Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 300 zł nawet bez płacenia kartą (!) w 2. edycji promocji "Mobilna Premia" w BGŻ BNP Paribas

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

19.01.2018

Zyskaj do 300 zł nawet bez płacenia kartą (!) w 2. edycji promocji "Mobilna Premia" w BGŻ BNP Paribas

Znów można założyć bezwarunkowo darmowe Konto Optymalne i zarabiać z nim w bardzo prosty sposób.

Promocja Mobilna Premia w BGŻ BNP Paribas
Do wzięcia jest nawet 300 zł. Choć w porównaniu z poprzednią edycją warunki promocji nieco się zmieniły, to ciągle pozostają tak proste, że przez całą promocję można przejść bez wykonywania choćby jednej płatności kartą! Wystarczą przelewy.

[Promocja zakończona: sprawdź inne propozycje od BGŻ BNP Paribas]

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba, która nie jest i nie była posiadaczem (ani współposiadaczem) konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (bądź BGŻ i/lub BNP Paribas przed fuzją) w ciągu 36 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto w niniejszej promocji.

Bądź na bieżąco. na Twitterze.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Mobilna Premia 2":
 • najpóźniej do 31.03.2018 r. zawnioskuj o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości internetowej;
 • wyraź zgodę na przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją zawartej umowy z bankiem i zaakceptuj regulamin promocji (tzw. e-korespondencja). 

Z formalnego punktu widzenia to już wszystko. Dalej przyjdzie już zdobywać bonusy, które bank zamierza wypłacać przez 12 kolejnych miesięcy od przystąpienia do promocji. Wypłata premii będzie następować do 8. dnia (a jeśli dzień ten wypada w dzień wolny od pracy to w najbliższym dniu roboczym) miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wykonania transakcji, za które przysługują bonusy.
"Przykład: Klient przystąpił do promocji 19 stycznia 2018 r. Pierwsza Premia zostanie wypłacona 8 lutego 2018 r. za Transakcje Aplikacją Mobilną dokonane od 19 do 31 stycznia 2018 r. Ostatnia Premia zostanie wypłacona 8 stycznia 2019 r. za Transakcje Aplikacją Mobilną dokonane w okresie 1-31 grudnia 2018 r."

Bonusy będzie można zdobywać "aktywnie korzystając" z konta, przez co bank rozumie wykonanie co najmniej dwóch transakcji płatniczych (przelewów) na konta przedsiębiorców, będących:
"a. dostawcami mediów (płatności za telefon, TV, Internet, prąd, gaz, wodę lub ścieki), 
b. dostawcami usług płatniczych, (...) o usługach płatniczych (np. bank krajowy, biuro usług płatniczych, instytucja płatnicza), w zakresie spłaty kredytu, pożyczki udzielonej przez ten podmiot, 
c. uczelniami (szkołami wyższymi), (...), w tym w zakresie infrastruktury związanej z ich prowadzeniem (np. płatności za korzystanie z akademików, domów studenckich), 
d. placówkami systemu oświaty, (...) (np. szkoły, przedszkola), a także żłobkami albo klubami dziecięcymi, 
lub poprzez otrzymywanie na Konto wynagrodzenia za pracę" 

Bonus w wysokości 1 zł otrzymasz za każdą transakcję aplikacją mobilną o wartości min. 5 zł, wykonaną w miesiącu kalendarzowym (z wyłączeniem transakcji BLIKiem oraz na rachunek lokat).

A jakie to mogą być transakcje? Wykonywać możesz:
 • płatności z Android Pay - w ten sposób możesz płacić w niektórych aplikacjach mobilnych honorujących taką formę uiszczenia należności (np. Allegro, iTaxi, Pyszne.pl, UBER), a także zbliżeniowo telefonem w punktach handlowo-usługowych (tu musisz jednak pamiętać, że niezbędne jest posiadanie telefonu z wbudowanym modułem NFC oraz systemem Android w wersji min. 4.4);
 • transakcje z użyciem aplikacji GOmobile - to mobilna aplikacja dla klientów BGŻ BNP Paribas (dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS), dzięki której możesz sprawdzać stan i historię konta, a także realizować przelewy (i takie właśnie przelewy będą premiowane bonusami po 1 zł).

Jeśli chodzi o przelewy to trzeba jednak zwrócić uwagę na pewne ograniczenie:
"W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję w danym miesiącu"

Przelewy po min. 5 zł należy więc wykonywać na różne numery rachunków.

Miesięcznie z bonusów (po 1 zł za transakcję) uzbierać można maksymalnie 25 zł. Przy rocznym okresie premiowania dać to może więc nawet 300 zł!

Konto Optymalne z kurą - prześwietlenie oferty 


Główne cechy konta "z kurą" (jak to zostało przez bank nazwane w reklamie telewizyjnej i nawiązuje do znoszenia złotówek) to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. A to są jeszcze osoby które w ostatnich 3 latach nie miały konta w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli mam tylko konto oszczędnościowe w bgż to się załapię na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak bo mowa tylko o tym by nie posiadać konta osobistego

   Usuń
  2. Potwierdzałem to w banku. Tak samo jak ktoś ma kartę kredytową to możesz wziąć udział w tej promocji z kontem.

   Usuń
 3. W jaki sposób sprawdzić od kiedy nie ma się u nich konta?
  Miałem kiedyś u najpierw w Dominecie, potem Paribasie konto Sejf, niby oszczędnościowe, ale czy można je nazwać kontem osobistym?
  Potem przenieśli mnie do BGŻ i zrezygnowałem, ale czy przypadkiem nie założyli mi jakiegoś konta osobistego w międzyczasie tego nie wiem.
  Czy takie informacje uzyskam w oddziale czy inaczej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie pamiętam. Daty zamykania kont zapisuję sobie dopiero od 2 lat. Niestety infolinia dziś nie działa ale będę dzwonił w poniedziałek to dam znać.

   Usuń
  2. Można sprawdzić na infolinii.

   Usuń
 4. A co z klientami BGŻOptima?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą korzystać. To jest odrębna umowa i trochę jak odrębny bank.

   Usuń
 5. Szkoda że nie ma jakiejś kumulacji promocji żeby zdobyć jeszcze więcej jak w tamtym roku. :(

  OdpowiedzUsuń
 6. mam pytanie - poprzednio na kazdy rachunek mozna bylo placic 1 zł, czy tym razem placac na kazdy rachunek 5 zł dostanie sie 1 zł, czy przelewajac na inny rachunek w innym banku u siebie poza oplatami sie juz tego nie dostanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By w ogóle otrzymywać bonusy trzeba spełnić warunki (te przelewy za prąd/szkołę itp. lub wpływ wynagrodzenia). Ale bonusy po 1 zł będą naliczane za przelewy na min. 5 zł wykonywane w aplikacji mobilnej (mogą być przelewy po min. 5 zł na swe konta w innych bankach, ale bonus 1 zł też już powinien być np. za przelew za prąd - o ile będzie wykonany w aplikacji).

   Usuń
  2. czyli np musi byc za prąd a musi byc to zarejestrowany w banku( tak jak np przy zwrotach za rachunki w bzwbk ze przychodzi sie z faktura do banku, a oni rejestrują) rachunek za prąd

   Usuń
  3. Skoro w regulaminie nie ma nic o rejestracji takiego konta to najwyraźniej nie ma potrzeby :)

   Usuń
 7. To trzeba założyc 5 rachunków w różnych bankach.
  I tam robić zasilanie konta.
  Wtedy wypłacą 25 zł?

  OdpowiedzUsuń
 8. aktywne korzystanie z konta = 2 rachunki / wynagrodzenie za prace.
  Czy przelew z rachunku w innym banku kwoty 1000zł jest traktowany jako wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy ktoś otrzymał już bonus za marzec?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...