Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 650 zł w nagrodach pieniężnych + bon 100 zł do Decathlon za konto w mBanku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

23.01.2018

Nawet 650 zł w nagrodach pieniężnych + bon 100 zł do Decathlon za konto w mBanku

Wystartowała nowa promocja, dzięki której jeszcze więcej zyskać można dzięki założeniu konta w mBanku.

Premie do 650 zł i bon 100 zł do Decathlon za eKonto w mBanku
Oprócz bankowej promocji z premiami pieniężnymi do 650 zł, teraz dodatkowo można zdobyć nagrodę gwarantowaną w postaci bonu 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon. Razem można więc zyskać nawet 750 zł!

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być osoba, która nie dysponuje oraz nie dysponowała jakimkolwiek rachunkiem w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w mBanku po 01.01.2016 r.

Z udziału w promocji wyeliminowane są też osoby, które zostały zarejestrowane jako wnioskodawca o jakikolwiek produkt banku i których wniosek jest aktualnie rozpatrywany przez mBank.

Zasady promocji "Zgarnij Premię z eKontem - II edycja" z bonem 100 zł do Decathlonu. By zdobyć bon i jednocześnie załapać się na promocję z premiami od banku:
 • za pomocą linka otrzymanego w wiadomości na adres mailowy podany podczas rejestracji, złóż wniosek o konto osobiste w mBanku (do wyboru będzie eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus - różnice między tymi rachunkami szczegółowo omawiam na końcu wpisu);
 • wnioskując o konto, wyraź zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do rozliczenia promocji (tj. zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody) oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku i podmiotów współpracujących z bankiem (i nie odwołuj jej w okresie promocji);
 • zawrzyj umowę o konto (o dostępnych sposobach piszę nieco niżej);
 • w miesiącu otwarcia konta lub w miesiącu po nim następującym wykonaj co najmniej 5 transakcji (mogą to być płatności kartą i/lub przelewy z konta - pamiętaj jednak, że nie mogą to być przelewy wewnętrzne na rachunki w mBanku).

I to już wszystko. Osoby, które spełnią powyższe warunki, nagrodę otrzymają w postaci elektronicznej mailem najpóźniej do 30.06.2018 r. Promocja ma być dostępna do 28.02.2018 r. (w tym terminie należy wyrobić się z rejestracją w promocji oraz ze złożeniem wniosku).

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji Zgarnij premię z eKontem w mBanku - bon 100 zł do Decathlon

Ale bon 100 zł to nie wszystko. Zakładając konto w powyższej promocji jednocześnie załapiesz się na promocję bezpośrednio organizowaną przez bank.

Nawet 650 zł w akcji "Lepiej z eKontem - III edycja"


To promocja, którą szczegółowo już opisywałem na blogu (tutaj). Dziś jednak przypomnę jej najważniejsze zasady.

Miesięcznie można uzyskiwać od banku nawet 130 zł. Wysokość premii uzależniona jest jednak od płatności kartą i/lub BLIKiem - bank odda Ci 4% z ich sumy. By za dany miesiąc zwrot w ogóle otrzymać, muszą zostać spełnione poniższe warunki:
 • co najmniej jeden raz zaloguj się w aplikacji mobilnej mBanku;
 • wykonaj płatności kartą i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych na sumę co najmniej 250 zł (nie anuluj ich co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania);
 • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł (przelew ten możesz wykonać ze swego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie, ale bez konieczności ich utrzymywania - możesz je w dowolnym momencie wypłacić, przelać lub wydać).

Zwroty będą wypłacane przez 5 kolejnych miesięcy, więc łącznie uzbierać można w ten sposób do 650 zł.

Kiedy pierwszy zwrot od mBanku? Odpowiedź na to pytanie daje regulamin:
"Pierwszą Premię naliczymy po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do Promocji (np. jeżeli przystąpiłeś do Promocji w połowie lutego to już od początku marca będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia; pierwsze naliczenie premii nastąpi za marzec) (...)"

Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne (na zwroty nie mogą liczyć osoby, które założą konto wspólne).


 eKonto w mBanku - prześwietlenie oferty


W promocji do wyboru mamy jedno z dwóch kont: eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus. Kluczowa różnica między nimi to liczba bankomatów, z których można korzystać za darmo. Jeśli nie jest to dla Ciebie najważniejsza kwestia, lepiej będzie wybrać eKonto w taryfie standard. Jeżeli jednak planujesz często wypłacać gotówkę i nie chcesz szukać darmowych bankomatów, to lepszą opcją będzie konto w taryfie plus.

Bez względu na to, które konto wybierzesz, obowiązywać Cię będzie jeszcze dodatkowa korzyść, która przewidziana jest dla uczestników promocji "Lepiej z eKontem - III edycja". A jest to 24-miesięczna:
"Gwarancja niezmienności wysokości opłat i warunków zwalniających z opłat dotyczy: 
1) prowadzenia eKonta promocyjnego; 
2) wypłat z bankomatów wykonanych kartą promocyjną wydaną do eKonta promocyjnego, 
3) realizacji wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych polskich dokonanych przez Internet, 
4) miesięcznej opłaty za kartę promocyjną"

Główne cechy eKonta w taryfie standard:
 • 0 zł za otwarcie konta;
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia; choć pamiętaj, że wpływ 1 000 zł musi się pojawiać w związku z warunkami promocji ze zwrotami za płatności kartą i/lub BLIKiem);
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/4 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty);
 • 0 zł za wypłaty min. 100 zł w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł).

Z kolei główne cechy eKonta w taryfie plus to:
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0/5 zł - opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli na konto zapewnisz wpływ w wysokości co najmniej 1 000 zł miesięcznie (może to być również przelew z Twego konta w innym banku)
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0/4 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty) 
 • 0 zł za wypłaty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)

W jaki sposób zawrzeć umowę o konto? By jednocześnie załapać się na promocję z bonem 100 zł do sklepów Decathlon oraz na nagrody pieniężne do 650 zł od mBanku, pamiętaj, że wniosek o konto musi zostać złożony tylko i wyłącznie na stronie promocji, po uprzedniej rejestracji na niej.

Umowę o konto można zawrzeć na jeden z poniższych sposobów (który wskażesz na końcu wniosku o konto):
 • za pośrednictwem kuriera - już we wniosku o konto możesz wskazać adres na potrzeby przyjazdu kuriera (taki pod którym wygodnie będzie Ci podpisać dokumenty, a więc np. miejsce pracy bądź uczelnię) - może to być adres inny niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny; mBank w przypadku umów zawieranych w ten sposób nie żąda załączania skanu dowodu osobistego, ani przekazywania kserokopii dokumentu tożsamości kurierowi;
 • w placówce mBanku lub w mKiosku - wybierając tę opcję, koniecznie pamiętaj, by sfinalizować tam wniosek złożony przez Internet i - wręcz pilnuj - by nie został złożony nowy wniosek przez pracownika banku (bo ten wniosek nie zakwalifikuje Cię już do uzyskania bonu do Decathlonu!). Jak to najłatwiej zrobić? Po złożeniu wniosku online, otrzymasz maila (z numerem wniosku, np. RAC123456789). I właśnie wniosek z takim samym numerem musi być sfinalizowany (podpisaniem umowy) w placówce banku.


⭐⭐⭐⭐ - w ratingu ofert (czyli systemie ocen ocen promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie i bazującym na mym doświadczeniu z prowadzenia bloga, ale przede wszystkim z aktywnego korzystania z okazji do bankobrania) powyższej propozycji przyznaję 4 gwiazdki (na 5 możliwych). To bardzo wysoka nota. Mamy bowiem sporej wartości nagrody gwarantowane, bardzo proste zasady (przede wszystkim jeśli chodzi o zdobycie bonu do sklepów Decathlon). a także wysoki, bo 4-procentowy zwrot za płatności kartą i BLIKiem bez wykluczeń miejsc, w których płatność będzie premiowana zwrotem (co niestety zdarza się w promocjach innych banków). Jedynym mankamentem (przez co zabrakło piątej gwiazdki) jest dość długi okres wykluczenia dla byłych klientów. Tym, którzy się jednak łapią, nie przeszkadza to w uzyskaniu całkiem dużych zysków.

[Aktualizacja: Jeden z Czytelników (wielkie dzięki Mateusz!) podesłał tabelkę z rozpiską warunków do spełniania w promocji w poszczególnych miesiącach. Dla uczestników powyższej promocji może być to wielkie ułatwienie. Tabelkę można pobrać tutaj.]

Przydatne dokumenty: 

109 komentarzy:

 1. Sprawdziłem przed chwilą że do placówki mBanku blisko nie mam. Założę więc przez kuriera. Ale profilaktycznie dopytam już jak później to konto można będzie kiedyś zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można w bankowości internetowej albo na infolinii.

   Usuń
 2. A czy zwrot jest też za płatności internetowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń to ciekawe czy jak się zapłaci kartą za mandat bo od lutego już będzie tak możliwość zapłacić mandat kartą lub blikiem to czy też będzie zwrot naliczany. Płatność jak każda inna :)

   Usuń
 3. Czy jest jakiś limit w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz na myśli limit wniosków objętych promocją? Nie, tutaj takiego czegoś nie ma :)

   Usuń
  2. Ależ oczywiście, że jest limit - karencja :)

   Usuń
 4. Jak można się dowiedzieć kiedy zamknąłem konto w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii powiedzą ci dokładną datę.

   Usuń
  2. Potwierdzam, da się. Szkoda tylko, że konto zamknąłem w październiku '16 r. :(

   Usuń
 5. Żeby uzyskać zwrot 130 zł za miesiąc trzeba wydać 250 zł kartą czy więcej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 250 zł trzeba wydać minimum, by zwrot został naliczony (przy wydaniu tej kwoty bank zwróci 10 zł). Ostateczna "wysokość premii uzależniona jest jednak od płatności kartą i/lub BLIKiem - bank odda Ci 4% z ich sumy".

   Usuń
  2. Obrót dla zdobycia maksymalnego zwrotu jest tu akurat dość łatwy do zrobienia :)

   Usuń
  3. musisz wydać 3250 zł więc ciężko jest wydać taką kwotę bez większych zakupów

   Usuń
  4. 3250 zł trzeba wydać w ciągu miesiąca aby uzyskać zwrot max 130 zł. Jak by się liczyły zakupy przez neta osiągalne dla mnie. Poczekam mam jeszcze promocje w Citibank na wydanie do 1000 zł ze zwrotem 5%

   Usuń
  5. tak trzeba wydać 3250 zł

   Usuń
  6. Dokładnie wystarczy 3250 wydać, a zaliczają sie wszystkie płatności nawet internetowe:) Więc możesz płacić za media, mieszkanie, szkoły itp.

   Usuń
  7. A gdzie płacić takie rachunki by można było płacić kartą?

   Usuń
  8. Wątpię żeby przelewy z konta albo płatność kartą zaliczają się do zwrotu 4 % takie jak rachunki za media bądź mieszkanie

   Usuń
  9. Czym więcej wydajesz, tym więcej 'zyskujesz' - to dość prosty koncept, nieprawdaż?

   Usuń
  10. Płatność za media, czynsz, szkołę, podatek itp możesz np robić w żabce.

   Usuń
  11. @Anonimowy 23stycznia 2018 16:45, rachunki możesz opłacić na poczcie albo w aplikacji Sprytny Bill.

   Usuń
  12. Koszt każdego (!) rachunku w Żabce to 1,89 zł, a na poczcie 3,50 zł plus niepewność terminowej realizacji płatności - amok!

   Usuń
  13. Sprytny Bill i moje płatności, prowizja 97 groszy.

   Usuń
  14. Jak zapłacisz nie w ostatnim czy przedostatnim dniu to żadne problem i dojdzie. A, że 3,50 zł? Jak masz rachunek za gaz na 300 zł to możesz zapłacić przelewem i nie zyskasz nic. A jak zapłacisz kartą na poczcie to dostaniesz z tego 12 zł - 3,50 (a z tego co pamiętam to 3,40) to jesteś ponad 8 zł do przodu w przypadku poczty. 10 zł w Żabce.

   No a tak w ogóle to jest apka Sprytny Bill i tam prowizja to 0,97 zł.

   Usuń
  15. Sprytny Bill i moje płatności, prowizja 97 groszy.

   Usuń
  16. Sprytny bill ma dużo negatywnych opinii na temat aplikacji a jakbym zrobił przelew na inne konto np żony z poczty polskiej tez by się liczylo

   Usuń
  17. Czy ktoś dostał już zwrot z tego tytułu za płatność za czynsz na poczcie albo w zabce

   Usuń
  18. Dostałem.

   Usuń
  19. W blue media: https://bm.pl/#!/cennik
   można sobie założyć darmowe konto online, powiązać z nim kartę i płacić nią np. Tauron, PGE, Netia.
   Sprawdzone mam to w city handlowym, konto priority, i DZIAŁA :)

   Usuń
  20. W aplikacji NicePay można płacić kartą za np. rachunki

   Usuń
  21. A czy np. płacąc przelewem za wycieczkę nalicza się 4% zwrotu?

   Usuń
 6. Czy promocja laczy sie też z promocją "polecaj mbank" gdzie mozna też zgarnąć 100zl za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dołączam się do pytania?

   Usuń
  2. Nie łączy się. Przed chwilą złożyłem wniosek i brak takiej opcji.

   Usuń
 7. Czy mogę skorzystać z programu poleceń, a jednocześnie inna osoba może otworzyć te konto ze zwrotem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą składałem wniosek. Nie ma pola na podanie kodu polecenia więc wychodzi na to że polecić nie można.

   Usuń
 8. Czy ktoś już próbował w taki sposób i dostał zwrot

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy ktoś może potwierdzić/zaprzeczyć, że za zasilanie (swojej) karty Revolut (środki później bym sobie oddawał) naliczy się mi moneyback?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że ktoś wreszcie wpadł na ten sam pomysł co ja. Odpowiem ci. To działa :) Już czwarty miesiąc doładowuję kartę Revolut i czwarty miesiąc mam zwrot. Później wypłacam sobie środki z Revolut na swoje konto i w ten sposób mam 650 zł za darmo od mBanku. Nie wydaję ani złotówki miesięcznie :)

   Usuń
  2. Ale trzeba wykonać 5 transakcji kartą, aby była darmowa tak?

   Usuń
  3. Tak, trzeba w tej edycji promocji. W poprzednich nie było trzeba.

   Usuń
  4. Cow Możesz mi opisać doładowanie karty Revolut ? Z jakiego banku przelewasz kaskę na kartę że masz za free ? Ciekawy jestem tego tricku, a dopiero chcę zacząć z bankobraniem :)

   Usuń
  5. ja się oszukałam z revolut. Mając przelane złotówki na kocie w revolut postanowiłam na próbę zapłacić ich kartą w Lidlu. Jakież było moje zdziwienie gdy mimo posiadania złotówek na potwierdzeniu płatności walutą w jakiej rozliczono transakcję był funt brytyjski czyli zapłaciłam ponad 13% drożej!!!! Dziwne mam złotówki płacę w Polsce a tu taki numer . Tak więc odradzam używanie karty revolut, bo to nie dość że zjada cały moneyback np. z mbanku to jeszcze trzeba dopłacać do interesu.

   Usuń
 10. Dla Polecającego 100zł dla polecanego udział w promocji z kartą do decathlona.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam głupie pytanie - czy rejestracji w promocji można dokonać po założeniu konta? Przegapiłam ofertę a konto zalożyłam kilka dni temu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma głupich pytań i pytać zawsze warto.

   Ale niestety odpowiedź jest negatywna. Liczy się bowiem kolejność i miejsce złożenia wniosku. A więc musi nastąpić rejestracja na stronie promocji i dopiero po niej może być złożony wniosek (musi to też nastąpić z tej strony promocji, a nie w żaden innym sposób czy w innym miejscu).

   Usuń
  2. Złotówa piszesz ze nie ma głupich pytan a ja ciągle czekam na podpowiedz co mam zrobić
   -Anonimowy22 stycznia 2018 11:51
   witam
   Mr. Złotówa , niedawno skończyły się promocje w Aliorze .umowe o rachunek wypowiedziałem przez internet i konto mam zamknięte .pytanie moje jest takowe czy nalezy zamknąć umowę ramową i zablokować dostęp do bankowości internetowej , aby móc w przyszłosci brać udział w promocjach ?

   Usuń
  3. Tak, najlepiej umowę ramową wypowiedzieć (można to zrobić w oddziałach banku; z tego co wiem to nie ma takiej możliwości w placówkach partnerskich Aliora) i dezaktywować dostęp do bankowości internetowej. W poprzedniej promocji pamiętam, że osoby, które tej umowy ramowej nie wypowiedziały miały problem z udziałem w nowej promocji (ale to był raczej problem techniczny, który nie dotyczył wszystkich i w sumie doraźnie - jak kojarzę z czyjegoś opisu - dało się sprawę rozwiązać, tj. wypowiedzieć umowę ramową "od ręki").

   Usuń
  4. Zamykałem konto w Alior a umowę ramową zamknąłem w oddziale od ręki. Pani pytała się po co to zamykać to nic nie kosztuję ale się uparłem i zamknęła.

   Usuń
  5. Im się po prostu chyba nie chce. U mnie tak samo kręcili nosem ale ostatecznie wypowiedzenie umowy ramowej było w trybie natychmiastowym.

   Usuń
 12. Dzisiaj dostałem pierwsze 130 zł prowizji. Promocja dotyczyła wcześniejszej edycji MBanku, ale tu też jest 4% więc informuję wszystkich. Czekam na 100 zł za założenie konta.

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy jeśli konto założyłem w styczniu to zwrot 4% bedzie już naliczany za tranzakcje w lutym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wtedy zwroty będą naliczane za transakcje z lutego, a pierwsza wypłata zwrotu nastąpi w marcu.

   Usuń
  2. Witaj, pytanie natury technicznej. Konto założyłem przez internet 28.02.2018, kurier dotarł 06.03.2018. Na umowie mam"data założenia konta 28.02.2018" , więc zwroty będą zaliczane za jaki miesiąc, za marzec bo w lutym założyłem konto czy za kwiecień bo kurier był w marcu i dopiero był podpis na umowie?

   Usuń
 14. Panowie gdzie zlokalizować nr wniosku. Na e-maila przychodzi coś takiego:

  "Dziękujemy!

  Przyjęliśmy Twoje zgłoszenie do akcji promocyjnej. Jesteś coraz bliżej otrzymania nagrody w postaci e-Karty podarunkowej do Decathlon od Bankier.pl o wartości 100 zł! Aby potwierdzić udział w akcji promocyjnej "Zgarnij Premię z eKontem – II edycja", kliknij w poniższy link, system powinien zalogować Cię automatycznie.
  http://ekonto2.zgarnijpremie.pl/aktywacja/Zh1nrpioUBwsasrwer

  Jeżeli zalogowanie nie będzie możliwe, użyj poniższych danych:
  E-mail: xxxxxx@gmail.com
  Hasło: cb7xxxxxxx

  Powodzenia,
  Zespół ZgarnijPremie.pl"

  Który to będzie numer wniosku? Hasło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest mail od organizatora. Po złożeniu wniosku powinien jeszcze przyjść inny mail od mBanku.

   Usuń
 15. Na drugi dzień po rejestracji kurier dotarł z umową. Niestety próba instalacji aplikacji to kompletna porażka. Trzeba wbić 4 cyfrowy kod zekomo podany przeź dzwoniaby automat i zatwierdzić wpisując 3 cyfrowy kod który przychodzi sosem. Problem w tym że gdy automat dzwoni i prosi o wybicie tego kodu z SMS a słyszę że to błędny kod i nie dostaje 4 cyfrowego do aktywacji aplikacji. Na infolinii nic nie wiedząc niedoczynność osobie nie potrafią pomoc, więc może mr złotówy poradz co robic

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Instalowałem aplikację mBanku już dość dawno temu i kojarzę dzwoniący automat, ale nie to by przychodził wtedy SMS (ale możliwe, że nie pamiętam, a mogło się to też zmienić). Niestety więc nie będę w stanie pomóc. Sugerowałbym jedynie złożyć reklamację (wtedy bank musi się bliżej przyjrzeć sprawie, udzielić odpowiedzi i wskazać rozwiązanie).

   Usuń
  2. Na stronie mbankujest podane co należy zrobić w celu połączenia aplikacji z kontem, jest trż film na you tube
   https://www.mbank.pl/pomoc/faq/bankowosc-mobilna/aktywacja-aplikacji-mobilnej/

   Usuń
  3. Ten kod z SMS trzeba wbić na klawiaturze telefonu.

   Usuń
  4. Ja tam aplikacji nie instaluję póki za to nie zapłacą w jakiś sposób.

   Usuń
  5. Wszystko fajnie co z tego że jest film skoro postępuję wg tego schematu i mimo że dokładnie tak jak jest podane wbijam kod z sms na klawiaturze telefonu to ten automat który dzwoni mówi że wbito błędny kod!!!! Apkę trzeba mieć by co miesiąc się do niej logować bo to jest podstawą promocji

   Usuń
 16. 3)na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem," Jak to interpretować?? Chyba lepiej dla pewności zrobić sobie przelew z konta innej osoby:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Banku" masz zapisane z wielkiej litery co oznacza że odnosi się do mBanku. Może być przelew z innego banku nawet z twojego konta. Infolinia odpowiada inaczej ale tam co konsultant to inna opinia. Warunek ten w różnych promocjach mBanku jest od roku albo dłużej i jeszcze nikt nie pisał aby nie dostał moneybacku jak robił sobie przelewy sam (byle spoza mBanku).

   Usuń
 17. wita. trzeba zakładać kartę do konta oraz czy można założyć konto revoult bez karty mbank

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja "Lepiej z eKontem - III edycja" (ze zwrotami) wymaga zawnioskowania o kartę.

   Usuń
 18. Dobrze zrozumiałem, że jeśli miałem konto w mBanku jakieś 8 lat temu i teraz założę nowe to będę mógł skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo konta w mBanku wystarczy nie posiadać od 1.01.2016 r. A spełniasz ten wymóg z nawiązką :)

   Usuń
 19. a czy do tego zwrotu 4 % wliczają się również płatności przelewami za media , raty kredytu itp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot jest za płatności kartą i blikiem, to chyba proste, czyż nie?

   Usuń
 20. Mam takie pytanie czy aby wykonac limit platnosci karta moge po prostu wyplacic pieniadze z konta przy uzyciu karty debetowej w zabce przy kasie. Z tego co slyszalem jest to rozumiane jako operacja bezgotowkowa obciazona prowizja zabki (chyba 1 zl). Czy ktos stosuje tego typu numer aby otrzymac zwrot pieniedza jako cachback? W tej promocji czy tez np. w promocji citi gdzie tez jest cashback.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przetestuj, wiele nie kosztuje, a dowiesz się :) Na pewno nie liczą się wypłaty z bankomatu bo to oczywiste ale myślę że do tego co piszesz to możesz podejść pozytywnie ;)

   Usuń
 21. Ten mbank to oszołomy - zablokowali mi konto i karty debetowej nie informując o tym fakcie przez 2 tygodnie !!!!!
  1lutego zacząłem płacić kartą na potrzeby promocji i wstyd na całego w Biedronce w małym miasteczku gdzie mnie wszyscy znają - odmowa wykonania płatności.
  Na infolinii dowiedziałem się że konto zostało zablokowane że względów bezpieczeństwa !!!!!
  Wykonałem tylko jeden przelew na to konto .
  Okazało się że blokadę założyli 3 dni po założeniu konta ( zakładałem kurierem).
  Musiałem jechać 70 km do najbliższej placówki celem weryfikacji tożsamości.
  Takiego gnoju to jeszcze nie miałem a jestem bankobiorcą od 2lat.

  OdpowiedzUsuń
 22. Dzięki za rozpiskę w tabelce :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy kod mcc 6012 (revolut) bierze udział w zabawie?

  OdpowiedzUsuń
 24. Witam ;) Mam konto od 3msc i czy mogę brać udział w promocji na 100zł do Dechatlonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być osoba, która nie dysponuje oraz nie dysponowała jakimkolwiek rachunkiem w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w mBanku po 01.01.2016 r.

   Usuń
 25. A ja spytam o poprzednią edycję gdzie trzeba było założyć konto do 18.12.2017. Zwroty za płatność już dostałem ale cały czas czekam na e-mail od organizatora o przyznaniu nagrody. Ostateczny termin upływa 28.02.2018 a tu cisza. Sprawdzam codziennie pocztę aby nie przegapić uzupełnienia danych. Dostał już ktoś z poprzedniej edycji informację? Zaczynam się niepokoić, czy to taka taktyka organizatora, że czeka do samego końca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z grudnia? Nie ma jeszcze maili.

   Usuń
 26. Właśnie mi się kończy pięciomiesięczny okres promocyjny, za który przysługują zwroty za płatności kartą. Czy ktoś się może orientuje czy podczas zamykania konta Mbank proponuje przedłużenie promocji, aby zatrzymać klienta tak jak ma to miejsce np. w CitiBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zamykałem jakoś z pół roku temu i niczego mi nie zaproponowano.

   Usuń
 27. Witam. Moze moglby ktos napisac jaka firma kurierska dorecza umowe do podpisu?

  OdpowiedzUsuń
 28. witam
  Mr.Złotówa czyli jak twoim zdaniem interpretować zapis w regulaminie że "Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie)" ,czyli płatność np w żabce za czynsz, prąd kartą w kasie się liczy do zwrotu czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 29. Witam. Czy jeśli zrobię przelew na wycieczkę to będzie on zaliczany jako płatność handlowo-usługowe? Czy 5 płatności kartą muszę dokonać w miesiącu kalendarzowym czy od daty otworzenia konta? Z góry dziekuje za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
 30. "wnioskując o konto wyraź zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnej do wypełnienia warunków promocji"
  W którym to bylo miejscu ? Przeszlem cały proces wypełniania wniosku i się z tym nie spotkałem. Wszystko inne bylo ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest od od razu po przejściu do wniosku i jest zaznaczone z automatu.

   Usuń
  2. Zaraz na pierwszym etapie "Upoważnienie"

   Usuń
  3. Teraz mają to na jaskrawo, ale kiedyś w jednej promocji (wiosna 2016) kompletnie o tym zapomnieli. Pisałem o tym Złotówie i po jego interwencji pojawiła się taka właśnie wklejko-ramka, że nie sposób jej przeoczyć.

   Usuń
 31. Zeby otrzymac ten bon 100 zł do Decathlon to musze zalozyc konto z karta czy moze byc bez?

  OdpowiedzUsuń
 32. Ja niestety jestem juz 2 lata w mbanku :D zalożyłem podczas promocji ale akurat ja wyciągnołem z tego banku dużo więcej niż 750 zł :P bo z promocji za załozenie plus promocja za polecenia i nju . około 2000 zl :)

  OdpowiedzUsuń
 33. "w miesiącu otwarcia konta lub w miesiącu po nim następującym wykonaj co najmniej 5 transakcji (mogą to być płatności kartą i/lub przelewy z konta - pamiętaj jednak, że nie mogą to być przelewy wewnętrzne na rachunki w mBanku)."
  Czy mogą to być przelewy na wlasne konto w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
 34. Kuriera przyszedł 1.03.2018, pytajac na czacie konsultant również powiedział mi ze konto jest aktywne równiwż od 1.03.2018, wiec w kwietniu będzie wypłata premii. Czy mógłby to ktoś potwierdzić jeszcze? Konto aktywowane było jednak pod wieczór i martwi mnie ten nie do konca pełny okres rozliczeniowy

  OdpowiedzUsuń
 35. Czy robiąc wpłatę kartą 3250 zł do Revoult zalicza mi się to do tych 5 płatności kartą na sumę 250 zł? I wtedy zostały mi już tylko 4 płatności na dowolne kwoty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytamy komentarze. Cow pisał 28 stycznia.

   Usuń
 36. Witajcie,przepraszam, że drugi raz piszę ale w złym miejscu poprzednio. Pytanie natury technicznej. Konto założyłem przez internet 28.02.2018, kurier dotarł 06.03.2018. Na umowie mam"data założenia konta 28.02.2018" , więc zwroty będą zaliczane za jaki miesiąc, za marzec bo w lutym założyłem konto czy za kwiecień bo kurier był w marcu i dopiero był podpis na umowie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwroty będą naliczane zgodnie z regulaminem.

   Usuń
  2. W tej sytuacji zwroty powinieneś mieć naliczane już za marzec. Bo złożenie wniosku = przystąpienie do promocji

   Usuń
  3. No widzisz, a ja właśnie dodzwoniłem się na infolinię i dowiedziałem się,że dopiero za kwiecień, bo liczy się aktywacja konta, więc marzec jest zerowym miesiącem. Właśnie o to mi chodziło, żeby przez przypadek nie stracić jednego miesiąca ale nie robić niepotrzebnych ruchów zakupowych. Pzdr.

   Usuń
  4. A mnie doradca doradził, że jest brana pod uwagę data założenia konta.

   Usuń
  5. To ja już nic nie rozumiem, jak może być różna interpretacja niby prostej sprawy.

   Usuń
 37. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 38. "wykonaj płatności kartą i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych na sumę co najmniej 250 zł (nie anuluj ich co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania)"

  Czy płatność w internecie za nocleg (booking.com) jest brana do tych 250zł miesięcznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Firma internetowa Booking.com B.V. jest zarejestrowana w Amsterdamie i świadczy usługi rezerwacji zakwaterowania online - co to może znaczyć?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...