesiąca moneyback 5% muszę mieć saldo jednodniowe 5000zł w każdym z tych miesięcy? Czy wystarczy, że saldo jednodniowe 5000zl osiągnę tylko w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia rachunku, czyli jak startuję w lutym to tylko w marcu muszę mieć przez 1 dzień15000zl na koncie???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Saldo wystarczy utrzymać tylko raz (do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta). A w pozostałych miesiącach wystarczą wpływy na łączną kwotę min. 5000 zł (może to być wpływ jednorazowy, ale może być ich wiele na tę sumę).

   Usuń
  2. Witam
   To jak w końcu ma być bo pani na infolinii powiedziała że do końca lutego(konto założyłem 6 lutego)mam mieć przez jeden dzień w lutym 5000 PLN na koncie ,a nie na ostatni dzień lutego tylko w którymkolwiek dniu, a od marca łącznie 5000 wpływów.tak ma być panie Złotówa? Czyli nie w następnym miesiącu po założeniu tylko już w obecnym

   Usuń
  3. W regulaminie warunek brzmi "osiągną saldo dzienne w wysokości min. 5.000 zł (słownie: pięć tysięcy zł) najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta".

   Tak, saldo 5 000 zł może być w dowolnym dniu (nie musi być na koniec miesiąca). Sformułowanie "do końca (...) miesiąca" odnosi się do czasu w którym najpóźniej można to zrobić ;) Ale można wcześniej.

   Usuń
 19. Czy w tym miesiącu wypłacili 50 zł za moneyback ? Korzystam z propozycji konsultanta , zwrotu 6% za płatności przez pół roku po próbie zamknięcia konta, a pytam dlatego, że wszystkie wcześniejsze wypłaty premii były 5-6 dnia każdego miesiąca. Napiszcie proszę czy 5 dyszek wpadło już w lutym na konto.

  OdpowiedzUsuń
 20. Podbijam pytanie, dziś 8 i jeszcze premii nie mam. Wpadło komuś 50 zł w tym miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak. Ale z tego co kojarzę z regulaminu to czas mają do końca miesiąca. Choć faktycznie wypłacali wcześniej.

   Usuń
  2. Ale jest wiadomość o przyznaniu moneybacku za styczeń i że wypłacą.

   Usuń
  3. Dziś wypłacone.

   Usuń
 21. Niestety ... chyba niekorzystnie zmienily sie warunki promocji, bo juz tylko jest 300 zl zwrotu a nie 600. I zamiast 12 mcy tylko 6 miesiecy zwrotu.

  Cytujac ze strony z wskazanego linka do zalozenia konta Priority :
  " 5% zwrotu za transakcje do 50 zł
  przez 6 miesięcy. KONTO CITI PRIORITY
  Możesz otrzymac zwrot wydatków
  nawet do 300 zł
  z kontem Citi Priority".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uuu, wygląda więc na to, ze pula 2500 wniosków w promocji ze zwrotami do 600 zł już by się wyczerpała.

   Usuń
  2. @Łukasz, 13 lutego 2018, 12:20

   Zmieniły się warunki promocji? To wymagałoby zmiany TOiP.

   Usuń
 22. Jak rozumieć okres za który jest wypłacany cashback? W regulaminie jest:
  "(...) otrzyma miesięczną premię o równowartości 5% zwrotu za transakcje w ciągu 12 kolejnych miesięcy kalendarzowych z uwzględnieniem miesiąca, w którym otwarto Konto"
  Czyli jeśli umowę podpisałem w lutym to dostaję za transakcje od lutego do końca stycznia kolejnego roku?

  Ale jest też kolejny punkt:
  "Ostatni miesiąc, za który wypłacana jest Nagroda to 12 miesiąc następujący po miesiącu, w którym otwarto Konto."
  To dla mnie oznacza luty kolejnego roku co jest sprzeczne z punktem poprzednim.

  Dlaczego pytam? umowę podpisałem 2-3 dni temu, ale jeszcze karty nie dostałem. Dostanę ją pewnie kilka dni przed końcem miesiąca, więc jeśli pierwszy miesiąc ze zwrotem to luty, to raczej go stracę, nie wydam do końca miesiąca 1000zł tak żeby to jeszcze zaksięgowali. Jak to jest?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy jesli zapłacę kartą, a następnie zwrócę daną rzecz, otrzymam 5% zwrotu za tę transakcję? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 24. Jak to jest z tym moneybackiem? Są zwroty za płatności za prąd, gaz?

  OdpowiedzUsuń
 25. Dobry wieczór,
  Moje pytanie dotyczy zwrotu za płatności kartą. Czy jeśli złożyłam wniosek o otwarcie konta i otrzymałam kartę do niego przed 13 lutego, ale aktywowałam konto i kartę dopiero wczoraj, czy obejmie mnie zwrot 5% za płatności kartą przez rok, czy tylko przez pół roku zgodnie ze zmianą zasad, która nastąpiła 13 lutego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się kiedy złożyłaś wniosek. Jeśli w promocji z 600 zł to już czas aktywacji karty nie ma znaczenia.

   Usuń
 26. Dostaliście już zwrot za pazdziernik 50pln? Zawsze było koło 8 dziś już 26 i zwrotu jeszcze nie dostałem.Jak u was?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciągle nie ma. Wygląda na to że w tym miesiącu wykorzystują cały przysługujący termin wypłaty.

   Usuń
  2. U mnie wpłynął na początku listopada. W okolicach 6-8.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...