Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kumulacja promocji: 250 zł za mBiznes konto Standard dla osób prowadzących działalność gospodarczą

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

29.01.2018

Kumulacja promocji: 250 zł za mBiznes konto Standard dla osób prowadzących działalność gospodarczą

Dzięki nowej promocji za otwarcie konta firmowego w mBanku zyskać można więcej niż dotąd.

250 zł za mBiznes konto standard od Bankier.pl i mBanku
Doszła bowiem nowa okazja do bankobrania, która łączy się z dotychczasową propozycją banku. I teraz za otwarcie rachunku dla firmy zyskasz nie 100, a już 250 zł. Do tego jest jeszcze 2-letnia gwarancja prowadzenia konta za 0 zł.

[Ta promocja już się zakończyła. Inne aktualne promocje kont dla firm znajdziesz na blogu tutaj]

Dla kogo promocja? mBiznes konto Standard mogą założyć przedsiębiorcy, przez których mBank rozumie:
"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie"
Okres wykluczenia dla byłych klientów jest bardzo krótki:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba/przedsiębiorca, który posiadał jakikolwiek aktywny rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP na dzień 26.12.2017 r."

Zasady promocji. Jak już wspomniałem, w praktyce mamy do czynienia z połączeniem dwóch promocji, dzięki którym zyskasz 100 zł od banku oraz dodatkowy, gwarantowany bonus 150 zł.

"150 zł na start" od Bankier.pl 


By zdobyć powyższy bonus:
 • najpóźniej do 28.02.2018 r. zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku, na tej samej stronie, zawnioskuj o mBiznes konto Standard, wyrażając przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do zweryfikowania warunków premii (wyłącznie w zakresie niezbędnym do ustalenia warunków wypłaty premii);
 • w ciągu miesiąca od złożenia wniosku zawrzyj umowę o konto; 
 • w ciągu miesiąca od otwarcia konta wykonaj min. jedną płatność kartą lub przelew (z wyłączeniem przelewów wewnętrznych, a więc na rachunki mBanku); 
 • gdy organizator promocji powiadomi Cię mailowo o przyznaniu premii (ma to nastąpić najpóźniej do 31.05.2018 r.), w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania maila, uzupełnij dane niezbędne do wypłaty premii (na stronie promocji podać będzie należało numer rachunku konta założonego w akcji).

100 zł mBiznes Konto Standard


Osoby zakładające konto w powyższej promocji, jednocześnie załapią się także na promocję mBank, w której do wzięcia czeka 100 zł. By zdobyć tę premię należy zawrzeć umowę o konto najpóźniej do 31.03.2018 r. Poza tym należy również w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonać:
 • przelew składki ZUS (na kwotę min. 250 zł) z nowo otwartego konta oraz 
 • płatność kartą wydaną do konta (na dowolną kwotę).

Wypłata premii 100 zł nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

mBiznes konto Standard - prześwietlenie oferty


Osoby, które założą konto w promocji i w ciągu 30 dni od zawarcia umowy wykonają przelew do ZUS oraz jedną płatność kartą uzyskają też preferencyjne warunki prowadzenia konta gwarantowane przez okres 24 miesięcy:
 • 0 zł za prowadzenie konta;
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł za posiadanie karty;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz BZ WBK.

💡 Na koniec przypomnienie: w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą premie wypłacane w promocji należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...