Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 100 zł i voucher 250 zł do wykorzystania na Fly.pl w prezencie za Konto 360° w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.03.2018

Premia 100 zł i voucher 250 zł do wykorzystania na Fly.pl w prezencie za Konto 360° w Banku Millennium

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w Banku Millennium.

Premia pieniężna 100 zł i voucher 250 zł na Fly.pl za konto w Banku Millennium
Tym razem zdobyć można bonus pieniężny 100 zł do wykorzystania na dowolny cel i voucher o wartości 250 zł do zrealizowania na Fly.pl. Warunki do spełnienia pozostają niezmiennie bardzo proste. A dodatkową zachętą dla oszczędzających może być stawka 2,7% na koncie oszczędnościowym nawet do 200 000 zł.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba, która nie posiada jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, ani nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów lub kuratorów posiadacza rachunku w Millennium oraz użytkowników kart pre-prepaid, dodatkowych kart kredytowych, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI. W skrócie więc: jakakolwiek relacja z bankiem wyklucza udział w obecnej promocji.

Udziału w promocji nie mogą też brać uczestnicy poprzednich akcji promocyjnych i sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student - zarówno tych oferowanych przez bank, jak i organizatorów zewnętrznych. Uczestnikiem promocji nie może też być osoba, która jest obecnie zarejestrowana jako wnioskodawca o jakikolwiek produkt Banku Millennium i wniosek ten jest procesowany przez bank.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – V edycja":
 • do 28.03.2018 r. zarejestruj się na stronie promocji;
 • klikając w link w wiadomości otrzymanej na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź udział w promocji i przejdź do złożenia wniosku o Konto 360° lub 360° Student wraz z wydawaną do niego kartą (wysłać go należy najpóźniej do 28.03.), wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych w celu marketingu przez bank i podmioty powiązane oraz współpracujące z bankiem (w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość) - zgód tych nie odwołuj do 14.07.2018 r., a także na ujawnienie organizatorowi przez bank informacji objętych tajemnicą bankową (wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków promocji celem wypłaty premii);
 • do 4.04. zawrzyj umowę z bankiem;
 • w przypadku otwarcia Konta 360° w kwietniu i w maju 2018 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zasil konto kwotą min. 1 000 zł i
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę
 • w przypadku otwarcia Konta  360° Student w kwietniu i w maju 2018 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zasil konto kwotą min. 500 zł i
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na dowolną kwotę

Zasilenie konta oznacza wpływ, który możesz zrealizować przelewem z własnego konta w innym banku. Regulamin promocji nie wymaga utrzymywania tych środków na koncie w Millennium, więc w każdej chwili możesz te środki wydać, wypłacić lub przelać.

O przyznaniu premii za spełnienie powyższych warunków organizator akcji powiadomi Cię mailowo do 30.06.2018 r. W ciągu 14 dni roboczych od otrzymania tego powiadomienia niezbędna będzie Twa reakcja na wiadomość i uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty premii - podać będzie należało numer rachunku konta w Banku Millennium założonego w ramach niniejszej promocji. W terminie tych 14 dni roboczych nastąpi też wypłata nagród. Do dnia wypłaty premii nie należy rezygnować z konta.

Z kolei voucher o wartości 250 zł do wykorzystania na Fly.pl otrzymasz mailem najpóźniej do 30.06.2018 r. Voucher wykorzystać będzie można do 31.12.2018 r. przy zakupie (na kwotę min. 1 500 zł za osobę) usług turystycznych, pakietów lotniczych (wycieczki lotnicze) znajdujących się w ofercie FLY, prezentowanych na wskazanej na stronie www.fly.pl.

Konto oszczędnościowe Profit: 3% do 200 000 zł


W obecnie dostępnej (do 12.05.2018 r.) promocji konta oszczędnościowego załapać się można na stawkę 2,7% do 200 000 zł. Oprocentowanie na tym poziomie obowiązuje przez okres 92 dni od dnia pierwszej wpłaty na konto oszczędnościowe. Wpłacić należy "nowe środki", co jednak jako osoba kwalifikująca się do udziału w promocji konta osobistego spełnisz automatycznie.

Konto 360° i 360° Student w Millennium - prześwietlenie


Do wyboru w Banku Millennium mamy Konto 360° lub 360° Student. Pierwsze z nich otworzyć może każda pełnoletnia osoba, a Konto 360° Student przeznaczone jest do osób w wieku 18-26 lat (ale nie trzeba być studentem, co mogłaby sugerować nazwa).

W przypadku Konta 360° nie zapłacisz za jego prowadzenie, za posiadanie karty, ani za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce, jeśli w danym miesiącu na konto wpłynie kwota min. 1 000 zł (jak już wspomniałem wyżej nawet z Twego konta w innym banku, niekoniecznie od pracodawcy) oraz wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą lub BLIKiem.

Jeszcze prostsze zasady obowiązują przy Koncie 360° Student. Tutaj za prowadzenie konta, posiadanie karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce nie zapłacisz ani grosza, jeśli w miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę). Aczkolwiek jeśli założysz właśnie teraz ten rachunek, to pamiętaj o zapewnieniu wpływu min. 500 zł w kwietniu i maju 2018 r.

Jak otworzyć konto w Banku Millennium? Promocją objęte są wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. We wniosku wybrać możesz jeden z dwóch sposobów finalizacji - umowę zawrzesz:
 • za pośrednictwem kuriera lub
 • w wybranej placówce banku. Jeśli zdecydujesz się na tę drugą opcję to pamiętaj, by w oddziale nie składać wniosku, ale kontynuować ten złożony w Internecie. Bo tylko w taki sposób zagwarantujesz sobie udział w promocji i zdobycie bonusu 100 zł oraz vouchera do Fly.pl.


Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Jeśli miałem kiedyś konto w promocji Zyskaj 360 zł z Kontem 360 to teraz nie mogę brać udziału?

  OdpowiedzUsuń
 2. czytając wykluczonych wygląda jak spis powszechny

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka sytuacja, że jakakolwiek relacja z Millennium wyklucza udział w obecnej promocji jest dość logiczna - po co w celu werbunku oferować kasę ludziom, którzy już obecnie są ich klientami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jakim klientem dla banku jest np. pełnomocnik? Żadnym. Najczęściej takie osoby z niczego nie korzystają i są przypisane w razie "W".

   Usuń
 4. ok-rozumowanie niby logiczne, ale co z tymi którzy mieli konto 360 i zamknęli je jakiś czas temu i aktualnie nic nie mają w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie było objęte żadną promocją to wynikałoby że można teraz założyć w tej promo.

   Usuń
 5. Jak miałem Dobre Konto do 2016 r. a Konta 360 nigdy to łapię się?

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałem w zeszłym roku konto 360 otwarte z polecenia (z żadnej innej promocji nie korzystałem), które później zamknąłem. Jestem wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej pewnie odniosłeś jakąś korzyść więc będzie to liczyło się do wykluczenia.

   Usuń
 7. Wyrabianie karty jest konieczne czy można sobie odpuścić skoro płatności mogą być Blikiem?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...