Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Powrót promocji z rabatem 50% na bilety w aplikacji JakDojadę

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

16.01.2018

Powrót promocji z rabatem 50% na bilety w aplikacji JakDojadę

O połowę taniej z komunikacji miejskiej korzystać mogą osoby płacące BLIKiem.

Bilet komunikacji miejskiej o połowę taniej w aplikacji JakDojadę przy płatności BLIKiem
Wystartowała bowiem druga edycja promocji. Warunki są proste: bilet należy kupić za pośrednictwem aplikacji mobilnej JakDojadę, a płatność w aplikacji uiścić za pomocą BLIKa. Wadą jest to, że z promocji skorzystać można w nielicznych miastach.

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać mogą użytkownicy aplikacji mobilnej JakDojadę. Trzeba jednak pamiętać, że opcja zakupu biletów w tej aplikacji dostępna jest w wybranych miastach. A są to: Gdańsk, Gdynia, Leszno, Łomianki, Sopot, Warszawa i Wejherowo.

Możliwość korzystania z BLIKa mają klienci następujących banków: Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PKO BP (w tym Inteligo) oraz T-Mobile Usługi Bankowe, a także (od niedawna) BGŻ BNP Paribas - co jakiś czas temu zapowiadałem na Twitterze (zachęcam do obserwowania):


Zasady promocji. By skorzystać z rabatu, w aplikacji JakDojadę kup bilet i zapłać BLIKiem. Z automatu cena zostanie obniżona o połowę (rabat nie może być jednak wyższy niż 15 zł). 

Z promocji można korzystać wielokrotnie. Akcja ma być dostępna do 31.01.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli środków (48 000 zł) przewidzianej na rabaty.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii.

Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Wolałem mPay z biletami za 1 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. A przy biletach normalnie kosztujących poniżej 2 zł to ta promo wychodzi lepiej niż mPay.

   Jako student nie narzekam bo dziś za bilet płaciłem 85 groszy.

   Usuń
  2. Dla uczniów i studentów rabat 50% za bilet ulgowy oznacza, że ta promocja z Blikiem jest lepsza. Przy normalnych biletach za 3-4 zł jednak lepiej wychodziła promocja mpay.

   Usuń
 2. w BGZBNP Paribas Blik już działa:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś rano w drodze do pracy wypróbowane. Działa.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Na przełomie stycznia i lutego br. radiowozy drogówki w całej Polsce będą wyposażone w terminale płatnicze do obsługi płatności z użyciem kart płatniczych i BLIKA - poinformował PAP Dariusz Marcjasz, wiceprezes Zarządu Krajowej Izby Rozliczeniowej" - ciekawe kiedy banki wprowadza moneyback, BLIK np. znizke 50% za takowe płatności :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Promocja zakończona? U mnie nie działa ani z mBanku, ani z BZ WBK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wczoraj rano działało z Millenium.

   Usuń
 6. Niestety promocja nie dotyczy biletów miesięcznych i kwartalnych w Warszawie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ponownie wielkie dzięki Złotówa! Od kilku dni jeżdżę na promocyjnych biletach :) I żeby nie było, to Blik z mBank, który jak zwykle działa :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...