Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 650 zł do wzięcia z kontem osobistym mBanku w promocji "Lepiej z eKontem - III edycja"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

10.01.2018

Nawet 650 zł do wzięcia z kontem osobistym mBanku w promocji "Lepiej z eKontem - III edycja"

mBank w kolejnej odsłonie promocji eKonta sowicie płaci za korzystanie z karty i/lub BLIKa.

Lepiej z eKontem - III edycja promocji konta w mBanku
Do wzięcia jest aż 650 zł w postaci wysokiego zwrotu za płatności. Dodatkowo zakładając konto w promocji zyskasz 2-letnią gwarancję niezmienności podstawowych warunków prowadzenia konta.

[Promocja zakończona. Sprawdź nowe propozycje mBanku]

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać mogą osoby, które nie posiadają i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadały (ani nie współposiadały) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z miejsc od 3. do 10. w 26-cyfrowym numerze konta).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Lepiej z eKontem - III edycja":
 • najpóźniej do 31.03.2018 r.: zawnioskuj o konto (eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus - różnice między nimi opisuję nieco niżej) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą i zawrzyj umowę:
 • we wniosku wyraź zgody na oświadczenia w części "OŚWIADCZENIA"
Wymagane zgody we wniosku o konto w mBanku w promocji "Lepiej z eKontem - III edycja"

W promocji udział biorą wyłącznie konta indywidualne (premii nie uzyskają osoby, które zdecydują się założyć konto wspólne).

W zakresie przystąpienia do promocji to byłoby już wszystko. Teraz czas omówić zasady uzyskiwania gratyfikacji. By za dany miesiąc otrzymać zwroty:
 • wykonaj płatności kartą i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 250 zł (nie anuluj ich co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania); 
 • co najmniej jeden raz zaloguj się w aplikacji mobilnej mBanku;
 • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł (przelew ten możesz wykonać ze swego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie, ale bez konieczności ich utrzymywania - możesz je w dowolnym momencie wypłacić, przelać lub wydać).

Bank zamierza zwracać 4% sumy płatności wykonanych za pomocą karty i/lub BLIKa. Miesięcznie można zyskać do 130 zł, a moneyback ma być wypłacany przez 5 kolejnych miesięcy, więc w ten sposób zdobyć można nawet 650 zł. Wypłata zwrotów ma być realizowana do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności (i spełnieniu pozostałych warunków: zapewnieniu wpływu 1 000 zł i logowaniu do aplikacji).

Kiedy pierwszy zwrot od mBanku? Jasną i czytelną odpowiedź na to pytanie znaleźć możemy w regulaminie:
"Pierwszą Premię naliczymy po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do Promocji (np. jeżeli przystąpiłeś do Promocji w połowie lutego to już od początku marca będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia; pierwsze naliczenie premii nastąpi za marzec) (...)"

eKonto w mBanku - prześwietlenie oferty


Uczestnikom promocji "Lepiej z eKontem - III edycja" mBank daje jeszcze jedną korzyść. Jest to niezmienność opłat i warunków zwalniających z opłat przez okres 24 miesięcy.
"Gwarancja niezmienności wysokości opłat i warunków zwalniających z opłat dotyczy: 
1) prowadzenia eKonta promocyjnego; 
2) wypłat z bankomatów wykonanych kartą promocyjną wydaną do eKonta promocyjnego, 
3) realizacji wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych polskich dokonanych przez Internet, 
4) miesięcznej opłaty za kartę promocyjną"

W ten sposób główne cechy eKonto z taryfą standard to:
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia)
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0/4 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty)
 • 0 zł za wypłaty min. 100 zł w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)

Z kolei eKonto z taryfą plus to: 
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0/5 zł - opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli na konto zapewnisz wpływ w wysokości co najmniej 1 000 zł miesięcznie (może to być również przelew z Twego konta w innym banku) 
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0/4 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty)
 • 0 zł za wypłaty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)

Kluczowa różnica to możliwość wypłaty z większej sieci bankomatów kwot co najmniej 100 zł bez prowizji. Jeśli chcesz z tego korzystać i nie chcesz szukać urządzeń z logo Euronet, BZ WBK czy Planet Cash to wybierz konto w taryfie plus. Jeśli wypłaty z bankomatów nie są dla Ciebie istotne, to lepszym wyborem będzie eKonto w taryfie standard (po promocyjnym okresie zwrotów za płatności nie będzie już potrzeby zapewniania comiesięcznych wpływów).


Przydatne dokumenty:

37 komentarzy:

 1. Czy za płatności na allegro też się otrzymuje zwrot?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest zwrot też za Allegro. Generalnie nie ma wykluczeń. Zwrot jest za wszystko :)

   Usuń
  2. Potwierdzam. Zwrot jest za wszystko i wszędzie :)

   Usuń
 2. Jesli w 2016 roku miałam firmowe konto a nie prywatne to załapuję się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto firmowe to odrębny temat. To umowa której stroną jest firma więc możesz założyć teraz osobiste i załapiesz się.

   Usuń
 3. Kiedy oni w końcu przesuną ten chory okres karencji? Konto zamknęli mi po miesięcznym okresie wypowiedzenia 01.2016 i za każdym razem gdy widzę te fajne promocje na 600zł+ u nich to mnie szlag trafia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam na to. Przy kontach firmowych zmienili z wykluczenia wszystkich dotychczasowych klientów z kiedykolwiek na karencję kilkudniową. A tu nic, ciągle karencja taka długa.

   Usuń
 4. A czy jest opcja połączenia trzech promocji tj. zwrot 650zł, 100zł za poleceniekonta standard oraz lokata na 3,5% dla nowych klientów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 100 zł jest dla polecającego, polecany nie ma nic z tego że założy konto z polecenia. Lokata jest tylko po złożeniu wniosku o lokatę z kontem, ale wtedy nie łapie się na promocję z 650 zł.

   Usuń
 5. Złotówa napisz o możliwości polecenia od tych co moja już konto w mBanku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzwoniłem na infolinię, ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi. Konsultantka poradziła mi, żebym złożył wniosek o tę lokatę na stronie banku (w bankowości internetowej po zalogowaniu jej nie ma), ale to bez sensu, bo wnioskowanie o tę lokatę połączone jest z wnioskiem o rachunek, który przecież już posiadam. Z kolei inny konsultant poinformował mnie, ze powienem upomnieć się o tę lokatę w oddziale przy podpisywaniu umowy o rachunek. Z tym, że w moim przypadku już po ptokach, bo umowę podpisywałem w połowie grudnia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może to nie była żadna 'konsultantka' tylko po prostu osoba zatrudniona do odbierania telefonów na infolinii :)

   Usuń
 7. Tak tak,ale żeby zyskać te 130 zł /miesiąc zwrotu x 5 miesiećy to niestety Kartą trzeba robić zakupy w kwocie ponad 3250 zł miesiecznie(wtedy te 4% z tej kwoty będzie max 130 zł) Tak powinno byc wyjaśnione. Sam się o tym przekonałem jak napisałem do mBanku Reklamację dlaczego obiecują 130/miesiąc,po spełnieniu 3 warunków a mi przelewali po 11 ,20 zł prze 2 kolejne miesiące. Odpowiedzieli błyskawicznie. Wypłaty dokonujemy zgodnie z Regulaminem w promocji II edycja). "Prosze dokładnie zapoznać się z jego treścią. " Teraz juz wiem,ze to chwyt reklamwy ,ale wszystko działa ok.Pozdrawiam i oczywiście Polecam mBank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na ostateczną wysokość zwrotów wpływ ma suma wydatków (samo wydanie min. 250 zł, logowanie i wpływ 1000 zł nie wystarczą by dostać 130 zł).

   Na ten fakt wskazuje m.in. zdanie: "Bank zamierza zwracać 4% sumy płatności wykonanych za pomocą karty i/lub BLIKa".

   A jeszcze dobitniej zostało to podkreślone w prześwietleniu poprzedniej edycji: "Na ostateczną wysokość zwrotów za dany miesiąc wpływ będzie miało to ile płacisz kartą i/lub BLIKiem, bo od sumy tych transakcji mBank będzie naliczać 4% zwrotu."

   Wyjaśnienia więc nie brakuje. Ale dzięki za komentarz - uwzględnię, by w przyszłych wpisach.

   Usuń
 8. Panowie ta informacja o numerach konta 1140 dotyczy tylko kont w mbanku czy jak mam np konto z tymi numerami w PKO to mbank jest to w stanie zweryfikować? Jak to wygląda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1140 2004 lub 1140 2017 to cyfry z miejsc od 3. do 10. w 26-cyfrowym numerze konta i żaden inny bank nie może ich mieć w tym miejscu :)

   Usuń
 9. Czy w razie czego później można będzie bez problemów zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. I wypowiedzenie umowy da się złożyć nawet przez bankowość internetową.

   Usuń
 10. Zwrot można otrzymać za darmo. Wystarczy założyć konto w Revolut: [link usunięty - edyt. Mr. Złotówa]. To jest jak bank (z darmowymi przewalutowaniami 120 walut tak na marginesie), ale wpłacać można tam kartą z innego banku, mBank traktuje jak płatność, 2 dni później kasę mamy z powrotem na koncie, i 150zł od mbanku gratis. Sprawdzone przez ponad 70 użytkowników wykopu, sprawdźcie na tagu #revolut.

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam. Czy jeśli założę jedno z kont poprzez link polecający,to również będzie mi przysługiwał zwrot 4% za płatności kartą lub blikiem?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy w promocji jest nadal 200 zł za polecenie w przypadku rachunku firmowego ? Jeśli tak - może ktoś już przetestował otwarcie rachunku firmowego (własna działalność) z tą premią ?? :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. wg regulaminu nie jest konieczne udzielenie wszystkich zgód w ostatnim kroku składania wniosku, natomiast Ty twierdzisz inaczej...

  OdpowiedzUsuń
 14. w regulaminie nie ma nic na temat konieczności wyrażenia wszystkich zgód, natomiast Ty twierdzisz inaczej... skąd ta rozbieżność?
  "Oświadczenia
  1. Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „Lepiej z eKontem – III edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.
  2. Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji „Lepiej z eKontem – III edycja”."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, mogło dojść do nadinterpretacji przez zapis z regulaminu, brzmiący "na ww. wniosku zaakceptujesz oświadczenia o treści wskazanej w części „X. Oświadczenia”" (czy chodzi o oświadczenia z części regulaminu czy z części wniosku o konto).

   Przyjąłem tę bezpieczniejszą opcję, czyli oświadczenia we wniosku. Ale faktycznie może wystarczyć samo zaakceptowanie tych 2 oświadczeń, które wymienia regulamin.

   Usuń
 15. Wiem, że to nie ta promocja, ale pod tamtym starym linkiem nikt już nie pisze praktycznie.
  Brałem wcześniej udział 800zł z eKonto (flypl, moneyback, premia). Wszystko ładnie przyszło, ale właśnie wczoraj dostałem moneyback 100 zł za grudzień + "RĘCZNE UZNANIE" 100zł? Wie ktoś może skąd to może być? Nie żebym się obraził i nie chciał, ale jestem bardzo ciekaw co to :)

  Link do mojej promocji:
  http://bankobranie.blogspot.com/2017/06/az-800-zl-za-konto-osobiste-w-mbanku.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddawaj, to było dla mnie :)

   Usuń
  2. Dziwna sprawa - tytuł przelewu jest taki sam jak numer reklamacji, w której pisalem o niewyslanym... bonie do fly.pl? Nota bene doszedł do mnie jakiś czas później. No tego to się nie spodziewałem!
   Być może dali te pieniądze, bo od 6 miesięcy wypełniam u nich w 100% moneyback na 100zł :D

   Usuń
 16. Panowie te 4% wypłacane jest od każdej kwoty czy tylko od kwoty powyżej 250 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od wszystkiego. Ale by w ogóle dostać zwrot to trzeba wydać min. 250.
   Jak wydasz 200 to nie dostaniesz nic, a jak 300 to 12 zł.

   Usuń
 17. To jak to jest z tą gwarancją przez 24 m-ce bez opłat?
  Trzeba robić te 5 transakcji kartą czy wystarczy 1?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest gwarancja braku opłat ale ich niezmienności. A jak za kartę zwalnia 5 transakcji miesięcznie to co miesiąc trzeba je zrobić.

   Usuń
 18. Już mam konto w mbanku założone w listopadzie. Drugie konto na kogoś innego mam otwarte 16 grudnia. Czy mogę korzystać z moneybacku?

  OdpowiedzUsuń
 19. Zastanawiam się czy do zwrotów zaliczane będą transakcje polegające na wypłacie gotówki przy okazji płacenia np. za paliwo.Ostatnio wypłacałem w ten sposób 100zł przy okazji tankowania na BP i w historii rachunku cała kwota widnieje jako zakup paliwa tzn. nie jest "rozbite" na faktyczny koszt tankowania i wypłatę tej stówki.Ktoś coś wie na ten temat ?

  OdpowiedzUsuń
 20. Zastanawia mnie wpis w regulaminie odnośnie płatności BLIK:
  "Przez płatność BLIK rozumiemy transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność BLIK-iem za zakupy w sklepie) przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym." Chodzi o sklep stacjonarny, czy również internetowy? I czy opłaty za media typu prąd, TV, czynsz też się kwalifikują do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszą, że punkty handl.-usług. ale zaliczają też internetowe płatności. Sprawdzone, zwroty są.

   Usuń
 21. Nie wiem czy nie zrobiłem błędu, bo jak Pani z mbanku dzwoniła do mnie – zapytała czy zezwalam na dalszy kontakt telefoniczny , a ja sie nie zgodziłem, czyli wycofałem zgodę i teraz nie wiem czy to nie będzie wpływało na przyszły cashback w następnych miesiącach, jeżeli ktoś może odpowiedzieć mi na to zdarzenie to będę wdzięczny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze przecież możesz zgody ponownie wyrazić. Chyba nawet w bankowości.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...