Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 450 zł (lub nawet 1500 zł) dla otwierających konto firmowe w Banku Millennium (+ 250 zł za konto osobiste)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

3.09.2021

Premia 450 zł (lub nawet 1500 zł) dla otwierających konto firmowe w Banku Millennium (+ 250 zł za konto osobiste)

Wzorem innych banków, także i Bank Millennium gotów jest wypłacić 4-cyfrową premię dla przedsiębiorców.

Promocja "Konto Mój Biznes i 1500 zł premii"
W najnowszej promocji za konto firmowe zgarnąć można 450 zł. Więcej bonusów czeka na klientów, którzy zdecydują się jeszcze na dodatkowe produkty dla firm.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

Promocja "Konto Mój Biznes i 1500 zł premii"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG.

Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczony jest klient, który;
"(...) jest lub był stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub Spółki Grupy Banku Millennium, jako przedsiębiorca (...) 
otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont"


Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Millennium, to za jego otwarcie można uzyskać aż 360 zł premii.

Limit nagród. Promocja konta firmowego w Millennium ma być dostępna do 30.11.2021 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż promocję bank przygotował dla 5000 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank zakomunikuje na swej stronie internetowej.


Nagroda w promocji podzielona została na kilka części. Do wzięcia czekają:
 • 3 premie po 150 zł każda za założenie konta firmowego;
 • premia 400 zł za podpisanie za pośrednictwem banku umowy o terminal płatniczy; 
 • 650 zł premii za podpisanie umowy leasingu z Millennium Leasing.

W sumie można więc zgarnąć tytułowe 1500 zł, acz w przypadku umów o terminal płatniczy czy o leasing warto uprzednio dokonać indywidualnych obliczeń czy to się opłaca (o ile też jest taka potrzeba, bo przecież nie każda działalność gospodarcza wymaga udostępniania klientom terminala płatniczego).

450 zł za konto firmowe - zasady promocji 


By wziąć udział w promocji "Konto Mój Biznes i 1500 zł premii":
 • najpóźniej do 30.11.2021 r. otwórz Konto Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej Millennet bądź aplikacji mobilnej (jeśli do takowych posiadasz dostęp) lub złóż wniosek o Konto Mój Biznes na stronie promocji;

  Wyrabianie karty do konta (teoretycznie) nie jest wymagane, ale będzie ona niezbędna, jeśli chcesz zgarnąć jedną z premii (150 zł).
 • wyraź zgody (jeśli ich jeszcze nie masz) na "przetwarzanie przez Bank (...) danych kontaktowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z Bankiem; otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon".

Dalej przyjdzie zdobywać już poszczególne premie. W tym celu w grudniu 2021 oraz w styczniu i lutym 2022 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływy na konto Mój Biznes w wysokości min. 2000 zł (aktywność nr 1);
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na kwotę min. 500 zł (aktywność nr 2); 
 • wykonaj z konta Mój Biznes przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł (aktywność nr 3).

Za realizację każdej z aktywności otrzymasz 150 zł. Jeśli zrealizujesz wszystkie warunki, to dostaniesz 3 x 150 zł. To do klienta jednak należy wybór na co się zdecydować, więc jeśli spełnisz wytyczne np. dla dwóch aktywności, to wtedy dostaniesz 2 x 150 zł.

Czym dla banku są te "zewnętrzne wpływy"? Zgodnie z regulaminem promocji to:
"wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą"


Wypłata premii (150, 300 lub 450 zł) nastąpi na Twe konto firmowe najpóźniej do 31.03.2022 r. (do tego czasu nie zamykaj, ani nie rozwiązuj umowy o konto).

Bonus 400 zł za terminal płatniczy


By zgarnąć dodatkową nagrodę w wysokości 400 zł, najpóźniej do 28.02.2022 r.:
 • w placówce Banku Millennium zawrzyj Umowę Współpracy (to trójstronna umowa między Tobą, bankiem i firmą PayTel w zakresie najmu terminala płatniczego, przyjmującego płatności kartami i BLIKiem) oraz 
 • zapewnij Wpływy Zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł na Konto z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi, na podstawie Umowy o Współpracy.

Wypłata bonusu 400 zł za terminal płatniczy również ma nastąpić do końca marca 2022 r. (wraz z premią do 450 zł za konto firmowe).

Bonus 650 zł za umowę o leasing


Jeśli do 28.02.2022 r. zdecydujesz się z Millennium Leasing zawrzeć umowę leasingu na kwotę min. 30 000 zł, to otrzymasz kolejną nagrodę - premię 650 zł. Jej wypłata przewidziana jest do 31.05.2022 r.

Do momentu otrzymania każdego z bonusów nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - szczegóły oferty


Zakładając konto firmowe w Millennium, dodatkowo możesz załapać się na promocję "Zyskaj z kontem dla Biznesu" (dostępną do odwołania - informacje o niej można znaleźć na stronie promocji). Zgodnie z jej regulaminem:
"Promocja polega na obniżeniu opłat naliczanych przez Bank przez pełne 24 miesiące: 
1) poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy produktu w taki sposób, że: 
a) miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł, 
(...), 
c) miesięczna opłata za konto w EUR, konto w USD, konto w GBP, konto w CHF wyniesie 0 zł"

I takie uprzywilejowane warunki biorą górę nad cennikiem, w którym mowa, że:
 • 0/20 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; 

Przez 24 miesiące uczestnicy promocji tych wymogów spełniać nie muszą. Obowiązują za to poniższe warunki:
 • 0 zł za pierwsze 20 przelewów krajowych przelewów Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej w miesiącu kalendarzowym; za 21. i każdy kolejny opłata wynosi 1 zł; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 500 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.

Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

 1. Czyli nie mogę skorzystać bo wiele lat temu skorzystałem z promocji konta prywatnego i je zamknąłem mimo że kilka lat później znowu otworzyłem. Bardzo logiczne.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...