Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Duet lokat w Toyota banku, czyli odsetki i do 390 zł w bonusach jeszcze dostępne - promocja przedłużona!

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

28.03.2018

Duet lokat w Toyota banku, czyli odsetki i do 390 zł w bonusach jeszcze dostępne - promocja przedłużona!

Przez kilka dodatkowych dni załapać się można na promocję konta i lokat w Toyota Banku.

Przedłużenie promocji Duet Lokat w Toyota Banku z premiami do 340 zł i bonem Sodexo 50 zł w konkursie dla Czytelników bloga Bankobranie
Przypomnę, że oprócz odsetek można tu zyskać 140 zł na start (dla nowych klientów) lub 70 zł (dla obecnych), nawet 200 zł w programie poleceń, a w konkursie dla Czytelników bloga czekają bony Sodexo o wartości 50 zł każdy.

Promocję, towarzyszący jej program poleceń, a także konkurs z bonami Sodexo już szczegółowo na blogu opisywałem w momencie ich startu. Dziś tylko przypomnę, że aby skorzystać z propozycji jako nowy klient, niezbędna jest rejestracja na stronie promocji, otwarcie Konta Jedynego, a także założenie dwóch lokat (na łączną kwotę min. 8 000 zł). By wziąć udział w konkursie należy wysłać odrębne zgłoszenie z odpowiedzią na proste pytanie.

Pierwotnie promocja miała być dostępna do 27.03., ale została przedłużona do 3.04.2018 r. A to oznacza kilka dodatkowych dni na decyzję o skorzystaniu z tej okazji do bankobrania, ale też na polecenia znajomych (za co Ty dostaniesz premię, a polecona przez Ciebie osoba również zarobi - co najmniej 140 zł). Świąteczne spotkania z rodziną i znajomymi mogą być okazją do tego, by ich zachęcić do skorzystania z promocji. Opłaci się to Wam obopólnie.

By załapać się na promocję, do 3.04. wystarczy rejestracja i złożenie wniosku o konto. Pozostałe warunki (takie jak zawarcie umowy czy otwarcie lokat) można spełnić później (bo na to organizator promocji daje więcej czasu).

16 komentarzy:

 1. A skąd brać te 8 tys? dla przeciętnego pracownika w Polsce to dosyć wyśrubowane wymagania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt niekażdy ma wolną gotówkę, ale warto oszczędzać. Pewnie wielu Polaków żyje od 1 do 1 ze swojej pensji i zadłuża się poprzez pożyczki itp. Ale ten blog uczy jak można zaoszczedzić i pomnażać swoje oszczedności. Dzięki Mr. Złotówa, dzięki twojemu blogi zyskałem ponad 1400zł od końca listopada. Ten rok bedzie owocny w bankobranie:-)

   Usuń
  2. Trzeba oszczędzać by mieć :)

   Usuń
  3. To prawda - mediana zarobków wynosi obecnie 3510 zł brutto :)

   Usuń
  4. Można wziąć pożyczkę albo zmienić pracę jak drzewiej radził nawet sam prezydent Komorowski :)

   Usuń
 2. Wszystko fajnie, ale na 2% lokacie (netto 1,62%) niestety ale się traci ze względu na fakt, że inflacja wynosi ponad 2,5%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To trzymaj w skarpecie i trać jeszcze więcej :D

   Usuń
  2. Ostatnie dane GUS nt. inflacji to 1.4% rdr.

   Usuń
  3. @Anonimowy 28 marca 2018 16:52
   A dlaczego w skarpecie? Przecież można trzymać w T-Mobile UB (3%), Millennium (2,7%), BZ WBK (2,7%), Getin Banku (2,5%), ING Banku Śląskim (2,5%)...

   Usuń
  4. Odsetki + premia w Toyocie przy kwocie 8 tys. dadzą jednak więcej niż odsetki przy tej samej kwocie nawet przy 3% w TMUB czy Aliorze.

   Usuń
 3. Dlaczego nie dadzą w ramach promocji np. rocznego zwolnienia z opłaty za konto, tylko jakiś ryczałtowy zwrot? A w ogóle płatne konto internetowe jest samo w sobie czymś absurdalnym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie dla banku prościej.

   Usuń
  2. Ja to nawet wolę ten jeden raz. Nie trzeba będzie nic sprawdzać co miesiąc. Klarowna sytuacja.

   Usuń
 4. A ja myślalem że te 140zł to juz odsetki są. Czyli 140zł + odsetki + 50zł w bonie .....
  No to warto w to wejść :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Od czerwca brak opłaty za kartę będzie właśnie dostałem nowy regulamin. Oczywiście trzeba będzie miec lokatę na 2.5k lub 1k na koncie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Od poniedziałku czekam na telefon od toyota bank. Czy to normalny (tak długi) czas oczekiwania?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...