Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 200 zł premii + 100 zł na zakupy za Konto Przekorzystne w Banku Pekao

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.09.2021

Zyskaj 200 zł premii + 100 zł na zakupy za Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Bank Pekao przygotował nową promocję swego konta osobistego.

Nawet 300 zł do wzięcia za konto osobiste w Pekao
Tym samym można teraz zgarnąć nawet 300 zł, z czego 200 zł to bonusy pieniężne - do wykorzystania w dowolny sposób. Okazja to nie lada, bo na taką sumę gwarantowanych nagród pieniężnych za otwarcie konta w Pekao (bez konieczności wyrabiania karty kredytowej) trzeba było długo czekać - aż od maja ubiegłego roku!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

W praktyce to kilka łączących się ze sobą promocji. W jednej do zdobycia jest gwarantowana premia pieniężna w wysokości 100 zł, kolejna - nowa - dać może 100 zł (dzięki wysokiemu, bo aż 10-procentowemu zwrotowi za płatności kartą wydaną do konta). To gwarantowane gratyfikacje od banku dla osób zakładających konto osobiste.

Z kolei jeszcze w dwóch pozostałych akcjach zdobyć da się 7400 punktów w programie Bezcenne Chwile (dostępnym dla karty Mastercard wydawanej do konta w Pekao), które można wymienić na nagrody (z udostępnianego katalogu) o łącznej wartości min. 100 zł - mogą być to m.in. vouchery na zakupy w popularnych sieciach punktów handlowo-usługowych.

Premia 100 zł za Konto Przekorzystne w Pekao


Na początek przypomnę o promocji, którą na blogu już jakiś czas temu opisałem. W niej do wzięcia czeka premia pieniężna 100 zł.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która w okresie od 1.01.2019 r. do 14.07.2021 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Pekao.

Jeśli masz inne produkty w tym banku (np. pożyczkę, kredyt hipoteczny czy rachunek firmowy) to niezmiennie możesz zgarnąć premię za otwarcie konta osobistego w Pekao w ramach niniejszej promocji.
💡 Choć większość osób różnicę zna, to jednak czasem pojawia się pytanie. Zatem rozwiewając jakiekolwiek wątpliwości: Bank Pekao S.A. (z żubrem w logo), o którym tutaj mowa, nie ma nic wspólnego z PKO BP S.A. (ze skarbonką w logo). To dwa odrębne banki, więc posiadanie konta w PKO BP (w tym Inteligo) w niczym nie wadzi - możesz zgarnąć bonusy za otwarcie Konta Przekorzystnego.


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć premię 100 zł na start:

 • do 30.09.2021 r.: złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard i z aplikacją PeoPay (czyli aplikacją mobilną Pekao) oraz zawrzyj umowę z bankiem i do tego złóż dyspozycję aktywacji Pakietu Komfort (to pakiet darmowych przelewów natychmiastowych oraz ubezpieczenie, które można przetestować za 0 zł - więcej na ten temat piszę nieco niżej);
  Na potrzeby tej promocji sposób zawarcia umowy o konto nie ma znaczenia, ale zwróć uwagę, że na potrzeby niżej opisywanej promocji (w której zdobyć można kolejne 100 zł), wskazany jest konkretny sposób otwarcia konta - o tym piszę nieco niżej.

 • w październiku, listopadzie i grudniu 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (kwota musi wpłynąć jednorazowo - chodzi o to, że nie zaliczą się np. 2 wpływy po 250 zł; może być to przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek okres, więc w dowolnej chwili możesz część lub całość tych środków wydać, przelać lub wypłacić; do promocji nie zaliczą się wpłaty gotówki) oraz
  • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją mobilną PeoPay (na dowolne kwoty).

Jeśli konto w Pekao otworzysz zdalnie, czyli "na selfie" (z wykorzystaniem wideoweryfikacji), to do spełnienia będzie jeszcze jeden warunek: do 31.12.2021 r. w dowolnej placówce Pekao potwierdź swą tożsamość okazując dowód osobisty i składając wzór podpisu.

I zaledwie tyle wystarczy, by wpłynęła premia - 100 zł otrzymasz najpóźniej do 31.01.2022 r. - do czasu jej wpływu nie zamykaj konta oraz nie wycofuj zgody na przetwarzanie danych osobowych i nie rezygnuj z Pakietu Komfort.
 

Kolejne 100 zł dla otwierających konto online


A teraz czas na przyjrzenie się nowej promocji, która właśnie wystartowała. Generalnie warunki uczestnictwa w tej akcji pokrywają się z wyżej omówionymi przy promocji z premią 100 zł na start (poza nieco innym okresem wykluczenia - konta, ani lokaty w Pekao nie można było posiadać w okresie od 1.01.2019 r. do 31.08.2021 r.).

Nagrodą w tej promocji jest wysoki, bo 10-procentowy zwrot za płatności kartą wydaną do konta w okresie  kolejnych 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych od dnia przystąpienia do promocji (w każdym z tych miesięcy wykonuj co najmniej jedną transakcję kartą - ten warunek pokrywa się już jednak z warunkami wyżej opisanej promocji z premią 100 zł na start). Czasu jest więc sporo i każdy może rozłożyć wykonywanie transakcji w czasie - dopasowując do swych możliwości. Łącznie można w ten sposób uzyskać do 100 zł. Jeśli we wspomnianym okresie wykonasz płatności na mniejszą sumę, np. 900 zł, to zwrot też dostaniesz (wyniesie on wtedy 90 zł).

Pamiętaj jednak, że drogę do udziału w tej dodatkowej promocji toruje sposób otwarcia konta - w tym przypadku należy to zrobić zdalnie - tzn. z wykorzystaniem metody "na selfie", czyli za pomocą wideoweryfikacji (online/mobilnie)

Co w sytuacji, jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta online, ale ten proces się nie powiedzie i wtedy finalizacja będzie możliwa jedynie w placówce? Tu jest dobra wiadomość, bo w regulaminie można znaleźć zapis, który brzmi:
"Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony"

Zatem scenariusze są trzy:

❌ składasz wniosek o konto, w którym wybierzesz oddział jako sposób podpisania umowy => otrzymasz premię 100 zł, ale nie załapiesz się na promocję z 10-procentowym zwrotem za płatności; 

✅ składasz wniosek o konto, w którym zdecydujesz się na zawarcie umowy online (lub mobilnie) i w taki sposób zawrzesz umowę => weźmiesz udział w obydwu promocjach: z premią 100 zł i ze zwrotem 10% (do 100 zł); 

✅ w składanym wniosku wybierasz zawarcie umowy online (lub mobilnie), ale weryfikacja okaże się nieudana i umowę zawrzesz w oddziale => nadal będziesz uczestniczyć w obydwu promocjach: z premią 100 zł i ze zwrotem 10% (do 100 zł).


Wypłata 10-procentowego zwrotu za płatności kartą wydaną do konta przewidziana jest do 31.01.2022 r. (a więc tak samo jak w promocji z premią 100 zł).

Płatności na potrzeby promocji ze zwrotem 10% wykonywać można zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Trzeba jednak zwrócić uwagę na wykluczenia, które bank wymienił w regulaminie (wskazuje przy nich na MCC, czyli kod przypisywany terminalom płatniczym, który wskazuje na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy). Zwrotu 10% nie otrzymasz za poniższe transakcje:
4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, 
5122 – określający m.in. właścicieli aptek, 
5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, 
5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, 
5912 – określający drogerie i apteki, 
5921 – określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, 
6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), 
6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), 
6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), 
6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
6051 – określający przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 
6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), 
7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, 
8999 – określający wolne zawody, 
9311 – określający podatki.

Lista choć może wydawać się długa, to swobodnie można jednak płacić - i liczyć na zwrot 10% - m.in. w sklepach spożywczych, odzieżowych, motoryzacyjnych, budowlanych, marketach, księgarniach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).

7400 punktów za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile


W jednej z promocji z punktami Bezcenne Chwile, którą na blogu opisywałem już tutaj, do wzięcia czeka 3400 punktów (to promocja "Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja VII"). Jednak to nie wszystko, bo dostępna jest też akcja "Wakacyjne przyspieszenie", w której zgarnąć można dodatkowe 4000 punktów - w sumie robi się ich już teraz nawet 7400.

Najpierw kilka słów o promocji z 3400 punktów. W skrócie:
 • do 30.09.2021 r. zarejestruj kartę Mastercard wydaną do konta w Pekao w programie Bezcenne Chwile (można to zrobić na stronie bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową Pekao24); 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu i otwarcia konta punktowego (ma to nastąpić najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji jako nowy użytkownik lub w ciągu 3 dni, gdy w programie masz już zarejestrowane karty innych banków i teraz kartę Pekao dodasz jako kolejną) wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

3400 punktów otrzymasz w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych warunków. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od ich przyznania - to czas na ich wymianę na nagrody z katalogu. Jeśli tego nie zrobisz, to po upływie tego okresu punkty przepadną.

By zdobyć kolejne 4000 punktów (dzięki promocji "Wakacyjne przyspieszenie"): 
 • poza wyżej wymienionym przystąpieniem do programu i rejestracją karty Mastercard wydanej przez Pekao, w ciągu 30 dni wykonaj płatności kartą na sumę min. 50 zł (do tej sumy wliczą się 4 płatności wykonane dla uzyskania 3400 punktów).

4000 punktów otrzymasz w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a mają one zachować ważność przez 2 miesiące. 

I w tej promocji obowiązuje limit nagród, acz pula jest większa - przygotowano aż 66 tysięcy pakietów po 4000 punktów każdy. Promocja ma być dostępna do wydania wszystkich nagród (informacja ma się pojawić tutaj; na stronie programu ma być też opublikowany komunikat na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem puli nagród punktowych).

Jakie nagrody są dostępne w programie Bezcenne Chwile? Voucher o wartości 50 zł do Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" 3400 punktów. Na odebranie vouchera o wartości 25 zł do Merlin.pl lub vouchera do Google Play o wartości 20 zł, lub bonu 20 zł do Salad Story wystarczy 2000 punktów. Z kolei np. bilet 2D do Multikina wyceniany jest na 800 punktów.

Wykonując płatności kartą na potrzeby uzyskania punktów (3400 i 4000) w programie Bezcenne Chwile, pamiętaj, że zgodnie z regulaminami transakcja kartą:
"oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Mastercard® przez Uczestnika Programu – z wyjątkiem: 
wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe 2 www.bezcennechwile.pl (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika."


Konto Przekorzystne - szczegóły oferty Banku Pekao


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Pekao to:
 • 0 zł za prowadzenie konta - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków;
 • 0/4 zł miesięcznie za kartę (Mastercard) wydawaną do konta - bank nie pobierze opłaty, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków: 
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub 
  • (II) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay;

   Uwaga: chociaż do konta można zamówić kartę Visa, to pamiętaj, że udział we wszystkich wyżej wymienionych promocjach bierze wyłącznie karta Mastercard.

Warunki są więc proste, bo w praktyce pokrywają się z tymi, które należy spełnić na potrzeby promocji z premią 100 zł. 
 • 0 zł za wydanie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną);
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł.

We wniosku o konto (a wyłącznie tak złożone wnioski uprawniają do uzyskania premii) znajdziesz dwie opcje zawarcia umowy z bankiem: 
 • bez wychodzenia z domu - w procesie z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie twarzy np. za pomocą kamerki w komputerze czy smartfonie lub 
 • w placówce banku - decydując się na taki sposób podpisania umowy, pamiętaj, by poinformować doradcę w banku, że nie chodzi o składanie wniosku, ale finalizację już złożonego przez Internet wniosku o konto.

Jeśli chcesz uzyskiwać też zwrot 10% (max. 100 zł) za płatności kartą wydaną do konta, koniecznie pamiętaj wybrać pierwszą metodę otwarcia konta.

Czym jest Pakiet Komfort i czy on coś kosztuje?


W wymogach promocji z premią 100 zł wymagane jest włącznie Pakietu Komfort, zawierającego darmowe przelewy natychmiastowe oraz ubezpieczenia świadczone przez PZU. Standardowo korzystanie z takiego pakietu wiązałoby się z comiesięczną opłatą, ale na szczęście można go przez 6 miesięcy przetestować za 0 zł.

Pakiet Kofort dostępny jest w trzech wariantach: 
 • Standard daje 2 darmowe przelewy Express Elixir do wykorzystania w danym miesiącu oraz ubezpieczenie zakupów przez Internet i ubezpieczenie rzeczy osobistych i ubezpieczenia assistance - usługi informacyjne;
 • Złoty pozwala na wykonanie 3 darmowych przelewów Express Elixir w danym miesiącu, a do ubezpieczeń wymienionych przy pakiecie Standard, dochodzi jeszcze ubezpieczenie Pomoc w domu;
 • Platynowy umożliwia skorzystanie z 4 przelewów Express Elixir za 0 zł w danym miesiącu, a oprócz ubezpieczeń dostępnych w pakietach Standard i Złotym, dostępne jest jeszcze ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym (OC).

Szczegółowy zakres i przedmiot ubezpieczeń oraz opis odpowiedzialności ubezpieczyciela znajdziesz w podlinkowanych dokumentach na końcu niniejszego wpisu.

Pakiet Komfort można włączyć poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną, a także w placówkach banku. Zgodnie z regulaminem:
"1) będzie on aktywny od początku kolejnego miesiąca kalendarzowego, jeżeli dyspozycja jego aktywacji zostanie złożona do 25 dnia danego miesiąca włącznie; 
2) jeżeli dyspozycja jego aktywacji zostanie złożona pomiędzy 26 dniem danego miesiąca a końcem tego miesiąca włącznie, Pakiet Komfort będzie aktywny miesiąc później tj. od pierwszego dnia miesiąca następującego po kolejnym miesiącu."

Ponadto można tam znaleźć zapis:
"Jeżeli Pakiet Komfort jest aktywowany do danego Rachunku po raz pierwszy, obejmujemy go „Promocją na start” polegającą na bezwarunkowym zwolnieniu z Opłaty w pierwszych 6 miesiącach funkcjonowania Pakietu Komfort."

Po upływie tego okresu, miesięczna opłata wynosi 6 zł dla wariantu Standard, 9 zł dla opcji Złoty oraz 12 zł w przypadku pakietu Platynowego. Choć oczywiście można z Pakietu Komfort w dowolnym momencie zrezygnować (acz miej na uwadze, że trzeba go posiadać do momentu wpływu premii 100 zł) - by został on zamknięty wraz zakończeniem danego miesiąca kalendarzowego, dyspozycję wyłączenia należy złożyć w placówce banku najpóźniej do 25. dnia tegoż miesiąca. Pakiet jest też wyłączany z dniem zamknięcia konta.

💡 Na koniec dodam, że osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą też zyskać w Banku Pekao: do wzięcia czeka do 1200 zł z kontem firmowym.

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie informacje o najbardziej zyskownych propozycjach banków, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Czyli tylko biometria albo placówka? Innej opcji nie ma typu przelew albo kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, tylko biometria. A jak nie wyjdzie to zostaje placówka.

   Usuń
 2. Czy posiadanie konta w byłym idea banku wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy kiedy zamknięte. Jak przed 3.01.2021 to na pewno możesz brać udział.

   Usuń
  2. Mnie ostatnio jak zamykałem konto idea w oddziale Pekao konsultant powiedział, że jeśli nie zatwierdziłem regulaminu przejścia do Pekao to mimo, że Pekao przejęło Idea Bank to ja jednak nigdy w Pekao nie byłem.
   Czy wiecie coś więcej o tym?

   Usuń
  3. Fuzji operacyjnej dotąd nie było więc wg mnie klientów Idea Banku choć mogą nazywać klientami Pekao to nadal nie mogą nawet sprawdzić w prosty sposób kto konto w Idea Banku miał/ma.

   Usuń
 3. Trzeba płacić Peopay czy można płacić tylko zwykłą kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można tylko kartą.

   Usuń
  2. Precyzyjnie: możesz samą kartą.

   Bo "tylko" brzmi jak wyłączność. A da się też PeoPay.

   Usuń
 4. Wypełniam wniosek i pod koniec procesu zakładania konta, pojawiła się informacja, że wygląda na to, że jesteś klientem naszego banku. Dziwne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy po otrzymaniu wszystkich nagród konto można zamknąć bez kosztów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz zamknąć. Nie ma z tego tytułu żadnych kar ani opłat.

   Usuń
 6. Czy aby podpisać umowę o założenie konta należy udać się do placówki banku czy też wszystko odbywa się online ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Online (z wykorzystaniem wideoweryfikacji). Dopiero gdyby otwieranie konta "na selfie" się nie powiodło, to w ostateczności zostaje placówka.

   Tak jak przedstawiam to w powyższym prześwietleniu promocji:

   "Zatem scenariusze są trzy:

   ❌ składasz wniosek o konto, w którym wybierzesz oddział jako sposób podpisania umowy => otrzymasz premię 100 zł, ale nie załapiesz się na promocję z 10-procentowym zwrotem za płatności;

   ✅ składasz wniosek o konto, w którym zdecydujesz się na zawarcie umowy online (lub mobilnie) i w taki sposób zawrzesz umowę => weźmiesz udział w obydwu promocjach: z premią 100 zł i ze zwrotem 10% (do 100 zł);

   ✅ w składanym wniosku wybierasz zawarcie umowy online (lub mobilnie), ale weryfikacja okaże się nieudana i umowę zawrzesz w oddziale => nadal będziesz uczestniczyć w obydwu promocjach: z premią 100 zł i ze zwrotem 10% (do 100 zł)."

   Usuń
 7. Czy ktoś tak jak ja nie dostał obiecanej kasy za spełnienie warunków? Nie mam ani stowki ani tego drugiego zwrotu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz reklamację. U mnie wszystko było na czas.

   Usuń
  2. Hej, ja otrzymałam jedynie 100 zł, napisałam reklamację i dostałam już odpowiedź i rozpatrzono moją reklamację pozytywnie. Mam czekać na wypłatę do początku kwietnia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...