Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 860 zł do wzięcia w kumulacji promocji BGŻ BNP Paribas

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

5.03.2018

Nawet 860 zł do wzięcia w kumulacji promocji BGŻ BNP Paribas

Zazwyczaj, by zyskać aż tyle, trzeba skorzystać z kilku produktów w różnych bankach. Tym razem, stając się klientem tylko jednego banku, możesz zgarnąć łącznie nawet 860 zł.

Kumulacja promocji w BGŻ BNP Paribas
To efekt kumulacji kilku promocji. Do wzięcia są nagrody pieniężne na sumę 160 zł lub bony o łącznej wartości 150 zł na zakupy w sklepach Biedronka za otwarcie darmowego Konta Optymalnego, a także dodatkowo bonusy pieniężne do 300 zł za aktywne korzystanie z konta (bonusy te zgarnąć można nawet bez płacenia kartą!). Do tego dochodzi jeszcze promocja karty kredytowej, w której do wzięcia jest nawet 400 zł do wykorzystania na Allegro.

Wszystkie te promocje na blogu już opisywałem. Dziś zbieram je jednak w jednym miejscu, by ułatwić przegląd warunków i wyciśnięcie maksimum zysków. Przez to, ostrzegam, wpis jest dość długi. No ale Twój poświęcony czas na zapoznanie się ze szczegółami zaowocuje sporymi korzyściami, które w innych promocjach nieraz są nieosiągalne.

Nawet 460 zł za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas


Zacznę od omówienia promocji Konta Optymalnego. W tym przypadku mamy do czynienia z dwoma alternatywnymi promocjami dodatkowymi, a także z bankową okazją do bankobrania "Mobilna Premia 2".

Do 160 zł na start


W promocjach dodatkowych do wzięcia są:
 • nagrody pieniężne na sumę 160 zł lub
 • bony o łącznej wartości 150 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka.

O tym, w której promocji wziąć udział, decydujesz Ty samodzielnie, wybierając rejestrację na stronie dedykowanej danej akcji. Dostępność obydwu promocji ograniczona została czasem, a także pulą wniosków kwalifikujących do wzięcia udziału w akcji. Ale tutaj dobra wieść: nie będzie osób, które założą konta, a odejdą z kwitkiem (czytaj bez nagrody). Organizator wyłącza bowiem możliwość kolejnych rejestracji i składania wniosków, gdy już wie, że pula się wyczerpuje. To daje gwarancję, że kto w promocji weźmie udział (i spełni warunki), ten nagrodę otrzyma.

Promocja z nagrodami pieniężnymi (do 160 zł) dostępna ma być do 11.03. (lub do osiągnięcia poziomu 1 000 rejestracji w promocji), zaś okazja z bonami do Biedronki do 18.03. (lub do wyczerpania puli 1 500 rejestracji w promocji).

Dla kogo promocje? W obu przypadkach uczestnikiem promocji konta osobistego może być osoba pełnoletnia, która na dzień składania wniosku w promocji nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (lub wcześniej - przed fuzją - w Banku BGŻ i/lub BNP Paribas) w ciągu 36 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto w promocji.

Udział w promocji mogą wziąć klienci BGŻ Optima (obowiązuje tu bowiem odrębna umowa ramowa).

Jakie są warunki do spełnienia, by uzyskać nagrody? Na początek trzeba zarejestrować się na stronie promocji z bonami do Biedronki lub nagrodami pieniężnymi do 160 zł i w kolejnym kroku (po rejestracji na stronie wybranej promocji) złożyć wniosek o Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas, wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą. We wniosku tym trzeba zaznaczyć też zgodę na e-korespondencję (co kwalifikuje jednocześnie do udziału w promocji "Mobilna Premia 2" - o niej piszę nieco niżej). Zgoda ta będzie wskazana (sugerowana) we wniosku, więc nie powinno to umknąć Twej uwadze. Dalej umowę o konto zawrzeć należy najpóźniej do 31.03.2018 r.

Kolejny krok to już spełnianie warunków do uzyskania nagród. W każdej promocji zadania jakie należy wykonać w danym miesiącu to:
 • otrzymanie wpływu na konto o łącznej wartości min. 1 000 zł;
 • wykonanie płatności kartą wydaną do konta w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 200 zł;
 • wykonanie z Konta Optymalnego co najmniej jednego przelewu za pomocą aplikacji mobilnej;

Nagrody w obydwu promocjach zostały podzielone na mniejsze części. W promocji z bonami do Biedronki do wzięcia są 3 bony o wartości 50 zł każdy. By zdobyć je wszystkie, powyższe warunki (wpływ, płatności kartą i przelew) wykonać należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy (od kwietnia do czerwca). Z kolei premia pieniężna (160 zł) rozbita została na 3 transze (80, 40 i 40 zł). By zgarnąć całą pulę, warunki (wpływ, płatności kartą i przelew) należy spełniać w dłuższym okresie, bo od kwietnia do września (w każdym z tych sześciu miesięcy).

W obydwu promocjach konto i wydaną do niego kartę należy posiadać do momentu otrzymania nagrody. W promocji z bonami do Biedronki są to następujące terminy: 29.06, 31.07. i 31.08.2018 r.

Z kolei w promocji z nagrodami pieniężnymi poszczególne transze wpływać będą na Konto Optymalne do 29.06., 31.08. i 31.10.2018 r. Uczestnicy tej akcji dodatkowo muszą też pamiętać o uzupełnieniu danych niezbędnych do wypłaty premii (podać będzie należało numer rachunku konta założonego w promocji), gdy organizator powiadomi mailowo o jej przyznaniu. Dane te będzie należało podać najpóźniej do 27.06.2018 r

Być może teraz zastanawiasz się jaką promocję wybrać? Porównując obydwie propozycje łatwo zauważyć, że prościej jest o bony do Biedronki, bo warunki promocji wystarczy spełniać zaledwie przez 3 miesiące, a poza tym odchodzi obowiązek uzupełniania danych, bo organizator bony będzie wysyłać w formie elektronicznej (na numer telefonu, który podaje się podczas rejestracji). Decydując się na zdobycie zaledwie 10 zł więcej, aczkolwiek w całości w postaci nagród pieniężnych (co oznacza możliwość przeznaczenia ich na dowolny cel), warunki będzie trzeba spełniać przez dłuższy okres (6 miesięcy).

Ważne wskazówki


▶ Wpływ 1 000 zł, który jest wymogiem w promocji, może pochodzić z Twego konta w innym banku. Nie mogą to być przelewy między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Wpływ oznacza odnotowanie kwoty w historii rachunku - nie ma konieczności utrzymywania tych środków w dłuższym okresie (w każdej chwili możesz je wydać, wypłacić lub przelać).

▶ Jeśli udział w promocji zechce wziąć także ktoś z Twych najbliższych to pamiętaj, że po rejestracji na danej stronie promocji złożyć można tylko jeden wniosek. By złożyć kolejny, niezbędna będzie odrębna rejestracja (z wykorzystaniem innego adresu mailowego i oczywiście innych danych osobowych).

▶ W przypadku płatności kartą zaliczających się do wydania kwoty min. 200 zł w poszczególnych miesiącach, zastosowano kilka wykluczeń (bazując na kodach MCC, które przypisane są do terminali płatniczych i wskazują dominujący charakter działalności danego sprzedawcy lub usługodawcy). I tak:
"Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC: 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
- 4900 określający płatność rachunków"

Lista ta choć z pozoru może wydawać się długa, to na szczęście nie jest jakoś szeroko zakrojona, bo generalnie można płacić w większości sklepów (markety, spożywcze, monopolowe, odzieżowe, drogerie), w aptekach, punktach gastronomicznych, kinach i to wszystko zaliczać się będzie do wymaganej kwoty, jaką należy wydać (min. 200 zł miesięcznie).


Mobilna Premia 2: nawet 300 zł za korzystanie z aplikacji


Bez względu na to czy wybierzesz promocję z premiami pieniężnymi 160 zł na start czy z bonami do Biedronki, jednocześnie załapiesz się też na promocję "Mobilna Premia 2", dzięki której od banku uzyskać można nawet 300 zł.

By wziąć udział w tej promocji, we wniosku pamiętaj wyrazić zgodę na przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją zawartej umowy z bankiem i zaakceptuj regulamin promocji (tzw. e-korespondencja). Ta zgoda powinna być wyraźnie zaznaczona we wniosku o konto, więc raczej nie umknie Twej uwadze. 

Pojedynczy bonus w tej promocji wynosi zaledwie 1 zł, ale otrzymasz go za każdą transakcję aplikacją mobilną o wartości co najmniej 5 zł, wykonaną w miesiącu kalendarzowym (z wyłączeniem transakcji BLIKiem oraz przelewów na rachunek lokat). Bonusy są jednak stosunkowo proste do zdobycia.

Za jakie transakcje zaliczane będą bonusy? Wykonywać możesz:
 • płatności z Android Pay - w ten sposób możesz płacić w niektórych aplikacjach mobilnych honorujących taką formę uiszczenia należności (np. Allegro, iTaxi, Pyszne.pl, UBER), a także zbliżeniowo telefonem w punktach handlowo-usługowych (tu musisz jednak pamiętać, że niezbędne jest posiadanie telefonu z wbudowanym modułem NFC oraz systemem Android w wersji min. 4.4);
 • transakcje z użyciem aplikacji GOmobile - to mobilna aplikacja dla klientów BGŻ BNP Paribas (dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS), dzięki której możesz sprawdzać stan i historię konta, a także realizować przelewy (i takie właśnie przelewy będą premiowane bonusami po 1 zł).

Jeśli chodzi o przelewy, to trzeba jednak zwrócić uwagę na poniższe ograniczenie:
"W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję w danym miesiącu"

Przelewy po min. 5 zł należy więc wykonywać na różne numery rachunków (jak najbardziej mogą to być także Twoje konta w innych bankach). Miesięcznie można będzie uzyskać bonusy na sumę nawet 25 zł, co przez 12-miesięczny okres ich naliczania da do 300 zł. 

Do wzięcia jest 25 zł... a więc trzeba by wykonać 25 transakcji w miesiącu. Dużo? Niekoniecznie. Nawet jeśli chodzi o same przelewy. Warto policzyć, ile różnych numerów rachunków znajdziesz, by wykonać jak najwięcej przelewów (co wydaje się najłatwiejszym sposobem na spełnianie warunków). Konta osobiste w innych bankach (Twe, ale może też współmałżonka), konta oszczędnościowe, rachunek kredytu lub karty kredytowej. Zbiera się tego dużo, a jeszcze możesz zrobić przelewy do odbiorców zewnętrznych np. wykonując płatności za prąd, gaz, czynsz, szkołę, telefon, Internet, ubezpieczenie i... szybko się okaże, że tych 25 przelewów będzie już zrobione. A jeśli nie, to jeszcze można te pulę uzupełnić płatnościami telefonem (Android Pay, tudzież obecnie już Google Pay po zmianie nazwy).

Wypłata premii ma być realizowana przez bank do 8. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wykonania transakcji objętych naliczaniem bonusu (a jeśli dzień ten wypadnie w dzień wolny od pracy, to w najbliższym dniu roboczym). 

Przykładowo: do promocji przystąpisz 9.03.2018 r. Pierwszą premię (sumę bonusów) otrzymasz zatem do 9.04. (bo 8.04. przypada w niedzielę). Bank będzie naliczał Ci te premie aż do 28.02.2019 r. (co oznacza ostatnią wypłatę 8.03.2019 r. za transakcje wykonane w okresie od 1-28.02.2019 r.)

Aby bonusy w ogóle otrzymywać, należy pamiętać jeszcze o aktywnym korzystaniu z konta, przez które bank rozumie wykonanie w każdym miesiącu co najmniej dwóch transakcji płatniczych (przelewów) na konta przedsiębiorców, będących:
"a. dostawcami mediów (płatności za telefon, TV, Internet, prąd, gaz, wodę lub ścieki), 
b. dostawcami usług płatniczych, (...) o usługach płatniczych (np. bank krajowy, biuro usług płatniczych, instytucja płatnicza), w zakresie spłaty kredytu, pożyczki udzielonej przez ten podmiot, 
c. uczelniami (szkołami wyższymi), (...), w tym w zakresie infrastruktury związanej z ich prowadzeniem (np. płatności za korzystanie z akademików, domów studenckich), 
d. placówkami systemu oświaty, (...) (np. szkoły, przedszkola), a także żłobkami albo klubami dziecięcymi, 
lub poprzez otrzymywanie na Konto wynagrodzenia za pracę"

W skrócie więc: zapewniasz wpływ wynagrodzenia na konto lub wykonujesz co najmniej 2 przelewy za prąd, gaz, telefon, Internet, szkołę czy uczelnię. A oprócz tego wykonujesz transakcje mobilne na kwotę min. 5 zł każda (płatności Android Pay lub transakcje aplikacją - w tym przelewy).

Na końcu prześwietlę jeszcze warunki prowadzenia Konta Optymalnego i opiszę sposób jego otwarcia. Teraz jednak czas na kolejny element bankobrania z BGŻ BNP Paribas.Nawet 400 zł w bonach (Allegro) za kartę kredytową


Gdy już masz (albo dopiero założysz) konto w BGŻ BNP Paribas to jeszcze sporo zarobić możesz z kartą kredytową tego banku.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji z kartą kredytową może być osoba, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę w niniejszej promocji nie miała innej umowy o kartę kredytową BGŻ BNP Paribas, ani nie rozwiązała, nie wypowiedziała lub nie odstąpiła od takiej umowy. Posiadanie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (czy tym bardziej konta oszczędnościowego w BGŻ Optima) nie jest przeszkodą do skorzystania z promocji.

Zasady promocji. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, gdy oddzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową MasterCard, wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku oraz na przesyłanie informacji handlowych i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych (do końca promocji). Umowę o kartę zawrzyj z bankiem najpóźniej do 31.03.2018 r.

Co jeszcze pozostanie zrobić? Niezbędna będzie rejestracja na stronie programu lojalnościowego "MamBONUS" dla klientów BGŻ BNP Paribas, bo tam właśnie odebrać będzie można nagrody. Spłacać też należy terminowo zobowiązania wobec banku (co w przypadku karty kredytowej opłaca się tym bardziej, że dzięki spłacie w okresie bezodsetkowym oddawać będziesz dokładnie tyle, ile z karty zostało wydane). No i trzeba wykonać też płatności kartą w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych, Od tego ile wydasz zależeć będzie liczba nagród jaką otrzymasz (a pojedynczą nagrodą jest voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro). Czym więcej wydasz, tym lepiej. 
a. Za Transakcje Kartą na łączną kwotę od 500 zł do 999,99 zł otrzymasz 1 Nagrodę (czyli w praktyce voucher o wartości 100 zł do wydania na Allegro) 
b. Za Transakcje Kartą na łączną kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł otrzymasz 2 Nagrody (czyli w praktyce 2 vouchery o łącznej wartości 200 zł do wydania na Allegro) 
c. Za Transakcje Kartą na łączną kwotę od 1500 zł do 1999,99 zł otrzymasz 3 Nagrody (czyli w praktyce 3 vouchery o wartości 300 zł do wydania na Allegro) 
d. Za Transakcje Kartą na kwotę równą lub wyższą niż 2000 zł otrzymasz 4 Nagrody (czyli w praktyce 4 vouchery o wartości 400 zł do wydania na Allegro).

Nagrody mają być udostępnione w panelu programu "MamBONUS" już w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności kartą kredytową, a wykorzystać je będzie można w ciągu 3 miesięcy.
Konto Optymalne - prześwietlenie oferty


Flagowe konto z oferty BGŻ BNP Paribas obecnie należy do najlepszych spośród oferowanych przez banki w Polsce. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

By konto jednocześnie było objęte promocją "Mobilna Premia 2", jak i promocją z nagrodami na start (premia 160 zł lub bony do Biedronki) wniosek musi być złożony poprzez stronę wybranej promocji. Wówczas jedynym sposobem zawarcia umowy z bankiem jest wizyta kuriera (który przyjeżdża z dokumentami do podpisu na koszt banku). Już na etapie uzupełniania wniosku wskazać można inny adres dla kuriera (np. miejsce pracy czy uczelnię, a więc tam, gdzie będzie Ci najwygodniej go przyjąć). Może to być adres inny niż zamieszkania lub korespondencyjny.

Karta kredytowa - prześwietlenie oferty


Do skorzystania z promocji upoważnia rejestracja w programie "MamBONUS", która możliwa jest tylko dla posiadaczy karty kredytowej Mastercard. Za standardową kartę opłata roczna wynosi 72 zł, ale za pierwszy rok bank na szczęście z tej opłaty zwalnia (o czym informują konsultanci dzwoniący w sprawie przyjęcia wniosku). Łatwo więc wziąć udział w tej promocji i uniknąć kosztów.

Jako że transakcje w promocji należy wykonać w ciągu pierwszych dwóch okresów rozliczeniowych to... warto zadbać, by ten pierwszy okres był jak najdłuższy (kolejne będą już miesięczne). Pierwszy z okresów rozliczeniowych liczy się od przyznania karty przez bank do dnia rozliczenia, który w rozmowie z konsultantem banku można wskazać samodzielnie. Dobrze więc wybrać taką datę, by dawała Ci jak najwięcej czasu (gdy kartę wyrabiasz np. 11. dnia miesiąca, to jako dzień rozliczenia najlepiej wskazać datę najbliższą 10. dnia miesiąca - ale nie późniejszą).
Przydatne dokumenty:

32 komentarze:

 1. Czy kolejność wniosku (o konto/kartę) ma znaczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jednocześnie albo najpierw konto a później karta.

   Usuń
 2. Czy dobrze rozumiem? Jeżeli skorzystałem z akcji na kartę kredytową to mogę również skorzystać z akcji na konto osobiste?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy na kartę wymagane są wpływy? A jeśli tak to czy musi to być wynagrodzenie czy może też być własny przelew? I wtedy z konta w BGŻ BNP Paribas czy może być z innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na kartę wpływy nie są wymagane. Spłacasz tylko wydaną kwotę. Źródło nie ma znaczenia.

   Usuń
  2. @Anonimowy 5 marca 2018 21:58, karta kredytowa rządzi się innymi zasadami niż konto osobiste. Na rachunek karty regularnych wpływów nie potrzeba. Więcej na temat zasad działania takiej karty przeczytasz w mym wpisie poradnikowym tutaj.

   Usuń
 4. Czy wyłączenia niektórych kodów MĆC dotyczą też płatności kartą kredytową?

  OdpowiedzUsuń
 5. Może ktoś bardziej doświadczony pomoże w takiej niejasności. Czy płatności wykonane przez Android Pay będą zaliczone jako wykonanie płatności kartą wydaną do konta w punktach handlowo-usługowych aby uzyskać wymaganą sumę
  min. 200 zł, czy też należy wykonać te płatności w wysokości używając "plastikowej" karty płatniczej. Z góry dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą się liczyły. I to nie moje domniemania a wynika z regulaminu. Definicja:
   "Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty (w tym Transakcje AndroidPay oraz Transakcje MasterPass)"

   Usuń
  2. Android pay już nie istnieje

   Usuń
 6. Czy wykluczenia kodów mcc dotyczą również karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie w tej promocji nie :)

   Usuń
  2. Nie ma, można płacić wszędzie :)

   Usuń
 7. Premia mobilna - 1 zł za kazdą transakcję z użyciem aplikacji GOmobile. Pytanie - Czy jeśli ustawię w aplikacji mobilnej comiesięczny przelew cykliczny - będzie się taki przelew kwalifikował każdego miesiąca do Premii Mobilnej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kolejnych miesiącach to będą zlecenia stałem które robić będzie system bankowy a nie Ty w aplikacji więc bardzo wątpię by bank za to miał przyznawać bonusy.

   Usuń
  2. Trzeba robić ręcznie. Dodaj do zaufanych odbiorców i pójdzie szybko.

   Usuń
 8. Na pewno posiadanie konta BGŻ Optima nie wyklucza z promocji?
  Mój wniosek został przez to odrzucony i skierowano mnie do placówki, abym tam mógł założyć konto w promocji. Czy miał ktoś podobną sytuację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałem konto w Optimie a w Paribasie założyłem bez problemu i bierze udział w promocji.

   Usuń
  2. Skąd wiadomo, że Twój wniosek został odrzucony przez fakt posiadania konta w BGŻ-Optima?

   Usuń
 9. Dziś umowa podpisana. W załączniku mam regulamin że karta wystarczy wydać 500 zł w 2 p-wszych okresach i wtedy opłaty rocznej za kartę nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy opłata 72zł jest anulowana z góry czy po wydaniu jakiejsc kwoaty kartą?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy jesli zamnkalem karte sygma banku w lipcu to rozumiem z tej promocji z allegro skorzystac nie moge ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Osobom które mają chrapkę na Mobilną Premię 2 zwracam uwagę, że w aplikacji GoMobile nie można ustawić można ustawić przyszłej daty przelewu. Zatem jeśli masz kilka rachunków do opłacenia w ciągu miesiąca nie da rady ustawić z góry przelewów. Teoretycznie w każdym terminie płatności musisz się zalogować (o czym trzeba pamiętać!) i wykonać przelew - albo też wysyłasz przelewy hurtem przed terminem, np na początku miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
 13. Odpowiedni tytuł w 1 przelewie wystarcza do spełnienia warunków premii? Zamiast 2 płatności za media?
  Może ktoś potwierdzić z korzystających?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś w oddziale pani powiedziała w tajemnicy, że jeżeli prześlesz pieniądze z innego rachunku i w tytule napiszesz wynagrodzenie za pracę, to przejdzie.

   Usuń
  2. A kto jest organizatorem tej promocji?

   Usuń
 14. W sieci virgin nie można wysłać smsa na nr 4884 z uwagi na brak umowy operatora z operatorem nr premium. Ma ktoś rozwiązanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz przenieść nr np. do play, aktywować bonus za przeniesienie, a po jego wykorzystaniu wrócić do VM

   Usuń
 15. Dzisiaj dzwonili do mnie z banku z informacją, iż przedłużono promocję na kartę kredytową z bonami do wydania na Allegro. (na wcześniejszą akcję nie zdążyłam się załapać, tzn. złożyłam wniosek ale nie mogłam rozmawiać wtedy kiedy dzwonili).Czy ktoś jeszcze dostał taki telefon? Warunki są takie same. Jedynie nie uzyskałam informacji o linku do aktywacji bonusu.

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy oprócz opłaty rocznej za korzystanie z karty są jeszcze jakieś inne opłaty , a jeśli tak to jak można ich uniknąć .

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...