Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 370 zł za konto osobiste w BNP Paribas

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

9.09.2021

Zyskaj 370 zł za konto osobiste w BNP Paribas

Po kilku dniach przerwy wystartowała nowa promocja Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas.

Promocja "Wrześniowa premia" w BNP Paribas
Do wzięcia czeka pakiet nagród gwarantowanych o łącznej wartości 370 zł. W jego skład wchodzi: 200 zł premii pieniężnej (do wykorzystania na co się chce), bon 150 zł na zakupy w sklepach Biedronka oraz bon 20 zł do Żabki.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Wrześniowa premia": do 370 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. W akcji "Wrześniowa premia" do wzięcia są 4 nagrody:
 • 1 x bon o wartości 20 zł do sklepów Żabka;
 • 1 x bon o wartości 150 zł do sklepów Biedronka oraz
 • dwie premie pieniężne w wysokości 50 i 150 zł.

Bon do Żabki otrzymasz w postaci kodu, który można wykorzystać jednorazowo podczas opłacania zakupów w sklepie tej sieci. Bon ma mieć ważność do 31.12.2022 r. 

Z kolei bon do Biedronki można wykorzystywać wielokrotnie - aż do wyzerowania salda. Ta nagroda przyjdzie do Ciebie SMSem również w formie kodu, który podaje się kasjerowi lub w kasie samoobsługowej przy opłacaniu zakupów. Ten bon ma być ważny do 30.11.2023 r.

Limit rejestracji. Udział w promocji weźmie maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Wrześniowa premia"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 30.09.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej;
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 14.10.2021 r.).

I już za to otrzymasz pierwszą nagrodę: bon o wartości 20 zł  do Żabki.

By na Twe konto wpadła pierwsza premia - w wysokości 50 zł, w październiku 2021 r.
 • wykonaj min. 1 przelew (za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas; warunek ten można spełnić bardzo prosto - wystarczy przelew na dowolną kwotę np. na własne konto w innym banku). 

By zgarnąć bon o wartości 150 zł do Biedronki, w listopadzie 2021 r.
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 400 zł (mogą, ale nie muszą być to transakcje w sklepach Biedronka) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek też można zrealizować łatwo - wystarczy przelew z własnego konta w innym banku). 

No i na koniec zostanie jeszcze jedna nagroda do wzięcia - premia pieniężna 150 zł. By ją zgarnąć, w grudniu 2021 r.
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 400 zł oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 1000 zł (w tym miesiącu i dla płatności kartą, i dla wpływu obowiązują takie same wytyczne, jak w listopadzie).

I to już wszystko. W ten sposób zgarniesz wszystkie nagrody o łącznej wartości 370 zł. Pamiętaj jedynie, że warunkiem uzyskania każdej z kolejnych nagród jest spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej (przykładowo: by dostać bon 150 zł do Biedronki za spełnienie warunków w listopadzie, uprzednio w październiku trzeba spełnić wytyczne uzyskania premii 50 zł).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu wrzesniowapremia@bnpparibasplus.pl):
 • do 19.11. o przyznaniu bonu 20 zł do Żabki oraz premii 50 zł; 
 • do 23.12.2021 r. o przyznaniu bonu 150 zł do Biedronki oraz 
 • do 25.01.2022 r. o przyznaniu premii 150 zł.

Na pierwszą z wymienionych wiadomości koniecznie zareaguj - do 25.11.2021 r. zaloguj się na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) i podaj numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. 

Nagrody będziesz otrzymywać w następujących terminach: do 30.11. (organizator w tym czasie przeleje 50 zł oraz prześle SMSem bon do Żabki), do 31.12.2021 r. (to czas w jakim otrzymasz SMSa z bonem do Biedronki) oraz do 31.01.2022 r. (w tym terminie nastąpi przelew premii 150 zł).

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Wrześniowa premia"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelew, jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - omówienie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego z oferty BNP Paribas otwieranego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty (do nich nie wliczają się płatności Blikiem). O tych transakcjach pamiętaj również w październiku (choć regulamin promocji nie wymaga w tym czasie wykonywania transakcji).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Wrześniowa premia" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 550 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Jeśli konto zamknąłem 3 września 2020r a obecnie posiadam kartę kredytową (logowanie tymi samymi danymi co do starego konta) to załapie się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załapiesz się. Też miałem kartę kredytową jak zakładałem konto w promocji (inna edycja). Nagrody już dostałem.

   Usuń
  2. bardziej mi się rozchodzi o to, że logowałem się tymi samymi, starymi hasłami i loginami i nie wiem czy to nie oznacza, że umowa ramowa nadal obowiązywała pomimo iż konto już nie miałem

   Usuń
  3. Też mam ten sam login. Oprócz karty kr. jest też teraz konto.

   Usuń
  4. Dzięki bardzo. Jutro składam wniosek🙂

   Usuń
 2. Czy konto da się polecać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BNP nie ma żadnego programu poleceń.

   Usuń
 3. Czy ktoś już dostał mail o bonie do Żabki i premii 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy po spełnieniu warunków w październiku, powinienem mieć już wiadomość o premii? Nadal nic nie dostałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizator na przesłanie wiadomości ma czas do 19.11. A że w tego typu promocjach najczęściej dzieje się to na ostatnią chwilę, to pewnie w piątek (lub ewentualnie 1-2 dni wcześniej) można się dopiero spodziewać powiadomienia.

   Usuń
 5. Nie ma maila o piereszej nagrodzie. Jak ktos dostanie (pewnie jutro) to niech pisze

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ktoś już dostał mail o ostatniej nagrodzie (pieniężnej 150 zł)?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...