Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 150 zł do wykorzystania w sklepach jubilerskich za Konto Jakie Chcę w BZ WBK

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

8.03.2018

Nawet 150 zł do wykorzystania w sklepach jubilerskich za Konto Jakie Chcę w BZ WBK

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w Banku Zachodnim WBK.

Vouchery 150 zł do sklepów jubilerskich Ania Kruk za Konto Jakie Chcę w BZ WBK
Tym razem do zdobycia są vouchery o łącznej wartości nawet 150 zł, które można wykorzystać podczas zakupów w sklepach jubilerskich Ania Kruk.

[Aktualizacja w dn. 30.03.2018 r., g. 12:50: promocja została zakończona

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać mogą osoby pełnoletnie, które w okresie 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadały konta osobistego prowadzonego w PLN w BZ WBK.

Zasady promocji. By załapać się na promocję "Kobieca strona Konta Jakie Chcę" i zdobyć nagrody:
 • złóż wniosek i najpóźniej do 30.03.2018 r. zawrzyj umowę o Konto Jakie Chcę (wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i z kartą debetową, wydawaną do konta), wyrażając przy tym zgody na kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celach marketingowych;
 • do 20.04.2018 r. wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem na kwotę min. 150 zł.

Za spełnienie pierwszego z warunków (w skrócie: zawarcie umowy) otrzymasz nagrodę w postaci vouchera o wartości 50 zł. Jeśli wykonasz też płatności kartą lub BLIKiem, to dodatkowo trafi do Ciebie również voucher o wartości 100 zł.

Liczba nagród w promocji została ograniczona. Bank ma do rozdania 1 000 voucherów o wartości 50 zł i 1 000 voucherów o wartości 100 zł. Nagrody mają być przekazane mailem najpóźniej do 20.05.2018 r., a wykorzystać je będzie można do 30.11.2018 r.

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty 


Główne cechy konta otwieranego w powyższej akcji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po upływie terminu ważności dotychczas używanej karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana);
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną (do wyboru jeden z poniższych wariantów):
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania płatności kartą na sumę min. 500 zł lub
  • 3 zł bez warunków;
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów BZ WBK; 5 zł za każdą wypłatę kartą z innego bankomatu w Polsce lub bez opłat w przypadku wykupienia pakietu za 7 zł miesięcznie (w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe). 

Po złożeniu wniosku o konto, umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z trzech sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym z własnego konta w innym banku - w tym przypadku ważne jest by dane z przelewu (imię, nazwisko, adres) zgadzały się z tymi, które podasz we wniosku. Przelew może być wykonany wyłącznie z wybranych banków (Alior Bank, Bank Pekao, Bank Spółdzielczy we Wschowie - Net Bank, Eurobank, mBank, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe), i w dodatku tylko gdy Twa tożsamość została tam zweryfikowana (nie otworzysz konta przelewem z banku, w którym konto zostało otwarte przelewem);
 • za pośrednictwem kuriera - we wniosku wskazać możesz inny adres niż zamieszkania czy korespondencyjny, więc kurier może przyjechać np. do miejsca Twej pracy lub na uczelnię;
 • podczas weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą banku (by skorzystać z tej opcji niezbędne jest posiadanie przeglądarki innej niż Internet Explorer).

Przydatne dokumenty:

27 komentarzy:

 1. A ich umowy wciąż wozi InPost - żałosne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mozesz otworzyc konto na przelew lub wideo

   Usuń
  2. A ja akurat ani na przelew ani na video nie mogę, a dopóki ich umowy wozi InPost nie zamierzam u nich zakładać żadnego konta :)

   Usuń
 2. Co za moda na te vouchery...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie moda, a konieczność ekonomiczno-byznesowa!

   Usuń
  2. Też tak myślę. Jak bank zamawia 1000 voucherów to może negocjować rabat. Dla sieci sklepów rabat opłaca się dać bo to w końcu przyjdzie 1000 klientów. Dopłacając do zakupów spłaci się to co dali rabatu bankowi.

   Usuń
 3. Jak patrzę na mapę sklepów to północna część Polski odpada. No chyba, że chce się komuś pofatygować do sklepów Ania Kruk w Poznaniu, Wągrowcu, Łodzi albo Warszawie. No i na południu jeszcze trochę sklepów mają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest przecież sklep internetowy

   Usuń
  2. Z informacji uzyskanych z banku wynika, że vouchery można wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internetowym.

   Usuń
 4. A ja wciąż czekam na jakieś lokówki :)

  Asia Szpak.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak to jest z tą opłatą za kartę? Kiedy i gdzie można wybrać rodzaj opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo jest 3 zł. Możesz zmienić w BZWBK24 na inną opcję. Zmiana zacznie działać od kolejnego miesiąca.

   Usuń
  2. W przypadku nowo-wydanej karty zmiana zacznie działać od zaraz.

   Usuń
 6. Będzie jakaś informacja o wyczerpaniu puli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo to wyłączali stronę promocji jak się pula wyczerpywała.

   Usuń
  2. Z informacji jakie uzyskałem wynika, że z kwitkiem nikt nie odejdzie. A więc każdy kto zdąży złożyć wniosek (i spełni pozostałe warunki), nagrody otrzyma.

   Usuń
 7. Pytanie o promocję Mobilne Konto Oszczędnościowe. Rano był jeszcze wpis na Bankobraniu a teraz nie można się doszukać żadnej informacji nawet na stronie banku. Linkowana strona do założenia konta z dostępnego rano wpisu już nie działa. Czy oznacza to, że koniec z promocją? Nawet jak promocje się kończą Mr Złotówa nie usuwa wpisów, a teraz śladu po nim nie ma. Co jest powodem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie promocja jest niedostępna (strona została wyłączona). Prawdopodobnie ma jednak powrócić.

   Usuń
 8. Cześć, mój wniosek został odrzucony ze względu na niezgodność danych w przelewie z danymi na wniosku. Wynika to z faktu, że mieszkam na wsi, w której nie ma ulic więc mój adres na dowodzie wygląda w następujący sposób (podaję przykładowe dane) "33-333 Piasek, 35", gdzie Piasek to nazwa wsi. Natomiast zarówno w banku, z którego wykonałam przelew, jak i we wniosku podałam następujący adres: "Piasek 35, 33-333 Piaskownica", bo w mojej wsi nie ma poczty. Teoretycznie oba formaty adresu są prawidłowe i wskazują na ten sam adres. Mam szansę w jakiś sposób to "obejść" i złożyć wniosek za pomocą przelewu weryfikacyjnego czy w moim przypadku ta opcja zupełnie odpada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już raz ci przelew odrzuciło to kolejny wniosek albo kurier albo wideorozmowa.

   Usuń
 9. to jeszcze takie pytanie, transakcja aby otrzymać drugi voucher ma być jednorazowo na min 150zł czy może być rozbite na kilka innych o sumie 150?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być rozbite. Ma być suma 150 zł

   Usuń
 10. W sklepie internetowym też można te bony wykorzystać?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy ktoś otrzymał wiadomość z przyznanym bonusem?

  OdpowiedzUsuń
 12. I ja tez nie, wczoraj wyslalam reklamację. Czekam na odp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie i u żony bony były już w ub. tyg.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...