Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowany voucher 300 zł do wykorzystania na Morele.net za wypróbowanie karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

26.03.2018

Gwarantowany voucher 300 zł do wykorzystania na Morele.net za wypróbowanie karty Citi Simplicity

Pojawiła się kolejna promocja darmowej karty kredytowej z logo Citibanku.

Karta podarunkowa 300 zł do sklepów Morele.net za wypróbowanie darmowej karty Citi Simplicity w Citibanku
Tym razem za jej wyrobienie i wykonanie zaledwie 10 płatności (na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach) do wzięcia jest gwarantowana nagroda: bon o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net.

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać mogą osoby, które ukończyły co najmniej 21. rok życia oraz nie posiadają i co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Ewentualne posiadanie innych produktów tego banku (jak pożyczka czy konto) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji.

Nagroda. Nagrodą za spełnienie prostych warunków promocji jest voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net. Sam sklep Morele.net sprzedaje przede wszystkim AGD, komputery, sprzęt RTV i inną elektronikę. Ale w grupie Morele.net jest jeszcze kilka innych sklepów z innym asortymentem. Są to: hulahop.pl - zabawki i produkty dziecięce, amfora.pl - perfumy i kosmetyki, pupilo.pl - artykuły dla zwierząt, budujesz.pl - artykuły budowlane i narzędzia, digitalo.pl - książki, muzyka i filmy, motoria.pl - artykuły motoryzacyjne, sklep - presto.pl sport i turystyka, ubieramy.pl - odzież, obuwie i dodatki, meblujesz.pl - dekoracja i aranżacja wnętrz. I wszędzie tam również można zrealizować bon otrzymany w niniejszej promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji"Voucher do sklepów Grupy morele.net z Kartą Kredytową Citibank" i zdobyć tytułową nagrodę o wartości 300 zł:
 • do 4.07.2018 r. wypełnij formularz zgłoszenia (w promocji udział biorą wyłącznie zgłoszenia wysłane na stronie promocji);
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych w celach informowania o produktach i usługach podmiotów współpracujących z bankiem oraz na otrzymywanie informacji handlowych;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w egzemplarzu umowy, który bank odeśle do Ciebie listownie): 
  • przez 2 kolejne miesiące wykonaj po minimum 5 płatności kartą (na dowolne kwoty);
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

I to tyle. Nagrodę otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku, którą bank prześle do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Wymagane w promocji płatności kartą wykonać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Do wymaganych transakcji nie zaliczą się przelewy z karty, wypłaty w bankomacie, ani transakcje zwrócone.

Voucher będzie można wykorzystać jednorazowo najpóźniej do 31.03.2019 r. przy zakupach o wartości co najmniej równej wartości 300 zł. Jeśli więc zrobisz zakupy np. za 305 zł, to wtedy wystarczy dopłacić 5 zł oraz ewentualne koszty przesyłki, gdyż voucher pokrywa wyłącznie koszty zakupionych towarów (bez kosztów dostawy).

Kto może wnioskować o kartę kredytową? Wobec osoby wnioskującej o kartę Citibank stawia kilka podstawowych wymogów. Klient musi uzyskiwać dochód na poziomie min. 1 200 zł. Wymagany wiek to co najmniej 21 lat i zatrudnienie u obecnego pracodawcy od minimum 3 miesięcy lub 25 lat, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą (trzeba ją posiadać co najmniej od 2 lat). Oprócz dochodów wynikających z zatrudnienia w oparciu o umowy o pracę bądź z prowadzonej działalności gospodarczej, bank akceptuje też takie źródła dochodu jak: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych.

Jak nic nie płacić za kartę kredytową? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom źle kojarzyć, skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje bowiem dostęp do limitu kredytowego, z którego możemy, ale nie musimy korzystać.

Na stronie promocji znaleźć możesz informację "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,47%" - jest to jednak wyliczenie, które powstało w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Citi Simplicity - prześwietlenie karty w Citibanku


W promocji teoretycznie można wyrobić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku, ale zdecydowanie najlepiej wybrać jest kartę Citi Simplicity. Dlaczego? Bo jest ona wydawana za darmo. I bez warunków bank nie pobiera też opłat za jej posiadanie (ani opłat miesięcznych, ani rocznych). Jeśli więc po spełnieniu warunków promocji (wykonaniu 10 płatności) i spłaceniu wykorzystanej kwoty nie będziesz korzystać z karty, to nie będzie Cię ona nic kosztować.

Warto jedynie pamiętać, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), a także nie korzystać z produktów dodatkowych (jak karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji z voucherem do Morele.net nie są jednak wymagane.

Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Jak mam kartę BP Payback to mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
 2. A data 1.01.2015 ani drgnie :(

  OdpowiedzUsuń
 3. A jakby zrobić zakupy a później dostąpić od umowy to zwrot tych 300 zł od Morele będzie w gotówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy zwrot nastąpi w formie vouchera również (pkt. 20 regulaminu). Jeśli wolisz nagrodę w formie pieniężnej to sprawdź promocję Citibanku opisaną tutaj.

   Usuń
 4. Voucher można wykorzystać w różnych sklepach czy raz w jednym?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...