Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 140 zł oraz do 200 zł w programie poleceń - powraca promocja Toyota Banku i [TYLKO NA BLOGU BANKOBRANIE] konkurs dla Czytelników z bonami Sodexo! [promocja przedłużona!]

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

14.03.2018

Premia do 140 zł oraz do 200 zł w programie poleceń - powraca promocja Toyota Banku i [TYLKO NA BLOGU BANKOBRANIE] konkurs dla Czytelników z bonami Sodexo! [promocja przedłużona!]

Kto dotąd się nie zdecydował, ten teraz może to nadrobić.

Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 3 - Konto Jedyne w Toyota Banku z premią 140 zł + konkurs dla Czytelników bloga Bankobranie z bonami Sodexo
Powróciła bowiem promocja "Zarabiaj z duetem korzyści" (z premią 140 zł dla nowych i 70 zł dla obecnych klientów Toyota Banku), a także towarzyszący jej program poleceń, w którym do wzięcia jest nawet 200 zł. Jednocześnie mam satysfakcję, że odpalić mogę kolejny konkurs dla Czytelników bloga Bankobranie, w którym czekają bony Sodexo o wartości 50 zł.

Wpis ten jest dość długi, no ale i długi jest regulamin. Jednak wbrew pozorom zasady uczestnictwa są dość proste. Na obszerność wpisu wpływa chociażby to, że mamy tutaj do czynienia z wytycznymi dla nowych, ale i dla obecnych klientów. Dodatkowo jest też program poleceń (dla chętnych) oraz konkurs dla Czytelników bloga. Do zdobycia jest więc bardzo dużo. Zatem zapinamy pasy i ruszamy po zarobek 70, 140, a nawet 340 lub 390 zł!

Promocja "Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 3" została podzielona na dwie części: akcję "Duet lokat – edycja 3" (z premią 70 lub 140 zł) oraz program poleceń "Polecaj i zarabiaj" (w którym do zdobycia są bonusy za polecenia). Każdej z tych akcji najpierw przyglądam się z osobna. Potem opisuję konkurs dla Czytelników bloga, którzy do promocji Toyota Banku przystąpią jako nowi klienci. To unikatowa szansa na zwiększenie swych zysków z tej akcji.

"Duet lokat – edycja 3"


To propozycja, dzięki której zyskasz gwarantowaną premię pieniężną. Warunki do spełnienia nieco się jednak różnią. Wszystko zależy bowiem od tego, czy jesteś nowym czy obecnym klientem Toyota Banku.

Wariant I: 140 zł dla nowego klienta 


Dla kogo promocja? Udział w promocji może wziąć Nowy Klient, którym dla banku jest:
"osoba, która nie posiada i nie posiadała Konta Jedynego w Banku w okresie od 1.07.2016 roku do 13.03.2018 roku"

Zasady promocji dla nowych klientów. By wziąć udział w akcji i zdobyć gwarantowany bonus 140 zł:
 • do 27.03.2018 r. 3.04.2018 r. [promocja została przedłużona] zarejestruj się na stronie promocji i w panelu na stronie promocji wybierz opcję "Nie mam Konta Jedynego Toyota Banku" oraz w kolejnym kroku złóż wniosek o takie konto, wyrażając przy tym zgody na:
  • przekazywanie informacji handlowych;
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych banku;
  • przekazywanie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową (wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a więc zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania premii);
 • zawrzyj umowę o Konto Jedyne;
 • do 16.04.2018 r. 27.04.2018 r. [zmiana daty po przedłużeniu promocji] w bankowości internetowej Toyota Banku załóż:
  • Lokatę Sprint na 180 dni (2,5% w skali roku) na kwotę min. 3 000 zł oraz
  • Lokatę Plus na 9 miesięcy (2% w skali roku) na kwotę min. 5 000 zł;
 • w/w lokaty utrzymuj przez min. 90 dni (licząc od dnia założenia każdej z nich);
 • utrzymuj Konto Jedyne do dnia wypłaty premii (co ma nastąpić najpóźniej do 23.08.2018 r.).

Poniżej opisuję warunki udziału dla obecnych klientów. Jeśli Cię one nie dotyczą, to przeskocz niżej do części opisującej już program poleceń "Polecaj i zarabiaj" oraz zasady wypłaty premii.

Wariant II: 70 zł dla obecnego klienta


Dla kogo promocja? W tym przypadku z promocji skorzystać mogą wyłącznie osoby, które:
"posiadają aktywne Konto Jedyne w Banku otwarte w ramach jednej z niżej wymienionych poprzednich akcji organizowanych wspólnie przez Organizatora [Agorę - przyp. Mr. Złotówa] i Bank [Toyota Bank - przyp. Mr. Złotówa] (...) 
1) Akcja promocyjna „Lokata Toyota Bank z premią”; 
2) Akcja promocyjna „SUPER DUET” 
3) Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 2”; 
4) Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 3; 
5) Akcja promocyjna „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt”; 
6) Promocja „Tankuj korzyści z Toyota Bank” 
7) Promocja „Lokata 130 dni z premią” 
8) Akcja promocyjna „Aktywni zyskują” 
9) Akcja promocyjna „Zarabiaj z duetem korzyści” 
10) Akcja promocyjna „Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon” 
11) Akcja promocyjna „Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści” 
12) Akcja promocyjna „Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści”"

Ponadto uczestnikiem promocji nie mogą być osoby, które "w okresie od dnia 1.07.2016 roku do dnia 13.03.2018 r. rozwiązały z Bankiem umowę o prowadzenie Konta Jedynego w Toyota Banku (osoby te nie łapią się na promocję, ani jako nowy, ani jako obecny klient), a także uczestnicy promocji "Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2" (to promocja, która zakończyła się 26.02.2018 r.) oraz "Zarabiaj z Duetem korzyści – edycja 2 z Premią dodatkową od Groupon".

Zasady promocji dla obecnych klientów. Aby zdobyć bonus 70 zł:
 • do 27.03.2018 r. 3.04.2018 r. [promocja została przedłużona] zarejestruj się na stronie promocji i w panelu na stronie promocji wybierz opcję "Mam Konto Jedyne w Toyota Bank" oraz wyraź zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową - tylko w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a więc zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do wypłaty premii;
 • posiadaj wyrażoną zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku;
 • najpóźniej do 16.04.2018 r. 27.04.2018 r. [zmiana daty po przedłużeniu promocji] zwiększ saldo środków posiadanych na rachunkach (kontach i lokatach) w Toyota Banku na dzień 13.03.2018 r. poprzez założenie lokat w bankowości internetowej Toyota Banku: 
  • Lokaty Sprint na 180 dni (2,5% w skali roku) na kwotę min. 3 000 zł oraz
  • Lokaty Plus na 9 miesięcy (2% w skali roku) na kwotę min. 5 000 zł;
 • w/w lokaty utrzymuj przez min. 90 dni (licząc od dnia założenia każdej z nich);
 • przez 30 dni od założenia lokat utrzymuj zwiększone saldo środków (a więc nie schodź poniżej poziomu będącego sumą środków zgromadzonych w banku na dzień 13.03.2018 r. oraz środków na nowych lokatach);
 • utrzymuj Konto Jedyne do dnia wypłaty premii (co ma nastąpić najpóźniej do 23.08.2018 r.).

O zasadach wypłaty premii dowiesz się niżej, po części dotyczącej programu poleceń.

"Polecaj i zarabiaj" czyli do 200 zł za rekomendacje


Zaletą promocji "Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 3" jest nie tylko możliwość zdobycia premii 70 lub 140 zł, ale także szansa na dodatkowe bonusy w programie poleceń. Za każdą skuteczną rekomendację bank płaci 50 zł, a maksymalnie zdobyć można w ten sposób do 200 zł.

Jeżeli staniesz się klientem Toyota Banku dzięki tej promocji albo już posiadasz Konto Jedyne (ale wyłącznie wtedy, gdy zostało ono otwarte w jednej z wyżej wymienionych promocji Toyota Banku i Agory), to teraz możesz też zyskać na polecaniu tego konta swoim znajomym czy członkom rodziny. Polecony otwierając konto i spełniając warunki jakie są dla nowych klientów (wyżej już opisane), uzyska swoją premię 140 zł. Pamiętaj tylko, że premie za polecenia otrzymasz jeśli Ty, jak i polecony spełnicie warunki promocji "Duet korzyści".

Polecanie odbywa się w oparciu o kod polecenia, który można wygenerować po zalogowaniu na stronie promocji. Osoba polecona musi zarejestrować się w promocji (wykorzystując przy tym otrzymany kod polecenia, a także imię, nazwisko oraz adres mailowy podany przez poleconego podczas rejestracji w promocji), a także założyć Konto Jedyne. Poleconą osobą może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie posiada i co najmniej od 1.07.2016 r. nie posiadała Konta Jedynego w Toyota Banku.

Wypłata premii


Uczestnicy promocji, którzy spełnią warunki otrzymania premii, najpóźniej do 3.08.2018 r. 8.08.2018 r. otrzymają maila od organizatora. Wówczas będzie należało zareagować na tę wiadomość i najpóźniej do 10.08.2018 r. 14.08.2018 r. zalogować się na stronie promocji celem uzupełnienia danych niezbędnych do wypłaty premii (zarówno tej podstawowej w wysokości 70 zł dla obecnych klientów lub 140 zł dla nowych, jak i za ewentualne polecenia). Podać będzie należało przede wszystkim numer Konta Jedynego posiadanego w Toyota Banku, bo to na ten rachunek nastąpi wypłata nagrody (lub nagród).

Konkurs dla Czytelników bloga Bankobranie


Dla osób, które dopiero teraz zdecydują się na otwarcie Konta Jedynego w Toyota Banku i kwalifikują się przy tym na uzyskanie premii 140 zł (za otwarcie konta i lokat), przygotowałem dodatkowy konkurs. Do rozdania mam 20 bonów Sodexo o wartości 50 zł każdy.

Co trzeba zrobić, by mieć szansę na powiększenie zysków z bankobrania do co najmniej 190 zł w tej promocji?
 • weź udział w promocji Konta Jedynego w Toyota Banku ("Duet lokat – edycja 3"), rejestrując się w promocji (koniecznie) za pośrednictwem linka umieszczonego na blogu Bankobranie;
 • spełnij warunki promocji, tj. wymogi niezbędne do uzyskania premii 140 zł za otwarcie konta i założenie dwóch lokat;
 • najpóźniej do 10.04.2018 r. za pomocą formularza dostępnego na końcu niniejszego wpisu zarejestruj swój udział w konkursie, odpowiadając w nim na konkursowe pytanie, tj. kończąc myśl: "Oszczędzanie z bankobraniem jest fajne, bo..."

Spośród zgłoszeń wybiorę 20 osób, które spełnią warunki promocji i jednocześnie udzielą najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 25.09.2018 r. Wtedy to mailowo powiadomię zwycięzców o przyznaniu nagród, a do 2.10.2018 r. będę oczekiwać na uzupełnienie danych niezbędnych do przesłania bonów (imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który wyślę nagrodę). Wysyłka bonów nastąpi najpóźniej do 10.10.2018 r. (przesyłki nadam listem poleconym ekonomicznym).

Pamiętaj, że do otrzymania nagrody w konkursie dla Czytelników kwalifikuje wyłącznie rejestracja w promocji za pośrednictwem linka na blogu Bankobranie. Jeśli wcześniej zdarzyło Ci się przejść na stronę promocji za pośrednictwem innego linka dostępnego w Internecie, ale dopiero teraz chcesz się zarejestrować w promocji i wziąć udział w konkursie to otwórz stronę promocji za pomocą linka na blogu Bankobranie w trybie karty prywatnej (incognito). Najłatwiej zrobić to poprzez najechanie kursorem na link, kliknięcie prawym przyciskiem i wybór stosownej opcji.

 Konto Jedyne i lokaty - prześwietlenie oferty


Na koniec tradycyjnie przyglądam się szczegółom produktów, z których należy skorzystać w promocji.

Główne cechy Konta Jedynego to:
 • 0 zł za otwarcie konta;
 • 0/2,49 zł - opłata za prowadzenie konta jest pobierana "z góry" na początku każdego miesiąca (jest ona zwracana w kolejnym miesiącu, jeśli wykonasz płatności katą Super Red III lub Ruby Passion wydawaną do konta na sumę min. 400 zł miesięcznie), ale tu ważna uwaga: uczestnicy promocji "Duet lokat" mogą odzyskać opłaty również w inny sposób - szczegółowo piszę o tym ciut niżej; w związku z tą opłatą warto jednak utrzymywać środki na koncie - opłaty będą się co miesiąc pobierać, ale później można liczyć na ich zwrot;
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej do konta (zgodnie z regulaminem promocji nie ma konieczności jej wyrabiania);
 • prowizja za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce:
  • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty w miesiącu;
  • 4,50 zł za czwartą i kolejną wypłatę gotówki w miesiącu.
Zarówno nowi, jak i obecni klienci Toyota Banku, którzy wezmą udział w powyższej promocji mogą załapać się na zwrot opłat za Konto Jedyne (to 2,49 zł miesięcznie). Odzyskać można w sumie 20 zł. To jednorazowy zwrot, który otrzymasz, gdy zarejestrujesz się w promocji i spełnisz swe warunki otrzymania premii (70 zł w przypadku obecnych klientów lub 140 zł dla nowych klientów), a także utrzymasz lokaty (Sprint na 180 dni oraz Plus na 9 miesięcy) do dnia ich zapadalności (czyli do końca umownego okresu). Wypłata zwrotu 20 zł ma nastąpić 25.01.2019 r.

[Aktualizacja: w dniu 30.04. Toyota Bank zapowiedział zmianę dot. zwrotów opłaty za prowadzenie konta, która w życie wejdzie od 1.06.2018 r. I jest to zmiana na lepsze, gdyż standardowo do zwrotu opłaty za konto uprawni już nie obrót kartą, ale m.in. utrzymywanie minimalnego miesięcznego średniego salda konta w wysokości 1 000 zł lub minimalnego miesięcznego średniego salda lokat w wysokości 2 500 zł. A to oznacza, że utrzymując lokaty założone w powyższej promocji, jednocześnie spełniać będziesz warunki promocji, ale i warunki pozwalające na zwrot opłaty 2,49 zł. Mało tego! W mocy pozostają zapisy promocji o zwrocie 20 zł, więc w tej sytuacji kwotę tę będzie można potraktować jako coś w rodzaju... dodatkowego bonusu 😉 Utrzymując lokaty w praktyce od 1.06.2018 r. konto nie będzie Cię nic kosztować (bo bank będzie oddawał 2,49 zł), a później organizator promocji wypłaci jeszcze 20 zł.]

Jak założyć konto w Toyota Banku? Po złożeniu wniosku o konto, w ciągu 4 dni roboczych powinien skontaktować się z Tobą konsultant banku celem umówienia wizyty kuriera. W tej rozmowie możesz wskazać inny adres przyjazdu kuriera niż adres zamieszkania czy korespondencyjny. Dzięki temu będzie możliwe podpisanie dokumentów w miejscu, w którym będzie to dla Ciebie wygodne (np. miejsce pracy czy uczelnia). Kurier powinien przybyć w ciągu 3 dni roboczych od wspomnianej rozmowy. Podpisaną umowę kurier odeśle do banku, a o aktywacji konta Toyota Bank powiadomi Cię SMSem.

Lokata Sprint na 180 dni to:
 • minimalna kwota lokaty: 3 000 zł;
 • maksymalna kwota jednej lokaty: 18 000 zł;
 • maksymalna liczba lokat dla jednego klienta: 10 (to umożliwia więc ulokowanie do 180 000 zł);
 • okres lokaty: 180 dni;
 • oprocentowanie: 2,50% w skali roku (stałe).

Z kolei Lokata Plus na 9 miesięcy to:
 • minimalna kwota lokaty: 5 000 zł;
 • okres lokaty: 9 miesięcy;
 • oprocentowanie: 2% w skali roku (stałe).

W przypadku przedterminowego zerwania Lokaty Plus bank wypłaci wpłacony kapitał oraz 1/10 należnych odsetek (pamiętaj jednak, że na potrzeby promocji lokatę utrzymać należy przez min. 90 dni).

Środki zdeponowane w Toyota Banku objęte są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, co oznacza, że wszystko co wpłacisz (do równowartości 100 000 euro) odzyskasz, nawet gdyby bank upadł.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące lokat, przeczytaj poradnik: Lokata bankowa - co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć. Tam również znajdziesz kalkulator odsetek, dzięki któremu dowiesz się, ile zyskasz dzięki konkretnej lokacie.

Formularz rejestracyjny w konkursie


Na koniec formularz zgłoszeniowy do konkursu dla Czytelników bloga, którzy wezmą udział w promocji "Duet lokat - edycja 3" jako nowy klient.

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy do konkursu (pod nim znajdziesz wyjaśnienie, co w danej rubryce jest wymagane):

Adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji - podaj ten, adres który został użyty podczas rejestracji na stronie promocji.

Data (dzień-miesiąc-rok) i godzina (z minutami!) złożenia wniosku - wpisz, kiedy nastąpiło wysłanie wniosku (gdy zrobiłeś/-aś to już jakiś czas temu i nie pamiętasz, to datę i godzinę znajdziesz też w mailu potwierdzającym przyjęcie wniosku przez bank).

Numer złożonego wniosku - znajdziesz go w mailu z potwierdzeniem przyjęcia wniosku.

Twoja odpowiedź na pytanie konkursowe - w maksymalnie 500 znakach udziel odpowiedzi na pytanie konkursowe, rozwijając myśl: "Oszczędzanie z bankobraniem jest fajne, bo..."

Szczegóły konkursu w regulaminie. W razie jakichkolwiek pytań, piszcie komentarze, będę na bieżąco udzielał odpowiedzi.


Przydatne dokumenty:

56 komentarzy:

 1. Załóżmy sytuację: zakładam konto, polecam żonę. Ja i ona zarabiamy po 140 zł + 50 zł ja za polecenie.

  Czy w tej sytuacji i ja i żona możemy wziąć udział także w konkursie? Czy tylko ja, a żona już nie bo będzie polecona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań. Osoba polecona jest także nowym klientem, więc może wziąć udział w konkursie :)

   Usuń
 2. Rozumiem że jak ktoś zrobi jednak obrót kartą i zwrócą mu te 2,49 zł to później te 20 zł zwrotu też dostanie? I będzie mógł traktować jako dodatkowy bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to może wyglądać i wtedy te 20 zł faktycznie będzie można traktować jako "bonus" ;)

   Usuń
  2. Też dostałem. Natomiast jeszcze nie mam zwrotu za paliwo. Dostał już ktoś w tym miesiącu?

   Usuń
  3. ja tak chciałem robić ale mi się nie chce robić obrotu więc zdam się na zwrot 20 zł

   Usuń
 3. Dziś wpłynęło 65 zł od Agory w promocji Toyota Bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, jest i u mnie.

   Usuń
  2. jest i u mnie choć już nawet nie pamiętam za co to było

   Usuń
 4. Do 15-go kwietnia muszę trzymać kasę w BGŻ Optima w promocji z bonusem. Tu kasę trzeba wpłacić do 16-go aby założyć lokaty i obawiam się że nie da rady choć bardzo bym chciał. Bo nawet jak 16-go z samego rana kasę przeleję z Optimy na konto powiązane (mBank) to dalej musiałbym z mBanku przelać jeszcze do Toyota banku by doszło tego samego dnia. Mogliby dać choć 1 dzień więcej to byłoby inaczej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dasz radę,jeśli z rana prześlesz do Mbanku,a ok 11 z Mbanku do Toyoty.Raz na kwartał robię takie manewry bez problemu.

   Usuń
  2. zmieścisz się spokojnie pomiędzy sesjami choć czasami z optimy późno dochodzą przelewy

   Usuń
  3. Zmień rachunek powiązany z BGŻ Optima to wtedy przelew zrobisz bezpośrednio do Toyota Banku i dojdzie 16.04

   Usuń
  4. @Anonimowy 14 marca 2018 16:44
   Zawsze możesz zmienić konto powiązane na to w Toyota, wtedy przelew z Optima trafi bezpośrednio do Optima.

   Usuń
  5. Dzięki za podpowiedzi. Chyba najbezpieczniej będzie powiązać to konto z Toyota banku. Dzwoniłem na infolinię i już wiem jak to zrobić. Wtedy ładnie przejdę z jednej promocji na drugą :D

   Usuń
  6. I problem z głowy bo daty przesunięto.

   Usuń
  7. Ciekawe czy ta zmiana dat dotyczy także tych co przystąpili do promocji przed zmianą?

   Usuń
 5. maila nie dostałem ale na klubie korzyści pojawił się już przycisk "wypełnij dane do wypłaty 50 zł za 1000 pkt"

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie jestem pewny czy zaznaczyłem wszystkie trzy zgody. Gdzie to można sprawdzić? W serwisie internetowym, na infolinii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii możesz sprawdzić i zmienić.

   Usuń
 7. Czy można brać udział w tej promocji jeśli biorę udział w tej z GRUPONEM ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udziału w tej promocji nie mogą brać uczestnicy promocji "Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2" (która zakończyła się 26.02.2018 r.) oraz "Zarabiaj z Duetem korzyści – edycja 2 z Premią dodatkową od Groupon".

   Usuń
 8. Ale przecież promocja na Groupon jest i tak lepsza...

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy mogę skorzystać z kodu polecającego od koleżanki z pracy i wniosek wypełnić z linku z Bankobrania ? Czy wtedy mogą brać udział w konkursie i uzyskać bon SODEXO? Czy mam takie same szanse startowe jak osoby, które zakładają konto z linku bankobrania i nie podają kodu polecenia. Jak rozumiem w tej sytuacji premię od banku dostaje Bankobranie a w sytuacji opisanej wcześniej premię za polecenie otrzyma koleżanka z pracy bo ja zawsze dostaję 140zł ale czy dostanę dodatkowo bon Sodexo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, osoba polecona może brać udział w konkursie. Ważne by do rejestracji na stronie promocji przejść po linku na blogu. Szanse są takie same.

   Usuń
 10. @Mr. Złotówa
  Jakie warunki musi spełnić osoba polecająca? Też musi zakładać lokaty i trzymać saldo?
  Jak ten kod polecający WYGENEROWAĆ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, osoba polecająca (by uzyskać premię za polecenie) musi spełnić warunki uzyskania swej premii 70 lub 140 zł. By wpadła premia za polecenie także i osoba polecona musi spełnić warunki uzyskania swej premii 140 zł.

   Usuń
 11. @Mr. Złotówa
  Czy osoba Polecająca/ obecny klient TB/ może się zarejestrować z tego samego linku z na Bankobraniu co osoba Polecana/ nowy klient/?
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jestem to jeden link, uniwersalny dla wszystkich. Różnica jest jedynie taka, że jak ktoś jest osobą poleconą to musi dodatkowa podać tam kod polecenia.

   Usuń
 12. Mr. Złotówa
  Jakie warunki musi spełnić osoba polecająca, która ma już konto? Nie odpowiedziałeś na te pytanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osoba polecająca (posiadająca już konto założone w którejś z poprzednich promocji) musi przekazać kod polecenia osobie polecanej i spełnić warunki uzyskania swej premii 70 zł (opisane w prześwietleniu promocji w części zatytułowanej "Wariant II: 70 zł dla obecnego klienta").

   Usuń
 13. Dzięki. A czy jak brałem udział w Duet lokat2 to mogę w promocji Duet lokat 3 tylko przekazać kod polecenia/ nie zakładać lokat ani trzymać salda/ i otrzymam premie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 'Ponadto uczestnikiem promocji nie mogą być osoby, które "w okresie od dnia 1.07.2016 roku do dnia 13.03.2018 r. rozwiązały z Bankiem umowę o prowadzenie Konta Jedynego w Toyota Banku (osoby te nie łapią się na promocję, ani jako nowy, ani jako obecny klient), a także uczestnicy promocji "Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2" (to promocja, która zakończyła się 26.02.2018 r.) oraz "Zarabiaj z Duetem korzyści – edycja 2 z Premią dodatkową od Groupon"."

   Usuń
 14. Czy lokata Sprint musi być konkretnie na te 3000 zł czy mogę założyć na większą kwotę??

  OdpowiedzUsuń
 15. a czy muszę brać kartę do konta w tej promcji duet lokat?

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeżeli zarejestrowałem się w promocji Duet lokat 2 z zamiarem wzięcia w niej udziału, jednak do tej pory nie założyłem jeszcze lokat, to czy mogę zarejestrować się w tej promocji? Byłoby to dla mnie istotnym ułatwieniem ze względu na termin do którego trzeba te lokaty założyć. W tamtej promocji trzeba było zrobić to do 9.04, czego de facto nie jestem w stanie zrobić (promocja w BGŻ Optima i środki zamrożone tam do 15.04). A tutaj mamy termin 27.04, czyli idealnie by mi to pasowało. Czy rejestracja na stronie tamtej promocji całkowicie wyklucza mnie z tej, nawet jeśli do tego 9.04 nie założę żadnej lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam już chyba termin opłacenia lokat minął więc raczej nie będzie uczestnikiem II edycji jeśli nie spełnisz warunków. Bo rejestracja to nie wszystko.

   Usuń
  2. No właśnie termin założenia lokat w tamtej edycji mija 9.04, tak jak napisałem powyżej. A tutaj trzeba zarejestrować się do 3.04. Czyli w momencie rejestracji w 3 edycji teoretycznie mam jeszcze możliwość założenia lokat w edycji 2 (mimo że nie jestem w stanie tego zrobić - brak wolnych środków). Pytanie jak bank rozumie uczestnika 2 edycji, bo w regulaminie nie jest to jednoznacznie określone.

   Usuń
  3. Ja uważam że możesz wziąć. Mam taką samą sytuację. Skoro nie spełnimy warunków 2. edycji to przestajemy być jej uczestnikami.
   PS. A ten zapis że w tej 3. edycji nie może brać udziału uczestnik 2. edycji to pewnie jest ze względu na to by premii nie dostać z 2 promocji na raz. Co akurat zrozumiałe.

   Usuń
  4. Cóż, chyba rzeczywiście pozostaje spróbować i zaryzykować. W razie czego można potem kombinować z reklamacją jakby nie chcieli wypłacić.

   No tak, zapis jest w tym kontekście oczywiście zrozumiały. Aczkolwiek w związku z tym nie powinien wykluczać takich osób jak my (i mam nadzieję, że rzeczywiście nie będzie).

   Usuń
 17. Dojechał kurier i w dokumentach jest taki mały breloczek wyświetlające 6liczbowe numery, które co jakiś czas zmieniają sie?

  O co chodzi? Pierwszy raz się spotykam z takim czymś, jakieś zabezpieczenie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To token. Potrzebny do logowania i autoryzacji transakcji w bankowości.

   Usuń
  2. Taki to archaiczny bank ;)

   Usuń
  3. Ale jakby nie patrzeć to token jest najbezpieczniejszą formą autoryzacji. Bez pośredników (operatorzy GSM przesyłający Smsy z hasłami), poza internetem (smartofony, aplikacja z autoryzacją).

   Chociaż oczywiście to forma archaiczna i mało wygodna w czasach gdy mobilnie korzystamy z bankowości. No ale nie oszukujmy się. Uczestnicy promocji niekoniecznie konto w Toyota Banku traktują jako swe główne do którego chcieliby się logować wszędzie, poza domem itd. Skoro nawet aplikacji nie mają.

   Do banku jednak nic nie mam. Mają w miarę spoko lokaty, robią sporo promocji i jak żaden bank dają ciągle coś zarobić stałemu klientowi, a nie tylko nowym.

   Usuń
 18. Dla zainteresowanych: przed chwilą wysłałem maila do osób nagrodzonych :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy ktoś już może dostał zwrot 20 zł??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma jeszcze ale jest jeszcze czas.

   Usuń
  2. Chociaż z tego co pisał Złotówa to Agora zlikwidowała komórkę odpowiedzialną za promocje bankowe więc ciekawe czy się z tego wywiążą teraz?

   Usuń
  3. Wypłata tych 20 zł (jako zryczałtowanego zwrotu opłaty za konto) jest niezmiennie przewidziana - potwierdzał mi to pracownik Agory.

   Usuń
  4. Mr.Złotówa -zamykamy rachunki w tb czy masz może cynk o jakiś promocjach .agory nima i promocji brak ,

   Usuń
  5. 20 zł ma być do 25.01.2019 więc jeszcze czekać trzeba.

   Usuń
  6. Na chwilę obecną nie znam żadnych szczegółów. Choć obawiam się, że gdy Agora już w temacie nie działa, to w ewentualnych kolejnych promocjach nie będzie już bonusów dla obecnych klientów (którzy byli uczestnikami akcji z Agorą właśnie).

   Usuń
 20. No dobra. To teraz czas zamknąć konto bo oprocentowanie mają już słabe a i w promocje dla klientów raczej nie ma co wierzyć jak już agora nie działa.

  OdpowiedzUsuń
 21. Mało co bym zamknął konto a tu patrzę że 20 zł wpadło. Zapomniałem o tym.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...