Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do wydania w sklepach Biedronka w prezencie do karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

7.09.2021

300 zł do wydania w sklepach Biedronka w prezencie do karty Citi Simplicity

Wystartowała 4. edycja promocji karty kredytowej Citibanku z bonem do Biedronki.

Gwarantowaną nagrodą jest bon o wartości 300 zł do wykorzystania podczas dowolnych zakupów w sklepach Biedronka. Ponadto na uczestników promocji czekają preferencyjne warunki uniknięcia opłaty za kartę.

]Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocja w pigułce: nim poniżej zapoznasz się ze szczegółowymi zasadami promocji oraz z omówieniem karty Citibanku, w skrócie przedstawię przebieg promocji. By zgarnąć bon do Biedronki, po zawarciu umowy o kartę będzie należało:
  • zalogować się do aplikacji mobilnej i aktywować w niej kartę oraz
  • wydać kartą łącznie min. 1000 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka; na wykonanie transakcji będziesz mieć sporo czasu - nawet 3 miesiące).

Ponadto bank dla uczestników promocji przewidział zwrot opłaty za kartę (12 zł), który wypłaca, jeśli w danym okresie rozliczeniowym wykonane zostały płatności kartą na sumę min. 300 zł. Jeśli spełnisz ten warunek i dodatkowo zwrócisz wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów (tj. odsetek i prowizji). A to oznacza, że z kartą kredytową Citibanku łącznie można zyskać "na czysto" 300 zł.

Bon 300 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Inne produkty Citibanku (np. konta osobistego, pożyczki czy nawet karty dodatkowej do głównej karty kredytowej z logo Citi) na szczęście nie wykluczają z udziału w niniejszej promocji.

Zasady promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki- edycja IV" 


By wziąć udział w akcji promocyjnej organizowanej przez Citibank i zdobyć tytułową nagrodę o wartości 300 zł:
  • do 14.01.2022 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji);
  • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę przekaż bankowi dokument potwierdzający Twe dochody (można to zrobić online);
  • zawrzyj z bankiem umowę i za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile aktywuj kartę;
  • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest wymagane);
  • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł (i - przypomnę - mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka - transakcje można wykonywać też w innych miejscach). 

W ramach promocji bank pozwala na wykonanie jednej lub wielu transakcji - ważne, by łącznie we wskazanym okresie wykonać płatności na sumę min. 1000 zł. I oczywiście nie chodzi o taką płatność, czy płatności w każdym miesiącu, ale przez cały okres, tj. od otrzymania karty do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy. Płacenie kartą możesz zatem rozłożyć w czasie i dopasować do swoich potrzeb, ale możesz też te transakcje wykonać wcześniej (bo czym prędzej wykonasz transakcje na wymaganą sumę, tym szybciej dostaniesz nagrodę od banku).

Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Miej jednak na uwadze, że Citibank uwzględni tylko transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą Transakcjami zwróconymi. 

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Na potrzeby promocji można za to płacić kartą w sklepach lub marketach (np. spożywczych, odzieżowych, monopolowych, motoryzacyjnych, budowlanych), aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, kinach, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).

O przyznaniu nagrody bank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (wiadomości należy szukać w zakładce 'Kontakt' po zalogowaniu do bankowości internetowej poprzez przeglądarkę np. na komputerze; wiadomości tej próżno szukać w aplikacji bankowej). 

Nagrodę także otrzymasz za pośrednictwem bankowości w ciągu 60 dni od powiadomienia. Do dnia otrzymania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna.

Bon do Biedronki ma być ważny przez 6 miesięcy i będzie go można wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania salda środków (300 zł).

Dla kogo karta kredytowa Citi Simplicity? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową Citibank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"Wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. 
Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Jako źródło dochodu Citibank akceptuje nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości, jak i udziały w spółkach z o.o. oraz akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Citi Simplicity - prześwietlenie karty kredytowej Citibanku


Karta wydawana jest za 0 zł. 

Na uczestników promocji z bonem do Biedronki czeka jeszcze jeden przywilej - bank zwróci opłatę miesięczną za kartę (12 zł), jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł

Takie uproszczone zasady dla uczestników promocji obowiązują przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Transakcje wykonywane na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę również muszą spełniać wytyczne, o których pisałem wyżej, tj. nie mogą być to np. transakcje zwrócone, czy płatności w kasynach. 

Bank zwróci opłatę za kartę w kolejnym okresie rozliczeniowym następującym po tym, w którym zrealizujesz płatności na sumę min. 300 zł.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę Citi Simplicity również będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji. Na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności kartą miesięcznie.

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Choć na stronie promocji znajdziesz informację "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 11,43%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem nie tylko w teorii, ale i w praktyce. 

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.


💡 Na koniec podpowiem, że w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka też premia 200 zł za CitiKonto + do 100 zł moneybacku. Promocję karty kredytowej z bonem do Biedronki można łączyć z promocją konta (a dla uzyskania wspomnianego moneybacku jest to wręcz niezbędne). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Jeśli nie chcesz, żeby umknęły Ci te najlepsze premie bankowe, to skorzystaj z mojej drobnej pomocy. Nie namawiam, ale dyskretnie sugeruję, że tak robi już wielu Czytelników mojego bloga 😉 Zapis na newsletter zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

  1. Taki bon jest na jakiś wybrany asortyment czy na wszystko bez wykluczeń?

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...