Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwe 150 zł premii dla młodych (18-26 l.) za Konto Przekorzystne w Banku Pekao (+ 100 zł na zakupy)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

2.09.2021

Łatwe 150 zł premii dla młodych (18-26 l.) za Konto Przekorzystne w Banku Pekao (+ 100 zł na zakupy)

Bank Pekao przygotował nową promocję konta osobistego - tym razem dla młodych.

Premia 150 zł za Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao
Jak sięgam pamięcią, warunki promocji z Kontem Przekorzystnym w roli głównej zawsze były takie same - bez względu na wiek klienta. Teraz młodzi mają jednak łatwiej.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

W poniższym wpisie dowiesz się jak uzyskać 150 zł premii za otwarcie Konta Przekorzystnego dla młodych oraz jak zgarnąć dodatkowe bonusy - to nawet 100 zł do wykorzystania podczas zakupów. W sumie osoba w wieku 18-26 lat może zdobyć nagrody o łącznej wartości 250 zł.

Choć trzeba zauważyć, że za konto w Pekao można zyskać jeszcze więcej - w alternatywnej promocji tego banku do wzięcia jest 200 zł premii. W tej akcji z Kontem Przekorzystnym, dostępnej dla każdej osoby pełnoletniej (bez górnego limitu wieku), do zdobycia jest o 50 zł więcej, ale trzeba wykazać się większą aktywnością w płaceniu kartą - by zgarnąć całą pulę, konieczne jest wykonanie transakcji na sumę 1 000 zł; w poniższej promocji Konta Przekorzystnego dla młodych jest o wiele łatwiej - to propozycja dla tych, którzy nie mają zbyt wielu wydatków, bo wystarczy wykonywanie kilku płatności w miesiącu na dowolne, nawet bardzo drobne kwoty.

Premia 150 zł za Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 26 lat, zamieszkała w Polsce, która w okresie od 1.01.2019 r. do 31.08.2021 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Pekao.

Ewentualne posiadanie innych produktów Banku Pekao (np. pożyczki, karty kredytowej czy rachunku firmowego) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.
💡 Choć większość osób różnicę zna, to jednak czasem pojawia się pytanie. Zatem rozwiewając wszelkie wątpliwości: Bank Pekao S.A. (z żubrem w logo), o którym tutaj mowa, nie ma nic wspólnego z PKO Bankiem Polskim S.A. (ze skarbonką w logo). To dwa odrębne banki, więc posiadanie konta w PKO BP (w tym Inteligo) w niczym nie przeszkadza - możesz zgarnąć bonusy za otwarcie Konta Przekorzystnego dla młodych.


Zasady promocji "Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 150 zł"


By wziąć udział w akcji:

 • do 31.10.2021 r.: złóż wniosek o Konto Przekorzystne dla młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard i z aplikacją PeoPay (czyli aplikacją mobilną Pekao) oraz zawrzyj umowę z bankiem;
  we wniosku o konto - jako sposób zawarcia umowy - wybierz opcję z wykorzystaniem biometrii (online albo przez aplikację PeoPay mobilnie), bo tylko wtedy wniosek będzie kwalifikował się do uzyskania premii 150 zł.

Już za to otrzymasz 50 zł. By zgarnąć pozostałą część premii, czyli 100 zł:
 • w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po dniu przystąpienia do promocji, wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta lub aplikacją mobilną PeoPay (na dowolne kwoty).

  W jakim dokładnie czasie należy spełniać powyższe warunki i kiedy otrzymasz bonusy (50 i 100 zł)? Wszystko zależy od terminu zawarcia umowy:
  • jeśli umowę o konto zawrzesz we wrześniu, to po 5 płatności będzie należało wykonywać w październiku, listopadzie i grudniu 2021 r. Bonus 50 zł otrzymasz do 31.10.2021, a 100 zł wpłynie na Twe konto do 31.01.2022 r.;
  • w przypadku zawarcia umowy o konto w październiku, po 5 płatności będzie należało wykonywać w listopadzie i grudniu 2021 r. oraz w styczniu 2022 roku, a wypłata bonusów przewidziana jest do 30.11.2021 r. (50 zł) i 28.02.2022 r. (100 zł).

  Do czasu wpływu każdego z bonusów nie zamykaj konta oraz nie wycofuj zgody na przetwarzanie danych osobowych.
   

  7400 punktów za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile


  Program Bezcenne Chwile to bezpłatny program lojalnościowy dla wybranych kart Mastercard wydawanych przez niektóre banki w Polsce - karta wydawana do konta w Pekao zalicza się do nich.

  Płacąc kartą, można zdobywać punkty, które dalej wymienia się na nagrody (vouchery na zakupy, bilety do kina, nagrody rzeczowe itp.). Ekstra punkty można też zdobyć dzięki poniższym promocjom. A da się ich zebrać sporo, bo aż 7400 - taka liczba wystarczy, by zgarnąć nagrody o wartości co najmniej 100 zł. Konkretnie są to dwie promocje:
  • "Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja VII" (z pulą 3400 punktów), którą opisywałem już tutaj oraz
  • "Wakacyjne przyspieszenie", dzięki której zdobyć można dodatkowe 4000 punktów.

  Najpierw kilka słów o promocji z 3400 punktów. W skrócie:
  • do 30.09.2021 r. zarejestruj kartę Mastercard wydaną do konta w Pekao w programie Bezcenne Chwile (można to zrobić na stronie bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową Pekao24); 
  • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu i otwarcia konta punktowego (ma to nastąpić najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji jako nowy użytkownik lub w ciągu 3 dni, gdy w programie masz już zarejestrowane karty innych banków i teraz kartę Pekao dodasz jako kolejną) wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

  3400 punktów otrzymasz w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych warunków. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od ich przyznania - to czas na ich wymianę na nagrody z katalogu. Jeśli tego nie zrobisz, to po upływie tego okresu punkty przepadną.

  By zdobyć kolejne 4000 punktów (dzięki promocji "Wakacyjne przyspieszenie"): 
  • poza wyżej wymienionym przystąpieniem do programu i rejestracją karty Mastercard wydanej przez Pekao, w ciągu 30 dni wykonaj płatności kartą na sumę min. 50 zł (do tej sumy wliczą się 4 płatności wykonane dla uzyskania 3400 punktów).

  4000 punktów otrzymasz w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a mają one zachować ważność przez 2 miesiące. 

  I w tej promocji obowiązuje limit nagród, acz pula jest większa (przy czym dostępna jest ona dla klientów różnych banków) - przygotowano aż 66 tysięcy pakietów po 4000 punktów każdy. Promocja ma być dostępna do wydania wszystkich nagród (informacja ma się pojawić tutaj; na stronie programu ma być też opublikowany komunikat na 7 dni przed szacunkowym wyczerpaniem puli nagród punktowych).

  Jakie nagrody są dostępne w programie Bezcenne Chwile? Voucher o wartości 50 zł do Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" 3400 punktów. Na odebranie vouchera o wartości 25 zł do Merlin.pl lub vouchera do Google Play o wartości 20 zł, lub bonu 20 zł do Salad Story wystarczy 2000 punktów. Z kolei np. bilet 2D do Multikina wyceniany jest na 800 punktów.

  Wykonując płatności kartą na potrzeby uzyskania punktów (3400 i 4000) w programie Bezcenne Chwile, pamiętaj, że zgodnie z regulaminami transakcja kartą:
  "oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Mastercard® przez Uczestnika Programu – z wyjątkiem: 
  wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
  transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe 2 www.bezcennechwile.pl (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
  wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika."


  Lista z pozoru może wydawać się długa, ale w praktyce głównie chodzi tylko o to, by wykluczyć miejsca, w których potencjalnie można zrobić większy obrót kartą bez faktycznego dokonywania zakupów. Na potrzeby promocji swobodnie można jednak wykonywać płatności w marketach czy sklepach (spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych itp.), aptekach, drogeriach, księgarniach, kinach, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).


  Konto Przekorzystne dla młodych - szczegóły oferty Banku Pekao


  W przypadku osób, które nie ukończyły 26 lat, warunki są klarowne:
  • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków);
  • 0 zł za kartę (Mastercard) wydaną do konta (bank nie pobiera opłat miesięcznych, nie wymagając przy tym jakiejkolwiek aktywności).

   Uwaga: chociaż do konta można zamówić kartę Visa, to pamiętaj, że udział we wszystkich wyżej wymienionych promocjach bierze tylko karta z logo Mastercard!
  • 0 zł za wydanie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną);
  • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
  • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej;
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł.

  We wniosku o konto (a wyłącznie tak złożone wnioski uprawniają do uzyskania premii) znajdziesz dwie opcje zawarcia umowy z bankiem: 
  • bez wychodzenia z domu - w procesie z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie twarzy np. za pomocą kamerki w komputerze czy smartfonie lub 
  • w placówce banku - decydując się na taki sposób podpisania umowy, pamiętaj, by poinformować doradcę w banku, że nie chodzi o składanie wniosku, ale finalizację już złożonego wniosku o konto.

  Pamiętaj jednak, że w celu udziału w promocji i zgarnięcia całej premii (150 zł), wybrać należy pierwszą z metod zawarcia umowy. Co jednak w sytuacji, jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta online, ale ten proces się nie powiedzie i wtedy finalizacja będzie możliwa jedynie w placówce? 

  Tu jest dobra wiadomość, bo w regulaminie można znaleźć zapis, który brzmi: 
  "Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony." 

  Zatem możliwe są 3 scenariusze: 

  ❌ składasz wniosek o konto, w którym wybierzesz oddział jako sposób podpisania umowy => nie otrzymasz całej premii (odpadnie bonus 50 zł)

  ✅ składasz wniosek o konto, w którym zdecydujesz się na zawarcie umowy online (lub mobilnie) i w taki sposób zawrzesz umowę => możesz uzyskać 150 zł; 

  ✅ w składanym wniosku wybierasz zawarcie umowy online (lub mobilnie), ale weryfikacja okaże się nieudana i umowę zawrzesz w oddziale => nadal będziesz uczestniczyć w promocji i możesz zgarnąć do 150 zł premii.  💡 Na koniec dodam, że osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą też zyskać w Banku Pekao: do wzięcia czeka do 1200 zł z kontem firmowym.

  Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie informacje o najbardziej zyskownych propozycjach banków, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

  Przydatne dokumenty:

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...