Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowe bilety do kina Helios za kartę dodatkową od BZ WBK

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

12.01.2018

Darmowe bilety do kina Helios za kartę dodatkową od BZ WBK

Wystartowała druga edycja promocji dla posiadaczy karty kredytowej w Banku Zachodnim WBK.

Bilety do kina Helios za dodatkową kartę do karty kredytowej BZ WBK
Za wyrobienie karty dodatkowej bank w prezencie rozdaje darmowe bilety do kina. Warunki są banalnie proste, więc trzeba mieć na uwadze, że ograniczona pula darmowych biletów może się szybko wyczerpać.

Dla kogo promocja? Z promocji skorzystać mogą posiadacze karty kredytowej 1|2|3, Visa Silver Akcja Pajacyk, Mastercard Silver, WORLD Mastercard lub Visa Platinum.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Dodatkowe kino z kartą kredytową - II edycja" należy w okresie od 2.01. do 31.03.2018 r.:
 • złożyć wniosek o dodatkową kartę kredytową (można to zrobić w placówkach banku lub na infolinii);
 • zawrzeć umowę o wydanie w/w karty (wydają kartę dodatkową dla osoby trzeciej niezbędne jest wspólne stawienie się z tą osobą w placówce banku celem podpisania umowy).

Choć do jednej głównej karty kredytowej wydać można nawet 3 karty dodatkowe to w promocji nagrodzone zostanie wyłącznie wyrobienie jednej takiej karty. Nagrodę otrzyma 800 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji.

Nagroda - w postaci dwóch voucherów wymienialnych na bilety 2D i 3D (w tym drugim przypadku voucher nie obejmuje ceny wynajmuj okularów) w kinach sieci Helios - zostanie przekazana SMSem w ciągu 14 dni od zawarcia umowy o kartę dodatkową. Na ten moment należy mieć wyrażoną zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie posiadać sprzeciwu wobec przetwarzania prze bank danych w celach marketingowych.

Vouchery będzie można zrealizować do 31.12.2018 r.

Czym jest karta dodatkowa? To karta, którą posiadacz karty kredytowej może udostępnić bliskiej i zaufanej osobie albo (jak wynika z informacji udzielanych przez infolinię) również zawnioskować o wydanie jej dla siebie. Nie wiąże się ona z nowym limitem kredytowym, ani z dodatkowym obciążeniem, a jest możliwością korzystania z limitu kredytowego przypisanego dla głównej karty kredytowej. I to posiadacz tej głównej karty nadal pozostaje osobą odpowiedzialną za spłatę zobowiązań.

Ile kosztuje dodatkowa karta kredytowa? Tutaj mam bardzo dobrą wiadomość. BZ WBK wydaje karty dodatkowe za 0 zł. Za ich posiadanie nie ma też opłat (ani miesięcznych, ani rocznych).

💡 A może spróbować kartę kredytową w innym banku? Sprawdź promocję Citibanku, w której za darmową kartę Citi Simplicty otrzymasz bon 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka.Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Wpisze tutaj,bo post swiezy- BGZ ma niezla lokate na 3,6mcy na spore sumy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe gdzie pisze bo na stronie BGŻ nic ciekawego nie ma.

   Usuń
 2. Da sie zrezygnowac z karty dodatkowej telefonicznie? Bo mam na brata z promocji priceless i raczej nie bedzie mi juz potrzebna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko w oddziale.

   Usuń
  2. Właśnie debetowa na pewno w oddziale a kredytowa chyba na infolinii też

   Usuń
  3. Z pewnością. Debetowa tylko w oddziale, kredytowa również przez infolinię. Przetestowane.

   Usuń
  4. Tak, z karty kredytowej można zrezygnować telefonicznie. Nawet jak się idzie do oddziału to dają telefon do zadzwonienia.

   Usuń
 3. Jak brałem udział w poprzedniej edycji to teraz też mogę? Czy obowiązuje ograniczenie że nagroda jest tylko za pierwszą kartę dodatkową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro to nowa edycja to czemu nie?!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...