Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kumulacja promocji: 250 zł za mBiznes konto Standard dla osób prowadzących działalność gospodarczą

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

29.01.2018

Kumulacja promocji: 250 zł za mBiznes konto Standard dla osób prowadzących działalność gospodarczą

Dzięki nowej promocji za otwarcie konta firmowego w mBanku zyskać można więcej niż dotąd.

250 zł za mBiznes konto standard od Bankier.pl i mBanku
Doszła bowiem nowa okazja do bankobrania, która łączy się z dotychczasową propozycją banku. I teraz za otwarcie rachunku dla firmy zyskasz nie 100, a już 250 zł. Do tego jest jeszcze 2-letnia gwarancja prowadzenia konta za 0 zł.

[Ta promocja już się zakończyła. Inne aktualne promocje kont dla firm znajdziesz na blogu tutaj]

Dla kogo promocja? mBiznes konto Standard mogą założyć przedsiębiorcy, przez których mBank rozumie:
"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie"
Okres wykluczenia dla byłych klientów jest bardzo krótki:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba/przedsiębiorca, który posiadał jakikolwiek aktywny rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP na dzień 26.12.2017 r."

Zasady promocji. Jak już wspomniałem, w praktyce mamy do czynienia z połączeniem dwóch promocji, dzięki którym zyskasz 100 zł od banku oraz dodatkowy, gwarantowany bonus 150 zł.

"150 zł na start" od Bankier.pl 


By zdobyć powyższy bonus:
 • najpóźniej do 28.02.2018 r. zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku, na tej samej stronie, zawnioskuj o mBiznes konto Standard, wyrażając przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do zweryfikowania warunków premii (wyłącznie w zakresie niezbędnym do ustalenia warunków wypłaty premii);
 • w ciągu miesiąca od złożenia wniosku zawrzyj umowę o konto; 
 • w ciągu miesiąca od otwarcia konta wykonaj min. jedną płatność kartą lub przelew (z wyłączeniem przelewów wewnętrznych, a więc na rachunki mBanku); 
 • gdy organizator promocji powiadomi Cię mailowo o przyznaniu premii (ma to nastąpić najpóźniej do 31.05.2018 r.), w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania maila, uzupełnij dane niezbędne do wypłaty premii (na stronie promocji podać będzie należało numer rachunku konta założonego w akcji).

100 zł mBiznes Konto Standard


Osoby zakładające konto w powyższej promocji, jednocześnie załapią się także na promocję mBank, w której do wzięcia czeka 100 zł. By zdobyć tę premię należy zawrzeć umowę o konto najpóźniej do 31.03.2018 r. Poza tym należy również w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonać:
 • przelew składki ZUS (na kwotę min. 250 zł) z nowo otwartego konta oraz 
 • płatność kartą wydaną do konta (na dowolną kwotę).

Wypłata premii 100 zł nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

mBiznes konto Standard - prześwietlenie oferty


Osoby, które założą konto w promocji i w ciągu 30 dni od zawarcia umowy wykonają przelew do ZUS oraz jedną płatność kartą uzyskają też preferencyjne warunki prowadzenia konta gwarantowane przez okres 24 miesięcy:
 • 0 zł za prowadzenie konta;
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0 zł za posiadanie karty;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz BZ WBK.

💡 Na koniec przypomnienie: w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą premie wypłacane w promocji należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...