Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moje zarabianie na bankach - podsumowanie lutego 2018 roku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

25.03.2018

Moje zarabianie na bankach - podsumowanie lutego 2018 roku

Dziś czas najwyższy na raport z mego bankobrania w ostatnim miesiącu.

Tego typu zestawienie publikuję już po raz 50. Tak, to już 50 miesięcy prześwietlania promocji na blogu Bankobranie, a jednocześnie aż tyle comiesięcznych raportów. Z okazji okrągłej liczby dla Czytelników pojawił się konkurs na Facebooku, a ja osobiście - tak się złożyło - wycisnąłem świetny wynik.

Blog Bankobranie to nie tylko miejsce, w którym podchodzę do promocji w sposób teoretyczny, omawiając szczegóły promocji bankowych, ale staram się też pokazać obraz praktycznego zarabiania na bankach. Piszę więc, ile zarobiłem i w jaki sposób, a także o tym, ile wydałem oraz co się zmieniło w mym portfelu jeśli chodzi o posiadane karty i konta. We wpisie podsumowującym przypominam również o wkrótce kończących się promocjach. Dziś dodatkowo rozstrzygam też konkurs dla fanów Bankobrania.

Na początek bilansu zarobków na bankach: BZ WBK. Tym razem to z nim zyskałem najwięcej. I co jest najlepsze - ciągle będąc klientem. Zarówno ja, jak i żona (bo również jej konta uwzględniam do wspólnych zysków z bankobrania), posiadamy w BZ WBK konta od dawna. A tymczasem jedna ze styczniowych promocji zaskoczyć mogła wszystkich. Bo premiowane było otwarcie konta nie tylko przez nowych klientów (co zazwyczaj jest standardem), ale także przez obecnych! Taką okazję więc wykorzystaliśmy, a nagrodą były bony o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Nagrody razy 2 (dla żony i dla mnie) oznaczają aż 300 zł. Spore zakupy będą. A przypomnę, że aby załapać się na tę promocję, to trzeba było być bardzo czujnym. Pula 1 000 wniosków objętych promocją zakończyła się w rekordowym tempie (z taką sytuacją nigdy nie mieliśmy do czynienia) - po zaledwie 7 godzinach.

Ale bony do Biedronki to nie wszystko co zyskałem dzięki BZ WBK. Niedawno bank zaprosił wybranych klientów do podzielenia się opiniami na temat banku poprzez wypełnienie ankiety. W tej sprawie dostałem maila, SMSa... do skorzystania z zaproszenia kusiła nagroda w postaci bonu o wartości 20 zł. Postanowiłem ankietę wypełnić... i się rozczarowałem. Link nie zadziałał. Złożyłem więc reklamację, prosząc o udostępnienie ankiety lub rekompensatę w postaci wypłaty 20 zł. I co się okazało? Dostałem rekompensatę, ale zdecydowanie wyższą! Donosiłem o tym na Facebooku:


To kolejny dowód na to, że reklamacje warto pisać. Zwłaszcza, gdy zajmuje to chwilę, bo do napisania są 2-3 zdania. Może się opłacić 😉

Drugie miejsce w zestawieniu zajmuje Toyota Bank. Zyski tutaj wynikają z założenia lokat. Bank wypłacił 2 bonusy po 65 zł każdy. Lada moment powinny wpłynąć też bonusy po 50 zł w ramach Klubu Korzyści... a już biorę udział w kolejnej promocji, gdzie premia dla obecnych klientów wynosi 70 zł. Oj gdyby tak zliczyć promocję za promocją dla posiadaczy Konta Jedynego, to sporo by się już zebrało. A przypomnę, że w chwili obecnej osoby, które jeszcze nie są klientami Toyota Banku do wzięcia mają gwarantowaną premię pieniężną 140 zł, a do tego premie w programie poleceń, a także bony Sodexo (o wartości 50 zł każdy), które wygrać można w konkursie towarzyszącym promocji wyłącznie na blogu Bankobranie!

Kolejna z gratyfikacji to efekt założenia konta w EnveloBanku (konto żony). Za to wpadło 100 zł. To kolejna promocja, która zakończyła się szybko, bo po upływie 24 godzin (tak czasem bywa z promocjami, w których obowiązuje limit wniosków). Później ten rekordowo (na tamten moment) krótki okres dostępności promocji został przebity przez wspomnianą już akcję BZ WBK z bonami do Biedronki.

Osobom zapisującym się na newsletter przesyłam powitalny upominek. To 2 eBooki, które ułatwią spełnianie warunków promocji.

100 zł zarobiłem również z Citibankiem. Złożyłem rezygnację z karty kredytowej w tym banku (wyrobionej w którejś z już dawno temu dostępnych promocji). W efekcie skontaktował się ze mną konsultant banku celem potwierdzenia złożenia dyspozycji, ale i także celem zatrzymania. Argument miał mocny: zwrot 10% za płatności kartą (max. do 100 zł). Takiej propozycji odrzucić nie było można 😉

Od dłuższego czasu jestem już klientem Idea Banku i posiadam tam (bezwarunkowo darmowe) konto osobiste. Główną przyczyną jest to, że bank ten najczęściej oferuje najlepsze lokaty bankowe. Ostatnio jednak zaczął odpalać (zdarzyło się to 2 razy) promocje dla swych klientów. Ostatnia z nich dotyczyła skorzystania z elektronicznego portfela Masterpass. W prosty sposób (za jedną płatność portfelem) otrzymałem bon o wartości 100 zł na zakupy w internetowym sklepie Empiku.

Od Banku Millennium otrzymałem bon o wartości 30 zł również do wykorzystania w sklepie Empik.com. To jednorazowo wydana nagroda za 3 płatności telefonem.

W przypadku Eurobanku na sumę gratyfikacji złożył się (już niestety po raz przedostatni) bonus 20 zł wypłacany w ramach premiowania otwarcia konta w jednej z promocji z zeszłego roku, a także 5-procentowy zwrot za płatności kartą (z tego tytułu wpadło 8,64 zł).

Trzy kolejne banki wypłaciły mi już tylko i wyłącznie zwroty za płatności kartą. W przypadku T-Mobile Usługi Bankowe tradycyjnie wpadło 25 zł. To zryczałtowany zwrot, który posiadacze Konta Premium otrzymują, jeśli wykonają płatności na sumę min. 500 zł. A przypomnę, że teraz dodatkową zachętą do skorzystania z oferty tego banku jest (dostępna już tylko do końca marca) promocja, dzięki której na 3 miesiące zagwarantujesz sobie stawkę 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym. Nieco mniej, bo 24,23 zł uzbierało się w Banku Pocztowym, który oddaje 10% wydatków na poczcie i 5% od transakcji w aptekach. Zestawienie ze zwrotami zamyka BGŻ BNP Paribas, gdzie dzięki 2-procentowemu zwrotowi uzyskałem 15,99 zł.

Wszystkie zyski z bankobrania zebrane w jednym miejscu:
Gdzie?
W jaki sposób?
Ile wydałem?
Ile zyskałem?
BZ WBK
"Mam Konto Jakie Chcę z premią" z voucherami do Biedronki
2 x 150 zł
2 x 150 zł
Rekompensata z tytułu reklamacji
-
50 zł
Toyota Bank
"Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści" z premią za założenie lokat
-
2 x 65 zł
EnveloBank
"EnveloKonto z premią" (za otwarcie konta)
125 zł
100 zł
Citibank
Moneyback 10% w promocji na zatrzymanie klienta
1 030 zł*
100 zł
Idea Bank
"Cyfrowy Portfel Idea Bank na Start" - bon za płatność z portfelem Masterpass
100 zł
100 zł
Bank Millennium
"Zbliż się do nagród" – nagroda za 3 płatności zbliżeniowe telefonem
40 zł
30 zł
Eurobank
"Zyskaj z Kontem Active" – bonus za płatności na sumę min. 50 zł
173 zł
20 zł
Moneyback 5% w wybranych kategoriach punktów handlowo-usługowych
8,64 zł
T-Mobile Usługi Bankowe
Moneyback za płatności kartą
501 zł
25 zł
Bank Pocztowy
Moneyback 10% na poczcie i 5% w aptekach
303 zł
24,23 zł
BGŻ BNP Paribas
Moneyback 2%
800 zł
15,99 zł
*suma płatności wykonanych w styczniu i lutym

Wpływy na konta i nagrody radujące oko wyglądały tak:
Moje zarabianie na bankach - mój raport za luty 2018 r.
Moje zarabianie na bankach - mój raport za luty 2018 r.


Wyliczenia


Łącznie dzięki wszystkim bonusom, premiom, zwrotom na me konta wpadło 903,86 zł. To wszystko efekt promocji z gwarantowanymi nagrodami (i jednej gratyfikacji będącej rekompensatą wskutek złożonej reklamacji). Bez cienia loteryjności czy przypadku.

W tym okresie - mimo, że korzystałem z wielu produktów w różnych bankach - nie poniosłem żadnych bankowych kosztów związanych z kontami czy kartami. Część z nich jest bezwarunkowo darmowa, a w pozostałych przypadkach warunki zwalniające z opłat pokrywają się z warunkami, których spełnienie jest niezbędne do udziału w promocjach. Jedynym kosztem, który muszę uwzględnić jest prowizja w wysokości 0,50 zł pobierana w eBOK PGNiG przy płatności kartą za fakturę za gaz. Uwzględniam tę prowizję, bo inaczej płaciłbym przelewem, ale zyski z tej transakcji były wyższe niż prowizja, więc płacić kartą się opłaciło. Na czysto zarobiłem zatem 903,36 zł.

Sumę uzyskaną z bankobrania jak zawsze przyrównuję do kwoty, jaką musiałbym posiadać i na cały miesiąc "zamrozić" na najlepiej oprocentowanych kontach oszczędnościowych, by tyle samo co z bankobrania uzyskać z odsetek. W tym miesiącu wyszła kwota olbrzymia - aż 491 663 zł.

Z historii bankobrania - porównanie z latami poprzednimi


Blog Bankobranie prowadzę już ponad 4 lata. W niedawnym podsumowanie wyszło, że w tym okresie zarobiłem prawie 20 000 zł! Średnio wychodzi więc 400 zł zysku na miesiąc. Choć oczywiście były miesiące gorsze i miesiące lepsze. Materiału porównawczego jest sporo. I tak w analogicznych miesiącach lat poprzednich zyskałem:

Luty nie należał więc nigdy do najlepszych miesięcy mego bankobrania (wypadał zawsze poniżej średniej). Teraz ta passa została przerwana.

(Po)rachunki - czyli co zmieniło się w moim portfelu 


Założyłem konto w Getin Banku. To co mnie bardzo kusi w bankobraniu to moneyback, więc gdy na Koncie Proste Zasady jest on na poziomie 5%, bez wykluczeń miejsc, w których mogę płacić, to uległem. Do wzięcia jest 180 zł. I to w dodatku w banku, w którym podobnych  promocji nie było już od dawien dawna.

Z kolei klientką ING Banku Śląskiego została moja żona. Powodem stała się promocja z premiami na sumę do 140 zł.

No i ja wyrobiłem kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas, bo nie mogłem przejść obojętnie wobec promocji, w której do wzięcia jest 400 zł do wykorzystania na Allegro.

Promocje the best oraz last minute


Ostatnio banki szaleją (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Promocji serwują mnóstwo, więc jest z czego wybierać. Część z propozycji tradycyjnie dostępna jest do końca miesiąca kalendarzowego, więc wśród kończących się w najbliższym czasie, pod uwagę należy wziąć następującego okazje:
 • premia gwarantowana 140 zł za konto i 2 lokaty w Toyota Banku, a do tego program poleceń, w którym zarobić można do 200 zł oraz konkurs wyłącznie dla Czytelników bloga z bonami Sodexo o wartości 50 zł - to idealne połączenie dla tych, którzy chcą zarobić i na odsetkach, i na promocji bankowej, a dodatkowo spróbować sił w konkursie, który promocji towarzyszy wyłącznie na blogu Bankobranie; promocja dostępna jest już tylko do 27.03.;
 • bonus pieniężny 100 zł i voucher o wartości 250 zł do wykorzystania na Fly.pl - to pakiet nagród, na które można załapać się do 28.03. w akcji, w której główną rolę odgrywa konto osobiste w Banku Millennium; w banku tym oszczędzający znajdą też ciekawą propozycję dla siebie - to 2,7% w skali roku na koncie oszczędnościowym (nawet do 200 000 zł);
 • bony o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach jubilerskich Ania Kruk - to akcja promocyjna BZ WBK dla otwierających Konto Jakie Chcę (z bardzo łatwymi warunkami do spełnienia) na którą załapać się można tylko do 30.03.;

  Do 31.03. załapać się można na poniższe propozycje:
  • bon 150 zł do wydania w sklepie eObuwie i do 650 zł w postaci premii pieniężnych - to kumulacja dwóch promocji (już 13. edycji Money manii oraz propozycji od mBanku). By załapać się na zwroty od banku, z zawarciem umowy o konto trzeba wyrobić się do 31.03.; w pozostałych, wyżej opisanych, promocjach do ostatecznego wskazanego terminu wystarczy złożyć wniosek, a zawarcie umowy czy spełnianie warunków może nastąpić później.

  Wybór już jest olbrzymi, ale to nie wszystko. W dłuższym czasie dostępne, a cieszące się największym zainteresowaniem wśród Czytelników bloga Bankobranie, są promocje:
  • ...a właściwie to kumulacja promocji Citibanku, w której do wzięcia jest nawet 1 110 zł - a szczegółowiej rzecz ujmując: do 360 zł z kontem osobistym, 300 zł za darmową kartę Citi Simplicity (w postaci nagrody pieniężnej lub bonów do wykorzystania na Allegro lub w sklepach Biedronka), a także nawet 450 zł w ramach programu poleceń konta;

  Rozstrzygnięcie konkursu


  Na sam koniec dzisiejszego wpisu czas na rozstrzygnięcie konkursu z Facebooka. Typowaliście jaka kwota pojawi się w raporcie z mego bankobrania:

  I już jest wszystko jasne! Kwoty równej mojemu wynikowi z bankobrania za luty 2018 niestety nie udało się trafić nikomu. Mimo to znalazły się osoby, których typy były bardzo bliskie prawidłowej liczbie. Nagrody otrzymają dwie z nich, które oceniły, że za luty 2018 roku zarobiłem okrągłe 900 zł. Zwycięzców o wygranej poinformuję w komentarzach pod postem. Ale już gratuluję celności typu. A konkurencja była spora, bo udział w konkursie wzięło kilkaset osób (za co serdecznie wszystkim dziękuję!).

  Bądź na bieżąco z tym, co pojawia się na blogu. na Twitterze i polub na Facebooku:

  60 komentarzy:

  1. Nie za wcześnie.... do końca miesiąca tydzień?
   Ja wreszcie ja zacząłem skrupulatnie zliczać moje zarobki. No ten miesiąc był no no.... choć spłynęło to w co wszedłem dawno. Zatem po kolei:
   250 Envelo (razem z zoną) tylko jak teraz to cholerstwo zamknąć....
   50 citi
   65 Toyota
   25 TMub chyba bo pierwszy raz to robię i nie wiem czy w tym miesiącu dostanę....
   15 BGŻ na tą chwile bo jeszcze tydzień przed nami i zakupy przedświąteczne czekają
   YB 25.02
   o lokatach nie wspominam ale tu też wpadło (182,64)
   RAZEM: 430.02 (bez lokat)

   Z tym ze, kiedyś o tym pisałem. Fajnie wygląda zarabianie ale pytanie brzmi ile przy tym wydałeś? Z tego powodu żegnam się z BGZ na rzecz TMub bo mniej wydaję a tyle samo zarabiam. Ponadto obecnie przed świętami spotykam takie promocje w sklepach że wydaję 100-150 zł a oszczędzam/zarabiam 15-25.
   Podobnie z telefonią tu też korzystam z dobrodziejstw promocji inkasując 500 zł na koncie telefonu lub darmowe Gb.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zestawienie publikuję w ostatnią niedzielę miesiąca, a jeśli coś się nie załapuje to "przechodzi" do raportu na kolejny miesiąc.

    Gratuluję wyniku! Również bardzo dobry. Co do wydatków to jest o nich mowa w tabeli.

    Usuń
  2. mam pytanie ile trzeba było wydać tysięcy złotych aby mieć zysk 903 zł ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja żeby otrzymać zwrot 75 zł (Tmobile i City) musiałem wydać 500+1000 to przy 900 zł to chyba z 5000 zł co najmniej :) kogo na to stać?

    Usuń
   2. W tekście jest tabela z kolumną "Ile wydałem?". Można więc sprawdzić. Efektywność oczywiście jest mniejsza przy moneybacku 2 czy 5%, ale tym razem brałem udział w kilku promocjach gdzie bonusy należały się za wydanie określonej kwoty (150 zł za 150 zł w BZ WBK, 100 zł za 100 zł w EnveloBanku i tak samo w Idea Banku), a w Toyota Banku wystarczyło założyć lokaty (bez wydawania jakiejkolwiek kwoty).

    Usuń
  3. Gratuluję wyniku! Robi wrażenie :) A typowałem ok. 600 zł. Choć i u mnie miniony miesiąc był bardzo dobry: Envelo 100 + 2x50 zł, Toyota 65 zł, BZ WBK 150, TMUB 25 zł i mBank 63 zł.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ech, gdyby szóstka była odwrotnie to byłoby 900 ;) Gratuluję wyniku również i powodzenia w kolejnych miesiącach.

    Usuń
  4. Witam. Ankieta BZWBK miała jakiś termin? Ja miałem ok 10 dni temu,wypełniłem,wysłałem i teraz dostanę bon 20 zł Kiedy? Pocztą tradycyjną czy kod voucher SMS ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Być może to była jakaś inna edycja ankiety? W mym przypadku termin był do 9.02.

    Usuń
   2. Szanowny Panie, czy mógłby Pan doprecyzować pytanie o jaką ankietę dokładnie chodzi? Lub od razu zapraszamy z takimi pytaniami do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 1 9999. Pozdrawiamy

    Usuń
  5. Od Citi 10% max do 100? Ja juz u nich drugi raz korzystalem z tej opcji pozostawienia karty i za kazdym razem ten limit wynosil 200 zl czyli musialem wydac 2000 zl zeby otrzymac maksa.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Różne są te ich moneybacki na zatrzymanie. Z 2 lata temu dawali 50 zł. Rok temu dostałem 200, a teraz 100.

    Usuń
  6. W EnveloBanku to konto żony. Ja miałem już wcześniej założone w Pocztowym i przez to się nie łapałem. To wada oferty.

   OdpowiedzUsuń
  7. Ja korzystam z opcji pozostawienia konta Citi Priority po rozmowie z konsultantem i za chwilę kończy mi się kolejne 6 miesięcy zwrotów. Czy po kolejnej , drugiej złożonej dyspozycji zamknięcia konta próbują po raz wtóry zatrzymać, czy już niestety nie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Mnie nawet za p-wszym razem nie zatrzymali :(

    Usuń
   2. Mi zatrzymali zwrotem 50 zł na miesiąc przez 6 miesięcy 6% zwrotem chciałem rachunek zamknąć. A może teraz zamknąć kartę kredytową jak będzie się kończył zwrot za konto i coś zaproponują :)

    Usuń
  8. Mam satysfakcje że byłem .... Bardzo blisko !!! Moje wyliczenia były skrupulatne. Nie sądziłem tylko że jako dotychczasowy klient otrzymacie z żoną po 150zł za założenie konta w BZ WBK i 50zl z tytułu reklamacji i nie sądziłem że macie lokaty w Toyota Banku. Bez tych wpływów wychodzi Wam za miesiąc luty 423,86zł. A ja w komentarzu pod postem na Facebooku napisałem 448zł.
   Więc prawie że 😊😊😊😊😊

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Taka (wyjątkowa) możliwość w BZ WBK była, więc trzeba było wykorzystać ;) Może uda się następnym razem, bo powtórki nie wykluczam ;)

    Usuń
  9. Dostaliście już nagrodę voucher do biedrony - 100zł?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja w ub tygodniu, sprawdź email

    Usuń
   2. Sprawdź maile z 20.03

    Usuń
   3. Sprawdzałem i nie mam. Napisałem do banku i napisali ze maja czas do 31.03. A jeśli nie bedzie to żebym napisał reklamacje.

    Usuń
  10. Też byłam blisko. Podałam 895.

   OdpowiedzUsuń
  11. jakie konto polecacie w Idea Bank? przeszłą mi ta stówa koło nosa eh..

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wyboru tam jeśli chodzi o RORy to nie ma. Jest tylko Konto Idealne. Prowadzenie, karta, przelewy za darmo. Inne konta jak Zośka czy Zyskowne to konta oszczędnościowe.

    Usuń
  12. Ciebie chyba BZWBK lubi skoro dało ci od ręki więcej moja reklamacja oczywistej sprawy czeka już na rozpatrzenie u rzecznika klienta BZ

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Byłem tym mega zaskoczony. Widać, że chyba wiele zależy do kogo taka reklamacja trafi i jakim okiem spojrzy.

    Usuń
  13. Czy mając jakieś konto w Banku Pocztowym za darmo są płatności kartą na poczcie za np. rachunki ? Jest prowizja ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Prowizja 3,40 zł.

    Usuń
   2. jak płaciłam za wieczyste użytkowanie to zero prowizji

    Usuń
  14. No to wynikami pochwalę się i ja :)
   BGŻ BNP: 25 zł
   BZWBK: 100 zł (Biedronka)
   Citi: ok. 400 zł (telefon) i 50 zł (moneyback)
   Millenium: 30 (Empik), 30 zł (moneyback)
   Toyota: 65 zł i ok. 450 zł (tablet)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Rewelacja! No i gratuluję nagrody w Klubie Korzyści :) Równie dobrych wyników życzę w kolejnych miesiącach!

    Usuń
  15. a ja w marcu tylko 330 zł
   130 zł zwroty za płatność z mBanku
   200 zł bony do Biedronki z WBK
   NIESTETY koło nosa przeszło 300 zł z Enwelo, bo nie spełniłam warunków :(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Już dostałaś zwrot z mBank. Ja dalej czekam :/

    Usuń
   2. W lutym mBank wypłacił mi zwrot 20 lutego za styczeń. Teraz mamy 26 marca i nadal brak wypłaty za luty. Jest mi smutno...

    Usuń
   3. Ogólnie to mają czas do końca miesiąca. Ale dziś zwrot dostałem.

    Usuń
   4. @Kasia, no to pechowo. Ale już nic odkręcić się nie dało? Może jakaś reklamacja?

    Usuń
   5. No nie pisałam, bo ewidentnie moje przegapienie, trudno :(

    Usuń
   6. Szkoda że to nie BZ WBK bo tam nawet jak się coś przegapi to da się reklamacją wskórać coś pozytywnego :D

    Usuń
  16. dostalem voucher do biedronki 100 zl natomiast nie przyslali mi 50 zl. Ma ktos podobna sytuacje?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Mi dali 50 za to nie dali 100 zł pomimo spełnienia warunków.

    Usuń
   2. Sprawdź bo 50 zł wysyłali osobno i wcześniej.

    Usuń
   3. A kiedy dostałeś 50 zł? Bo 100 20 marca przysłali mi

    Usuń
   4. U mnie 50 zł było już 6.02

    Usuń
   5. U mnie też w lutym na początku było 50 zł a teraz nie ma 100 może dla tego że 1 płatność na kwotę ponad 150 zł, a im może chodziło o więcej płatności ? Napisałem reklamację zobaczymy co wyjdzie, jak negatywnie to pożegnam się z BZWBK ja i żonka.

    Usuń
   6. A u mnie nie - co jest?

    Usuń
   7. Anonimowy26 marca 2018 00:20
    jakby nie patrzeć to jeszcze mają czas.

    Usuń
  17. Szybko się uwineli z reklamacją. Oczywiście rozpatrzyli pozytywnie i wysłali ponownie ten sam kod. Choć smiem wątpić aby wcześniej był on wysyłany.

   OdpowiedzUsuń
  18. U mnie 150 Millenium
   50 City
   30 bon do Empiku od Millenium.
   Razem 230zł.
   Żeby to zdobyć wydałem 1000zł (City)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dzięki za komentarz i podzielenie się własnymi wynikami! Życzę dalszego, udanego zarabiania na promocjach :)

    Usuń
  19. M.Złotówa z tą wysokością nagrodą od Toyoty 65 zł to bym polemizował ,z prostego względu,że gdybyś te pieniądze ulokował na lokatach np. w Ide miałbyś większe odsetki niż to co dawała Toyota.Więc nie 65 zł tylko mniej,nie pamiętam ile bo skasowałem obliczenia.

   OdpowiedzUsuń
  20. I u mnie sporo w tym miesiącu.
   Bzwbk 2 x 100
   TMUB 2x 25
   BGŻ 2 x 25
   Envelo 100
   Citi 2 x 50
   KK BGŻ bony z allegro ale wziąłem do zelando po pierwsze ważne bezterminowo po drugie dużo tam fajnych promocji i tu 2 x 400 zł
   Razem 1300 zł

   OdpowiedzUsuń
  21. Kiedy Envelo wprowadza nowa toipę? Wie ktoś?

   OdpowiedzUsuń
  22. Fajnie jakby pod tabelką była suma wydatków :)

   OdpowiedzUsuń
  23. Ile wyniósł cie podatek dochodowy za te gratyfikacje?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Promocje bankowe są przede wszystkim sprzedażą premiową (to takie pojęcie na gruncie prawa podatkowego) przez co nie podlegają opodatkowaniu jeśli wartość nagrody nie przekracza określonej kwoty. W żadnym jednostkowym przypadku takie przekroczenie nie miało miejsca.

    Usuń
  24. Link do newslettera nie działa. Jaka rekompensate dostanę?

   OdpowiedzUsuń
  25. To Ci się udało z tą reklamacją. WBK nie jest taki chojny, mnie na kilka reklamacji ani jednej NIE rozpatrzyli pozytywnie, a w ostatniej reklamacji z bonem 30zł z android pay to już całkowicie olali sprawe i odesłali mnie do google. Może gdybym też prowadziła bloga to pewnie byłaby rekompensata.

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...