Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj nawet 600 zł z kontem Citi Priority - świetna promocja w Citibanku powraca!

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

29.03.2018

Zyskaj nawet 600 zł z kontem Citi Priority - świetna promocja w Citibanku powraca!

Propozycja tym razem skierowana jest do nowych klientów Citibanku.

Zwrot do 600 zł z kontem Citi Priority w Citibanku
Bank ten wykazuje się olbrzymią aktywnością w serwowaniu promocji (zarówno kart kredytowych, jak i konta osobistego). I tym razem odpalił - już kolejną - okazję do bankobrania z kontem Citi Priority. Do wzięcia jest nawet 600 zł.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć mogą osoby, które po 31.10.2016 r. nie posiadały jakiegokolwiek produktu w Citibanku (wykluczenie dotyczy również współposiadaczy i pełnomocników do konta).

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority – edycja II" i zdobyć tytułowe zwroty:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie promocji;
 • gdy zadzwoni do Ciebie konsultant banku, złóż wniosek o konto Citi Prioirty wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym wyrazić zgody na: przetwarzanie przez bank danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem w trakcie trwania umowy, a także na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji dotyczących prowadzonych przez bank rachunków oraz informacji handlowych;
 • najpóźniej do 30.04.2018 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • osiągnij saldo dzienne w wysokości min. 5 000 zł (innymi słowy na Twym rachunku w Citibanku jeden raz muszą "przenocować" środki na taką sumę); ważne by środki te nie pochodziły z innych rachunków dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Citibank oraz
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku.

I w taki sposób z formalnego punktu widzenia spełnisz już wszystkie wymogi, by uzyskiwać zwroty. A te są wysokie, bo wynoszą 5% za płatności kartą (mogą to być również płatności z Google Pay) wykonywane w punktach handlowo-usługowych (do zwrotów nie będą się zaliczały transakcje w Internecie). Miesięcznie uzyskać można maksymalnie do 50 zł. Zwrot można dostawać przez 12 kolejnych miesięcy (z uwzględnieniem miesiąca, w którym otwarto konto Citi Priority) przez co uzyskać da się nawet 600 zł.

Wypłata zwrotu ma być realizowana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania moneybacku. Do momentu wypłaty premii konta nie należy zamykać, ani składać wypowiedzenia umowy.

Promocja ma być dostępna do 30.04.2018 r., ale warto mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej w razie wyczerpania puli 1 000 umów zawartych w ramach tej okazji do bankobrania.

Citi Priority - prześwietlenie oferty


By uniknąć miesięcznej opłaty za konto (w wysokości 30 zł), trzeba spełnić jeden z poniższych warunków:
 • utrzymać na koncie średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł (warunek I) lub
 • zapewnić na konto wpływy na sumę min. 5 000 zł i posiadać aktywny jeden z produktów kredytowych banku - może to być kredyt hipoteczny, pożyczka, limit w koncie lub karta kredytowa (warunek II)

Karta wydawana do konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, jak i krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są bez warunków darmowe.

By nic nie płacić za konto, pamiętaj również o nie włączaniu dodatkowych usług (jak CitiPhone) i nie wyrabianiu produktów dodatkowych (jak naklejka zbliżeniowa). Są to opcje płatne, ale na potrzeby promocji zbędne.

Patrząc na powyższe warunki zwalniające z opłat za prowadzenie konta Citi Priority, łatwo można dojść do wniosku, że spełnienie warunku II jest zdecydowanie prostsze. W celu jego realizacji niezbędne jest jednak skorzystanie z produktu kredytowego Citibanku. Najkorzystniejszym wyborem w tym przypadku jest bezwarunkowo darmowa karta kredytowa Citi Simplicity. Jeśli od 1.01.2015 r. nie było Ci dane posiadać jakiejkolwiek głównej karty kredytowej z logo Citi, to teraz możesz skorzystać z jednej z poniższych promocji, w której za wyrobienie karty i wykonanie zaledwie 10 płatności na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach, do wzięcia jest:

W związku z tym, że promocja konta Citi Priority obowiązuje wyłącznie dla nowych klientów, którzy nie posiadają jakiegokolwiek produktu w Citibanku od 31.10.2016 r., trzeba pamiętać o właściwiej kolejności (a więc najpierw założyć konto, a później działać w temacie karty kredytowej). Jest tu więc element pewnego ryzyka, bo karty bank może nie przyznać (to jego decyzja kredytowa). By nic nie płacić za konto, alternatywą pozostanie wtedy spełnianie warunku I. W utrzymaniu średniomiesięcznego salda na poziomie min. 30 000 zł i w jednoczesnym wyciśnięciu z nich odsetek pomóc mogą poniższe produkty:
 • Konto SuperOszczędnościowe, na którym uzyskasz stawkę 1,5% w skali roku, ale wyłącznie dla kwoty do 20 000 zł. By za taki rachunek nie zapłacić (15 zł za jego prowadzenie), w danym miesiącu musisz zapewnić wpływ wynagrodzenia na konto osobiste w wysokości min. 3 000 zł (choć Czytelnicy, którzy testowali już ofertę Citibanku donosili, że wystarczy zapewnienie wpływu z własnego konta w innym banku; nie musi to być wynagrodzenie przelewane przez pracodawcę).
 • Konto oszczędnościowe. Tu uzyskać można do 0,8% w skali roku (niewiele, ale i tak więcej niż na standardowych lokatach w Citibanku).

Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić takiego średniomiesięcznego salda środków w Citibanku, to możesz skorzystać z opcji bardziej asekuracyjnej. Zawnioskuj o kartę kredytową w którejś z wyżej wymienionych promocji (z nagrodą o wartości 300 zł), a później załóż konto Citi Priority w promocji, w której zwroty wynoszą do 300 zł (i dopuszczalna jest taka kolejność zawierania umów, bo w tym przypadku z udziału w promocji konta nie wyklucza posiadanie karty kredytowej).


Przydatne dokumenty:

35 komentarzy:

 1. Można jeszcze rozegrać to tak żeby najpierw zawnioskować o kartę kredytową i jak będzie już decyzja o przyznaniu karty to zawnioskować o konto i wtedy p-wszą umowę zawrzeć o konto a dopiero potem o kartę kredytową. Kolejność będzie zachowana.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te 5 tys zł musimy co miesiąc "wpłacać by przenocowały" i tak przez 12 miesięcy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie muszą nocować,jeśli te same warunki jak w poprzednich promocjach, to tego samego dnia możesz wypłacić lub przelać tam skąd wpłaciłeś.

   Usuń
  2. Tylko raz przenocowanie. Później wystarczy wpływ.

   Usuń
  3. @Anonimowy 29 marca 2018 19:09, tych promocji Citibank już "trochę" organizował, więc warunki mogły być różne. W obecnej promocji wymagane jest by "do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta osiągnąć saldo dzienne w wysokości min. 5 000 zł". Wystarczy jednorazowo, we wspomnianym okresie. W kolejnych miesiącach (już na potrzeby zwolnienia z opłaty za konto) wystarczy wpływ, który nawet od razu po jego pojawieniu się na koncie można wypłacić/ wydać/ przelać.

   Usuń
  4. czy aby na pewno? Poprzednio wymagany był wpływ w wys. 5000 zł, teraz saldo dzienne. Ja przez to rozumiem saldo które musi być każdego dnia miesiąca.

   Usuń
  5. Źle rozumiesz.

   Usuń
  6. Saldo raz do końca p-wszego miesiąca.

   Usuń
  7. Czy żeby być zwolnionym z opłaty trzeba można na koncie 5000 czy trzeba w każdym miesiącu je przelewać?

   Usuń
  8. do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
   osiągnij saldo dzienne w wysokości min. 5 000 zł. I to raz.

   W kolejnych miesiącach tylko wpływ. A nawet suma wpływów min 5 tys. zł które zaraz potem możesz przelać

   Usuń
 3. Umowa w jaki sposób jest zawierana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za pośrednictwem kuriera.

   Usuń
  2. Ale promocja jest też ogłaszana na normalnej stronie banku (a nie tylko promocyjnej), więc może da się podpisać umowę w oddziale?

   Usuń
 4. Emeryt ma szanse na kartę kredytową..? Jakich dokumentów wymagają przy wyrabianiu karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W regulaminach promocji karty (znaleźć je można na końcu wpisów dot. poszczególnych promocji) znajdują się informacje o dokumentach jakie bank może żądać (po warunkach akcji, jest załącznik). W przypadku emerytów zazwyczaj wystarczy potwierdzenie wpływów na konto albo decyzja o przyznaniu/rewaloryzacji świadczenia.

   Usuń
 5. Do moneybacku zaliczać będą transakcje kartą kredytową?

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozumiem że jak mam kartę kredytową to odpadam?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy moneyback uzyskuje się również za płatność kartą kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko za transakcje kartą wydaną do konta.

   Usuń
 8. Może trochę głupie pytanie, ale chciałbym się jednak upewnić - jeżeli miałem kartę dodatkową do karty innej osoby, której ważność skończyła się w październiku 2017, to byłem współposiadaczem i nie łapię się do promocji, tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie. Przy karcie dodatkowej raczej nie jesteś jednak właścicielem produktu (bo umowa o kredyt na karcie głównej nie jest na ciebie) więc powinieneś się łapać.

   Usuń
 9. Chcialbym uniknac miesiecznej oplaty za konto,a nie mam szans na karte kredytowa. Pozyczki odpadaja. Czy ktos zna wymogi do uzyskania "limitu na koncie"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podłączam się do pytania. Jakie są tutaj wymagane zaświadczenia?

   Usuń
  2. Też chętnie bym się tego dowiedział. @Złotówa pomożesz?

   Usuń
  3. Jak ktoś nie dostanie karty to nie dostanie limitu. Dokumenty są takie same czyli najczęściej wyciąg z konta albo zaśw. od pracod. Ogólnie limit nie jest priorytetem u sprzedawców w banku i z oporami przyjmują nawet wniosek. Zachęcają do karty kredyt.

   Usuń
 10. Możesz doprecyzować saldo 'dzienne' - 5000zł wpłynęło dziś na moje konto ale już jutro chciałabym je zacząć wydawać. Czy to nie zdyskwalifikuje warunku dormowego rachunku?

  OdpowiedzUsuń
 11. Wam też pobrali opłatę za CITIPHONE ? Na moim i żony koncie dziś po 6 zł zabrali, mamy konta od kilku miesięcy nigdy nie brali bo nie było włączone i nie włączaliśmy tego a jednak zabrali 6 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://bankobranie.blogspot.com/2017/12/citibank-zmiany-oplat-i-prowizji-od-marca-2018.html

   Usuń
  2. Ja bym reklamował.

   Usuń
  3. Sa zmiany od 1.03.2018 chyba ze 0 PLN, gdy
   w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach min. 100 000 PLN;
   6 PLN w pozostałych przypadkach. https://www.online.citibank.pl/files/documents/news/wykaz-zmian-od-1-03-2018-citi-priority.pdf

   Usuń
 12. Zadziwia, ze ichni marketingowcy tak konsekwentnie się upierają na warunku posiadania karty płatniczej wraz z kartą kredytową, gdyż ze względu na bardzo słabe oferty lokat inwestowanie u nich 30K to czysty nonsens.

  OdpowiedzUsuń
 13. A czy przy tej promocji, jest jeszcze możliwość w jakiś sposób dostać 150 zl za polecenia konta, gdy takowe posiadam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się do pytania

   Usuń
  2. Wystarczy trochę poszukać:
   http://bankobranie.blogspot.com/2018/02/do-300-zl-z-kontem-citi-priority-program-polecen-citibanku.html

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...