Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50% zwrotu za bilet z aplikacją moBILET dla płacących BLIKiem

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.03.2018

50% zwrotu za bilet z aplikacją moBILET dla płacących BLIKiem

Bilety komunikacji miejskiej, kolejowe oraz parkingowe kupować można za pół ceny.

Bilety w moBILET za pół ceny dla płacących BLIKiem
To efekt promocji dla użytkowników aplikacji moBILET, którzy płatności dokonywać będą BLIKiem. A przy okazji dzisiejszego wpisu wspomnę też o jeszcze dwóch innych promocjach dla korzystających z tego systemu płatności.

Dla kogo promocja "Płać BLIKIEM w aplikacji moBILET, a oddamy Ci 50% za bilet"? Propozycja dostępna jest dla klientów, których aplikacja bankowa umożliwia płatności BLIK bez przepisywania kodu (Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, ING Bank Śląski, mBank oraz PKO BP).

Zasady promocji. By skorzystać z promocji należy:
"- Wybrać w ustawieniach aplikacji moBILET płatność BLIK 
- Wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1zł 
- Dodać moBILET do zaufanych sklepów w aplikacji bankowej 
- Ustawić One Click BLIK jako źródło płatności w aplikacji moBILET".

Zwrot ma przysługiwać za transakcje, które będą zakupem biletu w aplikacji moBILET, a opłacone zostaną za pomocą BLIKa. Promocją nie są objęte doładowania kont.

Z promocji można skorzystać wielokrotnie, ale transakcja za którą przysługiwać będzie zwrot musi być na kwotę min. 1 zł. Zwrot choć wynosi 50%, to jest jednak ograniczony kwotowo - za jedną transakcję otrzymać można maksymalnie 15 zł, co oznacza, że przy zakupie biletu za ponad 30 zł i tak otrzymasz 15 zł (bez względu na to, czy bilet kosztuje 30 zł, 50 zł czy więcej). Zwrot ma być realizowany w ciągu 7 dni od zakupu biletu na rachunek bankowy z którego została wykonana płatność.

Choć promocja ma być dostępna do 1.07.2018 r. to można przypuszczać, że zakończyć się wcześniej. Organizator zapowiada bowiem jej szybsze zakończenie w przypadku wyczerpania puli środków przewidzianych na zwroty (a jest to kwota 50 000 zł).

Jeśli nie masz konta w żadnym z wymienionych banków, sprawdź poniższe promocje:

Pozostałe promocje BLIKa


Przy okazji dzisiejszego wpisu, wspomnę też o dwóch innych promocjach, z których można skorzystać w przypadku płacenia BLIKiem.

Do 20.03.2018 r. (lub do wyczerpania puli kuponów) dostępna ma być promocja w sklepach Żabka i FreshMarket. Dzięki niej załapać się można na wybrane produkty w obniżonej cenie (1 zł). A są to: batony Mars (51 g), Snickers (50 g) lub Twix (50 g) albo chipsy Lays Papryka albo Zielona Cebulka (40 g) w wybranych smakach.

Jak skorzystać z tej promocji? Zrób zakupy w sklepie Żabka lub FreshMarket i zapłać BLIKiem, a dzięki temu otrzymasz kupon, który uprawni Cię do zakupu batonika lub chipsów za 1 zł (kupon będzie można wykorzystać do 17.04.2018 r.).

Promocja nie sprawia, by z wrażenia zbierać szczękę z podłogi. Z tego powodu nie poświęciłem jej dotąd odrębnego wpisu, ale przy okazji wspominam. Zysk jest niewielki, ale przy okazji komuś może ta informacja się przyda. Największą korzyścią jest na pewno to, że dowiadujemy się, iż BLIKiem płacić można w kolejnych sieciach sklepów. Ta wiedza może przydać się w przyszłości.

Kolejna promocja skierowana jest dla kupujących w serwisie arena.pl. Robiąc tam zakupy za min. 1 zł (ale nie więcej, niż 1 000 zł) i płacąc BLIKiem, skorzystasz z darmowej dostawy. Promocja ta ma być dostępna do 23.03.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli środków (56 000 zł) przewidzianych na pokrycie kosztów darmowych dostaw.

Za podrzucenie informacji o promocjach dziękuję Czytelniczce Sylwii.


Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. One Click Blik to po prostu zwykła płatność BLIK? Zrobiłem wszystko zgodnie ze wskazówkami, natomiast w zakładce "Źródło płatności" zaznaczam "Płatność BLIK".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co mi się wydaje to ten One Click Blik działa tak że aplikacja w której robisz zakupy z automatu zaczytuje kod Blik z aplikacji banku. Nie trzeba przechodzić z jednej do drugiej ani kopiować tego kodu bo robi się to samo. Tak to działa w apce Rossmanna i tak to rozumiem.

   Usuń
 2. W piątek kupiłem miesięczny :(
  Podsumowanie: PECHOWIEC

  OdpowiedzUsuń
 3. A w mBanku jeszcze połączy się z moneybackiem :D Czyli wróci 54%

  OdpowiedzUsuń
 4. O dziwo apka jest też na Windows Phone! MooBILet, brawo Wy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Te batony i chipsy po 1 zł to wstyd. Za darmo powinni dawać. Kupiłem ostatnio Twixa za 1,39 zł w innym sklepie. Czyli promocja o 39 groszy!

  OdpowiedzUsuń
 6. ile u was trwa kasowanie biletu? ja musze czekać ok minuty a czasem wogóle się nie udaje, ta aplikacja się nie umywa do mpay-a, prędzej mnie kanary złapią niż skasuje bilet

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi się jeszcze nie udało kupić biletu właśnie przez czas kasowania biletu... zwraca, że opracja przekroczyła limit czasu...Czy ktos ma podobny problem ?

   Usuń
  2. U mnie też jakoś z problemami. Na 3 próby 1 raz się udało i już sobie odpuściłem.

   Usuń
 7. Czy dostanę potwierdzenie zakupu biletu na e-mail? W przypadku podróży służbowej muszę przedstawić bilet do rozliczenia, a przy zakupie biletu w aplikacji moBilet nie mam fizycznie tego biletu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapytaj księgową o printscreena...

   Usuń
  2. Wysłałem wiadomość na Facebooku z pytaniem o to bo mnie też to interesowało. Od piątku mobilet nie raczył odpowiedzieć.

   Usuń
 8. Czyżby promocja już się zakończyła? Drugi dzień bez zwrotów za bilety....

  OdpowiedzUsuń
 9. W jaki sposób i kiedy otrzymam zwrot?

  Ustawiłem płatność blikiem i kupiłem bilet za 2zł, z konta ściągnęło 2zł, złotówki nie otrzymałem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdzieś widziałem informację że promocja zakończona. Ale jak pisałem im na FB to bez odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...