Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 3% do 50 000 zł na 3 miesiące w T-Mobile Usługi Bankowe

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

2.01.2018

3% do 50 000 zł na 3 miesiące w T-Mobile Usługi Bankowe

Bank postanowił przedłużyć promocję ze świetnym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym.

3% do 50 000 zł na 3 miesiące w T-Mobile Usługi Bankowe
Osoby otwierające konto w T-Mobile Usługi Bankowe otrzymują aż 3% w skali roku nawet do 50 000 zł z gwarancją utrzymania warunków przez 3 miesiące. A to nie wszytko. Bo zyskać można też dzięki innym promocjom banku, w których czeka 5-procentowy zwrot za płatności kartą.

[Aktualizacja ze stycznia 2019 r.: Opis aktualnej edycji promocji znajdziesz w nowszym wpisie na blogu. Zobacz jak założyć koto 3% w T-Mobile Usługi Bankowe oraz zyskać do 150 zł zwrotów za płatności.]

Dla kogo promocja z 3% na koncie oszczędnościowym?
"W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 kwietnia 2017 r. do dnia 31 grudnia 2017 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe"

Zasady promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym. By załapać się na 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym, rachunek ten należy założyć najpóźniej do 31.12.2018 r. Uprzednio trzeba jednak otworzyć konto osobiste (Freemium lub Premium - o których piszę nieco niżej).

Stawka 3% w skali roku obowiązuje dla kwoty do 50 000 zł i jest gwarantowana przez okres 92 dni, licząc od dnia następującego po zawarciu umowy o konto oszczędnościowe.

Konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe - które wybrać?


Bank daje do wyboru 2 konta osobiste:
 • Freemium - to świetna opcja dla tych, którzy z oferty T-Mobile Usługi Bankowe chcą skorzystać wyłącznie dla promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Konto Freemium (bez wyrabiania karty do niego) jest bezwarunkowo darmowe. Zatem w skrócie: zakładasz konto osobiste Freemium, zakładasz konto oszczędnościowe, wpłacasz na nie oszczędności... i tyle. Niczym więcej się nie przejmujesz.

  Jeśli jednak z kontem osobistym chcesz też zarabiać, to zamów do niego kartę. Z opłaty za nią (6 zł miesięcznie) zwolni zaksięgowanie w danym miesiącu płatności na sumę min. 200 zł. A wykonywanie tych płatności też się opłaci, bo gdy wydasz min. 200 zł to bank odda Ci 5% od wykonanych transakcji (miesięcznie przy Koncie Freemium zyskać można w ten sposób do 15 zł, co jest do osiągnięcia przy wykonaniu płatności na sumę min. 300 zł w danym miesiącu).
 • Premium - to konto zainteresować powinno tych, którzy chcą skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, ale jednocześnie chcą też wycisnąć maksimum zysków z promocji konta osobistego (czyli z moneybacku). Tu zasady uzyskiwania zwrotów, jak i zwolnienia z opłaty za konto (18,90 zł) idealnie się ze sobą pokrywają. Jeśli w danym miesiącu na Twym koncie zostaną zaksięgowane transakcje na sumę min. 500 zł to nie zapłacisz nic za konto (ani za wydaną do niego kartę), a dodatkowo dostaniesz też bonus w wysokości 25 zł.

Zwroty można uzyskać przez 6 kolejnych miesięcy (począwszy od miesiąca, w którym premia zostanie wypłacona po raz pierwszy). Z Kontem Freemium można więc zyskać do 90 zł (6 miesięcy po 15 zł), a z Premium nawet 150 zł (6 miesięcy po 25 zł). 

Ważne wskazówki


▶ By uzyskiwać moneyback, we wniosku o Konto Freemium lub Konto Premium pamiętaj wyrazić zgody na:
"- otrzymywanie od Alior Bank S.A. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych [przyp. Mr Złotówa: rachunki w T-Mobile Usługi Bankowe obsługiwane są przez Alior Bank S.A., posiadanie kota w Alior Banku nie wyklucza z udziału w opisywanej promocji] (...) 
- weryfikację historii zobowiązań (...) w BIK oraz do wystąpienia za pośrednictwem tych instytucji do biur informacji gospodarczej (...), bezpośrednio w biurach informacji gospodarczej, (...) Systemie Bankowy Rejestr, którego Administratorem Danych jest Związek Banków Polskich (...)
- skorzystanie z Promocji: - dla rachunków otwartych od 1 maja 2017 roku – w Bankowości Internetowej, Contact Center lub w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe, (...) [przyp. Mr Złotówa: a zatem ta zgoda wyjątkowo jest wyrażana nie przy składaniu wniosku, ale odrębnie we wskazanych w regulaminie miejscach - trzeba o tym pamiętać i dopełnić tego wymogu po otwarciu konta]"
▶ Zwrot za płatności naliczany jest zarówno za transakcje wykonywane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Jest jednak kilka wykluczeń. Moneyback nie będzie naliczony jeśli terminal płatniczy u danego sprzedawcy lub usługodawcy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (charakteryzujących dominujący rodzaj działalności):
"7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; 
8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
4111, określający m.in. usługi transportowe, 
6012, określający instytucje finansowe, 
6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)

Generalnie są to kody w miejscach, w których możliwe byłoby zrobienie obrotu w prosty sposób, nawet bez faktycznego wykonywania płatności. Płacąc kartą w sklepach spożywczych, odzieżowych czy monopolowych, w aptekach, kinach czy na stacjach paliw raczej nie ma się czym martwić. Wszystkie te transakcje powinny kwalifikować się to naliczenia zwrotu.

Jak zyskać jeszcze więcej?


Stawka 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym oraz zwrot na koncie osobistym przez 6 miesięcy to nie wszystko co obecnie swym klientom oferuje T-Mobile Usługi Bankowe. Są też bowiem dodatkowe korzyści dla osób, które zdecydują się na wyrobienie kraty kredytowej. Oczywiście jej wyrabianie nie jest już obowiązkowe dla skorzystania z wyżej opisanych gratyfikacji.

Karta kredytowa jest jednak produktem kredytowym, którego posiadanie umożliwia uzyskiwanie moneybacku na koncie osobistym (tego do 15 zł na Koncie Freemium i 25 zł na Koncie Premium) w okresie dłuższym, niż 6 miesięcy. Z jej wyrabianiem warto się jednak póki co wstrzymać (np. do momentu pojawienia się jakiejś promocji towarzyszącej, a tych nie brakowało).

Porównanie rachunków


Na koniec wygodne porównanie rachunków z oferty banku wraz z omówieniem ich najważniejszych cech:

Konto Freemium
Konto Premium
Opłata za konto
0 zł (bez warunków)
0/18,90 zł
Opłata nie zostanie pobrana, jeśli wykonasz płatności kartą na sumę min. 500 zł
Opłata miesięczna  za kartę
0/6 zł
Opłata nie zostanie pobrana jeśli wykonasz płatności na sumę min. 200 zł

0 zł (bez warunków)
Wypłaty z bankomatów
0 zł za pierwsze 3 wypłaty (w miesiącu kalendarzowym) z dowolnych bankomatów w Polsce
0 zł za wszystkie wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce
Maksymalny zwrot miesięczny
15 zł
25 zł
Zasady naliczania zwrotu
Bank zwraca 5% płatności, jeśli rozliczone zostaną transakcje na sumę min. 200 zł
Bank zwraca 25 zł jeśli rozliczone zostaną transakcje na sumę min. 500 zł
Maksymalny zwrot w ciągu 6 miesięcy*
90 zł
150 zł     
*możliwość wydłużenia tego okresu (a więc i zwiększenia) zwrotów na czas nieokreślony daje skorzystanie z produktu kredytowego. A może być nim np. karta kredytowa.


Przydatne dokumenty:

94 komentarze:

 1. Te 50 tys. zł trzeba wpłacić jednorazowo czy będę mogła dopłacać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wolisz. Można wpłacić jednorazowo, ale można też dopłacać.

   Usuń
 2. "skorzystanie z Promocji: - dla rachunków otwartych od 1 maja 2017 roku – w Bankowości Internetowej, Contact Center lub w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe, (...)"
  Nie mogę znaleźć tej opcji w bankowości internetowej, podpowiecie gdzie dokładnie jest ta opcja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie znajduję tej opcji w bankowości...

   Usuń
 3. Już gdzieś o tym czytałem ale wolę dopytać. Czy można zmienić konto z Freemium na Premium i w drugą stronę? Czy coś się zmieniło?

  OdpowiedzUsuń
 4. Została mi naliczona opłata za prowadzenie rachunku premium, pani z infolinii powiedziała mi że płatności blikiem nie zwalniają z opłat za prowadzenie konta. Więc albo jest błąd w przedstawionej ofercie albo bank mnie oklamal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do zwrotów się liczy. To sprawdzone.

   Usuń
  2. Jak jest do obrotu to nie wiem bo na Freemium miałem już 200 wydane kartą więc opłaty nie miałem ale do zwrotów się liczy.

   Usuń
  3. Dostałam info że do zwrotów się liczy, ale w przypadku konta premium nie ma sensu płacić blikiem bo wysokość obrotu to Jednocześnie możliwość uzyskania maksymalnego zwrotu :/

   Usuń
 5. W jaki sposób można potem wypowiedzieć umowy - przez internet, czy wizyta w placówce (Aliora?). pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można w bankowości, wirtualnym oddziale albo na infolinii.

   Usuń
  2. I jeszcze listownie.

   Usuń
 6. założyłem konto 31.12.2017 Freemium wplacilem 10 tyś na konto oszczednosciowe i w informacjach pokazuje mi oprocentowanie 1,05%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo. Na infolinie dodzwonić się nie mogę. Zadałem pytanie przez formularz. Czekam na odpowiedź.

   Usuń
  2. Proszę o info jaki % na koncie oszczędnościowym

   Usuń
  3. Dostałem odpowiedź z banku że Oprocentowanie promocyjne jest ustawiane w dniu następującym po dniu otwarcia rachunku oszczędnościowego. Tak jednak w moim przypadku nie było i po mojej kolejnej wiadomości że w systemie widnieje 1,05% dostałem odpowiedź że już jest ok a zarazem ustawiono mi 3 %. Więc sprawdzajcie w zakladce "więcej" swoje oprocentowanie.

   Usuń
 7. Konto Freemium daje zwrot bez karty debetowej ??? płacąc tylko Blikiem . Albo blikiem i kartą
  kredytową dostanę zwrot ??? Co najpierw zamówić kartę kredytową czy konto ???

  OdpowiedzUsuń
 8. próbuje zawnioskować o konto freemium i po wypełnieniu formularza odrazu mi wskazuje że wnioskuje o kartę debetową, jak zawnioskować o same konto bez karty? czy jest taka opcja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też zawnioskowałem o kartę, nawet chciałem ale ostatecznie z niej zrezygnuję. Opłat nie powinno być jak ją szybko zastrzeżesz bo w toip jest taki dopisek: "Opłata jest pobierana od Kart ze statusem „Do Aktywacji”, „Aktywna” lub „Zablokowana” – z wykluczeniem miesiąca w którym Karta została wysłana, przy czym w przypadku Kart ze statusem „Do Aktywacji” opłata jest pobierana od momentu, w którym Klient miał możliwość aktywowania Karty". Trzeba więc jeszcze w tym miesiącu zastrzec i opłaty nie będzie

   Usuń
 9. Coś nie mogę znaleźć nigdzie - ile wynosi opłata roczna za kartę kredytową i debetową do konta premium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za kartę debetową do Konta Premium opłaty nie ma. Przy tym koncie może być tylko opłata za prowadzenie konta (z której zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 500 zł).

   Jeśli chodzi o kartę kredytową to szczegółowo opłaty (i zasady ich unikania) omawiam we wpisie dotyczącym tejże karty tutaj.

   Usuń
 10. Czy kartę kredytową można otworzyć później niż złożyłam wniosek (zawnioskowałam o kartę debetową...), przedłużając tym samym moneyback?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Ale promocja z bonem Empiku jest tylko do końca stycznia.

   Usuń
  2. Precyzyjniej to do 30.01.2018 r.

   Usuń
 11. Do którego wypłacany jest moneyback?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy co mówi o tym regulamin :)

   Usuń
  2. do 15-go. zazwyczaj 13-14-go.

   Usuń
 12. Skąd wiadomo jaki jest kod MCC ?
  Czy płacąc np. w PZU ubezpieczenie za samochód dostanę odliczenie, czy to jest broker ubezpieczeniowy i się nie liczy?

  OdpowiedzUsuń
 13. Konto osobiste (z kartą) założyłam 28 grudnia i wpłaciłam 600 zł. W ciągu 3 dni nie zdążyłam wydać 500 zł. Czy bank naliczy mi opłatę 18,90 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za p-wszy niepełny miesiąc nie ma opłaty.

   Usuń
 14. hej Złotówa:) Jak to jest: skorzystałem w TMOB z karty kredytowe i konta premium aby maksymalnie zarobić i zastanawiam się nad czymś następującym. Ponieważ w mojej sytuacji nie muszę w ogóle płacić kartą debetową. W celu uniknięcia opłaty za konto 18,90 wliczają się płatności również kartą kredytową (te 500zł)- tak wyczytałem. Natomiast intryguje mnie kwestia taka: do końca marca jest promocja zwalniająca z opłat za kartę kredytową. Co potem? Czy chcąc uniknąć tej opłaty za konto 18,90 wystarczy jak zrobię kredytówką w miesiącu 500zł obrotu? Czy będą to musiały być minimum te 4 transakcje na 500zł. Jak to jest Złotówa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kartą debetową płacić nie musisz. Płatności kartą kredytową (na min. 500 zł) zwolnią Cię z opłaty za Konto Premium. Od kwietnia musisz pamiętać by te min. 500 zł wydać w co najmniej 4 płatnościach (na tę sumę), a nie np. jedną dużą. A nawet jeśli zrobisz jedną dużą (np. na 500 zł) to jeszcze lepiej dodatkowo zrobić 3 (już na dowolne kwoty), by były te 4 transakcje i by tym samym uniknąć opłaty miesięcznej za kartę kredytową.

   Usuń
 15. Mam Freemium zrobiłem w tym miesiącu płatności na 500zł, jak zmienię jeszcze w tym miesiącu na Premium to policzą mi zwrot 25zł, czy jednak 15zł?
  Od kiedy liczy się zamiana konta? - wydawałoby się że od przyszłego miesiąca... Tymczasem na infolinii powiedzieli, że na początku miesiąca trzeba zamieniać konto i dany miesiąc będzie liczył się już po nowemu - coś w to nie bardzo wierzę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak jeszcze w styczniu zamienisz na Premium to dostaniesz 25 zł. Każdej chwili można zmienić no chyba że coś ostatnio zmienili.

   Usuń
  2. No ale jak masz wydane 500 zł to nic nie ryzykujesz. A jak zobaczysz że 15-go lutego zwrotu będzie 15 zł to jednak by obowiązywało to co konsultant mówił (ale konsultanci różne rzeczy mówią). I wtedy do końca lutego byś musiał dobić do tych 500 zł.

   Usuń
  3. Z kolei dowiedziałem się dziś na infolinii, że to działa nawet wstecznie, to znaczy wystarczy pod koniec miesiąca zmienić konto i wszystkie płatności od początku miesiąca zostaną policzone do aktualnej nazwy konta. Co konsultant to inna interpretacja :)))

   Usuń
  4. Ma ktoś sprawdzone info z tym zamienianiem taryfy kont ? Ja mam odwrotną sytuację mam premium w lipcu dostanę ostatni zwrot (w czerwcu już wyrobiłem 500 zł) i chciałbym zamienić na freemium i zablokować kartę. I pytanie czy jak zmienię w czerwcu to w lipcu dostanę premię ? jak tak to 15 czy 25 zł ?

   Usuń
  5. Już pewnie dostałeś za czerwiec bo było w piątek. Więc teraz rezygnujesz z karty i zmieniasz konto z Premium na Freemium.

   PS. W czerwcu nie zmienisz bo mamy obecnie lipiec. Chyba że Ci się pokręciło z miesiącami. Tak czy inaczej, po ostatniej wypłacie premii (25 zł) zmieniasz konto z Premium na Freemium. W tym miesiącu wydajesz jeszcze 200 zł by nie było opłaty za kartę a później ją likwidujesz (jeszcze w lipcu). Nie pobiorą opłaty za kartę, nie będą pobierać opłaty za konto.

   Usuń
  6. Pokręciły mi się miesiące. Dzięki za odpowiedź

   Usuń
 16. Jeżeli wysłałam wniosek dziś 31.01.2018r. czy w lutym będę miała opłatę za konto i będę się liczyły zwroty, jeżeli będę płaciła kartę?

  OdpowiedzUsuń
 17. Uwaga.
  żeby dali zwroty za płatności kartą nie wystarczy zaznaczyć wszystkie zgody!!!!!!!!!!
  Trzeba jeszcze dodatkowo wyrazić zgodę na taką promocję.
  W ten sposób łaskawy bank pozbawił mnie zwrotu za zakupy w lutym. Ale jego łaskawość podobno zwróci mi za marzec bo dziś zgodziłem się na tą promocję (oczywiście po podaniu wszystkich możliwych danych weryfikacyjnych). Chyba ja też wykazałem się łaskawością. Jakie to jest cwaniackie. Zarobili miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spotkało mnie dokładnie to samo. Wyjaśniłam na infolinii potrzebę wyrażenia zgody na przystąpienie do promocji dopiero po 15 marca, i po straconym zwrocie za luty, miałam go rzekomo otrzymać za marzec. Jak dotąd (dziś jest 15.04.) nie mam zwrotu. Nie dostałam też bonu do Decathlonu za zakupy kartą kredytową > od 1000 zł. Najłatwiej wychodzi im kasowanie poprzez opłaty za infolinie, jako jedyny kanał porozumiewawczy.

   Usuń
  2. Zwrot wypłacili dzisiaj.

   Usuń
 18. Można otworzyć to konto z polecenia żeby załapać się na te wszystkie bonusy?

  OdpowiedzUsuń
 19. Można to połączyć z programem poleceń? (Otworzyć z polecenia nie tracąc tych bonusów)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podbijam pytanie: czy jako posiadacz konta wt-mobile mogę komuś polecić konto i druga osoba załapie się na ww promocje?

   Usuń
  2. Kiedyś działało. Więc jeśli nic nie zmienili to powinno dalej.

   Usuń
 20. Dziś wpadło moje pierwsze 25 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Dzięki programowi Priceless Specials wcale nie tak trudno wydać 500 zł.

  OdpowiedzUsuń
 22. "Jeśli w danym miesiącu na Twym koncie zostaną zaksięgowane transakcje na sumę min. 500 zł to nie zapłacisz nic za konto (ani za wydaną do niego kartę), a dodatkowo dostaniesz też bonus w wysokości 25 zł"
  Proszę mi powiedzieć czy przejdą tu transakcje na Rovolut, czy jest wykluczenie przez kody MCC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Revolut ma chyba 6012 więc nie przejdzie.

   Usuń
 23. Nie dali mi bonu, bo ponoć o kartę nie wnioskowałem przez internet..? Można to jakoś udowodnić, jakieś potwierdzenie wniosku było..?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mało prawdopodobne byś to zrobił w placówce. Zresztą wtedy byłaby inna umowa. Możliwe że przez infolinię ale złóż reklamację i napisz im że wniosek był złożony jak należy i że nagroda się należy. A jeśli coś pokręcił konsultant to niech sobie wewnętrznie wyjaśnią.

   Usuń
 24. Tak się pochwalę. Wczoraj wpadł mój pierwszy zwrocik 25 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulacje. U mnie już niestety piąty.

   Usuń
 25. Rozumiem, że płacenie przez ApplePay podpiętą kartą T-Mobile jest traktowane jak płatność tą kartą i nie wyklucza cash backu?

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy jeśli dzisiaj(22.06.18.) zawnioskuję o konto to zdążę do 30.06.18. otworzyć konto oszczędnościowe?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak z przelewem to na pewno. Z kurierem może. Jak już będziesz mieć konto otwarte i dostęp do bankowości to konto oszczędnościowe otworzysz od razu

   Usuń
  2. Promocja została przedłużona do 31.12.2018 r., więc można ze spokojem zakładać konto osobiste, a później konto oszczędnościowe. Pozostałe parametry promocji (3% przez 92 dni, do 50 000 zł pozostają bez zmian).

   Usuń
  3. Czyzby? "W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 kwietnia 2017 r. do dnia 31 grudnia 2017 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe" - od 01.05.2017 wprowadzili nową TOiPę i właśnie wtedy sporo ludzi wyemigrowało :)

   Usuń
  4. W najnowszej wersji regulaminu (po 10.10) już chyba nie ma tego zapisu. Czyżby można było już wrócić do T-Mobilebankowe i z powrotem załapać się na 5% zwroty a dodatkowo wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe?

   Usuń
  5. Podbijam pytanie!

   Usuń
  6. @Anonimowy, 18 października 2018, 14:20

   Poproszę o link do najnowszej wersji regulaminu. Dziękuję.

   Usuń
 27. Witam,

  W którym miejscu w Bankowości Internetowej zaznacza się zgodę na Promocję po otworzeniu konta? Nie mogę tego znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy za płatność za przegląd samochodu i badanie techniczne w Salonie Hyundai dostanę zwrot za płatności kartą? Proszę powiedzieć gdzie i jak sprawdzić kod MCC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z bardzo dużym prawdopodobieństwem tak. Przed płatnością jednak dość trudno się tego dowiedzieć (aczkolwiek z listy wykluczonych żaden kod nawet nie wydaje się jakoś zbliżonym do branży serwisów czy dilerów samochodowych). Po wykonaniu transakcji (i jej zaksięgowaniu przez bank) będzie to można sprawdzić: po kliknięciu w transakcję i wybraniu 'WIĘCEJ' będzie widoczny kod merchanta.

   Usuń
 29. Mam pytanie. W lipcu dostanę ostatnią premię 25 zł za konto (warunki czerwcowe już spełniłem).
  Nie mogę wyrobić kk dlatego konto będzie mi już niepotrzebne. Teraz zastanawiam się jak bezproblemowo
  pozbyć się konto, ale też żeby w lipcu nie musieć wykonywać wszystkich płatności (wkońcu są inne promocje,
  w których uzyskam lepsze premię. Stąd moje pytanie - czy możliwy jest wariant aby:
  1) W czerwcu zmienić konto Premium na Freemium (jak to zrobić ? infolinia czy jest to gdzieś w opcjach?)
  2) Zablokować jeszcze w czerwcu kartę (w ten sposób będę miał konto za darmo)
  Czy jeżeli tak zrobie do końca czerwca to czy dostane premię 25 w lipcu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jesteś autorem komentarza wyżej to tam ci opisałem.

   Usuń
 30. Jest jakis okres "karencji" na moneyback?
  Kiedys mialem konto premium w t-mobile ale zamknalem i teraz moge znowu korzystac z 6 miesiecznego moneybacka, czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 31. Jakby co to już dzisiaj wypłacili kasę za wrzesień :)

  OdpowiedzUsuń
 32. czy moneyback można uzyskać przy płatności sprytnym billem np. . za czynsz ?

  OdpowiedzUsuń
 33. "W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 kwietnia 2017 r. do dnia 31 grudnia 2017 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe" - czy ta karencja dotyczy TYLKO promocji KO @ 3% czy również stosuje się do możliwości otrzymywania 5% zwrotów na ROR-ach Freemium albo Premium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Nikt? Nie wierzę.

   Usuń
  3. Karencja dotyczy promocji z oprocentowaniem 3%.

   Do moneybacku można powrócić, ale jeśli już się z niego korzystało przez min. 6 miesięcy to teraz trzeba by skorzystać z produktu kredytowego (np. z limitu w koncie lub z karty kredytowej).

   Usuń
  4. złotówa, czyli jednak jest karencja na ROR - czy chodzi o te same daty?

   Usuń
  5. Nie ma żadnej karencji tak jak Złotówa pisze.

   Usuń
  6. Oczywiście, że jest - toż Złotówa napisał: "... jeśli już się z niego korzystało przez min. 6 miesięcy to teraz trzeba by skorzystać z produktu kredytowego" ... ciekawe tylko jaka jest data obowiązywania tej karencji.

   Usuń
 34. Czy w przypadku odrzucenia wniosku lub niepowodzenia przy próbie złożenia wniosku przelewem można ponowić próbę otwarcia przez kuriera?

  OdpowiedzUsuń
 35. Złotówa, piszesz że aby uzyskiwać moneyback, we wniosku o Konto Freemium lub Konto Premium należy wyrazić zgody m.in. na skorzystanie z promocji w Bankowości Internetowej, Contact Center lub w Placówce T-Mobile Usługi Bankowe. Czyli wygląda na to, że należy wpierw otworzyć konto i później to zrobić, np. w bankowości poprzez wysłanie wiadomości z taka zgodą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Zgody są do wyrażenia po otwarciu konta

   Usuń
 36. Czy osoba mająca obecnie konto w TMUB może polecić kogoś, kto weźmie udział w tej promocji i otworzy ROR?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy na tym blogu jest jakiś wątek o tym programie poleceń?

   Usuń
  2. Nie ma nic dla polecanego. Słaby program.

   Usuń
  3. Poproszę o link do jakichś informacji o tym programie.

   Usuń
 37. Pytanko, może przeoczyłem, jeśli tak to przepraszam.
  Czy jeśli wpłacimy 50k na konto oszczędnościowe i odsetki spowodują przekroczenie tej kwoty to czy nadwyżka ponad 50k będzie rozliczana z innym niższym oprocentowaniem, czy może spowoduje obniżenie całości oprocentowania dla całej kwoty ponad 50k?

  OdpowiedzUsuń
 38. Dziś wpłynął zwrot :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Dziś wpłynął zwrot.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...