Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów PKO BP (w tym Inteligo): bonus 15 zł za aktywację IKO

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

23.03.2018

Promocja dla klientów PKO BP (w tym Inteligo): bonus 15 zł za aktywację IKO

Obecni klienci największego banku w Polsce załapać się mogą na promocję.

Promocja Aktywne IKO może więcej dla klientów PKO BP i Inteligo z bonusem 15 zł
Propozycja jest skierowana do osób korzystających z aplikacji IKO w trybie pasywnym (co to oznacza, zaraz wytłumaczę). Do wzięcia jest bonus 15 zł (a jeśli ktoś ma Konto Inteligo oraz inne konto w PKO BP to i nawet dwa bonusy po 15 zł).

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać może osoba, która posiada konto osobistego w PKO BP (w tym Inteligo), która w dniu 22.03.2018 r. korzystała z posiadanej aplikacji IKO w trybie pasywnym i która do dnia 23.03.2018 r. nie posiadała aplikacji IKO w trybie aktywnym przypisanej do istniejącego lub zamkniętego konta osobistego (odpowiednio w PKO BP bądź IKO).

Co oznacza tryb pasywny i tryb aktywny w IKO?
"Tryb pasywny aplikacji IKO ma miejsce wtedy, gdy posiadacz telefonu pobierze aplikację IKO, wprowadzi w aplikacji IKO numer klienta oraz hasło do serwisu bankowości internetowej iPKO (Inteligo) i nada PIN do aplikacji. W takiej formie aplikacja IKO wyświetla informacje o kontach i innych produktach w PKO Banku Polskim (Inteligo), ale nie można wykonywać żadnych operacji. 
Tryb aktywny aplikacji IKO ma miejsce wtedy, gdy posiadacz telefonu poza czynnościami opisanymi powyżej, aktywuje aplikację IKO. W trybie aktywnym aplikacji można wykonywać przelewy i inne operacje, np. doładowanie telefonu, płatności BLIK, wypłaty z bankomatów za pomocą BLIKA, wpłaty we wpłatomatach za pomocą BLIKA. Za aktywację aplikacji mobilnej IKO bank nie pobiera żadnej prowizji."

W skrócie więc: pasywna aplikacja jest wtedy, gdy nie można za jej pomocą wykonywać żadnych transakcji (przelewów, płatności zbliżeniowych lub BLIKiem), a służy ona jedynie podglądaniu finansów.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Aktywne IKO może więcej" i zdobyć bonus 15 zł:
 • aktywuj aplikację IKO;
 • w dniu przystąpienia do promocji posiadaj (lub wyraź) zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od PKO BP (i nie odwołuj jej do momentu wypłaty premii);
 • wykonaj nowo aktywowaną aplikacją IKO co najmniej 2 płatności na łączną kwotę min. 80 zł (zaliczają się to tego zarówno płatności zbliżeniowe telefonem, jak i płatności BLIKiem)

Uczestnik promocji może zdobyć maksymalnie 2 premie (jedną za konto w PKO BP inne niż Konto Inteligo, a drugą jeśli posiada też Konto Inteligo). Bank na nagrody przewidział 90 000 zł, więc w przypadku wyczerpania tej puli środków, akcja zakończy się przed terminem. A jeśli tak się nie stanie to potrwa do 30.05.2018 r.

Wypłata bonusów ma nastąpić w dwóch turach: do 8.05. (dla osób, które spełnią warunki promocji do 20.04.) oraz do 22.06. (dla tych, którzy warunki spełnią do 30.05.2018 r.).

💡 Jeśli nie masz konta w PKO BP, sprawdź jak zarobić 50 zł za jego otwarcie. Jeśli jesteś w wieku 18-26 lat to dodatkowo za otwarcie Konta dla Młodych otrzymasz bon 100 zł do wykorzystania na Allegro.


Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Jak przejść z trybu pasywnego na aktywny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W IKO masz opcję AKTYWUJ. I działasz krok po kroku.

   Usuń
 2. Czy płatności blikiem mogą być też w internecie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli jak w ogóle nie posiadałem IKO to się nie łapię? Słabe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba tak to wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam Konto Inteligo bez karty debetowej. Czy do tych płatności zbliżeniowych wyrabia się jakąś kartę mobilną czy jak to działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz mieć kartę debetową. Tylko wtedy da się uruchomić płatności HCE.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...