Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 140 zł premii za lokaty w Toyota Banku w 2. edycji promocji "Zarabiaj z duetem korzyści" i do 200 zł w programie "Polecaj i zarabiaj"

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

30.01.2018

Nawet 140 zł premii za lokaty w Toyota Banku w 2. edycji promocji "Zarabiaj z duetem korzyści" i do 200 zł w programie "Polecaj i zarabiaj"

Wystartowała nowa odsłona promocji Toyota Banku, w której zarobić mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku.

Duet Lokat w Toyota Banku z premią do 140 zł
Dla nowych klientów przewidziano premię gwarantowaną w wysokości 140 zł. Z kolei dla tych, którzy konto w Toyota Banku już posiadają bonus wynosi 70 zł. By wziąć udział w promocji, trzeba dysponować kwotą min. 8 000 zł, bo na taką właśnie sumę należy założyć lokaty. Dodatkowo można też zyskać do 200 zł w programie poleceń.

Niniejszy wpis jest dość obszerny, bo i regulamin promocji jest bardzo długi (10 stron i to wcale nie jakąś dużą czcionką 😉). Wbrew pozorom zasady uczestnictwa nie są jednak skomplikowane. Na sporą ilość treści wpływa rozbicie zasad promocji na te dla nowych klientów, jak i te dla osób już posiadających konto w Toyota Banku. Poza tym jest też o programie poleceń.

Promocja "Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2" składa się z akcji "Duet lokat - edycja 2" (z premią 140/70 zł) i z akcji "Polecaj i zarabiaj" (z bonusami po 50 zł za skuteczne rekomendacje). I teraz czas na szczegółowe prześwietlenie warunków tych propozycji.

Duet lokat - edycja 2


To okazja do bankobrania, dzięki której w prosty sposób zyskasz gwarantowany bonus pieniężny.

Wariant I: 140 zł dla nowego klienta


Dla kogo promocja? Udział w promocji może wziąć Nowy Klient, którym dla banku jest:
"osoba, która nie posiada i nie posiadała Konta Jedynego w Banku w okresie od 1.07.2016 roku do 29.01.2018 roku"

Mamy więc dobrą zmianę! O pół roku przesunięto okres wykluczenia dla byłych klientów banku (w zeszłorocznej promocji obowiązywała data 1.01.2016 r.). Jeśli więc było Ci dane posiadać konto w Toyota Banku, ale udało się je zamknąć najpóźniej w pierwszej połowie 2016 r., to teraz droga do udziału w promocji jest dla Ciebie otwarta.

Zasady promocji dla nowych klientów. By wziąć udział w akcji i zdobyć gwarantowany bonus 140 zł:
 • do 23.02.2018 r. 26.02.2018 r. [po przedłużeniu akcji] zarejestruj się na stronie promocji
 • w panelu na stronie promocji wybierz opcję "Nie mam Konta Jedynego Toyota Banku" oraz w kolejnym kroku złóż wniosek o takie konto, wyrażając przy tym zgody na: 
  • przekazywanie informacji handlowych;
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych banku;
  • przekazywanie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową (wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a więc zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania premii);
 • zawrzyj umowę o Konto Jedyne;
 • najpóźniej do 9.04.2018 r. w bankowości internetowej Toyota Banku załóż: 
  • Lokatę Sprint na 180 dni (2,5% w skali roku) na kwotę min. 3 000 zł oraz 
  • Lokatę Plus na 9 miesięcy (2% w skali roku) na kwotę min. 5 000 zł;
 • w/w lokaty utrzymuj przez min. 90 dni (licząc od dnia założenia każdej z nich);
 • utrzymuj Konto Jedyne do dnia wypłaty premii (co ma nastąpić najpóźniej do 8.08.2018 r.).

W graficznym uproszczeniu terminarz i przebieg promocji dla nowych klientów Toyota Banku wygląda następująco:
Terminarz promocji Duet lokat 2 dla nowych klientów Toyota Banku

Poniżej opisuję warunki udziału dla obecnych klientów. Jeśli Cię one nie dotyczą, to przeskocz niżej do części opisującej już program poleceń "Polecaj i zarabiaj" oraz zasady wypłaty premii.

Wariant II: 70 zł dla obecnego klienta


Dla kogo promocja? W tym przypadku mamy dość długą definicję. Za obecnych klientów Toyota Bank uznaje osoby, które:
"i) posiadają aktywne Konto Jedyne w Banku otwarte w ramach jednej z niżej wymienionych poprzednich akcji organizowanych wspólnie przez Organizatora [Agora - przyp. Mr. Złotówa] i Bank (Obecny Klient Banku) 
1) Akcja promocyjna „Lokata Toyota Bank z premią”; 
2) Akcja promocyjna „SUPER DUET” 
3) Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 2”; 
4) Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 3; 
5) Akcja promocyjna „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt”; 
6) Promocja „Tankuj korzyści z Toyota Bank” 
7) Promocja „Lokata 130 dni z premią” 
8) Akcja promocyjna „Aktywni zyskują” 
9) Akcja promocyjna „Zarabiaj z duetem korzyści” 
10) Akcja promocyjna „Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon” 
11) Akcja promocyjna „Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści” 
12) Akcja promocyjna „Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści”" 

Tak, lista promocji, które Toyota Bank i Agora wspólnie organizowały jest już bardzo długa. I dowodzi, że trudno z tym bankiem się rozstać, gdyż co rusz można zarobić (także jako obecny klient, co w innych bankach jest jednak rzadkością).

Poza tym jest jeszcze jeden wymóg. A właściwie wykluczenie. Uczestnikiem promocji nie mogą być osoby, które "w okresie od dnia 1.07.2016 roku do dnia 29.01.2018 roku rozwiązały z Bankiem umowę o prowadzenie Konta Jedynego" (wtedy te osoby nie łapią się na promocję, ani jako nowy, ani jako obecny klient).

Zasady promocji dla obecnych klientów. By zdobyć bonus 70 zł:
 • do 23.02.2018 r. 26.02.2018 r. [po przedłużeniu akcji] zarejestruj się na stronie promocji i w panelu na stronie promocji wybierz opcję "Mam Konto Jedyne w Toyota Bank" oraz wyraź zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową - tylko w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a więc zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do wypłaty premii;
 • posiadaj wyrażoną zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku;
 • najpóźniej do 9.04.2018 r. zwiększ saldo środków posiadanych na rachunkach (kontach i lokatach) w Toyota Banku na dzień 29.01.2018 r. poprzez założenie lokat w bankowości internetowej Toyota Banku:
  • Lokaty Sprint na 180 dni (2,5% w skali roku) na kwotę min. 3 000 zł oraz
  • Lokaty Plus na 9 miesięcy (2% w skali roku) na kwotę min. 5 000 zł;
 • w/w lokaty utrzymuj przez min. 90 dni (licząc od dnia założenia każdej z nich);
 • przez 30 dni od założenia lokat utrzymuj zwiększone saldo środków (a więc nie schodź poniżej poziomu będącego sumą środków zgromadzonych w banku na dzień 29.01.2018 r. oraz środków na nowych lokatach);
 • utrzymuj Konto Jedyne do dnia wypłaty premii (co ma nastąpić najpóźniej do 8.08.2018 r.).

W graficznym uproszczeniu terminarz i przebieg promocji dla obecnych klientów Toyota Banku wygląda następująco:
Terminarz promocji Duet lokat 2 dla obecnych klientów Toyota Banku

O zasadach wypłaty premii piszę nieco niżej, po omówieniu programu poleceń.

"Polecaj i zarabiaj" czyli do 200 zł za rekomendacje


Udział w tej akcji jest dobrowolny. Możesz w niej wziąć udział, ale nie musisz, jeśli chcesz się skupić wyłącznie na premii podstawowej (czyli 140 zł dla nowego lub 70 zł dla obecnego).

Jeżeli staniesz się klientem Toyota Banku dzięki tej promocji albo już posiadasz Konto Jedyne (ale wyłącznie wtedy, gdy zostało ono otwarte w jednej z wyżej wymienionych promocji Toyota Banku u Agory), to teraz możesz też zyskać na polecaniu tego konta swoim znajomym czy członkom rodziny. Dla nich propozycja będzie kusząca, bo zdobyć będą mogli 140 zł, a Ty dostaniesz po 50 zł za skuteczne polecenie. Można jednak zyskać te premie wyłącznie za 4 polecenia. Co i tak daje jednak szansę na zdobycie aż 200 zł (dodatkowo do premii 70 lub 140 zł). Pamiętaj tylko, że premie za polecenia otrzymasz jeśli Ty, jak i polecony spełnicie warunki promocji "Duet korzyści".

Polecający po rejestracji na stronie promocji wygenerować może kod polecenia, który przekazać można polecanej osobie. Ta - najpóźniej do 23.02.2018 r. 26.02.2018 r. - musi zarejestrować się w promocji i złożyć wniosek o Konto Jedyne, oczywiście wykorzystując przy tym otrzymany kod polecenia.Osobą poleconą może być pełnoletnia osoba, zamieszkała w Polsce, która nie posiada i od 1.07.2016 r. nie posiadała Konta Jedynego w Toyota Banku. Podczas rejestracji polecony musi podać nie tylko wspomniany kod polecenia, ale również imię, nazwisko oraz adres mailowy podany przez poleconego podczas rejestracji w promocji.

Co może się też niektórym przydać: osoba polecona może też stać się osobą polecającą.

Wypłata premii 


O spełnieniu warunków uprawniających do otrzymania premii, organizator powiadomi mailowo do 26.07.2018 r. Wówczas - najpóźniej do 1.08.2018 r. - będzie należało zareagować na tę wiadomość, zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty nagrody lub nagród (a podać będzie należało m.in. numer rachunku Konta Jedynego w Toyota Banku).


Nagrody (zarówno premia 140 zł dla nowych klientów, premia 70 zł dla obecnych oraz dodatkowe po 50 zł za skuteczne polecenia) mają być wypłacone do 8.08.2018 r.

Co zrobić z kontem po tym terminie? Wybór będzie należał do Ciebie. Aczkolwiek obserwując dotychczasową strategię Toyota Banku, można przypuszczać, że bank odpali jakieś kolejne propozycje, dzięki którym znów będzie można zyskać bonusy jako obecny klient. Oby tak było!

Konto i lokaty w Toyota Banku - prześwietlenie oferty


Na koniec pozycja w omówieniu promocji tradycyjna. Przyglądam się produktom, z których należy skorzystać.

Główne cechy Konta Jedynego to:
 • 0 zł za otwarcie konta; 
 • 0/2,49 zł - opłata za prowadzenie konta pobierana "z góry" na początku każdego miesiąca (jest ona zwracana w kolejnym miesiącu jeśli wykonasz płatności katą Super Red III lub Ruby Passion wydawaną do konta na sumę min. 400 zł miesięcznie); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej; 
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej do konta (zgodnie z regulaminem promocji nie ma konieczności jej wyrabiania; ale pamiętaj, że bez karty nie da się uniknąć opłaty za konto);
 • prowizja za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce: 
  • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty w miesiącu; 
  • 4,50 zł za czwartą i kolejną wypłatę gotówki w miesiącu.

[Aktualizacja w dn. 16.02.: Dla wszystkich (zarówno tych, którzy dopiero teraz staną się klientami banku, jak i dla obecnych posiadaczy rachunku) bank zdecydował się na zwracanie opłat za Konto Jedyne (2,49 zł miesięcznie). Zwrot ten ma być wypłacony jednorazowo w wysokości 20 zł (co w praktyce oznacza odzyskanie ośmiu takich opłat). Aby zwrot uzyskać należy:
 • w okresie od 30.01 do 23.02.2018 r. 26.02.2018 r. należy zarejestrować się w promocji i spełnić warunki przyznania premii (140 zł dla nowych klientów; 70 zł dla obecnych);
 • utrzymać lokaty (Sprint na 180 dni oraz Plus na 9 miesięcy) do końca umownego okresu (czyli do dnia ich zapadalności).

Organizator promocji (Agora) ma wypłacić 20 zł na konto otwarte w promocji najpóźniej do 25.01.2019 r. ]


Jak założyć konto w Toyota Banku? Po złożeniu wniosku o konto, w ciągu 4 dni roboczych powinien skontaktować się z Tobą konsultant banku celem umówienia wizyty kuriera. W tej rozmowie możesz wskazać inny adres przyjazdu kuriera niż adres zamieszkania czy korespondencyjny. Dzięki temu będzie możliwe podpisanie dokumentów w miejscu, w którym będzie to dla Ciebie wygodne (np. miejsce pracy czy uczelnia). Kurier powinien przybyć w ciągu 3 dni roboczych od wspomnianej rozmowy. Podpisaną umowę kurier odeśle do banku, a o aktywacji konta Toyota Bank powiadomi Cię SMSem.

Jeśli zaś chodzi o lokaty, to na wstępie ważna informacja. Środki ulokowane w Toyota Banku objęte są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, co oznacza, że wszystko co wpłacisz (do równowartości 100 000 euro) odzyskasz, nawet gdyby ziścił się najczarniejszy scenariusz, czyli upadek banku.

Lokata Sprint na 180 dni to:
 • minimalna kwota lokaty: 3 000 zł
 • maksymalna kwota jednej lokaty: 18 000 zł;
 • maksymalna liczba lokat dla jednego klienta: 10 (to umożliwia więc ulokowanie do 180 000 zł);
 • okres lokaty: 180 dni;
 • oprocentowanie: 2,50% w skali roku (stałe).

Z kolei Lokata Plus na 9 miesięcy to:
 • minimalna kwota lokaty: 5 000 zł;
 • okres lokaty: 9 miesięcy;
 • oprocentowanie: 2% w skali roku (stałe).

W przypadku przedterminowego zerwania Lokaty Plus bank wypłaci wpłacony kapitał oraz 1/10 należnych odsetek (pamiętaj jednak, że na potrzeby promocji lokatę utrzymać należy przez min. 90 dni).

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące lokat, przeczytaj poradnik: Lokata bankowa - co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć. Tam również znajdziesz kalkulator odsetek, dzięki któremu dowiesz się, ile zyskasz dzięki konkretnej lokacie.

⭐⭐⭐⭐ - w ratingu ofert (czyli systemie oceny promocji bankowych dostępnym na blogu Bankobranie) powyższej promocji przyznaję 4 gwiazdki na 5 możliwych. To bardzo dobry wynik. Powodów jest wiele. Owszem, pewnym mankamentem jest próg wejścia do promocji, gdyż posiadać trzeba co najmniej 8 000 zł (choć nastąpiła poprawa względem I edycji promocji, gdy wymagano wpłaty min. 10 000 zł). By uzyskać premie, wystarczy w praktyce założenie lokat - bank nie stawia już bowiem dodatkowych warunków aktywności (jak to zazwyczaj bywa w innych bankach, gdzie wymagane są wpływy czy płatności kartą). Tutaj zakładamy konto, lokaty i... czekamy na finalizację promocji. Oprocentowanie lokat w innych bankach jest co prawda wyższe, ale zważywszy na fakt, że ulokować należy kwoty stosunkowo niewielkie, to różnica w odsetkach w żaden sposób nie zrównoważy zysków z promocji Toyota Banku (także po odjęciu opłat za konto). Odsetki i premia gwarantowana sprawiają, że można tutaj zyskać więcej niż na standardowej lokacie.


Przydatne dokumenty:

102 komentarze:

 1. No to miło. Na coś czekałem bo już myślałem czy konta nie zamknąć po zakończeniu lokaty i wypłacie bonusu z klubu korzyści.

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie tylko jest się uwiązanym z lokatą na 9 miesięcy, którą szkoda by było zrywać, a zważywszy na dziwne ostatnio ruchy banku tj. ogłoszenie przedłużenia promocji z moneybackiem na razie tylko do końca kwietna, podczas gdy do tej pory akcja była przedłużana co pół roku a ostatnio na cały rok, więc można się spodziewać że bank wycofa się ze zwrotów za paliwo, a wtedy pora zamykać konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zerwać po 90 dniach. Wtedy w plecy 27 zł licząc że ta kwota 5k byłaby np. na KO Profit w Millenium na 2,7%. W przypadku nowych klientów udział się opłaca bo premia spora i nawet po zerwaniu lokaty wychodzi się fajnie. Obecni klienci są w nieco innej sytuacji. Bo po odjęciu opłat za konto i niższym oproc./zerwaniu lokaty z tej premii 70 zł sporo jest zjedzone.

   Usuń
  2. Ale część obecnych klientów ma jeszcze zwolnienie z opłat za konto. Do tego są uwiązani innymi promocjami i czekają na bonusy więc suma summarum wychodzi się na plus i szkoda z tej kolejnej nie skorzystać.

   Usuń
 3. 2,5% to chyba jakaś nowa lokata bo ostatnio przeglądałem i takiej nie mieli?

  OdpowiedzUsuń
 4. A kartę do konta trzeba wyrabiać? Czy jak nie zamówię to opłaty 2,49 nie będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta jest za darmo.Jak jej nie masz to płacisz za konto,a jak masz kartę i zrobisz obrót na 400zł. to konto też darmowe.

   Usuń
  2. Wyrabianie karty nie jest wymagane, ale jest ona bezpłatna i - jak wspomniał przedmówca - daje możliwość uniknięcia opłaty za konto.

   Usuń
 5. Czy ktoś się orientuje, czy można kogoś polecić przed podpisaniem swojej umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po rejestracji w promocji już powinien być dostępny kod do poleceń - można wtedy działać i polecać :) Jednak dla uzyskania premii za te polecania jest niezbędne spełnienie pozostałych warunków (w wyznaczonych terminach).

   Usuń
 6. A mnie lokata zakończyła się 29.01. i wczoraj ją wypłaciłem. Ta kwota będzie się liczyć do salda czy to jest liczone na koniec dnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Saldo liczy się na koniec dnia, więc jeśli wypłaciłeś środki wcześniej to one już do tego salda z dn. 29.01. nie będą uwzględniane :)

   Usuń
  2. a co z płatnościami kartą - wykonane 26.01 a zaksięgowane 29.01. Jakie saldo?

   Usuń
  3. Zablokowanie kwoty chyba już jest odjęciem od salda?

   Usuń
  4. Blokada i saldo to dwie różne sprawy.

   Usuń
 7. Czy założenie lokat zwalnia z konieczności opłata 2,49 za prowadzenie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zwalnia. Nie ta promocja. Było tak rok temu.

   Usuń
 8. Ale pech :( konto zamknięte 04.07.2016, nie łapie się jako nowy ani stary klient :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy po 90 dniach można zerwać tylko lokatę na 5000 na 2% na 9 m-cy a tą oprocentowaną na 2,5% w wys. 3000 utrzymać do końca? Czy obie lokaty należy zakładać w jednym terminie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba założyć do 9.04 ale nie razem. Mogą być odrębnie ale każda z nich musi być przez min. 90 dni utrzymana

   Usuń
 10. Cztery gwiazdki dałeś Mr. Złotówa,a czy uwzględniłeś comiesięczną opłatę 2,49zł przez 9 miesięcy?co daje 22,41 zł.więc należy odjąć ją od zysku.Nowi i tak zyskują a starzy posiadacze wchodzą z niewielkim zyskiem.W IB można mieć te 8000 na 3%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. IDEA:
   lokata 8000 na 6M i 3% = 96 zł odsetek

   TOYOTA:
   lokata 3000 na 180 dni = 30 zł odsetek
   lokata 5000 na 9 mies. = zakładam że lepiej zerwać po 90 dniach (2 zł odsetek) i później dać na konto oszcz. pewnie 2,5% gdzieś się znajdzie więc wtedy będzie za to jakoś 25 zł
   Premia: 140 zł
   Koszty: 17,43 zł
   ZYSK: 180 zł czyli

   TOYOTA vs IDEA ponad 80 zł

   Usuń
  2. No to nowy spoko. Ale stary wychodziłoby na to że tylko +10 zł?

   Usuń
  3. Ale nie jestem nowy,czyli premia 70zł

   Usuń
  4. "Tylko +10 zł" albo "jednak +10 zł". Zależy jak kto podchodzi.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 30 stycznia 2018, 19:06 - TOYOTA vs IDEA ponad 80 zł

   Oczywiście w plecy, tak? Do tego znaczek za polecony, a to 5,65 zł ... ja i tak zakładam w Nest na 24 m-ce @ 3% mając na uwadze możliwą obniżkę stóp pod koniec roku.

   Usuń
  6. Obecnemu klientowi opłaca się też brać udział bo ciągle ma tam konto czekając prawdopodobnie na 65 zł z promocji "Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści" i 50 zł z Klubu Korzyści.

   Usuń
 11. " Premie za polecenia otrzymasz jeśli Ty, jak i polecony spełnicie warunki promocji "Duet korzyści"."
  Jakie to warunki dla osoby która poleca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecona musi spełnić warunki otrzymania premii 140 zł.

   Usuń
  2. Pytałem o osobe polecającą

   Usuń
  3. Osoba polecająca musi spełnić warunki uzyskania swego bonusu (70/140 zł) w akcji z lokatami, by otrzymać premie za polecenie/polecenia.

   Usuń
 12. A czy mogę Jutro założyć Lokatę na 9 miesięcy, a za 21dni założyć lokatę na pół roku? i czy ta promocja mnie obejmie?

  OdpowiedzUsuń
 13. Jako nowy klient czy warto czekać z założeniem ror do 23.02 br. Czy Toyota Bank może skrócić tą promocję z premią 140zł jak będą mieli dużo nowych klientów? Jak to wyglądało w poprzednich promocjach w przeszłości czy Toyota Bank skracał ww promocję?
  Z góry dzięki za odpowiedź
  Pzdr Baron

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba dotąd takiej sytuacji nie było. Nie przypominam sobie.

   Usuń
 14. Jaka firma kurierska jeździ z umowami ???

  OdpowiedzUsuń
 15. Agora natomiast pisze, że jeśli brałeś udział w poprzednich akcjach możesz zyskać tylko 70 zł - co jest grane?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem i opisem promocji uczestnik poprzednich promocji Toyota Banku i Agory jest obecnym klientem, kwalifikującym się do udziału w promocji w zakresie bonusu 70 zł.

   Usuń
  2. Zgodnie z opisem powyżej udział w promocji może wziąć Nowy Klient, którym dla banku jest:

   "osoba, która nie posiada i nie posiadała Konta Jedynego w Banku w okresie od 1.07.2016 roku do 29.01.2018 roku"

   Usuń
  3. Czyli uczestnik poprzednich promocji Toyota Banku i Agory jest obecnym klientem nawet nie posiadając Konta Jedynego w okresie od 1.07.2016 roku do 29.01.2018 roku? Pytam poważnie!

   Usuń
  4. W części z podtytułem "Wariant II: 70 zł dla obecnego klienta" znajduje się definicja kto może wziąć udział w promocji (uczestnik którejś z poprzednich akcji Toyota Banku i Agory, który - też jest info - dotąd nie rozwiązał umowy z bankiem).

   Usuń
  5. Czyli uczestnik poprzednich promocji Toyota Banku i Agory, który nie posiada Konta Jedynego od 1.07.2016 roku może brać udział czy nie?

   Usuń
  6. Podbijam pytanie!

   Usuń
 16. a czy można założyć tylko po jednej takie lokacie?
  Mam środki na koncie, gdzie skończyła mi się właśnie lokata myslałam, żeby przenieść je na którą z tych nowo dostepnych. Wiem, że one ni bedą sie liczyć do promocji, bo to muszą być nowe środki ale do kwietnia to się coś ubiera. Bardziej chodzi mi o to, żeby się nnie okazało, że jak już bedę miała te nowe środki o nie będę mogła założyć lokaty bo założyłam na stare środki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o lokatę Sprint na 180 dni to można założyć maksymalnie 10 lokat (każda z nich może być na kwotę od 3 000 do 18 000 zł).

   Usuń
 17. Mr Złotówa, a jak sprawdzić, zweryfikować czy się ma wyrażone zgody marketingowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jako obecny klient? Na infolinii (w bankowości internetowej, z tego co kojarzę, to nie jest to możliwe). Jeśli jednak brałeś udział we wcześniejszych promocjach Toyota Banku, premie otrzymywałeś i zgód nie zmieniałeś to na 99,9% powinieneś je mieć już wyrażone.

   Usuń
 18. Moje konto jedyne otworzyłem w promocji "Duet lokat". Czy to znaczyć że nie mogę uczesticzyć w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz brać udział jako obecny klient. Premia dla Ciebie to 70 zł (za założenie lokat) i też za polecenia (jeśli zechcesz polecać).

   Usuń
 19. Czy konieczne jest wyrażenie dwóch zgód przy rejestracji na rzecz Agory na marketing?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie rejestracji wystarczy zaznaczyć tylko pierwsze oświadczenie. Pozostałe (drugie i trzecie) nie są wymagane :)

   Usuń
 20. Facet z Banku powiedział mi że w przypadku przedterminowego zerwania lokat (po 90 dniach) bank wypłaci tylko kapitał -90 dni daje gwarancję wypłaty nagrody . Jak czytałem wpis to jest tam zapis że bank 1/10 wypłaca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy Lokacie Plus w tabeli oprocentowanie (na str. 1, na samym jej dole jest taka informacja: "w przypadku zerwania lokaty przed terminem Bank wypłaca 0,1 należnych odsetek").

   Usuń
  2. Minus podatek = zero

   Usuń
  3. 5000, 2%, 90 dni = 19,97 zł już po odjęciu podatku więc 1/10 to będzie 1,99 zł :)

   Usuń
 21. Wniosek o konto i kartę wypisany 1 lutego,telefon weryfikacyjny z Toyoty 2 luty. Kurier umówiony na 6 luty. Czy już w lutym muszę wydać kartą (którą fizycznie będę miał ok połowy miesiąca) 400 zł by uniknąć opłaty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo p-wszą opłatę pobiorą ci 1.03 (za marzec z góry). Wtedy jak w marcu zrobisz obrót to w kwietniu zwrócą ci opłatę za marzec.

   Usuń
 22. Mr Złotówa napisz proszę, czy kiedykolwiek brałeś udział w jakiejkolwiek promocji tego banku, ponieważ tyle złych opinii przeczytałam o Toyota Bank, że aż strach powierzyć im 8000zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, posiadałem konto kiedyś (czas zwrotów za płatności kartą na poziomie 10%), po ok. 1,5-rocznej współpracy zrezygnowałem. Po upływie karencji, rok temu (w bardzo podobnej promocji do powyższej) powróciłem. Osobiście narzekać nie mam na co (ani żona, która też posiada tam konto). Choć ograniczamy się obecnie tylko do lokat. Pierwsze z należnych premii (po 140 zł dostaliśmy na czas), czekamy na kolejne (bodaj 65 zł i jeszcze 50 zł w ramach Klubu Korzyści), ale tam do terminu wypłaty jeszcze trochę chyba zostało.

   Usuń
  2. Serdecznie dziękuję za odpowiedź

   Usuń
 23. Czy lokatę na 180 dni mogę założyć na większą kwotę? Czy lepiej te jedną na 3000 zł a resztę na kolejnych lokatach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokata ma być na min 3 tys. zł ale może być na większą kwotę.

   Usuń
  2. Lokata Sprint na 180 dni to:
   - minimalna kwota lokaty: 3 tys. zł
   - maksymalna kwota jednej lokaty: 18 tys. zł
   - maksymalna liczba lokat dla jednego klienta: 10
   - okres lokaty: 180 dni;
   - oprocentowanie: 2,50% w skali roku

   Usuń
 24. Czy są jakieś wykluczenia MCC na płatności kartą, np. słynne 4900?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie ma możesz śmiało płacić na MCC4900

   Usuń
 25. Data 1.07.2016 pojawiła się tutaj nieprzypadkowo, a mianowicie po to, żeby uczestnicy oferty za (100 + 10) zł z wiosny 2016, którzy zamknęli konta po przytuleniu bonusu się nie kwalifikowali :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Zamknięcie konta to wciąż list - żałosne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, jak cały ich bank. Nawet jak przysługiwał mi zwrot opłaty, parokrotnie musiałem się o niego przypominać, a teraz dziady w obecnej promocji nie zwolnili nawet z tej archaicznej opłaty za konto! Ja i cała moja rodzina wysłaliśmy wczoraj (w jednej kopercie) wypowiedzenia kont. Nawet jeszcze przed zakończeniem ostatniej lokaty - bo jest 1 m-ąc wypowiedzenia i potwierdzono mi na ich infolinii, że tak można zrobić ;)

   Usuń
 27. Jak dzisiaj zawarłem umowę to opłata za konto w lutym będzie czy dopiero za kolejny miesiąc? Jak to wygląda?

  OdpowiedzUsuń
 28. Jezeli dzis zloze wniosek to zalapie sie jeszcze na ta promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dziś do g. 23:59 wystarczy się zarejestrować i złożyć wniosek. Reszta (w tym zawarcie umowy) może nastąpić później.

   Usuń
 29. 23 marca kończy mi się jedna z lokat w Toyota Banku (założona w ramach jednej z poprzednich promocji) na kwotę 5000 zł. Czy przy zakładaniu nowych lokat mogę wykorzystać m.in. środki z tej lokaty (po jej zakończeniu)? Chodzi mi o to, czy spełnię wtedy warunek utrzymywania przez 30 dni zwiększonego salda środków.

  W przeciwnym razie musiałbym dołożyć na nowe lokaty kolejne 5000 zł "z zewnątrz", a te środki z zakończonej lokaty przez miesiąc trzymać na nieoprocentowanym koncie w Toyota Banku, co dosyć mocno komplikuje sprawę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz dołożyć. Ale nie musisz mieć tych starych 5 tys na nieoproc. rach. ale też na lokacie np Sprint.

   Usuń
  2. Rozumiem, że jest opcja jakiejś lokaty jednomiesięcznej?

   Usuń
 30. Załóż Duet lokat i zyskaj nawet 140 zł Premii + 75 zł Premii od Groupon!

  Uczestnikami akcji nie mogą być niestety osoby, które w okresie od dnia 01.07.2016 roku do dnia 5.03.2018 roku rozwiązały z Bankiem umowę
  o prowadzenie Konta Jedynego.

  Promocja trwa od 06.03 do 19.03.2018 roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie dostałem takiego maila, szkoda że pod koniec lutego założyłem konto, można było zarobić troszkę więcej :(

   Usuń
 31. ...przez 30 dni od założenia lokat utrzymuj zwiększone saldo środków ... jak pobrali mi opłatę 2,49 zł to już nie spełnię warunków promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pobierają standardowo. Później ci zwrócą.

   Usuń
 32. Przyszedł mail aby podać dane do przelewu. Zalogowałem się i jak klikam w link podaj dane do przelewu, to nie otwiera się żadna strona tylko napis error ?
  Ktoś tak ma ?

  OdpowiedzUsuń
 33. Właśnie o 17:50 przyszedł mail "Duet Lokat 2 - prośba o uzupełnienie danych do przelewu".
  Z tym, że po zalogowaniu i kliknięciu podaj dane do przelewu dostaję komunikat:
  Server Error (500)

  Też tak macie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie działa.
   https://duetlokat2.zpremia.pl/promocja/

   Usuń
  2. Tak na tej stronie
   po zalogowaniu i kliknięciu podaj dane do przelewu dostaję komunikat:
   Server Error (500)
   próbowałem na trzech przeglądarkach i na telefonie - efekt ten sam

   Usuń
  3. u mnie tez błąd 500 , do kogo napisać reklamację?? , proszę o pomoc

   Usuń
  4. na adres z maila lub formularz na stronie głównej
   ale zdaje się że już to naprawili - mi udało się wprowadzić dane na nowy link przysłany przez nich dzisiaj
   https://duetlokat2.zpremia.pl/promocja/panel/

   Usuń
 34. Dziś przyszedł mail:

  "Gratulujemy!
  Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty Premii w Promocji „Duet Lokat 2”
  Aby Premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o uzupełnienie niezbędnych danych, w tym numeru Konta Jedynego, na które wykonamy przelew.
  W tym celu prosimy o zalogowanie się do Aplikacji pod adresem duetlokat2.zpremia.pl i wypełnienie udostępnionego formularza.
  Prosimy o przygotowanie numeru Konta Jedynego w Toyota Banku (bez spacji) oraz o nie stosowanie w danych adresowych znaków przecinka i średnika - ułatwi nam to realizację przelewów.
  Dane należy uzupełnić do dnia 01 sierpnia 2018 r.
  Premie zostaną wypłacone do dnia 08 sierpnia 2018 r.

  OdpowiedzUsuń
 35. , maila tez dostałem ale po rejestracji na stronie promocji nie można podać numeru konta , ponieważ wyskakuje błąd serwera (500) i tak już od dwu dni, jak mam wpisać swój numer konta do wypłaty premii jak się po prostu nie da !!!, strona się nie otwiera, próbowałem na dwu przeglądarkach i dwu kompach.

  OdpowiedzUsuń
 36. U mnie również ten sam błąd :(

  OdpowiedzUsuń
 37. Teraz działa. Dziś nawet przyszedł mail pt Duet Lokat 2 - przepraszamy za problemy techniczne

  OdpowiedzUsuń
 38. Dzisiaj wpłynęła nagroda

  OdpowiedzUsuń
 39. U mnie jeszcze brak.

  OdpowiedzUsuń
 40. Poleciłem żonie założenie konta i lokat. Oboje otrzymaliśmy premie (70+140) ale nie wpłynęło 50pln za polecenie. Czy ktoś otrzymał/nie otrzymał wpływ 50pln za polecenie ? Nie mogę znaleźć w opisie promocji terminu tego wpływu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie otrzymałem premii za polecenie. Poszła reklamacja.

   Usuń
  2. Powyżej masz edycję II a teraz był czas wypłaty w edycji III. Inny wpis.

   Usuń
 41. odpalą jakąś nową promocję czy trzeba zamykać konto ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 42. Wczoraj wpłyneło 20 zł za "opłaty za konto".Ciekawe czy Toyota zorganizuje jeszcze jakieś promocje czy trzeba zamknąć to konto

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...