Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 2,7% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium (+ nagrody o wartości 350 zł dla nowych klientów)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

11.03.2018

2,7% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium (+ nagrody o wartości 350 zł dla nowych klientów)

Od dziś obowiązuje kolejna oferta promocyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit.

Konto Oszczędnościowe Profit 2,7% do 200 000 zł Bank Millennium marzec 2018
Bank Millennium niezmiennie oferuje 2,7% w skali roku dla kwoty do 200 000 zł. Promocyjna stawka również niezmiennie obowiązuje wyłącznie dla "nowych środków".

Na promocję oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit załapać się można do 12.05.2018 r. Bez względu na to czy środki wpłacisz już teraz czy dopiero bliżej tej daty to stawka 2,7% (w skali roku) obowiązywać będzie przez 92 dni od momentu wpłaty pierwszych "nowych środków". Maksymalnie można na tych warunkach ulokować do 200 000 zł.

Przez "nowe środki" bank rozumie nadwyżkę środków ponad saldo z dnia 10.03.2018 r. (na wszystkich rachunkach czy kontach jakie posiadasz w Banku Millennium). Jeśli więc na tamten dzień na Twym koncie była np. kwota 1 000 zł to taką kwotę nadal musisz na nim zostawić, a wszystkie inne środki, które dopłacisz będą spełniać wymóg promocji i na koncie oszczędnościowym Profit będą objęte stawką 2,7% w skali roku. Dla  nadwyżki "nowych środków" ponad 200 000 zł oprocentowanie już jest słabe - wynosi 1,5%.

Jeśli dopiero zdecydujesz się zostać klientem Banku Millennium to sytuacja jest jasna. Każda kwota którą wpłacisz, będzie kwalifikowała się do naliczenia promocyjnego oprocentowania.

Konto oszczędnościowe Profit prowadzone jest za 0 zł bez warunków. Jak to zazwyczaj bywa w przypadku kont oszczędnościowych tylko pierwsza wypłata/przelew z takiego rachunku jest darmowa (za każdą kolejną w danym miesiącu kalendarzowym bank pobierze opłatę w wysokości 7,50 zł).

To o czym warto pamiętać, wpłacając większe środki na konto Profit (powyżej 50 000 zł) to dzienny limit kwotowy przelewów zlecanych w bankowości internetowej Banku Millennium. Wynosi on 50 000 zł. Jeżeli więc wpłacisz na konto np. 100 000 zł to przelewanie tych środków z Millennium do innego banku będzie trzeba rozłożyć na 2 dni. Wtedy najlepiej będzie od razu całą kwotę przelać jednorazowo z konta oszczędnościowego na konto osobiste w Millennium (dzienny limit nie dotyczy przelewów wewnętrznych między własnymi rachunkami, a najlepiej zrobić to jednym przelewem, bo jak wspomniałem tylko pierwszy jest darmowy), a później przelewać do innego banku. Np. jednego dnia przelać 50 000 zł, a pozostałą kwotę wrzucić na 1-dniową lokatę (oprocentowanie nie rzuca na kolana, ale zawsze jednak coś da), by dopiero kolejnego dnia przelać kolejne środki.

Na Koncie Oszczędnościowym Profit można korzystać tylko z jednej promocji w tym samym czasie.

Przydatne dokumenty:

35 komentarzy:

 1. Czyli dalej wszystko bez zmian - to dobrze, bo przecież mogły być jakieś zmiany na gorsze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KO w Millenium to zdecydowanie najlepsze obecnie konto oszczędnościowe w bankach w Polsce. Reszta dobry procent daje na 3-4 miesiące a później bida aż boli. A tu odpowiednio żonglując kasą można ciągle wyciskać maksa.

   Usuń
  2. Każda edycja Profit jest na 92 dni, a moje KO w Getin - z identycznym oprocentowaniem - jest na 122 dni.

   Usuń
  3. Alior daje 3% na KO do końca czerwca!

   Usuń
  4. Ale w Getinie i Aliorze co potem? Słabe oprocentowanie. Dodatkowo w ALiorze max. kwota 20k.

   Usuń
  5. a co z tym KO w alior tylko dla nowo zakładanych kont czy dla starych klientów też?

   Usuń
  6. @Anonimowy, 11 marca 2018, 15:18 - KO w Getin jest na 2,5% albo na 2,7% już od dość dawna i z pewnością nie zniknie. Co do Alior, to nie wiadomo co będzie od 1 lipca - być może standardowe czyli ok. 1% jak drzewiej u nich bywało.


   @Anonimowy, 11 marca 2018, 17:19 - Obecny klient Alior tez się kwalifikuje na 3% na KO, pod warunkiem że założy KJO.

   Usuń
  7. ROR w Getin daje ponadto 5% zwrotów za transakcje kartowe.

   Usuń
  8. A na dodatek Getin to polski bank!

   Usuń
 2. A co jeśli wczoraj w Millennium miałem 1200 zł na RORze? Jeśli teraz przeleję 10 tys. to ile będę mógł wpłacić na konto oszczędnościowe by dostać 2,7%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te 10 tys. Bo 1,2 tys to stare środki.

   Usuń
 3. Tego limitu 50k nie da się podnieść?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się

   Usuń
  2. Da się. Trzeba założyć konto prestige. Jest bezpłatne, jak masz w banku zgromadzone minimum 100k. Jak masz mniej to są wysokie opłaty. Mając konto 360 możesz przelać 50k plus jeszcze 30k na infolinii, czyli razem 80k.

   Usuń
 4. Jak wygląda kapitalizacja odsetek?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie brzmi par. 8 regulaminu. To chyba nowość:
  "1. Uczestnik promocji może zrezygnować w Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego z udziału w Promocji poprzez złożenie dyspozycji w oddziale lub
  przez TeleMillennium.
  2. Rezygnacja z Promocji skutkuje zakończeniem Okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego oraz brakiem możliwości ponownego przystąpienia do tej
  edycji Promocji.
  3. Do czasu rezygnacji z Promocji będą naliczone odsetki wynikające z Oprocentowania promocyjnego."
  Fajne w kontekście kolejnych edycji. Już bez liczenia i uważania na zazębianie się.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jeszcze z poprzedniego się zalapalem. mam do ok10 kwietnia

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy opcja dopisywania odsetek do konta ROR zamiast do oszczędzającego Profit jest bezpłatna i czy nie jest traktowana jako pierwszy przelew w m-cu? Opcja zmiany sposobu dopisywania odsetek dostępna jest po założeniu konta Profit w bankowości internetowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odsetki są przypisywane do konta oszczędnościowego. Wypłata = przelew

   Usuń
  2. Odsetki mogą być dopisywane również do ROR, zmiana bezkosztowa dla klienta, dostępna w bankowości internetowej. Nie traktowana jako pierwszy bezpłatny przelew w m-cu. Bardzo dobrze tą opcję schowali ale - szukajcie a znajdziecie ;)

   Usuń
 8. Jak to jest zgodnie z regulaminem, gdy wypłaciłem środki 75 dni temu i załapałem się na poprzednia edycję. Przed 10 wyzerowane konto profit itp. I teraz chciałbym ponownie załapać się na edycje 7. Co w tym przypadku, czy muszę czekać aż minie 92 dni z poprzedniej edycji i dopiero wtedy wpłacić środki. Czy jak wpłacę "dziś" na okresie poprzedniej edycji to dalej będzie 2,7 i wskoczy automatycznie w edycję 7 oczywiście na 2,7. Czy po okresie 92 dni z 2,7 wskoczy na jakiś standard. Przypomnę ze 10.03 rachunek był wyzerowany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na kolejną edycję Profit można się zakwalifikować (załapać) dopiero po zakończeniu okresu 92 dni od chwili rozpoczęcia edycji, w której to konto obecnie uczestniczy.

   Usuń
  2. Jak wpłaciłeś 75 dni temu załapując się na poprzednią promocję a na 10ego marca miałeś wyzerowane, to Twoje 92 dni promocyjnego oprocentowania z poprzedniej promocji kończy się za 17 dni ( 75 + 17=92) a od 18ego dnia liczy się Twoje 92 dni promocyjnego oprocentowania z nowej edycji.

   Usuń
  3. Najlepiej zapytać się jak to widzi millenium. Poprzez kontakt aplikacji mobilnej i będzie wyjaśnione :)

   Usuń
 9. Cale szczęście że jest bzwbk bo do17 kwietnia mam oprocentowanie podwyższone w milenium banku dobrze się układa... już złożylem wniosek o kuriera...

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam!
  Założyłem właśnie 360. Uruchomiłem profit 09.03 wpłacając środki.
  Dopiero teraz zorientowałem się, że chyba popełniłem błąd. Powinienem
  uruchomić profit 12.03. Czy do następnego badania środków 12.05. nie ma to znaczenia??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 9.03 przez 92 dni będziesz mieć 2,7%. Teraz ważne byś 12.05 wyzerował się w Millennium. 13.05. wystartuje nowa promocja. A Ty do 14.05 wpłacisz kasę na Profit znów. Do 9.06 jeśli dobrze na szybko policzyłem (przez 92 dni od 9.03) będziesz miał 2,7% a od 10.06 oprocentowanie z oferty obowiązującej od 13.05 :)

   Usuń
  2. dziękuję :)

   Usuń
  3. Niestety popełniłem błąd - Regulamin w §2 p.4) mówi jasno:

   "Okres przystąpienia do Promocji – okres od 11 marca 2018 r. do 12 maja 2018 r., w którym Klient poprzez pierwsze uznanie środków wpłaconych na Konto Oszczędnościowe Profit za Nowe Środki („Pierwsze uznanie Nowych Środków”) stanie się Uczestnikiem Promocji"

   Szkoda, że Złotówa tego nie wyjaśnił w opisie tej oferty.

   Usuń
 11. Czy dopisane na koniec miesiąca odsetki są w kolejnym miesiącu oprocentowane ?

  OdpowiedzUsuń
 12. niewiem czemu mi policzyli saldo z poniedziałku z12.03 mam oprocentowane standarowe do 305 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rozumiem dlaczego aż 305 zł? Dość sporo.

   Usuń
 13. Nadszedł czas wypłacania kasy dla tych co mają w pod korek. Bo 13-go pewnie będzie nowa oferta. Oby z wyższym %

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...