Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonusy gwarantowane do 140 zł za konto w ING Banku Śląskim

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

24.03.2018

Bonusy gwarantowane do 140 zł za konto w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski tradycyjnie premiuje otwarcie konta przez internet.

Bonusy do 140 zł za konto z Lwem Direct w ING Banku Śląskim
W aktualnie dostępnej akcji do wzięcia czeka kilka bonusów: 100 zł za płatności kartą, 20 zł za płatności BLIKiem i 20 zł za zapewnienie wpływów na konto. W sumie da się uzbierać nawet 140 zł.

Dla kogo promocja? Udział w tej okazji do bankobrania wziąć może osoba, która co najmniej od 1.08.2016 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) w ING Banku Śląskim.

Zasady promocji. ING Bank Śląski postanowił wydzielić dwie grupy klientów i zróżnicować dla nich warunki. Inne są bowiem wymogi dla osób w wieku 18-25 lat, a inne dla tych, którzy mają już 26 lub więcej lat. Zanim jednak przejdę do omówienia tych różnic, na początek wytyczne, które są identyczne dla wszystkich. By wziąć udział w promocji:
 • do 30.04.2018 r. otwórz konto w ING Banku Śląskim wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą i (jeśli jeszcze nie posiadasz) zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej; 
 • do momentu wypłaty premii:
  • posiadaj konto osobiste wraz z wydaną do niego kartą, a także Otwarte Konto Oszczędnościowe; 
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Pozostałe warunki są już różne. Jeśli masz 18-25 lat to do 30.06.2018 r.:
 • (I) wykonaj minimum 8 płatności kartą wydaną do konta (lub BLIKiem) na dowolne kwoty;
 • (II) wykonaj 3 płatności BLIKiem w Internecie;
 • (III) zapewnij (co najmniej jeden raz) wpływ wynagrodzenia lub stypendium na swe konto.
W zakresie ostatniej wytycznej, w regulaminie pojawia się jeszcze następujące uszczegółowienie:
"Wynagrodzenie lub stypendium nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku" 

Za spełnienie warunku I bank wypłaci Ci 100 zł. W sytuacji, gdy spełnisz wytyczne z warunku I oraz II lub III to na Twe Otwarte Konto Oszczędnościowe wpłynie 120 zł, a całą pulę (140 zł) zgarniesz, jeśli spełnisz wszystkie 3 warunki (I, II i III). Wypłata bonusów nastąpi do 8.08.2018 r.

Dla klientów, którzy mają już co najmniej 26 lat warunki, które należy spełnić do 31.08.2018 r. wyglądają następująco:
 • (I) wykonaj płatności kartą wydawaną do konta (lub BLIKiem) na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł (mogą to być płatności zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie); 
 • (II) wykonaj minimum 3 płatności BLIKiem w Internecie;
 • (III) zapewnij (co najmniej jeden raz) wpływ wynagrodzenia na swe konto. 

Do ostatniego z punktów znajdziemy w regulaminie następujący dopisek:
"Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku" 

Jeśli spełnisz tylko warunek nr I to otrzymasz od banku 100 zł. Jeżeli jednak spełnisz wytyczne z warunku I oraz II lub III to na Twe konto wpłynie 120 zł, a całą pulę (140 zł) otrzymasz, gdy zostaną spełnione warunki I, II i III. Wypłata premii ma być zrealizowana przez bank najpóźniej do 10.10.2018 r.

Konto osobiste i oszczędnościowe - prześwietlenie oferty 


Konto osobiste z Lwem Direct to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat wystarczy suma min. 200 zł); w unikaniu tej opłaty pomogą Ci transakcje i tak już wykonywane na potrzeby promocji; okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego;
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 2,50 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Finalizacja internetowego wniosku o konto w ING Banku Śląskim (a tylko takie kwalifikują do promocji; propozycja nie jest dostępna w placówkach banku), to wizyta kuriera, który w ciągu kilku dni od wniosku przywiezie dokumenty do podpisu. Tak proces ten wygląda dla nowych klientów.

W przypadku osób, które już posiadają dostęp do bankowości internetowej ING Banku Śląskiego (posiadając np. konto oszczędnościowe czy lokatę w tym banku) wystarczy otwarcie konta przez bankowość internetową (wtedy jednak trzeba pamiętać jeszcze o uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego - najpóźniej do 30.04.2018 r. - dla osób w wieku 18-25 lat lub dla osób od 26 lat).

Otwarte Konto Oszczędnościowe to rachunek oszczędnościowy, który bank otwiera i prowadzi bez warunków za 0 zł. Darmowe są również wszystkie przelewy z tego konta na własne rachunki w ING Banku Śląskim. Rachunku tego używać nie trzeba, ale ze względu na promocję jego otwarcie i posiadanie jest niezbędne. Bo tu też wpłyną bonusy. Oszczędzających korzystanie z tego konta może jednak zainteresować. Do 18.04.2018 r. 6.06.2018 r. (pojawiła się nowa odsłona promocji) załapać się można bowiem na stawkę 2,5% w skali roku, gwarantowane przez okres 4 miesięcy (liczonych od dnia otwarcia konta). Na promocyjne oprocentowanie wpłacić można do 100 000 zł.

Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Mr Złotówa, podpowiedz gdzie lub jak najlepiej zapłacić kartą za czynsz i inne rachunki bo mam tego tyle, że nie wyrabiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aplikacja Sprytny Bill albo na Poczcie.

   Usuń
 2. Płatności blikiem muszą być na jakieś określone kwoty czy dowolne?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ktoś z Was otrzymał już może pieniądze z poprzedniej bliźniaczej promocji w ING?

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o potwierdzenie bo czytam regulamin i to co napisano tuttaj:
  "0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł" - czy płatności Blikiem są wliczane w te opłaty kartą dla zachowania "bezpłatności" ?
  W regulaminie napisali coś takiego:
  "dla kart Visa Zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa i Mastercard w telefonie – nie pobieramy opłaty miesięcznej, jeśli w jednym okresie rozliczeniowym użytkownik wykona transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę
  "min. 300 PLN wydanymi mu do jednego konta kartami: Visa Zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa, Mastercard w telefonie oraz Zbliżak Visa, bez względu na postać karty – wirtualną lub materialną" i się zastanawiam.. co to jest ta Mastercard w telefonie?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To karta mobilne na telefony z Androidem i NFC

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...