Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia gwarantowana do 300 zł za konto w BNP Paribas (+ konkurs i zegarek Swatch do wygrania)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

10.09.2021

Premia gwarantowana do 300 zł za konto w BNP Paribas (+ konkurs i zegarek Swatch do wygrania)

Wystartowała nowa promocja konta w BNP Paribas łączona z konkursem.

Promocja "Konto na czas" i konkurs "Wygraj zegarek"
Tym razem to promocja bez nagród w postaci bonów na zakupy. Do zgarnięcia są wyłącznie premie pieniężne na sumę 300 zł. A dodatkowo - acz to już nie jest nagroda gwarantowana - można zdobyć zegarek Swatch.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Choć 300 zł premii brzmi kusząco, to już na wstępie muszę zaznaczyć, że zdobycie połowy tej kwoty uzależnione jest od spełnienia warunku płatności SwatchPay! (zbliżeniowo za pomocą zegarka). Tym samym jeden z bonusów (150 zł) niestety nie będzie w zasięgu wszystkich (acz 50 osób, które wygrają zegarki w konkursie, zdoła się załapać na otrzymanie nagrody i wykonanie tychże płatności zegarkiem na potrzeby promocji). 

Jeśli nie masz możliwości płacenia takim zegarkiem, to sprawdź alternatywną promocję konta w BNP Paribas, w której uzyskać można 200 zł premii i 170 zł w bonach na zakupy (tam warunki promocji można spełnić już w nieco bardziej tradycyjny sposób, m.in. płacąc "zwykłą" kartą wydaną do konta).

Promocja "Konto na czas": zyskaj do 300 zł od BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Nagrody. W promocji "Konto na czas" do wzięcia czekają 3 premie pieniężne w wysokości 100, 50 oraz 150 zł, co da łącznie tytułowe 300 zł. Środki te wpłyną na konto, więc będzie można je wypłacić, przelać lub wydać według własnego uznania na dowolny cel.

Dodatkowo 50 osób może zdobyć wspomniany już zegarek - to jednak nagroda w konkursie, o którym piszę nieco niżej.

Limit rejestracji. Udział w promocji weźmie jedynie 800 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród gwarantowanych (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Konto na czas"


By wziąć udział w akcji:
 • zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 30.09.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 15.10.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i w ciągu 7 dni nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 15.10.).
 • w październiku 2021 r.
  • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty);
  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego własnego konta w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza nagroda: premia 100 zł. To otworzy również drogę do zgarnięcia drugiej nagrody. By otrzymać premię 50 zł:
 • w listopadzie 2021 r.:
  • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (tak samo, jak w październiku, może być to przelew z własnego konta w innym banku).

By zaś zdobyć ostatnią z premii, czyli 150 zł (o ile wcześniej, tj. w październiku i listopadzie spełnisz warunki zdobycia wyżej wymienionych bonusów):
 • w grudniu 2021 i styczniu 2022 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • wykonaj min. 3 płatności SwatchPAY! (na dowolne kwoty za pomocą aplikacji umożliwiającej płatności zegarkiem) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł  (także może być to przelew z własnego konta w innym banku).

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu bonusów, organizator promocji będzie powiadamiać Cię mailowo (z adresu kontonaczas@bnpparibasplus.pl:
 • do 23.11. o premii 100 zł za spełnienie warunków w październiku;
 • do 23.12.2021 r. o premii 50 zł za realizacje wytycznych w listopadzie oraz
 • do 25.02.2022 r. za wykazanie się aktywności w grudniu i styczniu.

Na pierwszą z wymienionych wiadomości koniecznie zareaguj - do 26.11.2021 r. zaloguj się na stronie promocji (dane do logowania otrzymasz mailem) i podaj numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji, bo to właśnie na ten rachunek wpłyną bonusy.

Wypłata premii będzie następować do 30.11. (100 zł), do 31.12.2021 r. (50 zł) oraz do 28.02.2022 r. (150 zł). Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Jeśli nie chcesz przegapić wiadomości od banku w sprawie nagrody w tej promocji, a tym samym stracić szansy na jej otrzymanie, zapisz się do mojego newslettera. Gdy nadejdzie właściwy monet dostaniesz ode mnie przypomnienie o ważnym etapie w tej promocji. Prześlę Ci też regularne informacje o okazjach, w których zyskasz na bankach najwięcej.


Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Konto na czas"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Lista wykluczonych kodów MCC dotyczy również transakcji za pomocą SwatchPay.

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, księgarniach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konkurs "Wygraj zegarek"


Udział w konkursie jest dobrowolny. Acz spróbować warto, bo to w praktyce nic nie kosztuje poza czasem poświęconym na udzielnie odpowiedzi.

Do wygrania czeka:
 • 50 zegarków Swatch z serii New Gent! o wartości od 370 do 390 zł - każdy laureat konkursu będzie miał możliwość wyboru jednego spośród 15 modeli zegarka.

By wziąć udział w konkursie "Wygraj zegarek", już podczas rejestracji na stronie promocji zaznacz „Chcę wziąć udział w konkursie” i odpowiedz na pytanie "W jakich sytuacjach zegarek Swatch ułatwi Ci życie?" (można to zrobić wyłącznie podczas rejestracji w promocji, więc najpóźniej do 30.09. lub do wcześniejszego wyczerpania puli rejestracji).

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest też spełnienie wszystkich warunków niezbędnych do uzyskania pierwszego z bonusów, czyli premii 100 zł (to te warunki, które należy spełniać do końca października).

Konkursowe jury wyłoni laureatów konkursu - do 50 osób trafią zegarki, o czym zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo do 23.11.2021 r. Wtedy do 30.11.2021 r. będzie należało zareagować na wiadomość i na stronie promocji wybrać model zegarka dla siebie oraz podać adres korespondencyjny do jego przesyłki - ma to nastąpić za pośrednictwem kuriera najpóźniej do 15.12.2021 r., więc kto otrzyma zegarek, ten będzie miał możliwość wykonania transakcji SwatchPay! (w grudniu i styczniu na potrzeby uzyskania premii 150 zł).

Każdy uczestnik konkursu może zdobyć tylko jedną nagrodę w postaci zegarka.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat); do tych transakcji nie wliczają się płatności Blikiem;

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w przypadku tej karty możliwe jest uniknięcie opłaty miesięcznej.

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją "Konto na czas" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

 1. Czyli wymyślili to tak że jest 150 zł dla każdego. A kolejne 150 zł jest dla tych co wygrają albo co... kupią zegarek. Dobry interes dla banku i producenta zegarków.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...