Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowany voucher 300 zł do wykorzystania na Morele.net za wypróbowanie karty Citi Simplicity

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

26.03.2018

Gwarantowany voucher 300 zł do wykorzystania na Morele.net za wypróbowanie karty Citi Simplicity

Pojawiła się kolejna promocja darmowej karty kredytowej z logo Citibanku.

Karta podarunkowa 300 zł do sklepów Morele.net za wypróbowanie darmowej karty Citi Simplicity w Citibanku
Tym razem za jej wyrobienie i wykonanie zaledwie 10 płatności (na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach) do wzięcia jest gwarantowana nagroda: bon o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net.

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać mogą osoby, które ukończyły co najmniej 21. rok życia oraz nie posiadają i co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Ewentualne posiadanie innych produktów tego banku (jak pożyczka czy konto) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji.

Nagroda. Nagrodą za spełnienie prostych warunków promocji jest voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net. Sam sklep Morele.net sprzedaje przede wszystkim AGD, komputery, sprzęt RTV i inną elektronikę. Ale w grupie Morele.net jest jeszcze kilka innych sklepów z innym asortymentem. Są to: hulahop.pl - zabawki i produkty dziecięce, amfora.pl - perfumy i kosmetyki, pupilo.pl - artykuły dla zwierząt, budujesz.pl - artykuły budowlane i narzędzia, digitalo.pl - książki, muzyka i filmy, motoria.pl - artykuły motoryzacyjne, sklep - presto.pl sport i turystyka, ubieramy.pl - odzież, obuwie i dodatki, meblujesz.pl - dekoracja i aranżacja wnętrz. I wszędzie tam również można zrealizować bon otrzymany w niniejszej promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji"Voucher do sklepów Grupy morele.net z Kartą Kredytową Citibank" i zdobyć tytułową nagrodę o wartości 300 zł:
 • do 4.07.2018 r. wypełnij formularz zgłoszenia (w promocji udział biorą wyłącznie zgłoszenia wysłane na stronie promocji);
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych w celach informowania o produktach i usługach podmiotów współpracujących z bankiem oraz na otrzymywanie informacji handlowych;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w egzemplarzu umowy, który bank odeśle do Ciebie listownie): 
  • przez 2 kolejne miesiące wykonaj po minimum 5 płatności kartą (na dowolne kwoty);
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

I to tyle. Nagrodę otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku, którą bank prześle do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Wymagane w promocji płatności kartą wykonać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Do wymaganych transakcji nie zaliczą się przelewy z karty, wypłaty w bankomacie, ani transakcje zwrócone.

Voucher będzie można wykorzystać jednorazowo najpóźniej do 31.03.2019 r. przy zakupach o wartości co najmniej równej wartości 300 zł. Jeśli więc zrobisz zakupy np. za 305 zł, to wtedy wystarczy dopłacić 5 zł oraz ewentualne koszty przesyłki, gdyż voucher pokrywa wyłącznie koszty zakupionych towarów (bez kosztów dostawy).

Kto może wnioskować o kartę kredytową? Wobec osoby wnioskującej o kartę Citibank stawia kilka podstawowych wymogów. Klient musi uzyskiwać dochód na poziomie min. 1 200 zł. Wymagany wiek to co najmniej 21 lat i zatrudnienie u obecnego pracodawcy od minimum 3 miesięcy lub 25 lat, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą (trzeba ją posiadać co najmniej od 2 lat). Oprócz dochodów wynikających z zatrudnienia w oparciu o umowy o pracę bądź z prowadzonej działalności gospodarczej, bank akceptuje też takie źródła dochodu jak: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych.

Jak nic nie płacić za kartę kredytową? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom źle kojarzyć, skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje bowiem dostęp do limitu kredytowego, z którego możemy, ale nie musimy korzystać.

Na stronie promocji znaleźć możesz informację "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,47%" - jest to jednak wyliczenie, które powstało w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Citi Simplicity - prześwietlenie karty w Citibanku


W promocji teoretycznie można wyrobić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku, ale zdecydowanie najlepiej wybrać jest kartę Citi Simplicity. Dlaczego? Bo jest ona wydawana za darmo. I bez warunków bank nie pobiera też opłat za jej posiadanie (ani opłat miesięcznych, ani rocznych). Jeśli więc po spełnieniu warunków promocji (wykonaniu 10 płatności) i spłaceniu wykorzystanej kwoty nie będziesz korzystać z karty, to nie będzie Cię ona nic kosztować.

Warto jedynie pamiętać, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), a także nie korzystać z produktów dodatkowych (jak karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji z voucherem do Morele.net nie są jednak wymagane.

Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Jak mam kartę BP Payback to mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
 2. A data 1.01.2015 ani drgnie :(

  OdpowiedzUsuń
 3. A jakby zrobić zakupy a później dostąpić od umowy to zwrot tych 300 zł od Morele będzie w gotówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy zwrot nastąpi w formie vouchera również (pkt. 20 regulaminu). Jeśli wolisz nagrodę w formie pieniężnej to sprawdź promocję Citibanku opisaną tutaj.

   Usuń
 4. Voucher można wykorzystać w różnych sklepach czy raz w jednym?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...