Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 50 zł do Allegro za konto w Getin Banku w programie poleceń + 2% na koncie oszczędnościowym

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.09.2021

Bon 50 zł do Allegro za konto w Getin Banku w programie poleceń + 2% na koncie oszczędnościowym

Getin Bank przygotował nowe edycje dwóch swych znanych już promocji.

Program "Polecam Proste Zasady" w Getin Banku
W programie poleceń do wzięcia czekają bony na zakupy po 50 zł - zarówno dla polecającego, jak i polecanego (który otwiera konto osobiste). Dodatkowo na nowego klienta czeka 2% na koncie oszczędnościowym (gwarantowane aż na rok).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

Program poleceń konta w Getin Banku


Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia, która od 28.02.2021 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku. 

Ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku (np. karty kredytowej, pożyczki czy lokaty) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Osobą polecającą może być z kolei wyłącznie posiadacz konta osobistego w Getin Banku. W tym przypadku posiadanie jakichkolwiek innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do polecania.

Nagroda dla otwierającego konto. Na poleconego czeka nagroda w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro.

Zasady promocji. By zdobyć nagrodę za otwarcie konta:
 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady, podając w nim kod polecenia od obecnego klienta Getin Banku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 30.11.2021 r.).

  Jeśli nie posiadasz kodu polecenia, w prosty sposób uzyskasz go tutaj
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS, na możliwość prowadzenia marketingu, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących oraz na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody (chodzi wyłącznie o to, że bank wypłacając premię dla polecającego w praktyce zdradza, że polecona osoba założyła konto - co jest podstawą wypłaty premii - więc taka formalna zgoda jest niezbędna);
 • w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku (w każdym z tych miesięcy), zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł (musi to być przelew z konta w innym banku lub ewentualnie z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas; najprostszym sposobem na spełnienie tego wymogu będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku).

Przykładowo: jeśli konto założysz we wrześniu, to wpływy trzeba będzie zapewnić w październiku, listopadzie i grudniu.

Wydanie nagród. Spełnienie warunków promocji bank ma weryfikować 20. dnia każdego miesiąca kalendarzowego - zatem jeśli konto założysz we wrześniu, a warunki spełnisz do grudnia, to informacja o nagrodzie powinna przyjść 20.01.2022 r. O jej przyznaniu bank ma powiadomić wiadomością w bankowości internetowej (oraz mailem i SMSem). 

Nagrodę będzie można odebrać najpóźniej do 30.04.2022 r., w bankowości internetowej i mobilnej, na infolinii lub w placówkach banku. Do dnia wyboru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia oraz nie zmieniaj konta na wspólne - wymóg dotyczy zarówno osoby poleconej, jak i polecającej.

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (znajdującym się pod oświadczeniami):

Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Proste Zasady

Jak polecać konto w Getin Banku? W celu polecania koniecznym jest posiadanie konta w Getinie oraz zapisanie do programu "Polecam Proste Zasady - edycja XIII" - możliwe jest to po zalogowaniu do bankowości internetowej (wybierając tamże: "Oferty i wnioski" => "Program poleceń"). Wtedy otrzymasz kod niezbędny do poleceń.

Osoba polecająca także musi mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej kod ten należy podać osobie poleconej, by ta wpisała go we wniosku o konto. 

Za skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni warunki uzyskania bonu o wartości 50 zł, osoba polecająca otrzyma bon o wartości 50 zł (także do wykorzystania na Allegro). Getin nagrodzi maksymalnie 10 poleceń każdej osoby polecającej (co oznacza możliwość zgarnięcia nie więcej niż 10 bonów o łącznej wartości 500 zł). Bony do mają mieć ważność do 19.08.2022 r.

XIII edycja programu "Polecam Proste Zasady" ma być dostępna do 30.11.2021 r. (to czas, w którym będzie możliwe przystąpienie do programu poleceń, jak i wymagane jest otwarcie i aktywowanie konta przez poleconego).

2% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na rok! 


Dodatkową zachętą do założenia konta osobistego w Getinie jest propozycja tego banku dla oszczędzających. Dzięki promocji "Bonus dla aktywnych" uzyskać można 2% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na 12 miesięcy dla kwoty do 10 tys. zł
💡 Jeśli promocyjne oprocentowanie chcesz uzyskać dla większej kwoty oszczędności, sprawdź ofertę Aion Banku, który daje do 1,5% na koncie oszczędnościowym (bez limitu kwoty) lub lokat w InBanku z oprocentowaniem do 1,5% w skali roku (bez wymogu zakładania konta!).

Wracając do propozycji Getinu, tutaj trzeba jednak zwrócić uwagę, że okres wykluczenia dla byłych klientów tego banku jest jednak dłuższy, niż w programie poleceń, gdyż na promocję oprocentowania na koncie oszczędnościowym załapać się może osoba, która co najmniej od 01.09.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku.

Warunki promocji są dość podobne - założyć trzeba konto osobiste w Getin Banku i wyrazić wymagane zgody: na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego |1|; na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną |2|; możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing) |3| lub prawnie uzasadniony interes administratora danych |4|), a więc tak, jak w programie poleceń. Ponadto:
 • w każdym miesiącu kalendarzowym zapewnij wpływ(y) na konto osobiste na sumę min. 2000 zł (wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część lub całość środków możesz wydać, przelać lub wypłacić).

Chociaż w regulaminie promocji przy wymogu wpływów pojawia się określenie "wynagrodzenie", to jego definicja na szczęście jest liberalna. Dla Getinu wystarczy bowiem: 
"suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na konto osobiste z innych banków lub z rachunków firmowych w naszym banku wynosząca łącznie minimum 2 000 PLN" 

Wpływ nie musi zatem być wynagrodzeniem przelewanym stricte przez pracodawcę. W praktyce wystarczy zapewnić przelew choćby z własnego konta w innym banku (co zostało sprawdzone już w praktyce w poprzednich edycjach promocji).

Pierwszy wpływ musi pojawić się najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta Proste Zasady. Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Getin Banku będzie dla Ciebie obowiązywać przez 12 miesięcy, które bank liczy od przystąpienia do oferty (a jest nim spełnienie wszystkich warunków: otwarcie konta osobistego i oszczędnościowego, wyrażenie wymaganych zgód, a także zapewnienie pierwszych wpływów na łączną kwotę co najmniej 2000 zł na konto osobiste).

Odsetki na koncie oszczędnościowym otrzymywać będziesz w dwóch transzach: 
 • na koniec każdego miesiąca kalendarzowego wpłyną odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania; 
 • najpóźniej do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (czyli wpływu na konto osobiste) na Twe konto oszczędnościowe wpłynie bonus wyrównujący do oprocentowania 2% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje wyłącznie dla kont indywidualnych (nie opłaca się zakładać konta wspólnego).

Na otwarcie konta oszczędnościowego ze stawką 2% załapać się można do końca listopada 2021 r. (liczy się data zawarcia umowy w tym okresie).

Konto Proste Zasady - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego w Getin Banku to:
 • 0/9 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

1 komentarz:

 1. Coraz biedniej z tymi nagrodami w Getinie. Kiedyś premie. Później bony ale był wybór Allegro, Empik, Decathlon. Teraz już tylko jedna opcja. Słabo.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...