Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka za skorzystanie z darmowej karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

3.01.2018

Bon 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka za skorzystanie z darmowej karty Citi Simplicity

Na spore zakupy na koszt banku załapać się mogą osoby, które przetestują kartę Citibanku.

300 zł na zakupy w sklepach Biedronka za wypróbowanie karty Citi Simplicity od CitibankuZa wypróbowanie darmowej karty Citi Simplicity i wykonanie 10 płatności na dowolne kwoty przewidziana jest nagroda gwarantowana w postaci bonu, który można wielokrotnie wykorzystywać podczas zakupów w sklepach Biedronka. Do wydania w ten sposób będzie 300 zł.

Tego typu promocje jak ta, cieszą się dużym zainteresowaniem i często zdarza się, że niektórzy rozpoczynają swą przygodę z bankobraniem, właśnie od propozycji Citibanku. W związku z powyższym ten wstęp (do linii oddzielającej) jest tylko dla osób, które z tego typu promocją stykają się po raz pierwszy. Stali bywalcy bloga już bardzo dobrze wiedzą, że dzięki tego typu promocjom można zarobić i zyskać całkiem dużo. Poniżej poruszę więc dwie podstawowe kwestie.

Jak to się dzieje, że bank rozdaje nagrody, skąd ma pieniądze na takie rozdawnictwo? Banki próbują w różny sposób dotrzeć do klientów. Jedną z opcji jest reklama (np. w telewizji), która kosztuje jednak krocie, a trudno zmierzyć jej skuteczność. Zamiast więc łożyć olbrzymie pieniądze na kampanie w mediach, Citibank woli zaserwować promocję taką jak ta. Nie zapłaci za to nic, póki nie pozyska klienta i póki ten nie spełni warunków (w tym przypadku jednak bardzo prostych). Wtedy zadowolony jest i bank (bo pozyskał klienta), i klient (bo zyskał na przetestowaniu produktu objętego promocją).

Pomyślisz może "przecież bank nie da nic za darmo!". I prawda w tym też jest, bo przecież bank też stawia wymogi. Musisz zawrzeć umowę, wykonać 10 płatności kartą. Klienci więc taką kartę mogą wypróbować (czego nie zrobiliby w innej sytuacji), a część z nich przekonana się do intensywniejszego korzystania z oferty banku (będą częściej płacić kartą, skorzystają z innych produktów, wezmą kredyt). A na tym bank będzie mógł już zarobić. Choć oczywiście korzystanie z tych produktów nie jest obowiązkowe i zależy od woli klienta.

Jak nie płacić za kartę? Karta kredytowa - co może mylnie sugerować jej nazwa - nie jest kredytem (standardowym z comiesięcznymi ratami). Jest to bowiem limit kredytowy z którego możesz, ale nie musisz korzystać. Każda płatność wykonana kartą spowoduje częściowe wykorzystanie limitu, ale co najważniejsze: karta taka ma okres bezodsetkowy. Dzięki temu - jeśli wydaną kwotę spłacisz w określonym czasie - nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów (ani odsetek, ani opłat), bo oddasz tyle samo.

"Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,47%" - taką informację znajdziesz na stronie promocji. Pamiętaj jednak, że wyliczenie odbywa się na ustawowo narzuconym wzorze i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się zasady spłacania karty w okresie bezodsetkowym nie poniesiesz jednak dodatkowych kosztów.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

__________________

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać może osoba, która ukończyła co najmniej 21. rok życia oraz nie posiada i co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Citibanku.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zdobyć tytułową nagrodę:
 • najpóźniej do 5.02.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy;
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w egzemplarzu umowy, który bank odeśle do Ciebie listownie): 
  • przez 2 kolejne miesiące wykonaj po minimum 5 płatności kartą (na dowolne kwoty); 
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

I to już będzie tyle. Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz nagrodę, którą bank prześle do Ciebie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, wiadomością w bankowości internetowej Citibanku.

Przykład: jeśli datą zawarcia umowy (wpisaną w umowę) będzie styczeń, wówczas po 5 płatności kartą będzie należało wykonać w lutym i w marcu (do końca marca będzie też konieczne logowanie). A nagrodę otrzymasz do końca kwietnia.

Płatności kartą, które należy wykonać w promocji mogą być dowolnymi płatnościami w punktach handlowo-usługowych (nie muszą być w Biedronce) i/lub w Internecie. Do wymaganych transakcji nie wliczą się przelewy z karty, wypłaty w bankomacie, ani transakcje zwrócone czy niezaksięgowane.

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Citibank wymaga, by osoba wnioskująca o kartę miała dochód na poziomie co najmniej 1 200 zł i miała minimum 21 lat (jeśli jest zatrudniona u swego obecnego pracodawcy od minimum 3 miesięcy) lub 25 lat (jeśli prowadzi działalność gospodarczą i posiada ją co najmniej od 2 lat). 

Oprócz dochodów wynikających z zatrudnienia w oparciu o umowy o pracę bądź z prowadzonej działalności gospodarczej bank akceptuje też takie źródła dochodu, jak: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie


Choć w swej ofercie bank posiada wiele rodzajów kart kredytowych to najlepszą opcją - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić zbędnych kosztów - jest karta Citi Simplicity.

Citibank nie pobiera opłat ani za jej wydanie, ani za posiadanie (nie ma opłat miesięcznych czy rocznych) bez względu na to czy z karty aktywnie korzystasz czy nie. Warto jedynie pamiętać by nie skusić się na dodatkowe (w mej ocenie zbędne) usługi, jak płatny dostęp do usługi CitiPhone. Nie zamawiaj również dodatkowej karty (np. dla bliskiej, zaufanej osoby), ani karty w postaci naklejki zbliżeniowej. Są one w chwili obecnej darmowe, ale od marca bank zacznie pobierać za ich posiadanie (4 zł za kartę dodatkową i 5 zł za naklejkę).

No i wykorzystaną kwotę trzeba spłacić w okresie bezodsetkowym. Wtedy faktycznie można zyskać na tej promocji 300 zł bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.Przydatne dokumenty:

93 komentarze:

 1. Trzymają się daty 1.01.2015...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety data została po staremu, choć dotąd bank wraz z nowym rokiem kalendarzowym raczej o rok ją przesuwał.

   Usuń
  2. Lipa na maksa ten 1 stycznia 2015 roku, myślałem że przesuną na 2016

   Usuń
 2. Jak długo trzeba kartę utrzymywać? I czy jak nie będę nią płacił to będą jakieś opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do wydania nagrody. Musisz mieć kartę do tego momentu bo musisz mieć dostęp do Citionline bo tam w wiadomości prześlą voucher.

   Usuń
  2. Zobaczysz że zrezygnować łatwo nie będzie. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Na zatrzymanie dzwonią i proponują promocję ze zwrotem 10% (do 200 zł). Grzech nie skorzystać z takiej propozycji.

   Usuń
  3. A wtedy jakieś zobowiązania są?

   Usuń
  4. Na jaki okres jest Zwrot 200 zl?

   Usuń
  5. Mi dali na to ok. 3 miesiące.

   Usuń
  6. Ja złożyłam wypowiedzenie pod koniec listopada. Zadzwonili w połowie grudnia i dostałam zwrot który mogę wyrobić do końca lutego.

   Usuń
  7. a wie ktoś może co proponują gdy po wykorzystaniu promocji chcesz nadal odejsc od CITI?

   Usuń
 3. wow to już nie wystarczy raz na dzień na bankobranie zaglądać :)... kolejna promocja - ledwo 2 wnioski złożyłem do WBK na 300 do Biedronki, to kolejna na 300 :) co będzie jutro...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie podobnie. Wniosek o BZ WBK, a przed chwilą poszedł o kartę w Citi.

   Usuń
 4. Czy bank przyjmie mi czeska umowę pracę ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowiadywałem się tego na infolinii i jeśli firma jest zagraniczna to nie.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Musi być pracodawca z PL.

   Usuń
 5. CZy jest jakas opcja polecenia karty i zgarniecie jeszcze dodatkowej premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie nie ma programu poleceń.

   Usuń
  2. Aha. Poza tym nigdy nie łączył się on z innymi promocjami. Ostatnio dla polecanego był dość słaby tablet.

   Usuń
 6. Czy trzeba zakładać konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej potrzeby. Sama karta wystarczy (także do tego, by zalogować się do bankowości internetowej). Z ewentualnym otwieraniem konta warto się wstrzymać (gdy będzie jakaś promocja; w poprzednich edycjach posiadanie karty kredytowej nie wykluczało z możliwości wzięcia udziały w promocji konta).

   Usuń
  2. Cześć,mam już ten 13 liczbowy kod i nie mogę nim zapłacić w Biedronce...nikt nie wie jak to zrobić (pracownicy,kierownicy,infolinia Biedronki i infolinia Citi...)

   Usuń
  3. Komentarz nieco niżej z instrukcją:
   Bo to musisz kasjerce powiedzieć, żeby ten kod wprowadziła od razu po tym jak nabije ostatni artykuł. Żeby nic nie klikała. Tylko 13 cyfrowy numer, a na koniec ma wcisnąć PLU

   Usuń
  4. @Up jak to zadziała ,to jesteś GENIUSZEM :) dziękuję!

   Usuń
  5. Napisz jak poszło z płatnością kodem :)

   Usuń
  6. U mnie też był problem z wbijaniem kodu, metoda wprowadzania opisana wyżej działa :)

   Usuń
 7. A jak później wygląda sprawa z zamknięciem/zrezygnowaniem z karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy wiadomość z bankowości internetowej. Można też listem lub na infolinii.

   Usuń
 8. Jaka jest minimalna limit kwoty na karcie kredytowej?
  Na jaka sumę karta kredytowa.
  Ograniczają mnie przychody i w poprzednich edycjach było 4 tys. i nie chcieli mnie w swoim gronie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć jestem tu nowy czy wchodzić w ta promocje czy stracę jakoś na tym. Jak to ugryźć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie stracisz. Wyrabiasz kartę, jest darmowa. Robisz 5 transakcji w jednym miesiącu i najlepiej czym prędzej spłacasz - w okresie bezodsetkowym oddajesz dokładnie tyle samo. Miesiąc później to powtarzasz. I wszystko w temacie. Bez kosztów.

   Usuń
 10. Wczoraj zgłoszenie, dziś telefon. Przyśpieszyli bo pamiętam jak w poprzedniej edycji żona wnioskowała i czekała ponad 10 dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do mnie jeszcze nie zadzwonili :/

   Usuń
  2. Znaczy się że pewnie zainteresowanych przybywa i czas już będzie się wydłużał. Po wysłaniu formularza jest zresztą informacja:

   Wszystkie zgłoszenia traktujemy priorytetowo. Dokładamy starań aby kontakt z doradcą Banku nastąpił do 5 dni roboczych. W wyjątkowych przypadkach termin może zostać wydłużony.

   Usuń
 11. Opłat za kartę nie widzę, przejrzałem wszystko szczegółowo. Jedno mnie tylko martwi: opłata za przesłanie karty kurierem w wysokości 30 zł. Może w tym jest haczyk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To opłata tylko gdy klient zażyczy sobie przesłania karty kurierem. Normalnie wysyłana jest listem bezpłatnie.

   Usuń
 12. Przepraszam za pytanie z innej beczki ale otrzymałem dziś informację o spłacie karty Citi i nie rozumiem jednego zapisu :

  Bardzo proszę o wyjaśnienie jak rozumieć taki zapis :

  Dzien splaty zadluz. (karta kredyt.)
  nr karty....
  data:28-01-2018
  min.kwota: 0.00PLN
  cala kwota: -660.03 Pln
  Citi Handlowy

  Czym jest cała kwota? Czy to jakieś dodatkowe opłaty za przekroczenie limitu karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pewnie kwota którą z karty wydałeś.

   Usuń
  2. Dostałeś to w sms-e? Kwota z minusem? Nie masz przypadkiem 660,03 nadpłaty? Sprawdź w operacjach zaksięgowanych, bo jeśli minimalna kwota wynosi 0 PLN, to znaczy że nie masz zadłużenia na karcie, a masz nadpłatę.

   Usuń
  3. Dziękuje za odpowiedzi,okazało się że to nadpłata.
   Teraz pytanie czy mogę tą nadpłatę swobodnie przelać na konto w innym banku bez żadnych opłat?
   Czy muszę pisać do banku o zwrot nadpłaty?

   Usuń
  4. Za przelew to zapłacisz. Chyba więc raczej wydać musisz. Choć może jakoś to się da zrobić bez kosztów? Ale to lepiej napisz w Citionline.

   Usuń
 13. "przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody" Możecie mi podpowiedzieć o co chodzi?? czy coś bede musiał pobrac z firmy, np wynagrodzenie za ostatnie trzy miesiące?? czy jakiś inny papier, dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz umowę o pracę to zazwyczaj wystarczy potwierdzenie wpływów na konto z ostatnich 3 mies. Ale może też być zaświadczenie. Zależy co konsultant powie a konkretniej co mu system wskaże. U mnie na 5 wniosków w rodzinie 4 razy wystarczył wyciąg ale 1 raz chcieli zaświadczenia od pracodawcy.

   Usuń
 14. Umowa musi być od min. 3 miesięcy. Ja z obecnym pracodawcą mam od 1 XI 2107. Pytanie moje więc brzmi czy jeśli 1 II złożę wniosek to się zdążę załapać??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 5.02 wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy więc ze spokojem zdążysz.

   Usuń
 15. Mr .Złotówa -czy nieprzyznanie kk w poprzedniej edycji z bonem do biedry dyskwalifikuje mnie i tym razem ( bez rozmowy z konsultantem )?? złożyłam wniosek 03,01 i nadal brak odzewu ze strony banku .po komentarzach widać że kto złożył wniosek 03,01 miał kontakt 04,01 lub 05,01
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyczyn chyba bym się nie dopatrywał w dotychczasowym nieudanym podejściu. Zdarzają się bowiem sytuacje, że ktoś czeka na kontakt krócej, ktoś dłużej (i to nie tylko w tej edycji). Jeśli do końca tygodnia tego kontaktu ze strony banku nie będzie, daj proszę znać przesyłając do mnie wiadomość (za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tutaj - zgłoszę to do banku).

   Usuń
 16. Czesc, czy ktos z Was zamawial karte w zeszlym tygodniu? Ja zamowilem w czwartek przez zgloszenie z bloga i do tej pory nikt z banku nie dzwonil? Czy maja tyle zgloszen i to normalne czy tez cos poszlo nie tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak teraz ale na pocieszenie napiszę ci że w poprzedniej edycji to dzwonili nawet po 10 dniach.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Też złożyłam wniosek w zeszłym tygodniu i cisza :(((((

   Usuń
 17. Dostałem bon w poprzedniej edycji- ze strony banku wszystko sprawnie; tylko Biedronka nie przygotowana - dziś byłem w sklepie a tam wielkie oczy, nie mają pojęcia jak to zrealizować. I tak o to mam voucher tylko płacić nim nie mogę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to musisz kasjerce powiedzieć, żeby ten kod wprowadziła od razu po tym jak nabije ostatni artykuł. Żeby nic nie klikała. Tylko 13 cyfrowy numer, a na koniec ma wcisnąć PLU

   Usuń
 18. To że mam podać kod to ja wiem :-) , problem jest taki że ona nie wie co z tym zrobić - widziałem na jej monitorku - nie ma opcji takiej płatności a w ogóle to w sklepie nie słyszeli o czymś takim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To możesz ją przeszkolić, jak kiedyś pracowników poczty przeszkoliłem społecznie, jak płacić BLIK-iem :) Kasjerka w biedronce ma po zeskanowaniu ostatniego arykułu wbić 13 cyfr i wcisnąć PLU, proste :)

   Usuń
 19. Dzięki za informację :-) Następnym razem spróbuję.

  OdpowiedzUsuń
 20. Pożyczkę łatwiej dostac w Citi Banku niż tą kartę!
  Pożyczkę mi dali, a karty nie chcą.

  OdpowiedzUsuń
 21. U mnie karta przyznana. Dziś był kurier z umową. Kiedy mniej więcej przyjdzie karta? To będzie list zwykły? Polecony? I jeszcze pytanie jedno: jak uzyskam dostęp do bankowości internetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zwykłym listem. Jak dostaniesz kartę to będzie możliwe logowanie.

   Usuń
  2. Z tydzień musisz poczekać na kartę.

   Usuń
 22. U mnie dzwonił dziś numer zastrzeżony. Nie mogłem odebrać. Czy to mógł być Citibank? Czy dzwonią z widocznego numeru?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Numer jest widoczny. Z Warszawy, kierunkowy 22

   Usuń
 23. Witam. Czy te dwa miesiace w ciagu ktorych trzeba wykonac transkavje to moze byc juz styczen luty? Bo taka wersje zdaje sie tutaj widzialam ale na innych blogach byla wersja ze styczen nie wchodzi a dopiero luty i marzec? Prosze o doprecyzowanie wole wiedziec kiedy faktycznie powinnam dostac bon. Z gory dziekuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli datą zawarcia umowy będzie styczeń to po 5 płatności można dokonać w styczniu i lutym bądź w lutym i marcu (jak komu będzie wygodniej i jak kto się wyrobi). Ważne by były to dwa miesiące następujące po sobie.

   Usuń
  2. Nastepujace po sobie - a nie do konca drugiego- to byl potrzebny mi klucz. Dzieki serdeczne za niezawodne dzialanie :)

   Usuń
 24. Witam,
  mam pytanie dotyczące zawarcia umowy - czy wszystkie dane do karty kredytowej są podawane w rozmowie telefonicznej? Po 20-minutowej rozmowie zostałem poproszony o przesłanie skanu dowodu osobistego i wyciągu z konta za ostatnie 3 miesiące na maila. Czy to standardowa procedura? Z góry dziękuję za odpowiedź!

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak nie zadzwonią do 5dni roboczych to raczej już się nie odezwią?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą zadzwonić później. W ostatniej edycji żona wysłała zgłoszenie i telefon dostała po 10 dniach. Aczkolwiek gdzieś po tygodniu wysłała zgłoszenie raz jeszcze więc może to jakoś temat pchnęło. Może więc też wyślij ponownie.

   Usuń
 26. Czy po dyspozycji zamknięcia karty BP PAYBACK bank próbuje zatrzymać klienta tak jak ma to się w przy Citi Priority, czy karcie Simpicity ?

  OdpowiedzUsuń
 27. Szanowni forumowicze mam pytanie po jakim czasie jest telefon zwrotny z Citi? Wniosek złożyłem 08/01/2018 i do tej pory cisza. Czy bank na etapie wysłania zgłoszenia o kontakt dokonuje wstępnej weryfikacji i odrzuca "bankobiorących"/ niewygodnych klientów? Czy ma jakąś czarną listę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu długo się czeka :( Ja czekałem 8 dni, wysłałem jeszcze raz zgłoszenie i zadzwonili po kolejnych 4 dniach. Kartę mi przyznali i to ze sporym limitem.

   Usuń
  2. Mam nadzieję, że te 12 dni czekania chociaż się opłaciło :)

   Usuń
  3. Do mnie zadzwonili po miesiącu. Kolejnego telefonu już nie było. Więc chyba wybierają sobie dość mocno klientów.
   A tak przy okazji: czym Wy się zajmujecie na co dzień, że gdy ktoś dzwoni o każdej porze to macie jakieś pół godziny czasu na rozmowę? Pomijam już fakt, że te trzy dzwonki to ja nie zawsze bym zdążył podejść do telefonu i odebrać. Czy to nie jest czasami jedna z form wybierania sobie klientów?

   Usuń
  4. Wyjadacz wisienek zawsze musi czuwać :)

   Usuń
 28. Złotówo, dzisiaj w komentarzach na Twoim Facebooku czytałem że czeka się sporo na kontakt z banku. Czy do 5.02. trzeba już załatwić wszystkie formalności, zawrzeć umowę czy wystarczy sam wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 5.02. wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy.

   Złożenie wniosku czy zawarcie umowy może nastąpić po tym terminie.

   Usuń
 29. Ciekawe, czy innowacyjny Citi już się zorientował, że prowadzona od 15 lat firma S.C. na ryczałcie jest legalną działalnością i przynosi zyski. Jak ostatnio próbowali wcisnąć mi kartę, po informacji że spółka cywilna i ryczałt pani konsultowała się 20min i była odmowa :).

  OdpowiedzUsuń
 30. Mr.Złotówa , czy te 5 płatnosci mogą być naprawdę na dowolne kwoty , bo w pracy stoi automat do kawy ( jest opcja zapłaty kartą ) -koszt 0,60 groszy .czyli wydam 2 x 3 zyla i dostane 300 stówki ??? czy te płatnosci w tym automacie kwalifikuja sie do transakcji kartą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być dowolne kwoty nawet groszowe. Sprawdzone.

   Usuń
 31. Czy po wykorzystaniu voucheru i rezygnacji z karty kredytowej, bank oczekuje zwrotu kwoty 300zl? W regulaminie jest coś takiego:

  ,, Bank informuje, że  udział w  Ofercie nie wyłącza prawa odstąpienia od  zawartej Umowy o  Kartę, przysługującego Uczestnikowi
  na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Odstąpienie od Umowy stanowi jednocześnie rezygnację z udziału w Ofercie i utratę
  prawa do nagrody.''

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odstąpienie od umowy przysługuje jedynie w ciągu 14 dni od jej podpisania. Później to już będzie wypowiedzenie umowy (już po otrzymaniu nagrody, bez konsekwencji).

   Usuń
  2. Sprytne! Składam wniosek :)

   Usuń
 32. W programie poleceń pokleciłem żonę. Na kartę kredytową mam dostać 150 zł. Czy to prawda że po zmianie regulaminu nie można mieć więcej pieniędzy niż limit kredytowy na koncie bo zabiorą jakąś część tej sumy.czyli muszę przewidzieć kiedy dostanę pieniądze i wydać te 150zł kartą kredytową (dodam tylko że karty obecnie nie używam ) Proszę o potwierdzenie tej informacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od marca max. przekroczenie limitu to 200 zł więc ze spokojem ci to nie grozi.

   Usuń
 33. Witam, mam pytanie: co po skorzystaniu z nagrody? Zlikwidować kartę, czy ją utrzymać bez korzystania z niej? Jakie działanie się opłaca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie potrzebujesz czegoś to rezygnuj zawczasu :) Ale rezygnacja się opłaci bo bank będzie chciał cię zatrzymać i da ci na tym zarobić.

   Usuń
  2. Wysyłasz wypowiedzenie wiadomością w bankowości. Oddzwania konsultant by potwierdzić. Zazwyczaj proponuje ci promocję.

   Usuń
 34. podczas wypełniania formularza nie doszłam do etapu gdzie należy dołączyć dokumenty - dowód osobisty i wyciągi z banku. Czy to normalne ? W późniejszym etapie dosyła się te dokumenty? Po wypełnieniu pól dotyczących zobowiązań pokazał się komunikat "Dziękujemy za zainteresowanie usługami banku Citi Handlowy.
  Twoja aplikacja została przesłana do weryfikacji." ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dosyła się mailem po rozmowie z konsultantem.

   Usuń
 35. Czy jest jakiś minimalny limit karty aby dostać voucher? Zawnioskowalam o kartę i przyznali mi kartę na kwotę 13 tyś, zmniejszyłam ten limit do kwoty 2 tyś.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...