Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 300 zł za eKonto osobiste w mBanku (+ 1,8% dla oszczędności)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

29.09.2021

Premia do 300 zł za eKonto osobiste w mBanku (+ 1,8% dla oszczędności)

Wystartowała II edycja promocji konta w mBanku z premią do 300 zł.

Premia do 300 zł za konto osobiste w mBanku
Wysokość tej premii pozostała bez zmian. Są jednak pozytywne modyfikacje - tym razem skrócony został okres spełniania warunków w promocji, a na oszczędzających czeka nieco podniesione oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

W porównaniu z poprzednią edycją promocji okres zbierania bonusów za aktywność został skrócony z czterech do trzech miesięcy, więc całością premii będzie można cieszyć się wcześniej (stało się tak za sprawą tego, że pierwszy z bonusów, to od razu 100 zł, a nie 50 zł jak wcześniej).

Zyskaj do 300 zł za eKonto osobiste w mBanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2018 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku).

Z udziału w promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Jednak inne  produkty w tym banku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Promocja "eKonto osobiste plus premia - edycja II"


Nagrody. Do wzięcia czeka łącznie nawet 5 bonusów - jeden z nich to 100 zł, a pozostałe 4 są po 50 zł każdy. W sumie można zatem zgarnąć tytułowe 300 zł. To premie pieniężne, które mBank będzie wypłacać na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "eKonto osobiste plus premia - edycja II":
 • do 8.02.2022 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.
Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus: 100 zł.

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w październiku: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł 
- do końca listopada wykonaj 8 płatności 
- w grudniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w styczniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu bonus 100 zł dostaniesz do końca grudnia, a bonusy po 50 zł będą wpadać w styczniu i lutym).

Powyżej mowa o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 50 za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub poprzez e-dowód oraz w ciągu miesiąca od otwarcia konta lub w miesiącu kolejnym wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (ten warunek w praktyce pokrywa się z warunkiem uzyskania pierwszej z wymienionych premii 100 zł za wpływ i 8 płatności).

Bonus 50 zł za otwarcie eKonta Junior (dla dzieci poniżej 13 lat)


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 50 zł za otwarcie konta osobistego dla swego nieletniego dziecka (poniżej 13 lat). eKonto Junior można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Wypłata bonusów za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód (50 zł) oraz za otwarcie eKonta Junior (50 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji.

O czym warto pamiętać, spełniając warunki promocji?


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 300 zł).

eKonto osobiste - szczegóły oferty mBanku


Główne cechy konta osobistego dostępnego w mBanku to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 300 zł. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać 1,8% dla oszczędności.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 1,8% do 10 tys. zł w mBanku 


Kto chce (bo to już opcja dobrowolna i korzystanie z rachunku oszczędnościowego nie jest wymagane na potrzeby promocji z premią do 300 zł) może też skorzystać z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie. 

Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie: 1,8% w skali roku
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania przez trzy kolejne pełne miesiące (np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania w październiku, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w listopadzie, grudniu i styczniu)"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 10 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" odhacz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste (jak na poniższej grafice).

Jak włączyć moje cele podczas składania wniosku o konto w mBanku

Moje cele. Co to jest? 

To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. 

Aby uzyskać stawkę 1,8% w skali roku, spełnij poniższy warunek: 

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym 

(np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia października miałeś na nich 300zł, aby mieć promocyjne oprocentowanie na koniec listopada, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia października. Czyli: 

stan aktywów na Moich celach na 31.10 = 300zł 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 30.11 = 400zł -> Naliczy się promocyjne oprocentowanie 

Gdy stan aktywów na celach na 30.11 = 399zł -> NIE naliczy się promocyjne oprocentowanie)" 


Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

Przydatne dokumenty:

22 komentarze:

 1. Czy na to konto oszczędnościowe środki można sobie przelać z konta osobistego? Czy trzeba się bawić w te uzupełnienia zaokrągleniami/procentami jak przy zasilaniu Smart Saver w ING?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu można bezpośrednio przelać.

   Usuń
  2. @Anonimowy 29 września 2021 15:59
   W ING w nic nie trzeba się bawić. Przelewasz 5k i masz już full. Mało tego! Zakładasz 5 kont i do każdego konta masz Smart Saver, czyli razem 25k. Mam tak od dawna i miesiąc w miesiąc mam oprocentowanie. I nie tylko ja tutaj (poczytaj komentarze).
   Wolę chociaż trochę mieć jakoś sensownie na obecne czasy w PL, niż wszystko pchać w estoński bank i to zamrozić na 12 mies. żeby mieć te 1,6%.

   Usuń
  3. Jak to niby udało ci się zrobić? W ING tak na Smart Saver nie wpłacisz. Nie da się zrobić przelewu bezpośrednio na to konto.

   Usuń
  4. Anonimowy 30 września 2021 12:56
   Ale możesz z ROR powiązanego z SS zrobić przelew zewnętrzny na 50k i na SS trafi 5k za jednym razem.

   Usuń
  5. @Anonimowy 30 września 2021 12:56
   Oczywiście że się da. Mając konto w banku, należy wiedzieć jak z niego korzystać.
   Powtórzę jeszcze raz, poczytaj komentarze w innych miejscach na tym blogu.
   Nie rybę ale wędkę...

   Usuń
  6. Żeby mieć na tym serwerze 5k, to trzeba przelać co najmniej 50k na inny rachunek zewnętrzny. Jednorazowo lub w kawałkach.

   Usuń
 2. Czy by otrzymać 50 zł za założenie konta dla dziecka trzeba tam przelewać jakieś środki ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji nie ma takiego wymogu. Wystarczy samo założenie konta dla dziecka.

   Usuń
 3. Hej. Kliknąłem w ten link do strony banku ale tam nie ma mowy o możliwości założenia konta na selfie. Jak to zrobić aby dostać tę dodatkową premię 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie miałem to samo. Była opcja wybrania e-dowodu ale na selfie nie. W BNP Paribas był wybór i z wniosku przechodziło się do ściągnięcia aplikacji. Tu coś nie dorobili.

   Usuń
  2. @Bankobranie - może wiesz coś o tym? Albo mógłbyś ustalić? Selfie to obecnie najwygodniejsza opcja

   Usuń
 4. Założyłam konto z kartą - mam pytanie jeśli ja aktywuję to będzie podlegała opłacie miesięcznej - a jeśli jej nie aktywuje to nie? Żeby płacić blikiem to co trzeba zrobić? Wiem...wiem 21 wiek... ale jeszcze blika nigdy nie używałam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się, czyusze aktywować kartę?

   Usuń
  2. Regulamin promocji wymaga złożenia wniosku o konto wraz z kartą... ale dalej nie wspomina już nic o konieczności jej utrzymywania. Poza tym, że transakcje na potrzeby promocji można wykonywać kartą lub Blikiem. Zatem kartę można zamknąć, a płacić tylko Blikiem.

   @Anonimowy 26 października 2021 15:34, korzystanie z Blika jest proste - trzeba posiadać aplikację mobilną banku i tam można generować 6-cyfrowy kod, który będzie służył do dokonywania płatności.

   Polecam wpis: "BLIK - co to jest i jak działa? Sposób na płatności telefonem, czyli zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności".

   Usuń
 5. A czy promocja obowiązuje, gdy konto po założeniu przekształci się w konto wspólne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko indywidualne bierze udział.

   Usuń
 6. Cześć Wam. Dostałem już 2x 50zl, ale 100zl za szybki wpływ tysiąca niestety nie. Ktoś dostał już maila od zgarnijpremie Bankier.pl ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak. szukaj z adresu kontakt@zgarnijpremie.pl

   Usuń
 7. Ktoś już pytał, ale nie było wyjaśnione: czy są premiowane polecenia???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku dopiero się dowiesz. Jak jest miejsce na wpisanie kodu polecenia to tak. Ale mBank lubi to wyłączać by z promocją się nie łączyło.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...