Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: ... i jeszcze raz ING Bank Śląski. Premia do 120 zł dla zaproszonych za wpływ wynagrodzenia

700 zł od Santandera630 zł od BNP Paribas⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

7.03.2018

... i jeszcze raz ING Bank Śląski. Premia do 120 zł dla zaproszonych za wpływ wynagrodzenia

Rzadko zdarza się, by trzeci z rzędu wpis dotyczył jednego banku.

Bonus do 120 zł za wpływ wynagrodzenia od ING Banku Śląskiego
A jednak. Tak jest w przypadku ING Banku Śląskiego. Po dwóch promocjach dotyczących płacenia BLIKiem, teraz czas na okazję do bankobrania, w której bank wynagradza zapewnienie wpływów na konto. Premia jest nie byle jaka, bo to nawet 120 zł.

Dla kogo promocja? Niestety to po raz kolejny promocja wyłącznie dla zaproszonych (takie zaproszenia jednak się zdarzają chyba nie tak rzadko, o czym Czytelnicy donoszą, a i osobiście w jednej z poprzednich promocji dostałem propozycję z premią 100 zł od ING Banku Śląskiego właśnie za zapewnienie wpływów). Tego typu zaproszenie ma być wysłane wiadomością w systemie Moje ING.

Zasady promocji. ING Bank Śląski przygotował 2 rodzaje bonusów. Uczestnik załapać się może na bonus 100 lub 120 zł.

By uzyskać 100 zł:
 • do 31.05.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie promocji;
 • w okresie od 7.03. do 30.09.2018 r. otrzymaj na konto wpływy z tytułu wynagrodzenia na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł w każdym z czterech dowolnych miesięcy (w regulaminie dodano jeszcze zapis: "Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku");
 • do dnia wypłaty premii (czyli do 31.10.2018 r.) nie zamykaj konta oraz nie wycofuj zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Z kolei by uzyskać 120 zł:
 • do 31.05.2018 r. w systemie Moje ING złóż dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w ING Banku Śląskim; 
 • po złożeniu w/w dyspozycji, w okresie od 7.03. do 30.09.2018 r. otrzymaj na konto wpływy z tytułu wynagrodzenia po min. 1 000 zł w każdym z czterech dowolnych miesięcy (w regulaminie dodano jeszcze zapis: "Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku"; tu nie może być to suma wpływów na min. 1 000 zł, ale co najmniej taka kwota musi na konto wpływać);
 • do dnia wypłaty premii (czyli do 31.10.2018 r.) nie zamykaj konta oraz nie wycofuj zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Przydatne dokumenty:

24 komentarze:

 1. Ciekawe czy przejdą przelewy z własnego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że przy premii 120 zł już chcą mieć faktyczne wpływy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę, proszę - Internationale Nederlanden Groep ... hoho!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy osoby nieposiadające konta w BZWBK też się łapią?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale z konta zony z adnotacją wynagrodzenie juz chyba moze byc

  OdpowiedzUsuń
 6. Co jeśli wypełnię formularz zgłoszeniowy a nie dostałem zaproszenia?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie da się wprosić do promocji, nie przechodzi rejestracja w formularzu promocyjnym - weryfikacja po PESELu

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy jest gdzieś napisane, że nie można z innego konta w banku przelać to 1000zl?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy jest gdzieś informacja ze nie można przelać 1000zl z innego konta w banku?

  OdpowiedzUsuń
 10. "Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku", ale jak pewnie słusznie pisze Anonimowy powyżej "Ale z konta zony z adnotacją wynagrodzenie juz chyba moze byc". Natomiast jeśli chcesz jednocześnie załapać się na promocję z regularnym Oszczędzaniem, to tam jest warunek "Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny".

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapytaj w swoich kadrach, czy mogą przekazywać część twojego wynagrodzenia (kwotowo lub procentowo) na rachunek w ING. 220 zł (z dwóch promocji) piechotą nie chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 12. W ub.r. była promocja bardzo podobna. Choć ręki nie dam sobie już uciąć czy definicje były takie same. Ale wtedy wystarczyły przelewy "wynagrodzenia" z konta w innym banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było wtedy tylko słowo "pensja" bez żadnej definicji. Wtedy brałem udział ja i dostałem 100 zł. Teraz sprawa dot. żony i dlatego specjalnie sprawdzałem.

   Usuń
 13. ING stale olewa lojalnych klientów. Wszystkie promocje na zaproszenie. Do żadnej z dotychczasowych nie zostałem zaproszony. Po prostu o klienta od 15 lat nie warto walczyć. Próba negocjacji z konsultantami kończy się stwierdzeniem, że taka jest "decyzja biznesowa banku".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większość banków w praktyce olewa obecnych klientów. Wyjątki są nieliczne. Ale jak masz wpływy to raczej nie ma się co dziwić że nie masz zaproszenia. Najlepiej zamknij konto a za rok albo 2 wrócisz i sobie odbijesz ;)

   Usuń
  2. W jakim niby celu mieliby zabiegać o wpływy wynagrodzenia klienta, który je już obecnie robi? Ta premia to wabik dla pozyskania wpływów od klientów, którzy ich nie dokonują, rozumiesz?

   Usuń
  3. Konto na stałe warto trzymać tylko w BZWBK bo mają dużo promocji. Reszta klientów ma w...

   Usuń
  4. Sprawdz, czy masz wyrażone zgody. Może dlatego cie pomijają.

   Usuń
 14. witam czy 500+ się łapie jak wpływ?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy mogę skorzystać z tej promocji jeśli nie posiadam karty do rachunku?

  OdpowiedzUsuń
 16. Dzisiaj wypłacili premie!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...