Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia pieniężna do 150 zł za konto osobiste i 50 zł za kartę kredytową w BZ WBK

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

21.03.2018

Premia pieniężna do 150 zł za konto osobiste i 50 zł za kartę kredytową w BZ WBK

Kto nie ma konta lub karty kredytowej w BZ WBK, ten może teraz zyskać na ich otwarciu.

Program poleceń BZ WBK
W tej okazji do bankobrania olbrzymią zaletą jest dość krótki okres wykluczenia dla byłych klientów banku. By załapać się na premie, wystarczy nie posiadać konta osobistego (lub karty kredytowej) w BZ WBK co najmniej od 1.12.2017 r. Są też bonusy dla polecających.

Dla kogo program "Polecam mój Bank"? Jako że mamy tutaj do czynienia z programem poleceń, to wyróżnić należy 2 grupy uczestników. Nowych klientów, którzy dopiero skorzystają z produktów banku, jako osoby polecone, a także obecnych klientów, którzy mogą polecać i zyskiwać na skutecznych rekomendacjach.

Osoba polecana to osoba pełnoletnia, która nie posiadała konta osobistego (i karty debetowej lub karty debetowej mobilnej) lub karty kredytowej od 1.12.2017 r. Jeśli więc chcesz założyć konto osobiste, to konta nie należy posiadać w wyznaczonym terminie. I tak samo sytuacja wygląda z kartą kredytową - jeśli chcesz z niej skorzystać z bonusem, to właśnie karty kredytowej należy nie posiadać co najmniej od 1.12. ub.r.

Osoba polecająca to osoba pełnoletnia, posiadająca dostęp do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej BZ WBK, posiadająca konto w BZ WBK wraz z kartą debetową lub kartą mobilną w momencie wypłaty nagrody.

Zasady programu poleceń BZ WBK. By zarobić na otwarciu konta osobistego w BZ WBK:
 • złóż wniosek o konto (możliwe jest to również w placówkach banku, jak i na infolinii), wykorzystując przy tym kod polecenia od obecnego klienta BZ WBK - jeśli potrzebujesz wiarygodnego i sprawdzonego kodu to możesz skorzystać z mego: 1000279022 (podanie kodu jest warunkiem koniecznym do uzyskania premii);
 • nie składaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także podaj numer telefonu komórkowego do kontaktu i wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do wypłacenia premii;
 • najpóźniej do 31.08.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto wraz z wydawaną do niego Kartą Dopasowaną (Visa lub Mastercard) lub kartę mobilną;
 • do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta: 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BZ WBK oraz
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem na sumę min. 200 zł (transakcje te można zrealizować zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię w wysokości 50 zł. Ale to nie wszystko, bo jest jeszcze premia w wysokości 100 zł. Zdobędziesz ją jeśli:
 • w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o konto wpłyną przynajmniej raz środki z tytułu wynagrodzenia/renty/emerytury w jednorazowej wysokości min. 1 000 zł po uprzednim złożeniu dyspozycji przekazania środków z tytułu wynagrodzenia /emerytury / renty na nowo otwarte konto w BZ WBK

W przypadku karty kredytowej uzyskanie gratyfikacji 50 zł wynikającej z jej wyrobienia w ramach programu "Polecam mój Bank" wygląda następująco:
 • złóż wniosek o kartę kredytową, podając przy tym kod polecenia od obecnego klienta banku (jeśli potrzebujesz wiarygodnego i sprawdzonego kodu to możesz skorzystać z mego: 1000279022 ; podanie kodu jest warunkiem niezbędnym do uzyskania premii) - wniosek ten złożyć można w dowolnej placówce banku lub za pośrednictwem infolinii; 
 • nie składaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także podaj numer telefonu komórkowego do kontaktu i wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do wypłacenia premii;
 • najpóźniej do 31.08.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową: 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BZ WBK oraz
  • wykonaj płatności kartą kredytową na sumę min. 200 zł (transakcje te można zrealizować zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

Wypłata premii nastąpi do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego liczonego od miesiąca otwarcia konta lub zawarcia umowy o kartę kredytową.

Premie dla osoby polecającej. Do programu poleceń przystąpić można poprzez zgłoszenie w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Otrzymasz wtedy kod polecenia, który należy przekazać osobom polecanym. Trzeba mieć przy tym wyrażoną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Za każdą skuteczną rekomendację konta lub karty kredytowej osoba polecająca otrzymuje premię w wysokości 100 zł. Oprócz tych premii bank przewidział również nagrody dodatkowe dla osób, które wykażą się największą aktywnością w polecaniu. Do wzięcia są nagrody o wartości 3 000, 2 000 i 1 000 zł. BZ WBK zamierza je przyznawać dwukrotnie (za rundy trwające do 31.05. oraz od 1.06. do 31.08.2018 r.). Wypłata nagród ma nastąpić do 31.07. (za pierwszą rundę) i do 31.10.2018 r. (za drugą rundę). Do premii za polecenia i do nagród bank funduje też dodatkowe nagrody, które będą równowartością należnego podatku (bank odprowadzi je do właściwego Urzędu Skarbowego).

Produkty otwierane w programie poleceń - prześwietlenie


Osoba, chcąca założyć konto osobiste w BZ WBK z polecenia, wybrać może Konto Jakie Chcę lub Konto VIP.

Cechy pierwszego z nich to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po upływie terminu ważności dotychczas używanej karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana);
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną (do wyboru jeden z poniższych wariantów):
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania płatności kartą na sumę min. 500 zł lub
  • 3 zł bez warunków;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów BZ WBK; 5 zł za każdą wypłatę kartą z innego bankomatu w Polsce lub bez opłat w przypadku wykupienia pakietu za 7 zł miesięcznie (w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe).

Alternatywnie możesz wybrać Konto VIP. Za jego prowadzenie miesięczna opłata (30 zł) nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wpłynie na konto co najmniej 10 000 zł.

Umowę o konto w BZ WBK można zawrzeć w placówkach banku, a w przypadku wniosku złożonego przez Internet finalizacja może nastąpić za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego, kuriera lub w wideo rozmowie z konsultantem banku.


Jeśli zaś chodzi o kartę kredytową w BZ WBK, to najtańszymi kartami kredytowymi z oferty BZ WBK są karty Visa Silver "Akcja Pajacyk" oraz Mastercard Silver. Opłata roczna za kartę w pierwszym roku wynosi 90 zł, ale łatwo jej uniknąć. Wystarczy bowiem wykonać min. 5 transakcji kartą (za wyjątkiem przelewów) w ciągu trzech miesięcy od daty podjęcia przez bank pozytywnej decyzji o przyznaniu karty. I to już wszystko. W kolejnych miesiącach (pierwszego roku) innych opłat za kartę nie będzie. W kolejnych latach opłata miesięczna za kartę wynosi 7,50 zł. Zwalnia z niej wykonanie w poprzednim miesięcznym cyklu rozliczeniowym min. 5 płatności na dowolne kwoty.

Tu dobra wieść dla osób młodych (do 26 lat). Program poleceń powinien łączyć się z promocją, gdzie do wzięcia jest 100 zł za wyrobienie karty kredytowej.


Przydatne dokumenty:

66 komentarzy:

 1. Czyli jak ja i żona mamy konta w BZ WBK a żonie polecę kartę kredytową to ona dostanie 50 zł a ja 100 zł? Czy nie da się polecić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Panie, możecie polecić w ten sposób i dostaniecie premię. Pozdrawiamy

   Usuń
  2. Bzwbk,a gdzie wpisuje sie kod polecajacego? Złożyłam wniosek i klikajac "dalej" do samego konca niestety nie bylo pola na ten kod. Teraz musze zrobic przelew 1zl do potwierdzenia. Czy mozna wpisac kod w nazwie przelewu? Podpowiedzcie prosze.

   Usuń
 2. A jak posiadam konto osobiste , bez karty kredytowej - to mogę się załapać na tą ofertę z 50 zł. ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrabiać kartę kredytową dla premii 50 zł? Skromnie.

   Usuń
  2. Mam ten sam dylemat, chyba za dużo zachodu?

   Usuń
 3. Czy Polecający może dostać max 1 x 100zł od jednego Poleconego, nawet jak otworzy i konto i kartę? Czy może dostanie 2 x 100zł w takim przypadku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Panie, wybiera się czy jest się Polecającym czy Poleconym oraz można dostać tylko i wyłącznie raz premię z tytułu polecenia. Nie jest ważne, czy samo konto, czy konto oraz karta - premia jest 1 x 100zł. Pozdrawiamy

   Usuń
  2. Czyli jak ja zostanę poleconym przez Mr złotówę to nie mogę być polecającym później?

   Usuń
 4. Gdzie odnaleść swój kod polecający ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się zalogujesz to masz opcję POLECAJ BANK.

   Usuń
  2. A Ja wciąż szukam gdzie wpisac kod polecajacy i nie widze. :(zlozylam juz wniosek teraz czekaja na przelew 1zł ale nie było nigdzie pola do wpisania kodu. A moze lepiej zlozyc nowy wniosek aby podpisac kurierem? Czy mozna wpisac kod w nazwie przelewu (choc tam juz podaja nr wbiosku i dluga tresc i pytanie czy by przeszło?)

   Usuń
 5. Witam,
  Czy tą promocję można w jakiś sprytny sposób połączyć z założeniem konta przez stronę payback, gdzie do zgarnięcia jest 12000 punktów o realnej wartości 120 złotych?
  I jak to jest z tym zleceniem przekazywania środków? Czy przejdzie jak np. w Credit Agricole przekazanie pieniędzy od innej osoby z rachunku z innego banku z odpowiednim tytułem?
  http://bankobranie.blogspot.com/2018/03/premia-pieniezna-do-150-zl-za-konto-lub-karte-kredytowa-w-bz-wbk.html?utm_source=Newsletter%20201&utm_medium=e-mail&utm_campaign=Newsletter%20201
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się połączyć bo we wniosku o konto na tamtej stronie z Paybackiem nie ma miejsca na podaniu kodu.

   Usuń
  2. Tak samo promocja z bonami do Ania Kruk. We wniosku brak możliwości wpisania kodu więc albo jedna promocja albo program poleceń. Nie łączą się niestety.

   Usuń
 6. Ciekawe co z tym wynagrodzeniem...

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem poniżej 26 r.ż., mam konto jakie chce w banku, ale nie mam karty kredytowej :)
  Jak wycisnąć z tej promocji (i tej dla młodych) jak najwięcej? :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież masz to opisane. Składasz wniosek o kartę w oddziale lub na infolinii. Podajesz kod polecenia. I dostajesz 50 zł i 100 zł za kartę.

   Usuń
  2. aha, musisz się jeszcze zgłosić do tej promocji ze 100 zł.

   Usuń
 8. Gdzie należy wpisać kod polecający? Pierwszy etap składania wniosku nie ma takiego pola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pod częścią o danych kontaktowych (nr tel, e-mail) jest KOD POLECAJĄCEGO i okienko na jego wpisanie.

   Usuń
 9. Co oznacza złożenie dyspozycji przekazania środków z tytułu wynagrodzenia i jak tą dyspozycję złożyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie chodzi o to:
   https://static3.bzwbk.pl/asset/d/y/s/dyspozycja_25781.pdf

   Usuń
  2. Raczej chodzi o złożenie takiej dyspozycji w oddziale lub na infolinii, bo skoro to jest warunkiem w promocji, to pewnie musi być jakoś odhaczone w systemie.
   A co na to @Zespół_BZWBK?

   Usuń
  3. Na chacie powiedziano mi że wystarczy ja wpłynie przelew od pracodawcy, a tę dyspozycję należy właśnie złożyć u pracodawcy

   Usuń
  4. Szanowni Państwo, dyspozycję składamy bezpośrednio u pracodawcy (o przesłanie przelewu tytułem "wynagrodzenie" na konto prowadzone w naszym Banku). Pozdrawiamy

   Usuń
 10. Nie widzę nigdzie informacji czy można wybrać tylko kartę mobilną?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy jeśli mam kk ale nie mam RORu to mogę wziąć udział w promocji i założyć konto + mając sama kk jeszcze polecić kogoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba tak się da bo wg reg. konto trzeba mieć na dzień wypłaty

   Usuń
 12. Jest jakiś limit liczby uczestników promocji?

  OdpowiedzUsuń
 13. jesli mam działalność to mogę sobie z firmy przelac 1000 zł jako wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nikt nie wie?

   Usuń
  2. Przejdzie. W końcu będzie z konta firmowego i możesz sobie wynagrodzenie wypłacać.

   Usuń
 14. Jeżeli mam konto, a nie mam karty kredytowej, żona też ma tak samo, to czy mogę polecić kk żonie, a żona mnie?

  OdpowiedzUsuń
 15. Kiedy można zamknąć konto? Brakuje mi takiej informacji przy opisach tego typu "promocji".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostajesz premię i możesz zamknąć konto. Lojalki już na szczęście odeszły w niebyt.

   Usuń
 16. Mr Złotówa czy SB może mieć zastosowanie w tej promocji ? Nie widziałam wykluczeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słusznie nie widziałaś. Potwierdzam Twe niewidzenie.

   Usuń
 17. Pomimo podpisania umowy za pośrednictwem kuriera pod koniec marca, karty do konta jak nie było tak nie ma. A dziś Pani ca czacie WBK napisała:"...z powodu błędu między systemami i dostarczeniem umowy przez kuriera w późniejszym terminie niestety karta nie została przekazana do produkcji. Konieczna jest wizyta w oddziale Banku, aby doradcy mogli wprowadzić kartę ponownie do systemu." Przecież o kpiny są jakieś...

  OdpowiedzUsuń
 18. A można w tej promocji zawnioskować o karte Mastercard 123 , też tam są ciekawe zwroty za zakupy....

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak połączyć KK dla młodych z poleceniem? Mozna np założyć konto dla młodego w promocji "Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę" do 23 maja (bez polecenia)[50+100] i potem wnioskować o KK dla niego z polecenia? [50+100] + [100 za KK dla młodego]. Jest wtedy szansa na 400?

  OdpowiedzUsuń
 20. chcę komuś polecić tę promocję ale nie mogę znaleźć tego okna POLECAM BANK, kiedyś był a teraz go nie ma... może jestem ślepa, pomoże ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomiędzy DANE KONTAKTOWE a OBOWIĄZKI PODATKOWE POZA POLSKĄ jest pole Wpisz kod polecającego

   Usuń
 21. Czy tu coś się nie dubluje?
  (,,,)premia w wysokości 100 zł. Zdobędziesz ją jeśli:
  w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o konto wpłyną przynajmniej raz środki z tytułu wynagrodzenia(...) oraz druga promocja 300 zł za wpływ wynagrodzenia.
  Czyli zlecajac wpływ wynagrodzenia na moje konto spełnie warunek promocji 100 zł za założenie konta oraz promocji 300 zł za wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminach nie ma nic o tym, jakoby te dwie promocje miały się wzajemnie wykluczać, więc za wpływ tego samego wynagrodzenia powinno być 50 zł z jednej i 100 zł z drugiej. IMHO ta promocja 300 zł za wynagrodzenie to chyba najlepsza promocja bankobraniowa w tym roku.

   Usuń
  2. tez jestem ciekaw jak to w koncu z tym jest, czy 100zl za 1 przelew wynagrodzenia plus 300zl za 6 miesiecy dodatkowo. Tylko czy to przejdzie

   Usuń
  3. dowiadywalem sie w banku i jest tak jak piszecie, czyli mozna skorzystac 2 razy z premii za wynagrodzenie czyli 100 + 300zl

   Usuń
  4. Zależy na kogo się trafi. Mnie powiedziano, że nie można dostać dwukrotnie premii za to samo, co zresztą jest dość logiczne, nieprawdaż?

   Usuń
  5. Ale tu nie o logikę ma chodzić a o regulamin. Nie ma wykluczenia = można.

   Usuń
 22. Czy wypłacali już nagrody za konta otwierane w marcu? Dostał ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może Zespol BZWBK wie coś na ten temat?

   Usuń
 23. Zespół_BZWBK14 czerwca 2018 11:44

  Na ten moment nie posiadamy takich informacji. Prosimy o przesłanie pytania na adres kontakt@bzwbk.pl, gdzie będziesz mógł uzyskać na nie odpowiedź. Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co przesyłać pytanie, skoro odpowiedź można już znaleźć w komentarzach pod wpisem https://bankobranie.blogspot.com/2018/04/promocja-dla-obecnych-klientow-bz-wbk-300-zl-za-wynagrodzenie.html
   Za konta otwarte w marcu nagrody z Polem mój Bank wypłacali 1 i 4 czerwca.

   Usuń
 24. Dostał już ktoś 100PLN za polecenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem za polecenie konta żonie

   Usuń
 25. Powtarzam pytanie trochę zmienione: Jeśli młody ma konto i ja polecę mu KK to dostaniemy (50+100 z polecenia) + (100 za KK)?

  OdpowiedzUsuń
 26. wzięłam KK w promocji z premią 50 zł plus 100 zł dla osoby polecającej, nagroda miała być wypłacona do końca lipca a tu już DZIŚ niespodzianka i 150 zł jest na koncie :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Jak długo po otrzymaniu nagrody trzeba utrzymywać konto i kartę?

  OdpowiedzUsuń
 28. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomnę, że zgodnie z Zasadami komentowania, komentarze zawierające kody polecenia i/lub dane kontaktowe nie są publikowane.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...