Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon Vivo Y11s jako nagroda gwarantowana za przetestowanie karty Citi Simplicity!

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

22.09.2021

Telefon Vivo Y11s jako nagroda gwarantowana za przetestowanie karty Citi Simplicity!

Citibank odpalił nową edycję swej kultowej promocji z nagrodą gwarantowaną w postaci telefonu. 

Telefon Vivo Y11s jako nagroda gwarantowana za przetestowanie karty Citi Simplicity!
Do wzięcia jest telefon Vivo Y11s za skorzystanie z karty kredytowej Citibanku i spełnienie prostych warunków. Dzięki niniejszemu prześwietleniu oferty dowiesz się, jak zdobyć nagrodę oraz jak utrzymać kartę za 0 zł (bez opłat i odsetek - co jest całkiem proste).

[Promocja zakończona: sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku]

Promocja w pigułce: niżej opisywana akcja banku nie jest konkursem, ani loterią, bo nagroda w postaci telefonu Vivo Y11s jest gwarantowana w ramach promocji bankowej (jakich sporo - na blogu Bankobranie opisuję je od ponad 7 lat, a sam korzystam jeszcze dłużej).

W skrócie - w promocji Citibanku otrzymasz telefon, jeśli:
 • zalogujesz się do aplikacji mobilnej i aktywujesz w niej kartę oraz
 • wykonasz płatności kartą na sumę min. 1000 zł (będziesz mieć na to 3 miesiące).

Dodatkowo otrzymasz również zwrot opłaty za kartę (12 zł), jeśli w danym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł (co wliczy się już do płatności na potrzeby promocji).

Szczegółowe prześwietlenie warunków promocji znajdziesz poniżej.

Promocja karty kredytowej - to warto wiedzieć


Na początek kilka zdań - tytułem wstępu - dla osób, które być może z tego typu promocją spotykają się po raz pierwszy (bo jeśli odwiedzasz bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to już dobrze wiesz, że takich promocji jest dużo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 
Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszakże "nie ma nic za darmo". I to prawda. Za darmo nie ma, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. Ale bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyskuje i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to więc o wiele lepszy sposób na pozyskiwanie klientów, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał - taki klient może przecież skorzystać też z innych produktów. Ale to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania, bo tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je w praktyce od ponad 7 lat, a więc od początku prowadzenia bloga. Sam też wziąłem udział w niejednej.

Czy to aby na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom źle kojarzyć skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy jednak wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić możesz w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddajesz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz. 

Chociaż na stronie promocji widnieje informacja o tym, że "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to 11,43%", jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Dodatkowo można też uniknąć opłaty za kartę, więc nagrodę da się zdobyć bez ponoszenia kosztów. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce (i nie tylko ja, ale wielu Czytelników, którzy w promocjach Citibanku już uczestniczyli).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

Telefon Vivo Y11s jako gwarantowana nagroda za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku. 

Jeśli masz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, pożyczkę czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz wziąć udział w niniejszej promocji.

Telefon Vivo Y11s
Nagrodą
w niniejszej promocji jest telefon Vivo Y11s. Na stronie promocji widnieje jego krótka charakterystyka:
Wyświetlacz Halo FullView o wielkości 6,51 cala 
Dwa obiektywy 13 MP i 2 MP zlokalizowane na tyle obudowy oraz przednia kamera rozdzielczości 8 Mpix 
Bardzo pojemna bateria 5000 mAh 
Czytnik linii papilarnych zlokalizowany z boku obudowy 
Wyświetlacz odfiltrowujący niebieskie światło

Jednak więcej istotnych informacji, jak i parametrów technicznych telefonu Vivo Y11s można znaleźć na stronie producenta:

- Wymiary:  164,41 × 76,32 × 8,41 mm 
- Masa: 191 g 
- Podstawowe: 
Procesor SDM460 
Pamięć RAM: 3 GB 
Pamięć ROM: 32 GB 
Bateria: 5000 mAh
Szybkie ładowanie: 10 W 
Blue System operacyjny: Funtouch OS 11 
- Wyświetlacz: 
Ekran: 6,51 cala 
Rozdzielczość: 1600 × 720 (HD+) 
Typ: LCD (IPS) 
- Sieć: 
Gniazda SIM i pamięci: 2 nano SIM + 1 micro SD 
Tryb Dual-SIM 
Podwójna karta SIM i podwójny tryb czuwania 
- Aparat:   
Aparat przedni: 8 MP / tylny 13 MP + 2 MP 
Przesłona: Przedni f/1.8 (8 MP), tylny f/2.2 (13 MP) + f/2.4 (2 MP) 
- Łączność: 
Wi-Fi: 2,4 GHz / 5 GHz 
Bluetooth 5.0, 
Micro USB (USB 2.0) 
obsługiwane: GPS, OTG, FM 
nieobsługiwane: NFC 
Lokalizacja: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo  
Czujniki: akcelerometr, czujnik oświetlenia otoczenia, czujnik zbliżeniowy, e-kompas, czytnik linii papilarnych, żyroskop wirtualny 
Zawartość opakowania: telefon, dokumentacja przewód micro USB do USB, zasilacz USB, folia ochronna (nałożona). 

 
W regulaminie można znaleźć zapis, że wartość telefonu to 499 zł. Realnie - jak sprawdziłem dla porównania - w sieci, w jednym z większych i znanych sklepów można ten model kupić obecnie za ok. 449 zł.

Nagroda objęta jest 27-miesięczną gwarancją producenta (w razie potrzeby szczegóły na temat zgłoszeń reklamacyjnych można znaleźć w regulaminie promocji: pkt. 5, ppkt f).

💡 Jeśli nowy telefon nie jest Ci potrzebny, to za wyrobienie karty Citi Simplicity możesz zgarnąć inną nagrodę gwarantowaną. W alternatywnej promocji (w której obowiązują jednak praktycznie takie same warunki) do zgarnięcia czeka bon 400 zł do wykorzystania na Allegro.


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, otrzymaj telefon Vivo oraz zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • do 22.11.2021 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity i za pomocą aplikacji mobilnej Citibanku aktywuj kartę;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest wymagane);
 • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł

I to już wszystko! Na potrzeby promocji możesz wykonać jedną bądź wiele transakcji kartą - ważne, by we wskazanym czasie wykonać płatności na łączną kwotę 1000 zł (i oczywiście nie chodzi tutaj o takie płatności w każdym miesiącu, ale przez cały okres: od otrzymania karty do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy). Wykonywanie płatności możesz zatem rozłożyć w czasie i dopasować do swych możliwości (choć czym prędzej je wykonasz, tym prędzej otrzymasz nagrodę).

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach czy marketach spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych, drogeriach, aptekach, księgarniach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Pamiętaj jedynie, iż Citibank na potrzeby transakcji uwzględni tylko płatności, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Wiadomość powiadamiającą o przyznaniu telefonu dostaniesz w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagrodę dostarczy Ci kurier najpóźniej w ciągu 60 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Kto może otrzymać kartę Citi Simplicity? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową Citibank oczekuje spełniania poniższych warunków:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od min. 2 lat

Źródłami dochodu akceptowanymi przez Citibank są nie tylko umowy o pracę oraz działalność gospodarcza, ale także umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - szczegóły oferty Citibanku


Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników akcji z telefonem Vivo Y11s czeka jednak jeszcze - zagwarantowana w regulaminie promocji - korzyść. Citibank będzie zwracać opłatę miesięczną za kartę (12 zł), jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł

Takie uproszczone zasady dla uczestników promocji obowiązują przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (transakcje wykonywane na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę również muszą spełniać wytyczne, o których pisałem wyżej, tj. nie mogą być to np. transakcje zwrócone, czy płatności w kasynach). 

Zwrot opłaty za kartę ma być realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym następującym po tym, w którym zrealizujesz płatności na sumę min. 300 zł.

O wiele łatwiej można więc uniknąć tego kosztu, niż w przypadku warunków standardowych (wynikających z taryfy opłat i prowizji).  Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę również będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności kartą miesięcznie).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie uruchamiać dodatkowych usług (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

💡 Na koniec dodam, że w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia jest bowiem również premia 200 zł za CitiKonto + 100 zł moneybacku. Promocję karty kredytowej z telefonem można połączyć z promocją konta (kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia), co dodatkowo się opłaca, bo tylko z kontem otwiera drogę do zgarnięcia wspomnianego moneybacku do 100 zł. W sumie można więc zgarnąć premię 200 zł za konto + 100 zł moneybacku + telefon Vivo Y11s.

Promocje bankowe bez ich samodzielnego wyszukiwania? To proste. Zestawienie promocji bankowych, na których zyskasz najwięcej wraz z linkami do moich przeswietleń możesz uzyskiwać dzięki newsletterowi, który przesyłam do Czytelników. A zapisać się warto nie tylko z tego powodu. Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent w postaci praktycznego poradnika "Jak zyskiwać na bankach?".

Przydatne dokumenty:

37 komentarzy:

 1. Czy telefon jest z jakimś narzuconym abonamentem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagrodą jest samo urządzenie - bez umowy/abonamentu. Można więc zrobić z nim co się chce - sprzedać lub używać, wkładając do niego kartę SIM dowolnej sieci.

   Usuń
  2. Tylko po co komu teraz telefon bez NFC czyli bez możliwości płacenia nim? Też się dałem na taki nabrać oppo ax7 w ich poprzedniej promocji.

   Usuń
 2. Kiedy można zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu nagrody. Wypowiedzenie można wysłać wiadomością w bankowości.

   Usuń
  2. No i potem jeszcze warto odbierać telefon bo dzwonią z propozycją promocji żeby zatrzymać :)

   Usuń
  3. Jakieś szczegóły można prosić? Bo ja już dostałam telefon w poprzedniej promocji, ale kartę jeszcze trzymam. Co to za promocja?

   Usuń
  4. Jak tylko dostaniesz tela, zrób zlecenie zamknięcia karty w bankowości internetowej. Zadzwonią z propozycją 10% money back-u w zamian za odstąpienie od wypowiedzenia.

   Usuń
  5. Tylko zastanawiam się czy ten money back dotyczy każdego miesiąca czy jakiegoś okresu dopóki nie osiągniemy max 100 zł zwrotu z transakcji kartą.

   Usuń
  6. Nie każdego miesiąca a wskazanego okresu.

   Usuń
 3. Dlaczego czynni zawodowo 60+ ze stabilnym długim dochodem są odrzucani przez bank ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie dziadek lat 64 dostał kartę i już telefon w jednej z wcześniejszych edycji.

   Usuń
 4. czekam na telefon z poprzedniej edycji i sie doczekac nie moge -4 dni brakuje do 60 tez tak mieliscie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzieś jestem w stanie dowiedzieć się kiedy zamknąłem kartę którą już kiedyś miałem w Citi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj zadzwonić na infolinię. Możliwe że tam się uda.

   Usuń
  2. mimo spelnienia wszelkich warunkow -bank to potwierdzil nie otrzymalem tel, nikt nic nie wie, jak to ugrysc?reklamacja,skarga?

   Usuń
  3. @Anonimowy 29 września 2021 06:30, na przesłanie telefonu bank daje sobie 60 dni od wiadomości powiadamiającej o przyznaniu nagrody. Jeśli ten termin minął, to pozostaje zgłosić reklamację.

   Usuń
  4. dzieki ,pozdrawiam.

   Usuń
 6. A jak jest z gwarancją takiego telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspominam o tym w prześwietleniu promocji: "Nagroda objęta jest 27-miesięczną gwarancją producenta (w razie potrzeby szczegóły na temat zgłoszeń reklamacyjnych można znaleźć w regulaminie promocji: pkt. 5, ppkt f)".

   Usuń
 7. czy trzeba wyrazić zgody marketingowe w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma nic w regulaminie o zgodach więc nie :)

   Usuń
 8. Nie ma wzmianki o zdolności kredytowej, czy trzeba ją mieć?

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdzie jest opcja wypełnienia formularza? Są dane do wpisania do rozmowy telefonicznej tylko.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzisiaj zawarta umowa. To będzie moja pierwsza karta kredytowa. Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak będzie, inaczej być nie może! Grunt to trzymać się zasad promocji i zasad korzystania z karty kredytowej, do których linkuję w prześwietleniu promocji (w skrócie: płacić kartą, ale nie wypłacać gotówki w bankomatach i nie robić przelewów z karty + spłacać wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym).

   Usuń
 11. Chciałbym podpytć, czy trzeba jakoś szczególnie uważać na moment wypowiedzenia umowy, by uniknąć 12 zł. opłaty miesięcznej? Nie wiem, kiedy jest naliczana ta opłata i kiedy jest dokonywany jej zwrot - możliwe jest niekorzystne wstrzelenie się z momentem zamknięcia tj. po naliczeniu, a zwrotem?

  OdpowiedzUsuń
 12. Ktoś już dostał telefon z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 13. mail o przyznaniu nagrody 27-11-2020 i do dzisiaj brak telefonu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam wiadomośc o przyznaniu z dnia 27.11.2021. Telefonu dalej nie ma. W sumie wg regulaminu mają jeszcze 10 dni na wysłanie.

   Usuń
  2. Aktualizacja: Telefon doszedł. Wysłali wczoraj - ostatniego 60 dnia, na który pozwalał im regulamin. Jaki ładny - niebieski. :)

   Usuń
  3. mi też doszedł w ostatnim dniu

   Usuń
 14. Też miałem 27.11.2021 wiadomość. Dziś minął 60 dzień i "ani słychu" od banku wiadomości, że nagroda została wysłana. :(

  OdpowiedzUsuń
 15. Otrzymałam dziś telefon, akurat na Dzień Kobiet ;) Dosłownie wysłali mi go od razu po poinformowaniu mnie o tym w serwisie banku (nie przychodzą mi od nich maile w ogóle). Od razu. Byłam w totalnym szoku!
  Pomóżcie mi, proszę, z zabezpieczeniem się teraz przed kosztami -12 zł opłaty, -20 zł za nadpłatę.
  Jak zamknąć kartę kredytową, spłacić ją do zera, żeby nie nadpłacić i żeby nie naliczyło opłaty 12 zł za niewydanie 300 zł w okresie rozliczeniowym? Mój okres rozliczeniowy przypada na ok. 22 dzień miesiąca. Saldo mam już teraz -350 zł. Ale czy obecnie spłacić to mimo braku wyciągu(wyciąg będzie po 22 marca, a jak teraz spłacę, to nadpłacę i zabiorą mi 20 zł) i już zamknąć kartę kredytową, czy czekać na wyciąg, spłacić po jego otrzymaniu i dopiero zamknąć kartę (ale chyba wtedy wejdę w nowy okres rozliczeniowy, w którym znowu trzeba wydać 300 zł na zakupy, bo inaczej zabiorą 12 zł)?

  Dostaliście Y11s czy coś innego ze smartfonów? Jestem przeszczęśliwa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaloguj się do serwisu, wejďź na kartę - powinna tam być opcja typu "Rezygnacja z karty". Od momentu jej wyklikania leci 30-dniowy okres wypowiedzenia. Pewnie jeszcze zadzwonią proponując 100 zł. cashbacku w 4 miesiące - czas kiedy zadzwonią nie wpływa na zmianę okresu wypowiedzenia. Spłacić możesz np. po wystawieniu wyciągu, po 22 - pełną kwotę. Za kolejny niepełny i ostatni już okres (od 23 marca do np 8 kwietnia) już nic nie naliczą, nawet jeśli nie będzie nic wydane. Opcja sprawdzona.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...