Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 150 zł na zakupy w sklepach Biedronka za Konto Jakie Chcę w BZ WBK

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

3.01.2018

Odbierz 150 zł na zakupy w sklepach Biedronka za Konto Jakie Chcę w BZ WBK

Wystartowała nowa promocja konta osobistego w BZ WBK.

Bony 150 zł do Biedronki za Konto Jakie Chcę w promocji BZ WBK
Za jego otwarcie i spełnienie bardzo prostych warunków czeka nagroda gwarantowana w postaci bonów o wartości aż 150 zł, które będzie można wykorzystać podczas zakupów w sklepach Biedronka. Promocja jest o tyle atrakcyjna, że w praktyce nie zawiera jakiegokolwiek okresu wykluczenia dla klientów... co oznacza, że udział wziąć mogą także obecni klienci banku!

[Aktualizacja w dn. 3.01.2017 r., g. 17:05: linki do promocyjnego wniosku zostały wyłączone, a to oznacza prawdopodobne zakończenie promocji z powodu przedterminowego wyczerpania puli.

Aktualnie karty podarunkowe o wartości 300 zł zdobyć można w najnowszej promocji Citibanku.Dla kogo promocja? Warunki udziału w akcji promocyjnej są mocno liberalne, gdyż za uczestnika promocji bank uznaje osobę, która zawnioskuje o konto na stronie promocji i dalej zawrze umowę o to konto wraz z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24. Nie ma przy tym żadnej konkretnej daty wykluczenia dla byłych (czy nawet obecnych) klientów banku.

Nagrodą w promocji są 2 vouchery o wartości 50 i 100 zł, które otrzymasz za spełnienie prostych warunków. Vouchery mają być ważne do 31.12.2018 r. i będzie można je wykorzystać jednorazowo lub wielokrotnie (aż do wyczerpania kwoty). Jeśli całej puli nie wykorzystasz od razu, to o wysokości środków pozostałych na voucherze dowiesz się z wydruku z kasy, który wyda Ci kasjer(ka) w sklepie.

Zasady promocji. By zdobyć nagrody:
 • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę w BZ WBK (do udziału w akcji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem strony promocji);
 • do 2.02.2018 r. zawrzyj umowę o konto wraz z dostępem do bankowości internetowej i opcjonalnie z jedną kartą debetową;

Za powyższe należeć Ci się będzie już voucher o wartości 50 zł. By dostać drugi voucher (100 zł):
 • najpóźniej do 2.03.2018 r. wykonaj płatności kartą wydaną do konta (może to być tradycyjna karta plastikowa albo karta mobilna) lub BLIKiem na kwotę min. 150 zł (mogą to być płatności zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

I to już wszystko! Nagrodę otrzymasz w formie elektronicznej, mailem najpóźniej do 31.03.2018 r. (i do momentu otrzymania tejże nagrody trzeba posiadać konto otwarte w promocji).

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji Konto Jakie Chcę w BZ WBK z bonami 150 zł do sklepów Biedronka

Promocja ma być dostępna do 2.02.2018 r., ale może (i jest to wielce prawdopodobne) zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli (bank przygotował po 1 000 voucherów o wartości 50 i 100 zł). Z udziałem w akcji nie ma więc co zwlekać.

Vouchery to nie wszystko. Są też zwroty za rachunki


Posiadając Konto Jakie Chcę możesz korzystać ze zwrotu 1% wartości rachunków i faktur za prąd, gaz, telewizję, telefon i Internet, które będziesz opłacać z konta w BZ WBK. W taki sposób co miesiąc możesz otrzymać do 25 zł, ale przy średniej wysokości tego typu rachunków i faktur za media realne jest uzyskiwanie kilku do kilkunastu złotych (więcej zyskają bez wątpienia osoby, które np. korzystają z ogrzewania na prąd lub gaz, więc opłaty z tego tytułu mają wysokie).

By uzyskiwać zwrot, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunku/faktury, za które zamierzasz dokonywać płatności.

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty


Główne cechy rachunku otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej (bank nie pobiera także opłat za SMSy służące do autoryzacji przelewów);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po upływie terminu ważności dotychczas używanej karty) - aczkolwiek zamawianie tej karty nie jest wymagane! Kwotę 150 zł (niezbędną do otrzymania vouchera 100 zł) możesz bowiem wydać BLIKiem (pamiętaj jednak, że nie wszędzie BLIKiem da się płacić - dla ułatwienia podpowiadam gdzie płacić BLIKiem?);
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną (do wyboru jeden z poniższych wariantów): 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania płatności kartą na sumę min. 500 zł lub
  • 3 zł bez warunków; 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów BZ WBK;
 • 5 zł za każdą wypłatę kartą z innego bankomatu w Polsce (lub bez opłat w przypadku wykupienia pakietu za 7 zł miesięcznie).

Po złożeniu wniosku internetowego, umowę o konto można zawrzeć na jeden z trzech sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym z własnego konta w innym banku - ważne by dane w takim przelewie (imię, nazwisko i adres) zgadzały się z tymi, które zostały wpisane we wniosku (w taki sposób bank weryfikuje bowiem tożsamość). Przelew może być wykonany jedynie z wybranych banków (Alior Bank, Bank Pekao, Bank Spółdzielczy we Wschowie - Net Bank, Eurobank, mBank, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe) i w dodatku tożsamość klienta w tamtym banku musi być zweryfikowana (nie otworzysz konta przelewem z banku, w którym konto zostało przez Ciebie założone przelewem); jeśli jesteś już klientem BZ WBK, nie wybieraj tej opcji zawarcia umowy - wniosek zostanie odrzucony (wybierz wówczas jedną z poniższych opcji); 
 • za pośrednictwem kuriera - już we wniosku o konto wskazać można inny adres dla kuriera, niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny - dzięki temu umowę zawrzeć możesz np. w miejscu pracy lub na uczelni. Po podpisaniu dokumentów, w ciągu 2-3 dni otrzymasz wiadomość zwrotną z banku powiadamiającą o uruchomieniu konta i z danymi do logowania (przy tej opcji trzeba mieć na uwadze, że zawarcie umowy musi nastąpić do 02.02.2018 r.).
 • podczas weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą banku


⭐⭐⭐⭐⭐ - w ratingu ofert, czyli systemie oceny promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie, powyższej propozycji przyznaję notę najwyższą z możliwych. Powodów jest wiele: proste warunki uczestnictwa, proste warunki uzyskania nagród, a nawet ich rozbicie na 2 części (nawet gdyby komuś zdarzyło się potknięcie, np. założyć konto, ale zapomni czy nie zdąży wykonać płatności to nie zostanie z niczym - za sam fakt zawarcia umowy będzie bon o wartości 50 zł - to ogromny plus w porównaniu z podobnymi promocjami, które zazwyczaj przewidują jedną nagrodę za spełnienie wszystkich warunków). Do tego sama nagroda też jest interesująca. Choć pewnie są tacy, którzy woleliby nagrodę pieniężną, to jednak bon na zakupy w sklepach Biedronka jest dobrą alternatywą. W sieci tej kupuje wielu Polaków, a i plusem jest dostępność sklepów, które są w dużych, jak i w mniejszych miejscowościach w całym kraju. Zaletą promocji jest krótki, a właściwie żaden okres wykluczenia dla byłych klientów banku.


Przydatne dokumenty:

330 komentarzy:

 1. Czyli można otworzyć konto bez karty, za jedno tankowanie na Orlenie albo jakieś zakupy na Allegro zapłacić Blikiem i po sprawie? Konto darmowe, nagroda będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak można zrobić :)

   Usuń
  2. Na pewno tak można? Karta nie jest wymagana?

   Usuń
  3. Z regulaminu wynika, że należy założyć konto z usługami bankowości elektronicznej i opcjonalnie z jedną kartą kartą. Opcjonalnie - pozostawiony do wyboru, do czyjejś decyzji; fakultatywny, nieobowiązkowy, dowolny, możliwy (Słownik Języka Polskiego).

   Usuń
  4. Ale czy opcjonalność nie dotyczy Visa lub MC?

   Usuń
  5. Bazując na zasadach gramatycznych języka polskiego nie.

   Usuń
 2. Czyli jak zamknąłem konto 15. grudnia to na promocję się łapię?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy dobrze rozumiem, że mając inne konto niż Konto Jakie Chcę mogę wsiąść udział w promocji? W regulaminie nie widzę wykluczenia dla obecnych klientów banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się do pytania. Konta nie zmieniłem na "Jakie Chcę", choć proponowali wielokrotnie. Czyżbym łapał się na bon do Biedry w tej promocji?

   Usuń
  2. W regulaminie promocji jest zapis: "W Promocji może wziąć udział Uczestnik (...) [który - przyp. Mr. Złotówa] do 2.02.2018r. zawrze umowę o Konto z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24". Jako klient banku już te usługi bankowości elektronicznej zapewne posiadasz... ale można to zinterpretować również tak, że chodzi o te usługi odrębnie dla nowego Konta Jakie Chcę. Skorzystać więc można, bo z drugiej strony nic nie tracisz (masz konto, więc nie tracisz karencji). I osobiście też spróbuję :)

   PS. Mając konto w BZ WBK, wniosek o konto należy złożyć i tak po linku (bo wnioski w BZWBK24 do akcji nie kwalifikują). Z doświadczenia też wiem, że wtedy jako sposób zawarcia umowy lepiej wybrać kuriera. Wniosek z opcją zawarcia umowy przelewem raczej zostanie odrzucony.

   Usuń
  3. No właśnie. Nic się nie ryzykuje więc spróbować warto niż potem żałować ;)

   Usuń
  4. Mam tam konto ale otworzyłem podczas wideo rozmowy. Pani sprawdzała czy się należy się premia, czytała regulamin, z kimś się kontaktowała i powiedziała że nie jestem wykluczony z promocji. Założyłem konto i zobaczymy. Żona zamówiła kuriera i też czeka. Dam znać czy będą bony. Oboje mamy rachunki w tym banku.

   Usuń
  5. Wybrałam przelew z BZWBK. Chyba nie powinno odwalić.

   Usuń
  6. Renata, przeszło?

   Usuń
  7. Nie przeszło. Powód : Podanie danych uzytych do otwarcia konta przelewem w innym wniosku .
   Fakt, że mi się dane od ostatniego wniosku nie zmieniły.
   Dowód ten sam, adres też.

   Usuń
 4. Kto miał już konto w BZ WBK lepiej niech teraz wybierze zawarcie umowy przez kuriera lub wideorozmowę. Piszę to w oparciu o doświadczenia z poprzedniej promocji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy można zinterpretować, że udział może wziąć nawet obecny klient banku? Bo tu nie ma żadnego okresu wykluczenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak można, jak najbardziej.

   Usuń
  2. Mam konto w WBK, wybrałem przelew i wniosek dorzucony, więc czynność powtórzyłem z kurierem i poszło. Pytanie czy się załapię do promocji?

   Usuń
  3. Czemu nie? Załapiesz się. Tak samo było w promocji z Kontem Godnym Polecenia 4%. Najpierw mi odrzucili przelewem ale zaraz później mogłem otworzyć przez kuriera.

   Usuń
 6. Jak się płaci tymi Voucherami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po zliczeniu wszystkich zakupów podajesz nr vouchera kasjerowi i voucher zostaje automatycznie pomniejszony o wartość rachunku

   Usuń
  2. Podajesz kasjerce kod, ona go wklepuje i tyle. Jak nie wykorzystasz całej kwoty to możesz na kolejne zakupy.

   Usuń
 7. Czy te 150 zł do wydania można zrobić blikiem jako przelew na telefon ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Mr Złotówa u mnie z Blikiem problem, a jak spełnie warunki promocji i "zastrzegę" kartę to dalej konto robi się bez opłat ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma nic o konieczności utrzymywania karty w dłuższym okresie, więc można tak zrobić. Przy czym w BZ WBK samo zastrzeżenie nie starczy - trzeba wypowiedzieć umowę o kartę. Wtedy nie będzie za nią opłat.

   Usuń
 9. Karta jednak chyba jest potrzebna... Pytanie natomiast czy można ją zamknąć po wykonaniu wymaganych operacji a przed wypłatą premii???
  Kiedy będzie wiadomo że wnioski się skończyły, jest jakiś licznik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "W Promocji może wziąć udział Uczestnik, o którym mowa w § 3, który łącznie spełni następujące warunki:
   a. do 2.02.2018r. zawrze umowę o Konto z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24, opcjonalnie z jedną kartą debetową"

   Słowo "opcjonalnie" oznacza że tę jedną kartę debetową możesz, ale nie musisz wyrabiać.

   Usuń
  2. Karta nie jest potrzebna.
   paragraf 4 pkt.2.a jest użyte słowo "opcjonalnie z jedną kartą debetową"
   Więc to tylko opcja. W każdym bądź razie otworzyłem konto mając już u niech inne konto. Rachunek jaki chce już mam aktywny jeszcze dziś wleje paliwa zapłacę blikiem i powiem czy dali bona. Jak nie dadzą to oczywiście reklamacja.

   Usuń
  3. Ale raczej wszystkim dadzą razem do 31.03. Choć nie widzę innej opcji by nie dali :)

   Usuń
  4. regulaminy pisze się na zasadzie kopiuj wklej więc termin z wykluczeniem posiadaczy /byłych posiadaczy kont został usunięty celowo.

   Usuń
 10. Czy musze usuwać konto jesli założyłem je w poprzedniej propocji pare dni temu za 100zł? bede miał dwa nr rachunków czy twn sam, jak to wygląda ktos może wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak usuniesz konto to się wykluczysz z otrzymania bonu Allegro. Załóż drugie konto.

   Usuń
  2. Przed chwilą wypełniłem wniosek, który został odrzucony z powodu: Podanie danych uzytych do otwarcia przelewem w innym wniosku. Zaznaczam, że wcześniej brałem udział w promocji 100zł z Allegro.

   Usuń
  3. To co piszę w swym komentarzu z 3 stycznia 2018 10:52, już w "PS". Jeśli posiadasz konto w BZ WBK to wniosek z opcją zawarcia umowy przelewem jest odrzucany. Najlepiej wybrać kuriera.

   Usuń
 11. Link do promocji nie działa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może to chwilowy problem. Przed chwilą osobiście składałem wniosek i poszło. Spróbuj raz jeszcze (ewentualnie na innej przeglądarce). Jeśli sytuacja się powtórzy, daj znać.

   Usuń
 12. Kiedy klikam w link przekierowująca na stronę promocji to wyskakuje mi błąd. Czy jest jakiś problem, czy to tylko u mnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest oblegana i może być tak, że pojedyncze wejścia są nieskuteczne. Najlepiej spróbować chwilę później (względnie z innej przeglądarki).

   Usuń
  2. U mnie też tak było ale za którymś tam razem w końcu się udało.

   Usuń
 13. Jeszcze 3 min temu dzialal, czyzby juz bylo po promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzona informacja sprzed kilku chwil. Promocja jest nadal dostępna, ale wnioski idą jak ciepłe bułeczki ;)

   Usuń
  2. Jak złożyłem wniosek z podpisaniem przez kuriera, o godzinie 11:30 dostałem na maile potwierdzenie złożenia wniosku, to znaczy że będę w gronie łapiących się na premię, skoro masz info że jeszcze promocja dostępna o 12:32

   Usuń
 14. @Mr.Złotówa - jak to jest z tymi linkami? W regulaminie promocji jest mowa o tym, że żeby konto zostało otworzone w promocji trzeba złożyć wniosek ze strony www.bzwbk.pl/biedronka tymczasem po kliknięciu w linki podane w powyższym artykule jest się przenoszonym od razu do formularza zakładania konta - a nie na stronę tej konkretnej promocji. Czy napewno konto zostanie poprawnie założone jako konto, które obejmuje ta konkretna promocja ?
  Byłbym wdzięczny za szybkie info ;)
  WK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko jest prawidłowo. Link, który jest we wpisie prowadzi do wniosku objętego promocją.

   Usuń
 15. czy jak posiadam kartę kredytową w BZWBK, to mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Tylko wniosek o konto złóż po linku z wpisu prześwietlającego promocję, a nie w bankowości internetowej (bo te nie kwalifikują się do udziału) i jako sposób zawarcia umowy o konto najlepiej nie wybieraj przelewu (to opcja dla nowych klientów; w przypadku obecnych klientów zazwyczaj jest wtedy wniosek jest odrzucany).

   Usuń
  2. Jako klient BZ WBK złożyłem wniosek z przelewem weryfikacyjnym. Myślisz, że teraz mogę złożyć drugi wniosek z potwierdzeniem za pośrednictwem kuriera? Tak dla pewności, żeby uniknąć odrzucenia pierwszego wniosku.

   Usuń
 16. czy jest jakiś licznik ile jeszcze zostało wolnych wniosków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego licznika. Jestem jednak w kontakcie z organizatorem.

   Usuń
 17. Czyżby już było koniec promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest nadal dostępna :) Ale ze składaniem wniosku nie ma co zwlekać.

   Usuń
 18. Złotówka składałeś już wniosek?
  Jeśli tak to miałeś w nim coś związane z dostępem do bankowości internetowej?
  Ja w trakcie składania nie miałem tego. Czyżby po wpisaniu danych ( PESEL) system widział ,że mam obecnie ten dostęp? Po złożeniu wniosku i otrzymaniu potwierdzenia,nie mogę się zalogować do bankowości internetowej. Przypadek? Akurat od 30 miń mają awarię,czy mi wyłączyli ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Składałem. Nie miałem. Konto pojawi się jednak w bankowości internetowej (po zalogowaniu z dotychczasowym loginem) - sprawdzone w przeszłości. Akurat przypadek (o awarii BZWBK24 widziałem informację kilka chwil temu na Bankier.pl).

   Usuń
 19. Poszło.
  Miałem wysłać z domu, ale coś czuję, że może być to hit podobny do banku pocztowego, więc lepiej nie tracić czasu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to była bardzo dobra decyzja, bo to może nie być hit, jak Bank Pocztowy, ale coś jeszcze bardziej rekordowego ;)

   Usuń
 20. Jestem dotychczasową klientką banku. Mam konto Jakie Chcę. Konto Godne Polecenia oraz 3 konta 123. Przed chwilą otworzyłam konto w promocji przez video rozmowę. Konsultantka potwierdziła, że jak najbardziej "łapię" się na premię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Zatem szybkiego spełnienia warunków i później udanych zakupów życzę :)

   Usuń
 21. Czy załączenie zdjęcia DO jest konieczne we wniosku?

  OdpowiedzUsuń
 22. Potwierdzam, że jeżeli już kiedyś otwieraliście konto w BZWBK przelewem, to teraz ta metoda zostanie odrzucona.
  Jeżeli chodzi o działanie linka, to po prostu chwilami serwer się im przeciąża - trzeba spróbować ponownie za chwilę lub poczekać cierpliwie aż się wgra strona (kiedy nie wyrzuca błędu). Może rekord trwania promocji z Envelo zostanie pobity... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej rekord będzie bo tam było 2000 wniosków.

   Usuń
 23. Czy po otwarciu konta trzeba zapewnić jakieś wpływy na to konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko tyle ile będzie niezbędne do wykonania płatności (min. 150 zł). Samo konto jest prowadzone bez warunków za 0 zł (wpływy nie są wymagane).

   Usuń
 24. Link nie działa. Już po promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strona promocji jest przeciążona ogromnym zainteresowaniem. Spróbuj raz jeszcze.

   Usuń
 25. Nie mogę otworzyć linku, a próbowałem na kilku przeglądarkach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie zadziałało bez problemu (przeglądarka Chrome).

   Usuń
 26. Czy samo złożenie wniosku już "rezerwuje" miejsce w puli 1000 osób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się do pytania, liczy się kolejność wysłanych wniosków czy dopiero zawarcia umowy?

   Usuń
 27. Mi po kliknięciu w link wyskakuje błąd:niepoprawne wejście na wniosek

  OdpowiedzUsuń
 28. Mr.Złotówa a nie wiesz jak w tym wypadku jest z wnioskami. Czy po przekroczeniu 1000 wniosków strona zostanie zablokowana i każdy kto złożył wniosek otrzyma nagrodę, czy dalej będzie nabijał i część osób nie otrzyma tylko kto pierwszy ten lepszy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wnioski mają być przyjmowane tylko do tego momentu, by ci co złożą załapali się na nagrodę.

   Usuń
  2. To tak na logikę nawet. Jakby bank przyjął wniosków więcej niż nagród przewidział to sam by sobie w stopę strzelił. Bo ci klienci którzy odeszliby z kwitkiem na pewno długo z bankiem by nie pozostali. A jeszcze by złej opinii narobili że bank zrobił ich w balona.

   Usuń
 29. Poszło. Ale mam jeszcze pytanie czy jakaś lojalka jest? Czy można później konto zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Dostaniesz nagrodę = możesz konto zamknąć.

   Usuń
 30. @MrZłotówa, czy dobrze rozumiem, że mając już teraz konto Jakie Che, mogę otworzyć drugie o otrzymać bon ??

  OdpowiedzUsuń
 31. Złożyłam właśnie wniosek, ale w przekierowanym linku nie było nic o promocji... Dostanę nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Choć szczególnych informacji brak to wniosek ten kwalifikuje do promocji :) Ze spokojem więc pozostaje spełnić warunki i czekać na nagrodę.

   Usuń
 32. A ten link pod napisem "złóż wniosek o Konto Jakie Chcę w BZ WBK" w powyższym wpisie jest na pewno dobry? bo nie prowadzi na stronę
  https://www.bzwbk.pl/ms/biedronka/index.html, a bezpośrednio do wniosku o konto w BZWBK. ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podlinkowany wniosek prawidłowo kwalifikuje do promocji (pomijając wyłącznie graficzną stronę przejściową).

   Usuń
 33. Kurczę przepraszam ale nie rozumiem, jak wybieram we wniosku kartę Visa lub Mastercard to warunki bezpłatności za kartę są takie same czyli albo 5 tansakcji na dowolną kwotę albo 500 zł transakcje kartą, to niby jak i kiedy mam wybrać sobie że chcę np. 5 transakcji na dowolną kwotę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi automatycznie ustawiło opcję opłaty 3 zł niezależnie od transakcji, czy będzie można to potem gdzieś zmienić?

   Usuń
  2. System sam co miesiąc to weryfikuje

   Usuń
  3. W bankowości można sobie zmienić zasady rozliczania karty (5 transakcji albo na min. 500 zł).

   Usuń
 34. Żeby otrzymać 100 zł należy wykonać BLIKiem transakcje na kwotę min. 150 z. Czy może to być kilka transakcji na łączną kwotę min 150 czy musi być jedna ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jedna lub wiele na sumę co najmniej 150 PLN

   Usuń
 35. Ile tych transkacji trzeba wykonać, bo na stronie promocji jest mowa o 3
  https://www.bzwbk.pl/ms/biedronka/index.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji (i to on jest wiążący) zawiera zapis "do najpóźniej 02.03.2018 wykonać Transakcje Kartą lub BLIK na kwotę minimum 150 zł" (nie ma więc mowy o tym ile tych transakcji ma być). Można więc zrobić jedną, trzy, ale też dowolną liczbę. Ważne by łącznie wydać min. 150 zł.

   Usuń
 36. Wniosek poszedł. Szkoda że na żonę nie da już raczej rady bo ona w pracy wysłać nie może a skanu dowodu brak :( A podejrzewam że wieczorem w domu to już będzie za późno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skan dowodu dasz kurierowi

   Usuń
  2. Powiedz żonie, żeby zróbiła zdjęcie dowodu i wysłała ci na emaila

   Usuń
 37. Przyszedł wam jakiś e mail potwierdzający wniosek
  bo mi narazie nic ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie przyszedł SMS z numeru 2425 i mail z Alerty24@bzwbk.pl

   Usuń
  2. Ja złożyłem pierwszy wniosek, gdzie chciałem wykonać przelew, wtedy dostałem mail z odrzutem, złożyłem drugi wniosek z kurierem i już nic nie przyszło :(

   Usuń
  3. Jak do jutra nic nie przyjdzie to zadzwoń na infolinię by wniosek odnaleźli i kuriera przysłali.

   Usuń
 38. Czy to jest normalne, że złożyłem wniosek przez wspomniany wyżej link do formularza o otwarcie konta, a w dokumentach jakie bank przesłał mi mailem, nie dostałem niczego co wspominałoby o promocji z bonami do Biedronki? Nawet regulaminu tej promocji nie otrzymałem mailowo. Nadal mam wątpliwości, czy mój wniosek jest złożony w ramach tej promocji. Ale trochę nie wiem jak mogę to zweryfikować zanim konto zostanie w pełni aktywowane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link do wniosku dostarczony jest przez bank i kwalifikuje do promocji. Choć faktem jest, że brak jakichkolwiek cech szczególnych i informacji o udziale w akcji (choć to nie jest pierwszy taki przypadek i nie tylko w tym banku). Najważniejsze jednak, że bank będzie wiedział, że udział w promocji bierzesz i nagrodę prześle.

   Usuń
 39. Czy wy też macie problem z zatwierdzeniem Wniosku jeżeli kiedyś braliście udział w jakiejś promocji BZWBK? Bo mi ciągle odrzuca wnioski i z infolinii dowiedziałem się że nie mogę wybrać przelewu z innego banku jeżeli kiedyś również wybrałem taką formę weryfikacji wniosku....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jeden wniosek z opcją zawarcia umowy przelewem został odrzucony to kolejne niestety też będą.

   W takiej sytuacji wybierz inny sposób zawarcia umowy (kurier lub wideorozmowa).

   Usuń
  2. Też mi odrzucili z przelewem. Złożyłem kolejny z rozmową wideo. Załatwione, konto otwarte. Konsultant potwierdził że biorę udział w promo.

   Usuń
  3. Też mi odrzucili. W jaki sposób mogę wybrać rozmowę wideo. Nie widzę takiej opcji przy zakładaniu konta.

   Usuń
  4. Opcja zawarcia umowy przez wideorozmowę w chwili obecnej zniknęła. Wcześniej była. Trudno powiedzieć co jest przyczyną? Być może dostępność konsultantów. Zostaje więc przelew lub kurier.

   Usuń
 40. Czy przewidziany minimalny okres posiadania konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy do momentu otrzymania nagrody :)

   Usuń
  2. Dziękujemy, wniosek został przyjęty przez bank. Brak potwierdzenia na maila.
   1. Czy też tak macie?

   Usuń
  3. Po złożeniu wniosku wysyłają emaila z umowami i sms potwierdzajacego.

   Usuń
  4. Ja zakładałem konta dla 3 osób. Przy wszystkich przyszły smsy ale maile tylko przy 2. Zobaczymy czy kurier będzie miał wszystkie umowy (bo adres ten sam).

   Usuń
  5. ja tez złożyłam wczoraj wniosek o konto, do dzisiaj nie mama SMS-a ani maila. Konto godne polecenia i dostęp do bankowości internetowej już mam, ale to podobno nie ma znaczenia. Czekam dalej

   Usuń
 41. Jaki kurier wozi umowy?

  OdpowiedzUsuń
 42. Czy ktoś też tak ma, że wniosek przyjęty, a mimo to brak maila i smsa. Wniosek składałem ok. 14:30.

  OdpowiedzUsuń
 43. Ja nie zamknęłam konta 123, jakie posiadam.
  W regulaminie nie ma nawet słowa o czymkolwiek, że muszą to być nowi lub powracający klienci.
  Pożyjemy , zobaczymy. Może się uda coś uzyskać.

  OdpowiedzUsuń
 44. 1. można będzie płacić mobilną kartą na potrzeby tej promocji?
  2. jak teraz mam mobilną kartę do konta Konto Godne Polecenia to będzie można ją przepiąć to konta Jakie Chcę? (ewen. założyć kolejną kartę mobilną)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. można (nawet jest o tym w regulaminie)
   2. raczej musisz wyrobić nową podpiętą pod te nowe konto.

   Usuń
 45. Dlaczego nie można wybrać wideorozmowy w ogóle nie ma takiej opcji. Jedynie przelew i kurier.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oraz czy te dwie ostatnie zgody marketingowe muszą być zaznaczone ?

   Usuń
  2. Żadne zgody nie są wymagane poza tymi bez których nie da się przejść dalej wniosku.

   Usuń
  3. A co z tą opcją ząłożenia przez wideorozmowę ? Czy po kliknięciu w link masz możliwość wybrania opcji uruchomienia konta przez wideorozmowę ?

   Usuń
  4. @Anonimowy 3 stycznia 2018 15:24, faktycznie w chwili obecnej ta opcja zniknęła. Są tylko dwie: przelew lub kurier.

   Trudno zgadywać co jest przyczyną. Być może zależy to od dostępności konsultantów. Wcześniej opcja ta była do wyboru (i jak wynika z komentarzy wyżej dało się w ten sposób umowę zawrzeć).

   Usuń
  5. jest w regulaminie promocji że nie działa w przeglądarce Internet Explorer

   Usuń
  6. albo mają jakiś problem. Ja 2 godziny temu zakładałem przez videorozmowę. Po 40 minutowej rozmowie Pani mnie poinformowała że jest jakiś problem z systemem i nie może mi założyć konta. Jak sprawa się rozwiąże to do mnie zadzwoni. Narazie nie dzwoniła, i nie wiem co teraz robić. Chyba złoże jeszcze jeden wniosek i opcja z kurierem skoro piszesz że wszyscy się załapią

   Usuń
  7. No ja właśnie też tak próbowałam i też coś im nie poszło. teraz nie wiem co robic bo tamten wniosek jest aktualny tylko mam jeszcze próbowac z nimi sie skontaktowac potem i ponownie porobic zdjecia ale nie wiem czy czekac czy zlozyc drugi ale z kurierem

   Usuń
  8. wydaje mi się że spokojnie można zakładać nowy wniosek z kurierem. Z tego co mi powiedziała babka na infolinii jeśli złozyło się wniosek a nie będzie on zweryfikowany uznają go za nieważny i konto nie zostanie założone. Trzeba próbować póki pula sie nie wyczerpała

   Usuń
 46. Otrzymałem potwierdzenie na maila lecz brak smsa. Czy tak macie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdz we wniosku czy podałes dobry nr telefonu

   Usuń
 47. CO MAM ZROBIC JESLI NA WIDEOCZACIE NIE UDAŁO IM SIE POTWIERDZIC MOJEGO ZDJECIA Z DO? CZY MAM ZLOZYC NOWY WNIOSEK Z KURIEREM? CZY DRUGI WNIOSEK NIE WYELIMINUJE MNIE Z PROMOCJI?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyeliminuje bo nie ma takich podstaw w regulaminie. Tym bardziej że we wniosku z wideorrozmową nie udało się potwierdzić DO to to tak jakby ten wniosek odrzucony został. Złóż z kurierem.

   Usuń
  2. Złożyłam, w sumie nie mam nic do stracenia tylko do zyskania 150zł ;)

   Usuń
 48. hmmmm dziwne ludzie pisali że nie dostali maila albo sms mnie za to przyszły 2 maile i 2 sms na 2 rózne numery wniosków

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo.

   Usuń
  2. teraz mi przyszedł 3 mail i 3 sms z trzecim numerem wniosku teraz to już zupełne jaja są

   Usuń
  3. to pewnie przyszło ci moje, bo ja nie dostałam :)

   Usuń
 49. czy mozna placic telefonem to 150 zl

  OdpowiedzUsuń
 50. u mnie odwrotnie przyszedł sms emaila brak :)

  OdpowiedzUsuń
 51. O godzinie 13 założyłem konto przez video.Zero problemów.Konto pojawiło się niemal natychmiast.

  OdpowiedzUsuń
 52. Czy promocja jest jeszcze aktywna ?

  OdpowiedzUsuń
 53. Czy ten link w poście do złożenia wniosku jest OK? Ponieważ hiperłącze jest inne niż to w regulaminie promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki link został mi dostarczony przez bank i wniosek po nim złożony kwalifikuje do promocji.

   Usuń
  2. Dzięki wielkie za informację!
   Pozdrawiam

   Usuń
 54. Już nie można przez videorozmowę. Dzwoniłem do banku i zrezygnowali.

  OdpowiedzUsuń
 55. u mnie brak sms i brak mail...mam nadzieje ze wniosek złozony, Widać ze promocja ich przerosła bo wszystko pada po kolei - wpierw link, potem wideo, teraz sms i mail...

  OdpowiedzUsuń
 56. Panie złotówa czy do promocji kwalifikują się osoby co pierwsze założoną konta czy wystarczy teraz złożyć wniosek i zaklepuje się miejsce i można spokojnie czekać na kuriera.Założyłbym konto,ale tak na chybił trafił to nie wiem czy się opłaca. Będzie wiadomo kiedy promocyjne wnioski się wyczerpią ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już się wyczerpała. O 16:55 wniosek jeszcze złożyłem. O 17:02 miał być wniosek na żonę i już się nie dało.

   Usuń
 57. Po kliknięciu w link pokazuje się iformacja, że oferta wygasła.

  OdpowiedzUsuń
 58. Po promocji. Udało mi się złożyć ostatni wniosek. Z drugim wnioskiem na żonę już nie przeszło :(

  OdpowiedzUsuń
 59. Koniec promocji

  OdpowiedzUsuń
 60. U W A G A

  Linki do promocyjnego wniosku zostały wyłączone, a to oznaczać może zakończenie promocji z powodu przedterminowego wyczerpania puli.

  Aktualnie na bon do Biedronki (o wartości 300 zł) można załapać się w najnowszej promocji Citibanku, o której piszę tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 61. Odpowiedzi
  1. Promocja "w eter" poszła po godz. 17, więc de facto rozeszła się w 7 godzin.

   Usuń
 62. dostałem 3 emaile i 3 smsy, z potwierdzeniem założenia konta z 3 różnymi numerami wniosków, a składałem 1 wniosek, także może być ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może dostałem Smsy które miały być do mnie ;) Bo u mnie z 3 kont na rodzinkę tylko na 1 przyszedł sms.

   Usuń
 63. Adresy korespondencyjne chyba mają właściwe i nie przyślą mi 3 umów. Napisałem do nich.

  OdpowiedzUsuń
 64. powiem tak, będą cyrki z ta promocją. Złożyłem pierwszy wniosek o godzinie 12:13 i miał numer 14-2584913, pózniej dwa kolejne z weryfikacją video. Jako że tam przez błąd ze strony banku nie udało się zweryfikować moich danych. Ostatni wniosek zlozyłem z dostawą kurierem o 16:44 i miał numer 14-2589211. Mniemam że numery te są powiązane z wnioskami z danego dnia. Wychodziło by że od 12:13 do 16:44 przeszło przez bank prawie 4000 wniosków. Ale mogę oczywiście się mylić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czyli czekamy na informację.... z powodu błędu systemu, wstępny zatwierdzony wniosek o nr... został odrzucony. 1000 wniosków to 150 tyś z puli banków albo ktos beknie za pozostałe 450 tyś :)

   Usuń
  2. Numer ten może pokazywać ogólną liczbę wniosków (o konta, a może nie tylko). Dla promocji był dedykowany wniosek, a jeszcze cała masa do banku wpływa innymi kanałami (strony banku, oddziały, placówki partnerskie). Tempo przyrostu liczby wniosków było wolniejsze ;)

   Usuń
 65. To ja pierwszy numer mam 14-2586521 o 15:41. Poza tym po poprawnej weryfikacji przelewem na 1 zł i zakończeniu wniosku przyszło mi w ciągu godziny jeszcze 9 maili i smsów z potwierdzeniem założenia wniosku mimo że wniosek złożyłem jeden. Na infolinii poinformowali że mają problemy z systemem i nie jestem jedyny, wiec jak więcej osób podostawało po 10 wniosków to mogły się te numery natworzyć

  OdpowiedzUsuń
 66. u mnie jest tak : 14-2587643 w dniu 2018-01-03 16:09 czyli w 18 minut zarejestrowali 1122 wnioski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Numery nie muszą dotyczyć tylko wniosków o konto w promocji ale wszelkich innych. Bank ma kilkaset oddziałów i w tym czasie w oddziałach też są wnioski składane. Pytanie czy numeracja leci po kolei tylko dla kont czy też dla innych rzeczy jak kredyty, karty itp.

   Usuń
  2. pewnie masz racje :) ale czytam na innych forach co sie dziaje z innymi wnioskami ... kilkadziesiąt potwierdzajacych smsów, emaili . Chyba trzeba podziękować za stwierdzenie na tym blogu aby zakładac konto przez kuriera to 100 % pewności skutecznego założenia konta.

   Usuń
 67. Czy do promo załapali się ci co wybrali kuriera,dostali SMS i mejla od bzwbk,czy cała pula poszła do tych z opcją przelewu weryfikacyjnego i video rejestracji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej jak zawsze o załapaniu się zadecyduje złożenie wniosku czyli załapanie się na pulę.

   Usuń
  2. Tylko, że WBK organizował wiele promocji typu: "Kto pierwszy, ten lepszy", w których do dnia wypłaty nagrody klienci nie wiedzieli, czy się na nią załapią czy nie. Czytałam regulamin tej promocji z bonami do Biedronki ale szczerze mówiąc nie zrozumiałam, jak to będzie tym razem.

   Usuń
 68. Pytanie techniczne. Założyłem drugi rachunek w ww. promocji ( bez karty płatnicznej ).
  Teraz chciałem zrobić zakupy na Allegro i zapłacić BLIKIem żeby skorzystać z promocji i uzyskać bon na dodatkowe 100 zł. Pytanie skąd mam mieć pewność, że kod blik będzie się zaciągał z "drugiego" konta a nie pierwszego. Jak to sprawdzić ewentualnie ustawic ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ustawieniach wejdź w blik i tam można podpiąć blika pod konkretny rachunek.

   Usuń
  2. Logujesz się do bankowości internetowej, klikasz ustawienia na górze strony, dalej po lewej operacje --- transakcje blik i przelewy na telefon - -- i masz opcję zmień rachunek.

   Usuń
 69. Ja dostałam sms i e-mail o 11:22. Wybrałam kuriera, i na razie cisza....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i dopiero kurier się odezwie. Z banku już nikt nie będzie dzwonił.

   Usuń
 70. Czy z opłaty za kartę będę zwolniony płacąc android-pay 5 razy na dowolne kwoty?

  OdpowiedzUsuń
 71. Jako obecny klient BZWBK zawarłem umowę poprzez przelew z dotychczasowego konta. Właśnie dostałem umowę na mila. Konto już aktywne. Udało się bez kuriera. Może dlatego, że poprzednie konto otwierałem o oddziale.

  OdpowiedzUsuń
 72. złożyłam wczoraj wniosek o konto dopasowane z karta Dopasowana Mastercard, dostarczenie umowy poprzez kuriera. Załaczyłam skany dowodu osobistego, wyaraziła wszystkie zgody, podałam adres domowy, mailowy, numer telefonu, PESEL, Imie i nazwisko słowem wszystkie dane!!!. Po przejściu wszystkich etapów pokazał się na ekranie monitora komunikat, ze wniosek został przyjęty i teraz umowę dostarczy kurier, w umowie będzie NIK ( login ) do bankowości internetowej, a hasło przyjdzie poprzez komunikat SMS. Zaniepokoiło mnie, ze nie otrzymałam potwierdzenia przyjęcia lub odrzucenia wniosku na pocztę mailowa lub poprzez SMS. Skontaktowałam się dzisiaj z konsultantka banku w tej sprawie i okazało się że takiego wniosku nie ma!!!! To gdzie są moje wszystkie dane wraz ze skanem dowodu osobistego, jaki komunikat otrzymałam po złożeniu wniosku i co widziałam???Dodam,że wniosek złożyłam poprzez dedekowany link do promocji załączony do powyższego artykułu. Czy ktoś mi odpowie co jest grane???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link prowadził bezpośrednio do strony banku i wniosek trafić mógł wyłącznie tam. Być może konsultantka nie miała wglądu do tych wniosków.

   Z dostarczaniem maili i SMSów bank chyba faktycznie miał wczoraj problem (zwłaszcza w godzinach popołudniowych). Ja składając wniosek przed południem, maila i SMS dostałem. Znajomy, który robił to później SMS dostał, ale maila do dziś nie ma.

   Usuń
  2. nie rpzejmuj się. (a może trzeba sie przejmować?) niektórzy powyżej rekordzisci dostali po 11!!! sms i e-maili oczywiście składajac 1 wniosek

   Usuń
  3. Mr. Złotówa dotyczy wpisu Anonimowy z 4.01.2018 9:37- złożyłam wczoraj reklamację w sprawie opisanej. Dam znać co się wydarzy dalej i czy zostanę dopuszczona do promocji. Dzięki za zainteresowanie i za blog!!!!

   Usuń
 73. Jest kolejna edycja BZWBK i android pay z bonem 30 zł do żabki, czy właśnie płacąc kartą przez androida zostanie się zwolnionym z opłaty za kartę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam za pomyłkę odnośnie promocji z Android Pay. Nie ma nic takiego sprawdziłem u w banku nic nie słyszeli o tym :)

   Usuń
  2. warunki-promocji-Bon-30zl-na-zakupy-z-karta-BZWBK-w-Android-Pay_81158.pdf

   Usuń
 74. Dostałem już maila dosłownie przed chwilka, składałem wniosek wczoraj o 11:30 z opcją kuriera.
  "Szanowni Państwo,

  Przekazaliśmy kurierowi przygotowaną umowę o Konto Jakie Chcę (realizacja wniosku nr 14-2xxxxxx złożony w dniu 2018-01-03 11:30 ). Aby ustalić z Państwem dogodny termin podpisania umowy, kurier zadzwoni do Państwa na numer telefonu, który wskazali Państwo we wniosku.
  Po podpisaniu dokumentów Twoje konto zostanie aktywowane. Zostaniesz o tym poinformowany przez e-mail i wiadomość SMS.

  Z poważaniem

  Bank Zachodni WBK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też dostałem info o kurierze. No to czekamy.

   Usuń
  2. U mnie o 14:30 info o kurierze. Teraz w bankowości internetowej widzę nawet konto jakie chce ale nie mogę tam przelać kasy. Pewnie aktywuje się gdy podpiszę dokumenty i kurier zwróci je do banku.

   Usuń
 75. Złożyłem wczoraj o 12:00 wniosek, wszystko ok, przyszedł 1 SMS i 1 e-mail potiwerdzające przyjęcie wniosku. Jednak od tego czasu cisza (robiłem przelew weryfikujący, nie byłem dotychczas klientem WBK). Czy osoby które zrobiły tak jak ja dostały już potwierdzenie założenia konta?
  Nie wiem czy czekać, czy jednak zgłosić się do WBK, że o mnie zapomnieli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki nie dostaniesz żadnego maila to zapewne mielą to w swych machinach. Ja otwierałem konto z opcją kuriera. Po 28 godzinach dostałem sms i mail, że wysłali kuriera.

   Usuń
 76. U mnie jeden sms i jeden e-mail. Wybrana opcja - kurier. Jednak od wczoraj ciągle wydzwania do mnie infolinia. Jestem już klientem (promocja z allegro) Do kogoś też tak wydzwaniają? Nie mam jak odebrać bo dzwonią w godzinach pracy.

  OdpowiedzUsuń
 77. U mnie wniosek odrzucony bo rzekomo dowód nieważny :( Załączyłem skan aktualnego, dane uzupełniłem prawidłowo. Dziwne.

  OdpowiedzUsuń
 78. Kurier dziś do mnie dzwonił. Ma być ok. 13.

  OdpowiedzUsuń
 79. U mnie również mail z odrzuceniem że wymagany skan oryginału dowodu a przecież tak zrobiłem tym bardziej że jestem już klientem banku. Pewnie nazbierali za dużo wniosków i teraz pod byle pretekstem uwalają.

  OdpowiedzUsuń
 80. Dziwna ich strona.
  Przelew im na konto - i odrzucają wniosek.
  Co to Amber Gold?

  OdpowiedzUsuń
 81. Witam czy ktoś otrzymal już voucher na 50zł ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas mają do 31.03.

   Usuń
  2. No tak tylko skąd mamy wiedzieć czy się kwalifikujemy ???? Bo ja na przykład nie zakładałem konta tylko je zmieniałem w WBK i nie wiem czy jestem zakwalifikowany czy nie.

   Usuń
  3. No ale za zmianę dlaczego miałaby być nagroda? Miało być konto założone przez stronę promocji.

   Usuń
 82. witam.otworzyłem rachunek z katrą .jeżeli jej nie aktywuje też zapłacę za nią ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...