Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz bonus 150 zł za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium i do 250 zł w programie poleceń

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

19.01.2018

Odbierz bonus 150 zł za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium i do 250 zł w programie poleceń

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w Banku Millennium. Tym razem z propozycji skorzystać mogą także byli klienci banku (choć z ograniczeniami)!

W prosty sposób zdobyć można gwarantowany bonus w wysokości 150 zł za otwarcie bardzo dobrego konta. Poza tym można też zyskać do 250 zł w programie poleceń. Dodatkową zachętą do skorzystania z promocji może być propozycja Banku Millennium dla oszczędzających. Chętni mogą uzyskać 2,7% nawet do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym.

Dla kogo promocja? Udział w akcji może wziąć osoba, która:
"jest nowym klientem Banku, tj. takim który nie korzystał dotychczas z produktów Banku i na dzień rozpoczęcia Akcji nie ma produktu w Banku, ani nie jest procesowany żaden wniosek o jakikolwiek produkt Banku 
albo 
jest byłym klientem Banku, tj. takim, który był klientem Banku oraz na dzień rozpoczęcia Akcji nie ma produktu w Banku, ani nie jest procesowany żaden wniosek o jakikolwiek produkt Banku i wcześniej nie korzystał z jakiejkolwiek promocji przy zakładaniu konta w Banku (nie dotyczy którejkolwiek edycji promocji „Zyskaj 360 zł”)"

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zdobyć bonus 150 zł:
 • zarejestruj się na stronie promocji;
 • klikając w link otrzymany wiadomością na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź udział w akcji i przejdź do złożenia wniosku o konto osobiste w Banku Millennium za pośrednictwem strony promocji;
 • najpóźniej do 25.02.2018 r. złóż wniosek o konto wraz z wydaną do niego kartą płatniczą, wyrażając przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową (ale tylko w zakresie niezbędnym do weryfikacji spełnienia warunków promocji, uprawniających do otrzymania bonusu) oraz zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku i podmiotów powiązanych oraz współpracujących z bankiem (i nie odwołuj tych zgód do 31.05.2018 r.);
  we wniosku pamiętaj podać ten sam adres mailowy, który podasz podczas rejestracji;
 • do 28.02.108 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto;
 • jeśli jesteś nowym klientem banku, w marcu i kwietniu 2018 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zapewnij wpływ na konto min. 1 000 zł (może to być nawet wpływ lub kilka wpływów z Twego konta w innym banku); 
  • zadbaj, by na koncie zaksięgowana została co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (płatność może być na dowolną kwotę; transakcję możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie);
 • jeśli jesteś byłym klientem banku, w marciu i kwietniu 2018 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zapewnij wpływ na konto min. 1 000 zł tytułem wynagrodzenia;
  • zadbaj, by na koncie zaksięgowana została co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (płatność może być na dowolną kwotę; transakcję możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie).

I to by było na tyle. O przyznaniu nagrody za spełnienie powyższych warunków organizator promocji powiadomi mailowo do 16.05.2018 r. Wówczas, maksymalnie w ciągu 7 dni od otrzymania tej wiadomości niezbędne będzie Twe zalogowanie na stronie promocji i podanie danych niezbędnych do wypłaty bonusu (podać będzie należało m.in. numer rachunku konta osobistego w Banku Millennium, założonego w promocji).

Wypłata bonusu ma nastąpić do 31.05.2018 r. (do momentu tej wypłaty należy posiadać konto założone w promocji).

Program poleceń - szansa nawet na dodatkowe 250 zł


Promocji z bonusem 150 zł za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium towarzyszy także program poleceń, dzięki któremu zyskać można 50 zł za skuteczną rekomendację. Maksymalnie można zdobyć 5 takich premii, więc do wzięcia czeka nawet 250 zł.

Osoba polecająca otrzyma dodatkową premię za polecenie/polecenia jeśli jest uczestnikiem promocji z bonusem 150 zł i spełni warunki jego uzyskania.

Polecenia muszą odbywać się za pomocą linka dostępnego w panelu na stronie promocji. Osoba polecana musi zarejestrować się w promocji właśnie z wykorzystaniem tego linka. Osoba polecająca otrzyma premię za polecenie, jeśli osoba polecona spełni warunki uzyskania swego bonusu 150 zł.

Oferta dla oszczędzających - 2,7% do 200 000 zł


Kilka dni temu na blogu pisałem już o koncie Oszczędnościowym Profit, na którym uzyskać można 2,7% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla "nowych środków", co jednak z automatu zostanie spełnione przez osoby dopiero zakładające konto osobiste i kwalifikujące się do promocji z bonusem 150 zł.

Stawkę 2,7% w skali roku uzyskać można dla kwoty nawet 200 000 zł, a warunki te będą obowiązywać przez 92 dni od dnia pierwszej wpłaty na konto oszczędnościowe.

Konto osobiste w Banku Millennium - prześwietlenie oferty


W Banku Millennium do wyboru mamy Konto 360° lub 360° Student. Pierwsze z nich otworzyć może każda pełnoletnia osoba. Z kolei propozycja Konta 360° Student skierowane jest do osób w wieku 18-26 lat (ale nie trzeba być studentem, co sugerować może nazwa konta).

W przypadku Konta 360° nie zapłacisz za jego prowadzenie, za posiadanie karty, ani za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce, jeśli w danym miesiącu na konto wpłynie kwota min. 1 000 zł (jak już wspomniałem wyżej nawet z Twego konta w innym banku, niekoniecznie od pracodawcy) oraz wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą lub BLIKiem.

Warunków zwalniających z opłat za konto i kartę spełniać nie trzeba w miesiącu otwarcia konta, jak i w miesiącu bezpośrednio po nim następującym. Jeśli więc umowę o konto zawrzesz w styczniu to możesz wstrzymać się do marca i dopiero wtedy zapewnić wpływ i wykonać płatność (jednocześnie już na potrzeby promocji). Jeśli umowę zawrzesz w lutym to aktywnością (na potrzeby promocji), czyli wpływem i płatnością wykazać się musisz już od marca.

Jeszcze prostsze zasady obowiązują przy Koncie 360° Student. Tutaj za prowadzenie konta, posiadanie karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce nie zapłacisz ani grosza, jeśli w miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę). Aczkolwiek jeśli założysz właśnie teraz ten rachunek, to pamiętaj o zapewnieniu wpływu min. 1 000 zł w marcu i kwietniu 2018 r. (ale to dla otrzymania bonusu 150 zł).

Jak otworzyć konto w Banku Millennium? Promocją objęte są wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. We wniosku wybrać możesz jeden z dwóch sposobów finalizacji - umowę zawrzesz:
 • za pośrednictwem kuriera lub 
 • w wybranej placówce banku. Jeśli zdecydujesz się na tę drugą opcję to pamiętaj, by w oddziale nie składać wniosku, ale kontynuować ten złożony w Internecie. Bo tylko w taki sposób zagwarantujesz sobie udział w promocji i zdobycie bonusu 150 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

155 komentarzy:

 1. Jestem byłym klientem i nie wiem gdzie uzyskać informacje czy kiedykolwiek jakiś bonus dostałem (jakiś jeden być moze dawno ale nie pamiętam)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się zastanawiam. Infolinia nawet nie podaje kiedy zamknąłem konto i odsyła do oddziału. Ale szczerze wątpię by tam wiedzieli czy brałem udział w Moneymanii czy jakiejś innej promocji.

   Usuń
 2. kożystałem z money mania 10 (otrzymałem 100 za założenie konta i dodatkowo zwroty w ramach 360 (30 karta, 30 blik). Juz nie mam konta. Czy teraz załapię sie na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "jest byłym klientem Banku (...) i wcześniej nie korzystał z jakiejkolwiek promocji przy zakładaniu konta w Banku" - ta część definicji niestety eliminuje z udziału w promocji.

   Usuń
  2. A ta część mówi że można było brać udział w promocjach z kontem 360

   "jest byłym klientem Banku, tj. takim, który był klientem Banku oraz na dzień rozpoczęcia Akcji nie ma produktu w Banku, ani nie jest procesowany żaden wniosek o jakikolwiek produkt Banku i wcześniej nie korzystał z jakiejkolwiek promocji przy zakładaniu konta w Banku (nie
   dotyczy którejkolwiek edycji promocji "Zyskaj 360 zł"

   Usuń
  3. z samym 360 zł tak ale piszesz że brałeś udział w moneymanii 10 (podobnie jak ja zresztą). więc to co jest przed nawiasem w definicji to raczej właśnie nas wyklucza.

   Usuń
  4. Byłem się pytać właśnie w oddziale i też korzystałem z wcześniejszych edycji i też jestem wykluczony...

   Usuń
  5. Nie do końca jak brałeś tylko w promocjach "zyskaj 360" było kilka edycji to nadal się łapiesz a bankowcy i konsultanci nie rozumieją regulaminu. Właśnie rozmawiałem z konsultantem powiedział że się nie łapię jak podałem mu konkretny punkt regulaminu to powiedział aby napisać na kontakt bo sprawa jest do przemyślenia i od razu nie odpowie. A więc ważne jest w jakich promocjach brałeś udział.

   Usuń
 3. Wiadomo jak konto założyć. A jak można zamknąć? Bo kiedyś to może nastąpić a najbliższą placówkę mam jakoś ok 50 km.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamykasz z poziomu bankowości internetowej. Ostatnio tak robiłem, bo korzystałem z innej promocji (z bonem 100zł do rosmana i po 50zł za max 4 polecenia) i zaraz potem zamknąłem konto. Dlatego teraz nie kwalifikuję się do tej promocji.

   Usuń
  2. W Millennium można zamknąć przez internet. Bezproblemowo.

   Usuń
  3. Poza tym można też na infolinii lub listownie.
   Ale ogólnie Millennium ma fajne konto i żal zamykać. Zwłaszcza ze względu na KO i aplikację.

   Usuń
 4. Ja mam całą dokumentację zachowaną i zapisane że brałem udział tylko w promocji ze zwrotami 360 zł. Wychodzi więc na to że mogę wziąć udział :) Ale pytanie kluczowe co oznacza "kwota co najmniej 1000 zł (słownie: tysiąc złotych) tytułem jego wynagrodzenia". Czy to musi być od pracodawcy??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma żadnej definicji więc jeśli wpływ ma być "tytułem wynagrodzenia" no to robisz dokładnie tak. Przelewasz 1000 zł z tytułem "wynagrodzenie" :)

   Usuń
  2. Uważam tak samo. Nie ma nic o tym by musiało wpływać z konta firmowego czy od pracodawcy. A co nie jest zabronione jest dozwolone.

   Usuń
  3. Przelewy muszą mieć tytuł wynagrodzenie?

   Usuń
 5. Mr. Złotówa , korzystałam z poniższej promocji :
  http://bankobranie.blogspot.com/2016/03/moneymania-4-100-zl-za-konto-360-lub-360-student-w-millennium.html#more
  Podejrzewam, że owa promocja wyklucza mnie z udziału w dzisiejszej. Dla upewnienia napisz proszę czy dobrze myślę. Z góry dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarz wyżej: Anonimowy 19 stycznia 2018 13:44

   Usuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy polecać mogą również "starzy" klienci,czy tylko ci, którzy teraz w obecnej promocji otwierają konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konta kwalifikujące do udziału w promocji z bonusem 150 zł polecać mogą wyłącznie osoby, które w tejże promocji (obecnie dostępnej; z bonusem 150 zł) założą konto.

   Usuń
  2. Szkoda ze jako stary klient nie mogę teraz konta polecić :-(

   Usuń
 8. Na konto oszczędnościowe muszą być jakieś wpływy czy nie trzeba w ogóle z niego korzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej potrzeby. To opcja dodatkowa (dla zainteresowanych).

   Usuń
 9. Rozumiem że w tej promocji nie ma obowiązku instalowania jakiejkolwiek aplikacji na telefon? Bo poprzednio coś takiego było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na potrzeby tej promocji nie trzeba instalować ani aplikacji banku, ani Goodie (co faktycznie trzeba było zrobić, ale w poprzedniej edycji).

   Usuń
 10. Niby dla byłych klientów... a de facto wykluczenie dożywotnie. Oj nieładnie banku Millenium, bardzo nieładnie!

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam, czy według Was konto w Banku Millenium mozna traktować jako główne biorąc pod uwagę jakość obsługi, dostępne produkty itp w porównaniu do ING bądź PKO BP

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie. Ja założyłem sobie jakieś 2 lata temu i traktuję właśnie jako główne już jakieś 1,5 roku.

   Usuń
 12. Czy po spełnieniu warunków w marcu i kwietniu mogę zrezygnować z karty i czekać na premię?? Bo regulamin w sumie mówi tylko o zachowaniu konta do dnia wypłaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku Konta 360º Student taki manewr jest możliwy. Samo konto będzie darmowe.

   Przy Koncie 360º zwolnienie z opłaty za konto daje jednoczesne spełnienie dwóch warunków (wpływ 1000 zł i 1 płatność). Jeśli więc z karty zrezygnujesz to oprócz wpływu i tak musisz pamiętać o minimum 1 płatności BLIKiem miesięcznie.

   Usuń
 13. Płatności mogą być w internecie czy tylko stacjonarne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia. Mogą być w punktach handlowo-usługowych, ale mogą też w Internecie.

   Usuń
 14. Złożyłem wniosek. To moja pierwsza promocja więc zobaczymy jak pójdzie. Nawet bym miał kogo polecić ale tu mam pytanie czy mogę to zrobić już czy muszę czekać do otwarcia konta? Wybrałem kuriera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuję się pod tym pytaniem.

   Usuń
  2. Zacytuję fragment z regulaminu:

   "Uczestnik może rozpocząć aktywny udział w Programie Polecania jeszcze zanim sam spełni wszystkie warunki uprawniające do otrzymania Bonusu, jednakże nie jest możliwe otrzymanie Premii dodatkowej bez ich spełnienia przez Uczestnika zgodnie z Regulaminem"

   Usuń
  3. Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 15. w maju 2017 r. założyłem konto w ramach money manii, ale przez niedopełnienie formalności nie otrzymałem premii (nie uzupełniłem danych na stronie money manii). Skorzystałem jedynie z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Czy w takim wypadku łapię się na promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie mam taką samą sytuację. Dotyczy innej promocji ale też chodzi o to że brałem udział ale nie dostałem premii. Z mej winy. Ciekawe jak do tego podejdą? Ale zakładam, najwyżej będę reklamacje słał.

   Usuń
 16. A można konto założyć przelewem?

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja miałem konto z tej promocji Zyskaj 360 zł ale wypowiedziałem umowę 2 tygodnie temu i dopiero mi zamkną :(

  OdpowiedzUsuń
 18. ja zakładałem konto w 2016 z groupona i odpisali mi że nie łapię się teraz :(

  OdpowiedzUsuń
 19. Akcja prowadzona przez eBrokerPartner, więc po męczarniach z promocją Nesta, pisaniu kilkunastu maili z reklamacjami i długim brakiem odzewu (skończyło się wypłatą premii nawet z odsetkami), jednak podziękuję i nie skorzystam choć premia kusi.
  To tylko osobiste odczucie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej nie eBrokerPartner nawalił a bank z którym akcję robili. Źle zaraportował i zrobiły się potem schody.

   Usuń
 20. Gdzie można napisać maila, żeby odpisali, czy się kwalifikuję? Miałem konto w Millenium, ale nie pamiętam w jakiej promocji.

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam. By wziąć udział w akcji i zdobyć bonus 150 zł trzeba zalogować się na stronie: [link usunięty zgodnie z Zasadami komentowania - edyt. Mr. Złotówa]. Wtedy otrzymam bonus na konto. Natomiast gdy wyślę wniosek z Money Manii to dostanę bonus do wykorzystania na Allegro. Czy jeśli zarejestruję się tu i tu to otrzymam 2 x 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej Money Mania jest już niedostępna. Nawet gdyby było inaczej to promocje nie łączyłyby się, gdyż o udziale w danej akcji decyduje rejestracja i złożenie wniosku na jednej i tej samej stronie (rejestracja w innej nic by nie dała).

   Usuń
 22. Pytanie o polecenie ale w innym banku: W aktualnych promocjach Citibank daje bon 400zł na allegro bądź bon 300zł w Biedronce. Czy mogę komuś polecić kartę w tym banku i dostanę za to jakąś kasę za polecenie, a osoba polecona dostanie powyższe bony? Oraz drugie pytanie czy jest obecnie jakaś promocja karty kredytowej, gdzie polecający dostanie premię i polecony też?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej - z tego co mi wiadomo - to w Citibanku program poleceń karty kredytowej jest niedostępny (zakończył się 31.12. ub.r.). Ważna też kwestia: program poleceń w Citibanku nigdy nie łączył się z promocjami typu przywołane (karta podarunkowa 300 zł do Biedronki czy bon 400 zł na Allegro). Nagroda dla polecanego była jedna (z góry narzucona przez bank) - ostatnio był to tablet.

   Usuń
 23. Czy są osoby, które nie otrzymały jeszcze bonusu 150zl do wykorzystania na Allegro z MoneyManii? Promocja obowiazywala do 6 listopada 2017.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizator Money manii ma czas do dziś. Do dyskusji na temat tamtej (zakończonej już) promocji, zachęcam tutaj.

   Usuń
 24. Przy rejestracji są 2 zgody do odhaczenia. Obowiązkowe czy dobrowolne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inaczej nie da się dalej przejść.

   Usuń
 25. Dlaczego przy zakładaniu w promocji konta student wśród zgód nie ma zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w celach promocji?

  OdpowiedzUsuń
 26. Konto 360st. otworzyłem w styczniu. Czy 1000zł wpływu na konto i 1 płatność blikiem muszę zapewnić już w styczniu i lutym, aby nie zapłacić opłaty za kartę?

  Drugie pytanie dotyczy podpisania umowy ubezpieczenia/polisy NNW Pakiet Bardzo Pomocny (Assistance Medyczny i Assistance Domowy), w ramach której bank opłaca składkę co miesiąc przez okres 12 miesięcy. Póżniej opłatę ponosi właściciel konta w kwocie 4,98zł za miesiąc. C

  Zatem czy podpisanie takiej umowy zobowiązuje do posiadania konta w 360st przez okres tych 12 miesięcy, czy też można zamknąć konto po zgarnięciu bonusa i tym samym polisa zostaje też zakończona?

  OdpowiedzUsuń
 27. Jeśli konto 360st. założyłem w 23 stycznia 2018 czy wpływ na konto 1000zł i płatność kartą lub Blikiem musi być już w styczniu i lutym, aby konto było darmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz to w opisie:

   Warunków zwalniających z opłat za konto i kartę spełniać nie trzeba w miesiącu otwarcia konta, jak i w miesiącu bezpośrednio po nim następującym. Jeśli więc umowę o konto zawrzesz w styczniu to możesz wstrzymać się do marca i dopiero wtedy zapewnić wpływ i wykonać płatność (jednocześnie już na potrzeby promocji). Jeśli umowę zawrzesz w lutym to aktywnością (na potrzeby promocji), czyli wpływem i płatnością wykazać się musisz już od marca.

   Usuń
 28. Jak jest jeśli kiedyś korzystałem z promocji na groupon gdzie nie było premi na start tylko zwroty za płatności 10%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To też niestety promocja inna niż "Zyskaj 360 zł".

   Usuń
 29. Po wpływie na konto 1000 zł oraz jedną płatność kartą można wybrać wszystkie pieniądze z konta, a następnie powtórzyć to w przyszłym miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co m-c tak robię i ani i zero pobranych opłat...

   Usuń
  2. Dokładnie tak wystarczy zrobić.

   Usuń
 30. Założyć czy nie Założyć to konto? o to jest,a może wrócą z promocją ze zwrotem 360zł?

  OdpowiedzUsuń
 31. czy jak kiedyś założyłam konto z polecenia, ale ja nie miałam bonusu to czy się łapię na tą promocję?

  OdpowiedzUsuń
 32. Lokata mobilna daje 2,5% ale w rozszerzonej rzeczywistości. O co z tym chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W aplikacji masz taką opcję. Musisz najechać na stronę Millennium wyświetloną na ekranie kompa i wtedy zwiększy ci się % na lokacie mobilnej do 2,5%

   Usuń
 33. Chcąc skorzystać z programu poleceń osoba polegająca otrzyma bonus 50 zł jesli osoba polecona jest już zarejestrowana na stronie bonus?

  OdpowiedzUsuń
 34. ..czy dopiero po poleceniu ma się zarejstrowac?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, osoba polecana rejestruje się dopiero jak ma polecenie od polecającej. Polecający oczywiście musi się zarejestrować przed poleceniem bo skądś musi mieć kod polecania.

   Usuń
 35. A ja mam takie pytanie - obecnie posiadam kredyt hipoteczny w Milenium z kontem technicznym służącym do spłaty kredytu - czy w związku z tym mogę skorzystać z tej promocji ? konta w promocji nie posiadałam -miałam jakieś konto ale w sierpniu się ono zamknęło juz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz produkt więc niestety odpadasz.

   Usuń
  2. Od kiedy konto techniczne to produkt?

   Usuń
 36. Czy w trakcie zakładania konta ze strony promocji można wpisać kod z programu "lubię to polecam"? Bo poleciłem konto rodzicom i się zastanawiam czy można połączyć ze zgarnięciem 150zł bonusu z tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można. Albo 150 zł i program poleceń z tej promocji albo program Lubię to polecam z tymi śmiesznymi nagródkami.

   Usuń
 37. Witam,

  Chciałabym skorzystać z promocji "Odbierz bonus 150 zł za Konto 360º", ale link do strony rejestracyjnej wydaje się być nieaktywny? Stone się nie ładuje w nowym okienku przeglądarek (próbowałam na rożnych).
  Z regulaminu jednak wynika, ze promocja powinna być dalej aktywna?
  Prosiłabym o informacje z czego wynika błąd? Czy jest to błąd techniczny czy promocja niestety nie jest już dostępna?
  Bede bardzo wdzięczna za pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest nadal dostępna. Przed chwilą sprawdzałem na różnych przeglądarkach i urządzeniach. Wszystko u mnie jest okey (być może trafiłaś na chwilowy problem). Jeśli jednak ciągle nie udaje Ci się otworzyć strony to proponuję jedno z poniższych rozwiązań:
   1) Chwilowe wyłączenie AdBlocka (jeśli korzystasz)
   2) Otwarcie strony w trybie incognito (karta prywatna)
   3) Usunięcie plików cookies

   Powinno pomóc. Jeśli jednak byłoby inaczej to proszę o info.

   Usuń
 38. Posiadam obecnie w Millennium "Dobre Konto" - stara oferta i chciałbym zgarnąć 50zł za polecenie. Czy mogę skorzystać z tej promocji, zarejestrować się na stronie i polecić komuś otwarcie konta 360? Proszę o odpowiedź jeśli ktoś dotarł do takiej informacji.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecać w ramach powyższej promocji może wyłącznie osoba, która weźmie w niej udział (a więc założy Konto 360º lub 360º Student) i (docelowo) spełni warunki uzyskania swego bonusu 150 zł. Posiadając Dobre Konto niestety nie łapiesz się na tę promocję.

   Usuń
 39. Do kiedy jest obowiązek trzymania tego konta?

  OdpowiedzUsuń
 40. Dwa tygodnie temu zadałem mailowo pytanie czy konto otwierałem w promocji? Do teraz brak odpowiedzi. Byłem w 2 oddziałach banku z tym pytaniem i brak odpowiedzi. Nie mają dostepu do mojej historii a konto zamykałem w październiku 17 ( otwierałem we wrześniu 2015 )
  Gdzie i jak zadziałać by mieć pewność premii dla byłego klienta ?

  OdpowiedzUsuń
 41. Dwa tygodnie temu zadałem mailowo pytanie czy konto otwierałem w promocji? Do teraz brak odpowiedzi. Byłem w 2 oddziałach banku z tym pytaniem i brak odpowiedzi. Nie mają dostepu do mojej historii a konto zamykałem w październiku 17 ( otwierałem we wrześniu 2015 )
  Gdzie i jak zadziałać by mieć pewność premii dla byłego klienta ?

  OdpowiedzUsuń
 42. witam, założyłem konto zgodnie z wytycznymi bloga krok po kroku i teraz mam pytanie: czy muszę aktywować kartę debetową? Raczej nie będę z niej korzystać, a wymaganą płatność dokonam blikiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz tak zrobić.

   Usuń
  2. tzn. karta nie musi być aktywowana?

   Usuń
 43. Jakie warunki musi spełnić Polecający?
  Rozumiem, że Polecany musi się zarejestrować, założyć konto i dokonywać wpłat wynagrodzenia i operacji min 1/m-c.
  Natomiast czy Polecającym może być osoba, która posiada już konto i tylko zarejestruje się w tej promocji?
  Nie wiem w jaki sposób przekazuje się polecenie (link czy kod?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecającym może być wyłącznie osoba, która założy konto w Millennium w powyższej promocji. Premię za polecenie dostanie gdy spełni swoje warunki uzyskania 150 zł (i warunki te spełni też osoba polecona).

   Dla osób, które konto w Millennium posiadają od dłuższego czasu jest program poleceń, który opisuję tutaj (ale wtedy polecana osoba nie weźmie udziału w promocji z bonusem 150 zł).

   Usuń
 44. rozumiem że do jutra wystarczy złożyć wniosek a umowę można podpisać później? Po 23 lutego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższa promocja dostępna jest do 25.02.2018 r. Do tego czasu trzeba się zarejestrować na stronie promocji i złożyć wniosek. Umowę można zawrzeć później, ale maksymalnie do 28.02.2018 r. (lepiej, bo bezpieczniej w tej perspektywie czasowej, wybrać zawarcie umowy w placówce).

   Usuń
  2. Złotówa, bardzo słuszna uwaga, bo jeśli umowy wozi InPost, to bankowo byłaby lipa!

   Usuń
 45. Czyli udział w akcji Agory: Konto 360 z Premią z 24.03.2015 (http://bankobranie.blogspot.com/2015/03/atwa-do-wziecia-premia-55-z-za-otwarcie.html)
  także dyskwalifikuje w obecnej promocji, nawet jeśli konto zamknięto w 2015 r. ?

  OdpowiedzUsuń
 46. Witam, czy uzupełniając wniosek trzeba zaznaczyc, ze wnioskuje o pakiet bardzo pomocny i bezpieczenstwa zeby otrzymac bonus?

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy mogę jeszcze dzisiaj złożyć wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zarejestrować się i wniosek wysłać można jeszcze dziś do g. 23:59.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń
 48. Mam konto 360 student i chce skorzystac z promocji 150 zl musze wplacac na konto co miesiąc 500 zl od marca czy mozna od kwietnia? Proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji 1000 zł (jak pisze Anonimowy poniżej) w marcu i w kwietniu.

   Usuń
 49. Wydaje mi się ze student tez wplaca na konto 1000 zl miesiecznie a nie 500,aby otrzymac bonus

  OdpowiedzUsuń
 50. Kiedy pojawią się informacje o przyznanych bonusach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najprawdopodobniej w okolicach 16.05. - w tego typu akcjach zazwyczaj dzieje się to w okolicy ostatecznego terminu.

   W sprawie uzupełnienia danych na blogu pojawi się jeszcze przypomnienie.

   Usuń
 51. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Będę czekać na informacje na blogu. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 52. Jaka jest opłata za przelewy z konta 360 i konta oszczędnościowego Profit czy mozna ich uniknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowe przelewy PLN zlecane z Konta 360º przez bankowość internetową lub mobilną są darmowe.

   W przypadku konta oszczędnościowego druga i każda kolejna wypłata / przelew w miesiącu kalendarzowym kosztuje 7,50 zł. Pierwszy przelew jest darmowy.

   Mankamentem w Millennium są limitu przelewów do innego banku (max. 50 000 zł na dzień). Jeśli więc ktoś ma np. 100 000 zł na koncie oszczędnościowym w Millennium to optymalnym rozwiązaniem wydaje się być taka ścieżka: jednorazowy przelew całej kwoty z konta oszczędnościowego na osobiste w Millennium (bo takiego wewnętrznego przelewu wspomniany dzienny limit nie dotyczy; będzie to jeden przelew, więc jeśli pierwszy w miesiącu to darmowy), później przelew 50 000 zł z konta osobistego w Millennium do innego banku, a pozostałą kwotę można wrzucić na 1-dniową lokatę (procent mizerny, ale zawsze jakiś "grosz" wpadnie), by następnego dnia tę pozostałą kwotę z konta w Millennium znów przelać na zewnątrz (max. 50 000 zł).

   Usuń
  2. Gorzej mają osoby które wpłaciły pod korek. Przelewanie 200k trzeba rozłożyć na 4 dni.

   Usuń
  3. @Mr. Złotówa, 7 maja 2018, 22:25

   Ja w przeszłości przelałem 50K w ramach Elixir, a resztę odebrałem gotówką w oddziale. Metoda dość niewygodna, ale działa.

   Usuń
  4. Millennium kiedys sie mocno sparzył i stąd to ograniczenie i - z tego co wiem - jedynie €bank ma niższy limit tzn. 20 tys. dziennie!

   BZWBK właśnie wprowadził dodatkowe potwierdzenie dyspozycji przelewu bezpłatnym kodem SMS podczas wykonywania pierwszego przelewu do nowo dodanego odbiorcy.

   Wygląda na to, że banki zaliczają spore wpadki przez beztroskich klientów pobierających toksyczne oprogramowanie do smartków i później używających tychże do bankowania - zabawne czasy :)

   Usuń
  5. Getin również zlikwidował możliwość przelewów do odbiorców zaufanych bez potwierdzenia kodem SMS.

   Usuń
  6. Ale w Getin można przelać jednorazowo 200 tys. zł :)

   Usuń
  7. 50k PLN na lokacie 3-dniowej
   50k PLN na lok. 2-dniowej
   i jeszcze 50k PLN na 1-dniowej ze słabiutkim oprocentowaniem to sporo się traci.

   Usuń
 53. Po jakim czasie nastepuje kapitalizacja odsetek na koncie oszczednosciowym Profit w Millennium?

  OdpowiedzUsuń
 54. Maila ktoś już dostał ??

  OdpowiedzUsuń
 55. Wciąż czekam

  OdpowiedzUsuń
 56. Ja rowniez czekam na maila

  OdpowiedzUsuń
 57. Maila jeszcze nie ma?

  OdpowiedzUsuń
 58. gdzie mail, chyba w konia ludzi robią

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytamy regulamin jeszcze raz ze zrozumieniem. Do kiedy mają czas na przesłanie maila?

   Usuń
 59. Zadnej informacji cos jest nie tak....

  OdpowiedzUsuń
 60. No właśnie wciąż żadnej informacji...

  OdpowiedzUsuń
 61. włąśnie otrzymałam z informacją o przyznaniu BONUSA:)

  OdpowiedzUsuń
 62. Przyszedł mail.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nic ani u dwóch osób które brały udział w promocji

   Usuń
 63. czy wszyscy dostali maile? u mnie nadal cisza...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem chwilę po godzinie 11.

   Usuń
  2. Ja też przed południem dostałam.

   Usuń
 64. to może to jakoś partiami wysyłają, np.alfabetycznie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo wg czasu spełnienia warunków. To by może się zgadzało bo ja mam a żona jeszcze maila nie dostała i rejestrowała się później.

   Usuń
 65. Żona dostała e-maila a ja jeszcze nie, chyba będę musiał sprawdzić czy wszystko zrobiłem ok.

  OdpowiedzUsuń
 66. Sprawdzajcie spam, bo tam mogły wpaść

  OdpowiedzUsuń
 67. Warunki spełnione a emaila dalej brak, w spamie także go nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 68. Z jakiego adresu przychodzi mail?

  OdpowiedzUsuń
 69. Z żoną spełniliśmy warunki. Ja dostałem emaila o 9:44 a żona nie dostała. Napisane jest że do 16 maja więć czekam do północy.

  OdpowiedzUsuń
 70. Ktoś jeszcze nie dostał maila?

  OdpowiedzUsuń
 71. Ja mam inny problem - email owszem przyszedł ale podczas uzupełniania danych do przelewu za każdym razem pojawia się komunikat "Podaj prawidłowy nr pesel".
  Nie muszę chyba dodawać ,że pesel podaję prawidłowy ...
  W odpowiedzi na reklamację dowiedziałam się ,że UWAGA : może podaję nieprawidłowy pesel i aby odświeżyć przeglądarkę.Miał ktoś podobny problem,czy wszystko idzie wam "gładko" ?

  OdpowiedzUsuń
 72. U mnie również brak ???

  OdpowiedzUsuń
 73. Przepraszam był wczoraj o 20.28. wyrzuciłem go omyłkowo do kosza !!!

  OdpowiedzUsuń
 74. Przyszedł e mail dzìś

  OdpowiedzUsuń
 75. Czy ktoś jeszcze nie dostał maila? Sprawdzam pocztę i spam niestety wciąż pusto

  OdpowiedzUsuń
 76. Warunki spełnione. Sprawdzony spam itd. Gdzie składać reklamcję. Do banku czy do ebrokerpartner?

  OdpowiedzUsuń
 77. Gdzie składać reklamację? Do Millennium czy ebrokerpartner?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bonusmillennium.ebrokerpartner.pl/kontakt.htm

   Usuń
 78. Informacji z reklamacją też nie można wysłać. Muli. Cały czas "Czekaj".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest jeszcze mail bonus@ebrokerpartner.pl

   Usuń
 79. O finalizacji promocji piszę tutaj.

  Osoby, które nie otrzymały maila, mogą nie mieć zaznaczonych wszystkich zgód we wniosku o konto (tak wynikałoby z raportu jaki organizator otrzymał od banku), które były wymagane. Jednak ma być to rozwiązane po myśli uczestników akcji - organizator ma przesłać instrukcję z tym jak uzupełnić zgody i wtedy bonus zostanie przyznany. Wygląda jednak na to, że na chwilę obecną takie instrukcje jeszcze nie zostały wysłane.

  OdpowiedzUsuń
 80. Złożyłam wniosek 25.02. Czy w takim przypadku było jednak za późno? Przed złożeniem wniosku zadalam pytanie na forum: Anonimowy25 lutego 2018 09:59
  Czy mogę jeszcze dzisiaj złożyć wniosek?

  Odpowiedz
  Odpowiedzi

  Mr. Złotówa25 lutego 2018 10:42
  Tak, zarejestrować się i wniosek wysłać można jeszcze dziś do g. 23:59. Jednakże wciąż nie dostałam maila. Warunki spełnione. Zgody udzielone

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. §3. ust. 1. pkt. 4. regulaminu promocji:
   "złożyć w okresie od 19.01.2018 r. do 25.02.2018 r. wniosek o otwarcie Konta wraz z kartą debetową wyłącznie poprzez profil Uczestnika w Serwisie (...)", a także pkt. 6.: "do 28.02.2018r. zawrzeć z Bankiem umowę o Konto wraz z kartą debetową (...)" wyjaśniają kwestię udziału w promocji.

   Do końca dnia 25.02. można było złożyć wniosek. Jak niestety wynika z powyższych komentarzy przypadków nieotrzymania maila "parę" jest. Organizatorowi zgłaszałem sprawę - stąd moja wiedza o grupie osób bez zgód. Ale jak widać to nie jest jedyna przyczyna. Sugerowałbym więc zgłosić reklamację.

   Usuń
  2. Reklamacja złożona. Oszustwo w biały dzień. Warunki spełnione a bonusu brak

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...