Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zrób to, by nie przegapić kolejnego konkursu dla Czytelników bloga

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

20.03.2018

Zrób to, by nie przegapić kolejnego konkursu dla Czytelników bloga

Dziś wpis zapowiadający konkurs dla Czytelników bloga. Wyłącznie na Facebooku!

Konkurs dla Czytelników bloga Bankobranie lubiących profil na Facebooku
Do wygrania w zabawie na FB będą bony Sodexo o wartości 50 i 100 zł. Bez zbytniego zaangażowania, bez zakładania jakiegokolwiek produktu. Wystarczy prawidłowa odpowiedź (lub najbardziej zbliżona do prawidłowej). Przy czym nie będzie potrzebna fachowa wiedza. Dziś podpowiadam, co zrobić, by konkurs ten nie umknął Twej uwadze.

Konkurs będzie skierowany do osób lubiących Bankobranie na Facebooku. Jeśli jeszcze tego nie robisz, to polecam:


By jednak konkurs nie umknął Twej uwadze, warto zrobić coś jeszcze.

Musisz bowiem wiedzieć, że algorytmy Facebooka nie wyświetlają Ci wszystkich postów ani od Bankobrania, ani od innych stron, które lubisz w tym największym serwisie społecznościowym.

Aktualnie blog Bankobranie na Facebooku polubiło już ponad 17 000 osób. Ale standardowo każdy z udostępnianych postów wyświetla się zaledwie kilku tysiącom z nich. Co zrobić, by być na bieżąco i nie tracić łączności? Podpowiadam.

Wybierz opcję "Wyświetlaj najpierw". Dzięki temu będziesz widzieć wpisy Bankobrania wyżej niż dotąd, bez długiego przewijania wszystkich aktualności od znajomych i polubionych fanpage'y.

Na komputerze najedź kursorem na "Obserwowanie" i zaznacz "Wyświetlaj najpierw". Wygląda to tak:
Jak obserwować Bankobranie na Facebooku


Z kolei na komórce "Wyświetlaj najpierw" znajdziesz po wejściu na fanpage Bankobrania i kliknięciu Obserwowanie. Zaznacz opcję, którą poniżej wskazuję czerwoną ramką (uwaga, na różnych przeglądarkach lub aplikacjach ta kolejność może być różna):

Opcjonalnie, by być jeszcze bardziej na bieżąco, możesz wybrać ścieżkę oznaczoną zielonymi ramkami. Wtedy będziesz dostawać powiadomienia o nowych wpisach - takie same jak otrzymujesz, gdy ktoś polubi Twoje zdjęcie lub odpowie na komentarz.

W konkursie do zdobycia będą bony Sodexo o wartości 50 i 100 zł. Zabawa potrwa kilka dni.

💡 Przy okazji dzisiejszego wpisu przypomnę, że Czytelnicy bloga mogą też wziąć udział w konkursie towarzyszącym promocji Toyota Banku, gdzie za otwarcie konta i lokat czeka gwarantowana premia 140 zł, a dodatkowo do wygrania są bony Sodexo o wartości 50 zł.

Aktualizacja. Konkursowy post jest już na Facebooku:

12 komentarzy:

 1. No to czekamy... :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja nie ma konta na Facebooku... I nie ma zamiaru takowego zakładać. Czekam na bony dla czytelników Bloga, jak kiedyś z TurboKartą w Santander Banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak można żyć bez FB. Nawet chociażby fakowego/anonimowego konta.

   Usuń
  2. Popieram. Ja też nie mam "szajsbooka" :)

   Usuń
  3. Anonimowy20 marca 2018 15:07 odpowiadam można żyć długo i szczęśliwie.

   Usuń
 3. Popieram w całości, nie mam i nie zamierzam. Ale aktywnym czytelnikiem Bloga byłem, jestem i będę. Nam chyba też się coś należy- drobna sugestia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Była kiedyś promocja tylko dla subskrybentów newslettera, były promocje dla Czytelników bloga, tym razem czas na fanów z Facebooka. Ale w przyszłości promocje czy konkursy na blogu też... niewykluczone ;)

   Usuń
 4. Popieram. A bankobranie czytam i lubię. Ja też nie mam fejsa i żyje mi się całkiem dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 5. No dobra, Ale co w końcu trzeba zrobić, a raczej czego dotyczy ten konkurs za bony Sodexo za 50 i 100 zł? Mam po prostu polubić blog bankobranie i na fejsie i tyle? Czy jak? Bo tu jest tylko napisane "WPIS ZAPOWIADAJĄCY konkurs dla czytelników bloga"? No ale ten konkurs się już rozpoczął, czy rozpocznie? Jakie są warunki konkursu (poza polubieniem bloga na fejsie) i co należy zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post dotyczący konkursu jest już na Facebooku tutaj (tam szczegóły).

   Usuń
 6. Jestem zaskoczony ogromną ilością komentarzy pod fejsbukowym konkursem. Mr.Złotówa jak i kiedy to ogarniesz ? może podaj mi po cichu właściwą kwotę to pomogę Ci szukać dobrych odpowiedzi ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem bardzo mile zaskoczony :) Dzięki za chęć wsparcia ;)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...